Podloga za 5 kn ili za 200kn

poruka: 22
|
čitano: 6.305
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

ovako... kupio sam gamerski miš razer deathadder i podlogu za 5 kn...

 

 

sad je pitanje da li je podloga za 200 kn (npr.razerova ili koja već) tolko bolja da vrijedi te novce..

 

osobno mislim da nije ali želim čuti vaša mišljenja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Za kratkoročno korištenje je možda isto/slično, ali za dugoročno je sigurno bolja skuplja.... a sad, jeli to previše 200kn ili ne hmm.... mislim da je cijena ipak prenapuhana

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Sve zavisi jel igras igre odnosno FPS-ove, RTS-ove ili nisi. Ako jesi osjetna je razlika izmedju obicne podloge i prave "gamerske." 

 

Ja sam osobno dao 150kn za podlogu i nije mi zao. Sada je prodana, i cekam vrijeme da uzmem drugu.

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Ako si zadovoljan sa ton od 5 kuna ne vidin razlog zašto se zamarat sa time?

Isto tako možeš kupit onu za 200 i da ti ne bude dobra.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Imao sam neku obicnu i nabavio razer goliathous razlika je velika bar meni.

 

Mis bolje klizi i precizniji je

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Ako ces vec uzimat podlogu onda si uzmi podlogu Cooler Master Storm Tactics koja je odlicna za FPS-ove i ostale igre.Dode pišljivih 120-130 kuna kojih se isplati dati za tako dobru podlogu,a veliku.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 14:56 (Crypto).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Bas nju sam namjeravao uzeti. {#}

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Ne, ja imam podlogu od 200Kn, glupost.

 

Preko 100Kn, ne idi...

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn
Gman kaže...

Sve zavisi jel igras igre odnosno FPS-ove, RTS-ove ili nisi. Ako jesi osjetna je razlika izmedju obicne podloge i prave "gamerske." 

 

Ja sam osobno dao 150kn za podlogu i nije mi zao. Sada je prodana, i cekam vrijeme da uzmem drugu.

pa da igram COD 4 online i sad me zanima dal bi bio puno precizniji s boljom podlogom...jer dok sam prešao s običnoga miša na ovoga deathaddera razlika je velika za gejmanje...

 

pa možda kupim neku bolju...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Ima dosta razlike. Mis bolje klizi, i precizniji je.

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn

Razlike i ima i osjetit ces ju a sad dali ona vrijedi 200kn to razmisli imas i za 100ak jako dobrih...CM storm tactics je super meni osobno :-)

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
14 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Sve zavisi, ali ipak je preporučljivo da uzmeš kakvu "bolju" od te koju imaš, recimo, po meni odlično rješenje za "prosječne" korisnike je Steelseries-ov QCK, prilično veliki, platneni, odlična i sve to za manje od 100 KN, ja imam Razer Destructor za podlogu i nije mi žao što sam dao tolike pare za nju, nakon dosta isprobavanja, ona mi je najbolje sjela!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Ja isto imam deathadder i podlogu od 10kn, ja sam zadovoljan... imam je vec 2-3g. Daj nekom tko ima sivacu masinu da ti sa njome prodje po rubovima i trajati ce ti godinama ili sam uzmi iglu i konac pa polako zasij ono platno za podlogu jer ako to ne napravis vec za 1-2mjeseca ce se odvojiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Igrao CoD 2 i 4 par godina (otkad su izašli) na serverima, nisam pro ali bogme smatram da igram prilično dobro i da mi nije crko ne bih mjenjao svoj Genisu powerscroll star ko biblija (doduše novi XScroll je isto sasvim pristojan miš) + podloga koja se sastoji od A4 komada tankog kartona (korica bilježnice).

 

Poanta?

IMO, kako igraš je 50% talent, 10% dobar net, 30% navika na periferiju i tek 10% miš + podloga ako zanemarimo stare jeftine miševe i miševe sa krutim kabelima.

Ugl, po meni se ne isplati dati više od 200kn za miš+podlogu ali to je samo moje mišljenje.

 

Frend je sa nekog noname kineza prešao na MX518 (valjda je to oznaka) + podloga neka razerova (prije je isto kao i ja imao karton) ali nisam baš primjetio da bolje igra (isto CoD 2 i 4) iako se on kune da mu je sada puno bolje pa sad ti vidi.

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 21:06 (Vido).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn
Mozda neigra puno bolje ali sigurno mu je lakse i udobnije...
Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
neaktivan
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn
u_hall kaže...

ovako... kupio sam gamerski miš razer deathadder i podlogu za 5 kn...

 

 

sad je pitanje da li je podloga za 200 kn (npr.razerova ili koja već) tolko bolja da vrijedi te novce..

 

osobno mislim da nije ali želim čuti vaša mišljenja..

Ma samo gledaj da je platnena,  hrapava (miš ima veći DPI pa je bolje hrapava), i nebi bilo loše da je malo većih dimenzija ;)

I to je to, nemoj biti snob pa davati po 200kn, nemoj prelaziti cifru od +/- 100kn...

 

16 godina
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn
CroVandal kaže...
Mozda neigra puno bolje ali sigurno mu je lakse i udobnije...

Moguće, ima dosta veću ruko od mene, meni je taj miš pre velik (ali isto vjerojatno stvar navike pošto je moj Genius dosta manji). također navikao sam na simetrične miševe i prilično mi je teško brzo micati ruku sa ostalima (navika također predpostavljam).

 

Ma, ako je on sretan... {#}

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
13 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Gle, razlika sigurno postoji.

 

Ja koristim miša Razer Nagu (većinom igram WoW) i imao sam jeftinu podlogu i sve je ok radilo. Ništa posebno.

Kada sam si kupio podlogu Razer Golaithus (srednjih dimenzija oko 130 kn mislim), nisam imao bolji skill ili nešto, ali je miš bolje klizio, i nekako mi je bilo udobnije igrati.

 

Sad, pitanje je da li to želiš i imaš 100-150 kn dat za podlogu. Ako imaš, probaj, neće ti bit žao, ako ne, opet dobro.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Evo da se još malo nadovežem na temu, sinoć mi je bilo par frendova, i zasjeli su za komp (došla nova matična pa je ponovo u funkciji, a u međuvremenu sam kupio Logitech G700 i Razer Destructor podlogu) i mal čačkali, skorz su oduševljeni, jer oni kod sebe imaju neku običnu podlogu i običan neki miš, sve je to do osobnog doživljaja, oni ne koriste često komp, odnosno ne igraju ništa na njemu jer ima je komp dosta star, tak da, došli su ljudi koji se ne koriste puno kompom i rekli kako su oduševljeni s mojim mišom i podlogom!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn
Sto se tice podloga naravno da ce biti bolja od obicne imas puno dobrih podloga ako zelis do 200 kn ond mozes da uzmes Razer Goliathus speed edition i naravno da ce mis biti preciznij i da ce mis bolje kliziti ako zelis neku jeftiniju onda imas od steelseries Qck.
LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Podloga za 5 kn ili za 200kn

Samo da kažem daje qck bolja od Goliathus.

 

Bolje prati pokrete i ne haba se

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Podloga za 5 kn ili za 200kn
explorer 4 kaže...

Samo da kažem daje qck bolja od Goliathus.

 

Bolje prati pokrete i ne haba se

To bas neznam jer sam na Qck radio sam par sati ali je odlicna sto se tice pokreta meni je mozda malo bolja goliathus a evo vec je imam oko 7-8 mjeseci i kako nova je.

LoL-scarface797(EU)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice