Mis i podloga

poruka: 16
|
čitano: 6.317
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

evo planiram kupiti mis g5 jer mi se svidio po preformansama a i probao sam ga kod prijatelja i odlučno mi leži u ruci(nadam se da je tako i nakon vise sati koristenja), ali mi problem predstavlja podloga

 

planirma uzeti exactmat ali ne znam da li da uzmem ono odmoriste za glob il kak se vec zove ili da uzmem obicnu verziju

citao sam kao da se ruka znoji na tome i da smeta dok je nekima odlično ali ti koji govore to imam osjecaj kao da su zaposlenici razere ili jako jako sretni korisnici

 

pa jel mi mozete reci kao prvo kako se mis slaze sa tom podlogom i da li da uzmem to odmoriste jer mi je glupo davati oko 80 kn više za nesto sto ce mi smetati ali ako je ipak dobro zasto ne bi kupio

 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 20:10 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

Exactmat je vise nego dobra podloga no nemoj uzet ono za odmaranje zglobova, meni to frend ima i kad igran u njega 1 sat ruka me zaboli vise nego kad doma igran 5 sati i smeta mi pa su mi rezultati u igrama losiji...

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

to sam i mislio

hvala na odgovoru i jel mi mozete reci kako se slaze g5 sa tom podlogom

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

Mislin da se g5 dobro slaze sa ton podlogon i znan da je namjenjena prvenstveno laserskin misevima kako sta je razer copperhead...

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

uzmi g5 i steelpad qck+  podlogu

ja je imam sa mx518 i mogu rec da je podloga savrsena meni, kao i mis koji se slaze sa njom samo tako

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mis i podloga
NeoN kaže...

uzmi g5 i steelpad qck+  podlogu

ja je imam sa mx518 i mogu rec da je podloga savrsena meni, kao i mis koji se slaze sa njom samo tako

 preporuka da..

iako je i jedna Razer Goliathus podloga super!
Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

joj zapeo sam za tu exactmat iako vidim da za g5 i opcenito logitech miseve preporucuju qck podloge

 

čitao sam kao da grublja strana namjenjena fps-ovima brzo trosi telefonske nozice od misa; puno brze od drugih pa jel to istina??(cini mi se logicno)

treba mi nesto lose za exactmat tako da mirne duse uzmem qck....lol

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mis i podloga
spaws kaže...

joj zapeo sam za tu exactmat iako vidim da za g5 i opcenito logitech miseve preporucuju qck podloge

 

čitao sam kao da grublja strana namjenjena fps-ovima brzo trosi telefonske nozice od misa; puno brze od drugih pa jel to istina??(cini mi se logicno)

treba mi nesto lose za exactmat tako da mirne duse uzmem qck....lol

 ne znam kako stoji exactmat ali ja imam razerovu goliathus speed i razer-ovog lachesis-a i jednostavno mis klizi na toj podlogi ko po ledu, igram counter strike na 4000 dpi i ima savreseno pracenje na toj podlogi, i mozes si presparati dosta para,Namigiva
Intel e5200 3.5 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
offline
RE: Mis i podloga
spaws kaže...

evo planiram kupiti mis g5 jer mi se svidio po preformansama a i probao sam ga kod prijatelja i odlučno mi leži u ruci(nadam se da je tako i nakon vise sati koristenja), ali mi problem predstavlja podloga

 

planirma uzeti exactmat ali ne znam da li da uzmem ono odmoriste za glob il kak se vec zove ili da uzmem obicnu verziju

citao sam kao da se ruka znoji na tome i da smeta dok je nekima odlično ali ti koji govore to imam osjecaj kao da su zaposlenici razere ili jako jako sretni korisnici

 

pa jel mi mozete reci kao prvo kako se mis slaze sa tom podlogom i da li da uzmem to odmoriste jer mi je glupo davati oko 80 kn više za nesto sto ce mi smetati ali ako je ipak dobro zasto ne bi kupio

 

Imam G9 sa tom podlogom i odlicno se slazu. Mis savrseno klizi po podlozi i nema apsolutno nikakvih prekidanja, zastajkivanja i sl.
Pretpostavljam da onda ni G5 ne bi trebao imati problema.

Ono odmoriste je meni bezveze jer je previsoko i uopce nije odobno za koristenje i samo smeta
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

ma odlučio sam goliathus il qck(qck+ mi je prevelika za stol) pa jel mi mozete reci kako se slaze qck sa laserskim misevima jer vidim da oni koji je imaju koriste opticke a i na nekim reviewima su koristeni samo opticki a ne laserski misevi

 

e da i koja je razlika između goliathus omega, alpha, control, speed, standrad i jel to krpena podloga

vidim da je razlika u veličini a jel ima ikakva druga razlika

trenutno igram cod4 i koja bi bila najbolja za njega

 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 10:34 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mis i podloga
spaws kaže...

ma odlučio sam goliathus il qck(qck+ mi je prevelika za stol) pa jel mi mozete reci kako se slaze qck sa laserskim misevima jer vidim da oni koji je imaju koriste opticke a i na nekim reviewima su koristeni samo opticki a ne laserski misevi

 

e da i koja je razlika između goliathus omega, alpha, control, speed, standrad i jel to krpena podloga

vidim da je razlika u veličini a jel ima ikakva druga razlika

trenutno igram cod4 i koja bi bila najbolja za njega

 

 nije krpena nego zalijena gupa za platno ne zavija se ko one za 20 kn nego po cijeloj duzini lijepo lijezi na stolu!! goliathus je izvarni naziv za podlogu a dijeli se na velecinu i razlike izrade! znaci ima alfa, omega i standard s time da je alfa najveca ( meni uzima pola stola Belji se ) a omega najmanja! te zatim se dijeli na  razlike izrade na control i speed!! ja mislim da je razlika u zarezima ili gripu sto dolazi do logike da control jede vise nozice ali kod teflonskih to ne bi trebao biti problem ali meni vise pase da je cim manje trenje misa i podloge
evo ovdje pogledaj cijene i ostalo vemil
koliko sam vidio na brzinu ovu drugo podlogu i nasa jednu manu a ta je duplo veca cijena sto kod podloge ( potrosni materijal ) brzu odu ne za mj dana nego puno krace traju od miseva i ostalog, s time bi mogao kupiti dvije razerove nego jednu qck! odes do vemila ili hspota i zamolis ih da ti otvore podlogu vecinom ti imaju testnog misa na pultu pa isprobas pa ces sam znati sta ti treba pa ces i to kupiti!!Cool
Intel e5200 3.5 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

evo nisam baš sad skužio poruku(vjerojatno jer sam se sad probudio) ali evo jedno pitanje

 

koja podloga za laserski logitech(g5) qck ili goliathus standard i ako goliathus onda spped ili control. gore sam napisao da igram cod 4 i koja bi bila najbolja za to ali i za neki normalan rad na kompjuteru

vidim da qck preporučavaju oni koji imaju logitech miševe ali optičke pa jel ima neko laserski logitech po mogućnosti g5

razerova mi se čini kvalitetnija ali evo ovdje čitam da ždere telefonske nožice više nego druge

 

pa onda jel mi može netko sad reći koju da od ove dvije uzmem

qck ili goliathus i ako da onda speed ili control

 

e i ovo što se tiče cjene;inače kupujem u linksu i tamo je qck 85 a goliathus 120

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2009 9:01 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mis i podloga

uzmi si control....odlična je....podloga je deri peri.....ja imam mantis control već 2 godine i prezadovoljan sam sa njom....doduše ne znam čemu kupovat g5 kad imaš jeftinijih i kvalitetnijih miševa.....pr. Razer Deathadder

E5200@4375Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2300, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

ma uzimam ga jer mi predobro leži u ruci i to je jedan od glavnih razloga a tek onda poslije preformanse

 

a što se tiče žderanja nožica s miša kakvo je stanje sa tom control podlogom

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mis i podloga

ja imam podlogu za 10 kn i neki mali mis i odlicno je!!

mekana je fino i dobra

 

netreba meni neke uber podloge

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2009 13:08 (Jebasu123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mis i podloga
Jebasu123 kaže...

ja imam podlogu za 10 kn i neki mali mis i odlicno je!!

mekana je fino i dobra

 

netreba meni neke uber podloge

 I meni su bile dobre dok nisam znao za bolje Smijeh
E5200@4375Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2300, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice