Logitech Z533

poruka: 5
|
čitano: 3.286
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Logitech Z533

Pozdrav.

 

Evo u petak nabavio navedene zvučnike (slike LINK) i moram reći da me je zvuk stvarno ugodno iznenadio, te da ima jačinu i stvarno jaki bass. Na krugu za pojačavanje zvuka ima i klizač za jačinu bass-a koja stvarno funkcionira i nije potrebno kao na starim verzijama Logitech zvučnika saginjati se na sub i tamo pojačavati ili smanjivati jačinu bass-a, druga zgodna stvar na tom krugu za pojačavanje je što imaju jack za slušalice i AUX, što je odlična stvar.

 

Zapravo razlog što sam otvorio ovu temu je da sve upozorim na jedan popriličan nedostatak kojeg ću ja nekako i preboliti, ali moguće je da drugi neće. Kada je zvuk poprilično smanjen radi mi samo jedan kanal iliti jedan zvučnik, kada se malo više pojača onda proradi i drugi zvučnik. Ukratko ako slušate na tiho onda će vam raditi samo jedan zvučnik u ostalim slučajevima rade oba dva normalno.

Nisam na žalost usamljen nego takvih slučajeva ima i spomenuti su i na Logitech forum stranicama (LINK 1, LINK 2), ali očito lijeka za to baš i nema.

 

Zanima me da li još netko ima sa ovakvim bug-om tko posjeduje Z533 ili su to rijetki slučajevi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 9:31 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Logitech Z533

Mogu potvrditi navedeno. Imam iste zvučnike i ista stvar se dešava. U biti nije skroz ugašen nego je jedan zvučnik tiši od drugoga dok se ne pojača malo, nakon toga je zvuk normalan.

 

E sad, uvjeren sam da je kod mene nakon kupnje ispočetka bilo normalno i da se taj bug ili kako već nazvati počeo javljati nekih mjesec dana nakon kupnje. Nije veliki problem niti nešto što previše smeta, ali eto da se zna ukoliko netko planira kupiti.

 

A kod mene osim toga se javlja i drugi problem, a to je šum iz zvučnika i kad su ugašeni. Gledao sam po netu i dosta ljudi se također žali na to. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z533
Igzy20 kaže...

Mogu potvrditi navedeno. Imam iste zvučnike i ista stvar se dešava. U biti nije skroz ugašen nego je jedan zvučnik tiši od drugoga dok se ne pojača malo, nakon toga je zvuk normalan.

 

E sad, uvjeren sam da je kod mene nakon kupnje ispočetka bilo normalno i da se taj bug ili kako već nazvati počeo javljati nekih mjesec dana nakon kupnje. Nije veliki problem niti nešto što previše smeta, ali eto da se zna ukoliko netko planira kupiti.

 

A kod mene osim toga se javlja i drugi problem, a to je šum iz zvučnika i kad su ugašeni. Gledao sam po netu i dosta ljudi se također žali na to. 

Divno, to još nisam primjetio, jer mi je komp bio stalno upaljen. Nego da pitam da li oni uopće imaju opciju da se ugase dok je komp upaljen? Koliko sam skužio to nije moguće.

9 godina
offline
Logitech Z533

Dok rade nije strašno, kad je sve isključeno onda se samo onako zujanje iz njih lagano. 

 

A ako misliš na gašenje skoz, gasiš ih tako da ih stišaš do kraja iokreneš još malo da čuješ da škljocne. Mene jedino živcira što nekad sami odu na stand by, pa ih moraš ponovo ugasit i upalit da prorade.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Logitech Z533

Imam Z533 i nemam taj problem da radi samo jedan zvucnik kad su tihi, ali imao sam na starim Z523 jedno vrijeme - čini mi se da je problem bio u regulaciji glasnoće, zato sad smanjujem/pojačavam iz windowsa. Ali kaj me najviše iznenadilo je kvaliteta zvuka naspram Z523, čitao sam o tome na netu i istina je da je zvuk više 'flat', bass je tu i jak je ali ne pregazi ostale frekvencije, visoke freq idu dosta više. Za tu cijenu sam zadovoljan ne treba mi bolje trenutno..

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice