Miš do 200 kn

poruka: 43
|
čitano: 13.690
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mis do 200 kn

Vecinom ce mi trebat za gaming

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 12:35 (maky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mis do 200 kn

Hmm onda ovako nešto mozda...

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+GENIUS+Ergo+525+Laser+Gaming%2C+USB+%2B+PS%2F2&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=101.503.108

 

Ali  ja  bi  ti  rađe  preporucio  da  još  malo  skupiš  love...jer  ovaj  miš  khmm  ne  znam  kakav  je  kaj  se  tice  kvalitete,  koliko  ce  trajat  i  sl.

Skupi  još  kojih  150  kuna  pa  onda  mozeš  uzet  Logitech  G3  ili  MX518  koji  itekako  bolji  miševi.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mis do 200 kn

NamigivaHvala na pomoci mislim da cu uzet ovaj Logitech MX518

16 godina
offline
Mis do 200 kn

Bilo koji Razer mis. Mozes najjeftiniji Krait, ili ak imas para, definitivno Diamondback

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mis do 200 kn

Hmm nabava.net kaze da je najjeftiniji u HG spotu, 330 kuna dode kod njih.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mis do 200 kn

Ma nadodat cu si jos 200 kn koga sljivi ne kupuje se mis svaki danCool

16 godina
offline
Mis do 200 kn

mx518 me razočarao iskreno (na LANu sam mijenjao miš s frendom da vidimo razlike). Nakon par mjeseci scroll jako buči, ko da traktor ide ulicom...Nikako mi ne paše ni ona glatka površina, smeće se nakupi za 15 minuta korištenja.

Imam ergo 525 već godinu i pol  i zadovoljan sam s njim, a vjerujem da bi i tebi bio dobar ako imaš tako velike lopate ko ja Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mis do 200 kn
maky kaže...

Ma nadodat cu si jos 200 kn koga sljivi ne kupuje se mis svaki danCool

Cekaj kako sad misliš nadodat ceš još 200 kuna? Zar se nisi odlucio za MX 518?
Reko  si  miš  do  200  kuna...  dakle  nadodaš  još  130  kuna...
MX  518  imaš  za  330  kuna  u  HG  spotu  ne  vidim  razloga  zašto  bi  ga  igdje  drugdje  kupio  kad  je  tamo  najjeftiniji.
Suludo  je  kupit  ga  napr  u  Linksu    gdje  je  50  kuna  skuplji  :/  cemu  to?    A  proizvod  je  isti  tj.  nema  ama  baš  nikakve  razlike... 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mis do 200 kn

uzmi g3.,.,.mx518 je star i nevalja


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mis do 200 kn
Darth Punisher kaže...
maky kaže...

Ma nadodat cu si jos 200 kn koga sljivi ne kupuje se mis svaki danCool

Cekaj kako sad misliš nadodat ceš još 200 kuna? Zar se nisi odlucio za MX 518?
Reko  si  miš  do  200  kuna...  dakle  nadodaš  još  130  kuna...
haha.to sam ja tako efektivno reka
16 godina
protjeran
offline
Miš do 200 kn

Miš MICROSOFT Laser Mouse 6000, USB, crni  209,00 kn

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Miš do 200 kn

Ovako, ja imam onog geniusa ergo 525 gaming laser, i mogu reci da je mis za sada sasvim solidan, u radu se ponasa besprijekorno, nema trzanja cak ni po sarenim podlogama, sve tipke su lako pristupacne, nemorate slomit prste da ih pritisnete, softwerska podrska je solidna...

Sad je pitanje kako ce se mis ponasati dalje, ali ovih 4-5 mjeseci ponasa se odlicno!! nema nikakvih cudnih skakanja, bucanja kotacica itd.

Po mom skromnom misljenju za te novce, a i mozda za nekih 150 kn vise neces kupiti boljeg misa!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn

Ovo ti je isto odlicno rjesenje do 200 kn. Mislim da bolje od ovoga ne mozes dobiti za te novce.

Imas ga u Linksu. SHARKOON Rush Mouse

16 godina
offline
Miš do 200 kn

Istina, jako dobar mis, vjerojatno i bolji od mog geniusa


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

Slušaj uzmi si sharkoon rush mouse jer si ja traažim isto nekakvi do 200kn

ne treba više...ili wintechov z2 laser game u chipoteci za 200kn do 2200dpi (možeš si namisti 600,12000,i 2200 dpi)Namigiva


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

Ja sam kupio sharkoon rush mouse i odlično mi sidi na ruci.

testirao sam ga na 5 igra

1.crysis

2cod 4

3.cod 2

4oblivion

5.sims 2Cool


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Miš do 200 kn

ak ti je u prvom planu da mis dobro sjedi u ruci onda ce te genius ergo 525 laser gaming oduseviti, dosta je slican logitechovom mx 400, samo kaj je puno bolje ergonomski oblikovan!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn
mika2210 kaže...

Ovako, ja imam onog geniusa ergo 525 gaming laser, i mogu reci da je mis za sada sasvim solidan, u radu se ponasa besprijekorno, nema trzanja cak ni po sarenim podlogama, sve tipke su lako pristupacne, nemorate slomit prste da ih pritisnete, softwerska podrska je solidna...

Sad je pitanje kako ce se mis ponasati dalje, ali ovih 4-5 mjeseci ponasa se odlicno!! nema nikakvih cudnih skakanja, bucanja kotacica itd.

Po mom skromnom misljenju za te novce, a i mozda za nekih 150 kn vise neces kupiti boljeg misa!!


 
Eh...Genius  Ergo  525  -  po  meni  nekvalitetan miš.  Imao  sam  ga  nekih  6mj  i  krepao  je, a mislim da nisam jedini kojem je tako brzo otišao.
Tipke  su  po  meni  jako  loše,  nakon  3-4mj  su  se  razmrdale  i  počele  škripiti,  softver  je  bugovit  i  nisam  bio  previše  oduševljen  funkcionalnošću...
Ima  super  dizajn,  ergonomiju  i  preciznost  je  odlična,  ali  sve  to  pada  u  drugi  plan  kada  dobiješ  miš  s  lošim  softverom  koji  se  nakon  3mj  intezivnog  korištenja  počne  raspadati(u  to  vrijeme  sam  igrao  CoD2). Mršti se
 
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

Ja geniusove ti ne preporučam , jer sam igra s njima i...

on je udoban ali je pregrub za igru.

 


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

trenutno imam logitech mx500 koji je polako počeo odlaziti u penziju, pa mislim nabavljati novi miš. pa me zanima koji je bolji ovaj sharkoon rush ili miš kojeg svi hvale logitech mx518 (koji po meni ima ružnu teksturu, neznam zašto je nisu napravili jednoličnu, a ne ovako s rupama?!). naviknuo sam se da miš ima određenu kilažu, da nije lagan... pa me zanima jel ovaj rush tu negdje kao i logitech po kilaži? ovaj sharkoonov vidim kao najveći nedostatak ima što nema navigacijske tipke, na koje sam se naviknuo kod mx500 (back-forward) inače mi izgleda kao odličan miš za 200 kn, kaj vi preporučujete?


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn
qbone kaže...

trenutno imam logitech mx500 koji je polako počeo odlaziti u penziju, pa mislim nabavljati novi miš. pa me zanima koji je bolji ovaj sharkoon rush ili miš kojeg svi hvale logitech mx518 (koji po meni ima ružnu teksturu, neznam zašto je nisu napravili jednoličnu, a ne ovako s rupama?!). naviknuo sam se da miš ima određenu kilažu, da nije lagan... pa me zanima jel ovaj rush tu negdje kao i logitech po kilaži? ovaj sharkoonov vidim kao najveći nedostatak ima što nema navigacijske tipke, na koje sam se naviknuo kod mx500 (back-forward) inače mi izgleda kao odličan miš za 200 kn, kaj vi preporučujete?


 Za mene nije važnea kilža ali kad sam bia u linksu proba sam kaav je mx 518 i on je lakši od sahroonovg miša a uopće ne razumijem zašto ti je važna kilža?!


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn

Sharkoon je tezi od mx518. I kosta do 200 kn. A mx518 kosta oko 350 kn. Tako da ja ta dva misa ne bi usporedivao. A sharkoon rush ima samo dvije tipke s lijeve strane od dodatnih tipki dok mx518 ima i one dvije za promjenu dpi kod kotacica i onu jednu za taskove. Rush to drugacije ima rjeseno. Ali mislim da su ti i te dvije tipke sasvim dovoljne. Ne znam. Sto se preporuke tice, mogu ti preporuciti i mx518 i sharkoon rush jer i jednog i drugog posjedujem. Ali ja ih ne bi stavljao u isti rang. Sve ovisi koliko novaca zelis dati. I jedan i drugi su odlicni misevi.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

koliko sam ja skuzio dok sam citao review na netu o sharkoon rushu, one bocne tipke su za promijenu dpi-a... ne trebaju mi sve one tipke na logitechu, samo da imam back i forward, jel se te funkcije mogu postavit na bocne tipke kod rusha? mislim potrošit najviše 350 kn, sharkoon rush mi je puno ljepsi od mx518 (ta njegova tekstura me ubija u pojam, nemogu vjerovati da logitech može tako usrati misa!)

 

Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 14:29 (qbone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn

Ako zelis odlicnog misa za 350 kn ja se ne bi uopce dvoumio. Jedino rjesenje bi bilo Razer deathadder.

 

Razer DeathAdder

Imas ga u feniksu i linksu uvijek na raspolaganju.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

man kupi rush sa 2kdpi sta ce ti jaci meni je ovaj predobar


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn
tripix kaže...

man kupi rush sa 2kdpi sta ce ti jaci meni je ovaj predobar


 da sorry evo ti link sta nije ljep i jednostavan   oooooooo

 


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

Wintech je glupost crkava odmah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Namigiva


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn
qbone kaže...

koliko sam ja skuzio dok sam citao review na netu o sharkoon rushu, one bocne tipke su za promijenu dpi-a... ne trebaju mi sve one tipke na logitechu, samo da imam back i forward, jel se te funkcije mogu postavit na bocne tipke kod rusha? mislim potrošit najviše 350 kn, sharkoon rush mi je puno ljepsi od mx518 (ta njegova tekstura me ubija u pojam, nemogu vjerovati da logitech može tako usrati misa!)

 

 Rush mouse ima sa live strane tipke za podešavanje dpi ....
odličan je!Cool

Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš do 200 kn

Zna li itko da li se moze tog sharkoon rush misonju kupiti u Osijeku?


Bolje šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
16 godina
neaktivan
offline
Miš do 200 kn

na kraju sam kupio Razer Death Adder-a, prvi dojam je super, super radi, ergonomičan je i lijepo izgleda.


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice