Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.426
|
čitano: 602.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Ekipa, ima li smisla uzimati neke kvalitetne slusalice ili zvucnike ( oko 600 kn) za integriranu zvucnu na maticnoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

BUMP

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
weedeveryday420 kaže...

BUMP

 Mislim da ne,neka me isprave ako sam u krivu,moja zxr cini cuda (lvl Isus) naspram integruse...

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok Ekipa!

 

Prijatelj trazi bezicnu tipkovnicu i mis za nekih 350kn, zasad je najvise za Logitech MK330/520 set...

 

Sta vi kazete, Logitech, Dell, Microsoft,...?

Mozda neka bolja kombinacija odvojene tipkovnice i misa?

 

 

Radilo bi se o nekakvoj normalnoj uporabi, nije neki gamer...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

coolermaster octane, coolermaster devastator... oba su jeftina a i lijepo izgledaju :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema
Pozdrav!

Možete li preporučiti neku grafičku tablicu za cca. 500kn. Nikad do sada nisam radio s sličnim proizvodom pa ne bih htio dati velike novce odmah na početku.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Ne znam gdje drugdje pitati pa pitam u ovoj temi...

Dakle, zanima me koje bi bilo najefikasnije rješenje da koristim jedan miš i tipkovnicu na dva računala. Računala bi bila spojena na jedan monitor i ne bih ih koristio istovremeno. Jednostavno bih htio da dok je uključeno jedno da normalno radim na njemu, a dok je uključeno drugo da s istim mišem i tipkovnicom radim na njemu. Prostorni raspored mi je malo nezgodan pa ne bih baš mogao odštekavati i zaštekavati miš i tipkovnicu svaki put dok želim promijeniti računalo. Gledao sam na internetu i mislim da bi mi trebalo ovako nešto, ali nisam siguran bi li to funkcioniralo u ovom mom slučaju. Vidim da postoje i neka softverska rješenja, ali je pitanje koliko bi mi to bilo efikasno jer bi jedno od tih računala bio Raspberry Pi pa bi možda dolazilo do laga s obzirom da je ipak riječ o sporom računalu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 22:16 (ICT Sith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Ako ides hardwerski guglaj KVM switch, nije nesto pretjerano skupo. Ja ih imam u firmi 10ak, ali su svi ps2 :)

Software s kojim si mozes sloziti "Master i" slave" uređaj ti se zove "Input Director" pa mozes i njega probati dok ovo ne kupis.
Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Može li preporuka za tipkovnicu i miš (do cca 500 kuna)?

Da je za ugodan i kvalitetan rad - nisam gamer :) Tražio sam ponude za Logitech Cordless Desktop Wave Pro (Wave tipkovnica i  MX 1100 Cordless Laser miš), no koliko vidim nije dostupan, a i zadnje se spominjao jos 2008. Jel izlazilo šta novog?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2015 22:24 (Cadus).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav, naveo si bežični model, šteta što se više ne prodaje.

Imao sam taj komplet, ugodan za rad uistinu, užas za gaming.

 

Evo ti primjer u ovoj it-trgovini(odabrana zbog izbora na web stranici), malo pogledaj i probaj uživo pa odaberi u buđetu.

Kako nisi gamer, pa te performanse ne zamaraju, ostaje ti samo cijena i ergonomija.

 

tipkovnica-mis

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav svima,

 

Doslo je vrijeme da si nabavim novi mis. Gledajuci ovu isfucanu podlogu, koju moram promjeniti nakon par godina, odlucio sam da definitvno idem uzet i mis. Planiram uzeti Logitech mis G serije, tj. gamerski mis. Logitech mi je u planu jer mi je Logitech tastatura (G105). Pa me zanima da mi vi preporucite da li da idem na Logitech ili postoji neki brend koji nudi bolje miseve za bolju cijenu, jer sam ogrnaicen sa budzetom. Mogu dati jedno 50 eura za mis ili manje ako ima nesto dobro. Nisam previse zahtjevan da to bude neki sad ekstra super komad periferije. Ni tastatura mi nije high end. 

 

Edit: evo nasao sam jefitno skroz G100S mis. Kakva su vasa iskustva sa ovim misem? Citam vamo pohvale, zelim cuti od vas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 17:02 (dzelo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Može preporuka bežičnog miša do nekih 300 kn. Bitno mi je da je malo glomazniji miš i da ima bar 5 dipki. Hvala unaprijed

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Imam G100s već jedno pola godine i odličan mi je (pogotovo zato sto sam cijeli zivot igrao na G3 koji su dosta slični, jedino mi nedostaju te dvije tipke sa strane). 

Eh sada, bas sam nedavno dobio zamjenski mis jer mi je kod starog otisao lijevi klik nakon par mjeseci koristenja. Poceo je raditi duple klikove, a cesce nije uopce niti registrirao klikove. Po forumima sam citao da je to zapravo dosta velik problem kod ovog misa i puno se ljudi tuzi na isti problem, no ajde uvijek se mozes oslonit na logitechov support. Novi mi sada super radi, vidjet cemo koliko ce dugo izdrzat. Inace mis je fenomenalan za omjer ulozenog/dobivenog.

14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Uzeo G100S u Minhenu za 25 eura. Nadam se da nece biti problema, zasad sam zadovoljan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok svima!

Trebao bih malu pomoć.. Za drugi stan bih htio uložiti u neki kvalitetniji receiver (?) i 2 zvučnika (ukoliko je moguće) do nekih 2000-2500kn, a s obzirom da nisam nimalo upućen u to područje trebalo bi mi par preporuka.  Namjena je raznolika glazba, filmovi i naravno povremeno igranje. Spajanje na PC/PS3/TV putem optičkog ulaza/izlaza. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

zna li itko tocan model navedene Logitech tipkovnice koja je trenutno na akciji u Linksu? Potkrala im se greska jer ovo definitivno nije K120 pa me zanima tocan model. LINK

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
definho kaže...

zna li itko tocan model navedene Logitech tipkovnice koja je trenutno na akciji u Linksu? Potkrala im se greska jer ovo definitivno nije K120 pa me zanima tocan model. LINK

 Vjerovatno su stavili krivu sliku... LINK

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

nisam napisao, a trebao sam, K120 vec imaju u ponudu na ovom linku, a na ovom je ta na akciji koja je drugi model.

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Ovak, treba mi miš za laptop, bežićni do 150kn, preporuke može u PP? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

BOK  ekipa.

Počeo sam snimati tutorijale na youtubeu.

Nije mi bas mesto krenulo,ali imam. Tek 3,4 videa.

Zanimalo me neke slusalice sa dobrim mikrofonom do 400kn(čuo sam da su dobre logitech h390)

Ili neki mikrofon do 400 kn bez da moram kupovati neka dodatna  napajanja ili zvučnu karticu.

Unaprijed hvala...

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Jel bi ovo bio ok mis za te novce? Ne volim kad brzo trose bateriju a imao sam jednog koji je u 3 dana potrosio AA bateriju

 

Onda ovaj amazonov basic mis

 

I na kraju najskuplji ali dobar mis, treba mi samo za malo surfanja i tak nis specijalno pa necu skupo nis

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 1:34 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Može preporuka nekog dobrog controllera/joysticka za cca 150kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Kupio sam Xeox wireless gampad, zanima me treba li kada je puna baterija na njemu svijetliti sve 4 signalne crte oko Xeox znaka? 

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

http://www.instar-informatika.hr/monitor-asus-gaming-rog-freesync-mg279q-27-2560x1440-4-ms-akcija/0222267/product/

 

Misljenje o ovom monitoru s obzirom da bih ga uzeo dal se moze sta nac za tu cijenu bolje kolki je omjer kod ovog monitora ulozeno/dobiveno ?
Hvala na odg

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Periferija - ultimativna tema
BugsBunnyD kaže...

http://www.instar-informatika.hr/monitor-asus-gaming-rog-freesync-mg279q-27-2560x1440-4-ms-akcija/0222267/product/

 

Misljenje o ovom monitoru s obzirom da bih ga uzeo dal se moze sta nac za tu cijenu bolje kolki je omjer kod ovog monitora ulozeno/dobiveno ?
Hvala na odg

 

5000kn i jos nije 4k!?  

 

Ja bi radje iso na bilo koji 4k - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Da istina je to sto si napisao daj mi molim te preporuci neke od modela sa ovog popisa, razmisljao sam o ovom samsungu al su mi rekli bili da je ovaj asus bolji od tog modela samsunga (Samsung monitor LU28E85KSR, 28", 3840x2160, HDMI, Display port, USB)

Hvala ti na odg

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Periferija - ultimativna tema
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

bok

moze preporuka nekih bezicnih sluski sa mikrofonom,za wot mi treba:)

fala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Periferija - ultimativna tema

Buđet za raspolaganje, novo ili rabljeno, te preferirani shop i marka periferije?

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

svejedno koje nemoraju ni nove bit sam da rade oke,uzo neke philipsove SHB3060WT za 350 kuna i vratio ih ,nevrijede 5 kuna,dao bi i 100,200 vise mozda

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice