Podloga za misa

poruka: 22
|
čitano: 12.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Podloga za misa

mislim kupiti razer mambu i sad mi treba dobra podloga za nju.

mislio sam nesto kao razer destructor.

ako ima neka bolja za slicne novce preporucite ju.

ako neko ima destructora naka kaze dojmove.

 

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa

razer ti pravi odlične podloge, ne trebaš dalje tražiti, samo možeš naći neku za manje love koja će te dobro služiti.

 

mislim da je ovakvih tema već bilo na forumu, ako te uhvati moderator mogao bi požutjeti

 

LP

14 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa
Razer Mamba
15 godina
neaktivan
offline
Podloga za misa

Razerove pogloge se lako prljaju i previse su skupe, ali su jako dobre. Mozda da razmislis o opciji Steelseries Qck+, dosta velika i jako dobra podloga za male novce. Dajem joj ocjenu 5.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Podloga za misa

gdje ima za kupiti qck+ u hr i koliko kosta

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podloga za misa

da ne otvam novu temu, sta mi preporucujete za Logitech G9?

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa
zaki kaže...

gdje ima za kupiti qck+ u hr i koliko kosta

Evo ti ovdje.

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
15 godina
offline
RE: Podloga za misa
JURGOLINHO kaže...

da ne otvam novu temu, sta mi preporucujete za Logitech G9?

Ja imam Logitech G9 na Razer eXactMat podlozi.

Iako mi podloga vec poprilicno ide na zivce moram priznati da mis na njoj i radi i klizi savrseno.

15 godina
offline
RE: Podloga za misa

ja bih si uzeo G9x kad izadje pa ak mozete i za mene jednu podlogu nac...dajem max price za podlogu 300kn...(MOZDA MAMBU KAD POJEFTINI ALI DOTAD NE! Plač)

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 14:46 (Viziman).
15 godina
odjavljen
offline
Podloga za misa

Te sve podloge su u danasnje vrijeme u smislu 'prodavanje muda pod bubrege' ili, ako si zensko pa se palis na nesto fency... Dok su se pojavljivali optikaneri, imale su nekoga smisla, ali danas... Jedino za one koji traze izgovor u svome '(ne)skillu'.Za misa tipa Mamba, mozes slobodno staviti i obican karton ispod.

Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Podloga za misa

mislim da podloga pomaze. ova sada mi je ucvrscena sa selotejpom(svejedno se mice dok igram), premalena mi je... al mi je svejedno bolja neg da igram na papiru

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Podloga za misa
Mrgud Veliki kaže...

Te sve podloge su u danasnje vrijeme u smislu 'prodavanje muda pod bubrege' ili, ako si zensko pa se palis na nesto fency... Dok su se pojavljivali optikaneri, imale su nekoga smisla, ali danas... Jedino za one koji traze izgovor u svome '(ne)skillu'.Za misa tipa Mamba, mozes slobodno staviti i obican karton ispod.

E Mrgude,Mrgude.Stavis mambu na karton i kada ti se izlizu nozice onda baci mis ili idi na zamjenu jer u garanciji pise da ce izdrzati 200km :D Meni je podloga jos i najbitniji segment neke preciznosti.Mogu igrati sa bilokojim misem(trenutno igram sa Genius od 70kn) i to puno bolje nego neko sa highend.Bitna mi je samo podloga.Recimo Razer mantis speed milina.Ogromna podloga koja se ne sklize,na kojoj mis dobro klize,izgleda super i faktor zadovoljstva raste :)) U kombinaciji sa nekim highend misem,nema bolje :D

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa

Taman to. Puno ti je bitnija solidna podloga. Sad, solidna podloga ne treba biti za 100+ kuna, ima i puno jeftinijih a super podloga

recimo:

http://www.links.hr/index.php?naziv=Podloga+za+mi%9A+1337+Aqua+XL%2C+SHARKOON&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.061

http://www.links.hr/index.php?naziv=Podloga+za+mi%9A+1337+Shooter%2C+SHARKOON&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.060

http://www.links.hr/index.php?naziv=Podloga+za+mi%9A%2C+RUSH%2C+SHARKOON&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.094

http://www.links.hr/index.php?naziv=Podloga+za+mi%9A+1337+XL+Black%2C+SHARKOON&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.062

 

I sad, ako kupis misa za 200, 300, 400 ili koliko vec kuna sto ti je nekih 60 kn za gore navedene podloge. A vjeruj mi, koristio sam ih dosta i ove su najbolje za taj novac. Razer je ok ali jako skup. Jako.

Ovo je gotovo ista stvar a razlika u cijeni je nebo i zemlja. Sve su velike i otprilike istih dimenzija i debljine.  Osim sharkoon shooter, ona je tanja malo, nju za lap koristim jer se moze doslovno zguzvat i stavit u torbu pa ne smeta kad se nosi okolo.

 

Probao sam razerove miseve neke i mogu reci da se tek na podlozi ponasaju kako treba. Mx518 je na svakoj podlozi gotovo isto radio, nije ga nes pretjerano to smetalo dok se vx revolution bez podloge isto cudno ponasa.

Eto, a za ove novce, cemu ostetiti misa na drvenoj podlozi i cemu si zuljat ruku kad kupis ovo i lijepse ti je u svakom pogledu. Je**s 60 kn. Nije to neki novac.

 

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
Podloga za misa

Netko tu nije normalan podloga za miš 159 kn pa za toliko novaca mogo si si takvu pozlačenu  kupit

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa
zeroname kaže...

Netko tu nije normalan podloga za miš 159 kn pa za toliko novaca mogo si si takvu pozlačenu  kupit

onda kupi pa stavi review pa da vidimo kako ti ide!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 6:52 (deno100).
15 godina
offline
RE: Podloga za misa
deno100 kaže...
zeroname kaže...

Netko tu nije normalan podloga za miš 159 kn pa za toliko novaca mogo si si takvu pozlačenu  kupit

onda kupi pa stavi review pa da vidimo kako ti ide!

 

 Ajde malo ozbiljnosti! Zanima me koja je najbolja podloga koja se u nas moze kupiti?

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa
Viziman kaže...
deno100 kaže...
zeroname kaže...

Netko tu nije normalan podloga za miš 159 kn pa za toliko novaca mogo si si takvu pozlačenu  kupit

onda kupi pa stavi review pa da vidimo kako ti ide!

 

 Ajde malo ozbiljnosti! Zanima me koja je najbolja podloga koja se u nas moze kupiti?

Po meni je najbolja Razer eXactMat. Miš na njoj odlično klizi, koristiti se mogu obje strane, jedna je glatka za brzinu, a druga hrapava za preciznos, ali po meni i nema neke razlike koju stranu koristiš te podloga ne bježi po stolu zbog četiri gumena čepića koji podlogu ''ukopaju'' na mjestu.

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
15 godina
offline
RE: Podloga za misa
Razer_Copperhead kaže...
Viziman kaže...
deno100 kaže...
zeroname kaže...

Netko tu nije normalan podloga za miš 159 kn pa za toliko novaca mogo si si takvu pozlačenu  kupit

onda kupi pa stavi review pa da vidimo kako ti ide!

 

 Ajde malo ozbiljnosti! Zanima me koja je najbolja podloga koja se u nas moze kupiti?

Po meni je najbolja Razer eXactMat. Miš na njoj odlično klizi, koristiti se mogu obje strane, jedna je glatka za brzinu, a druga hrapava za preciznos, ali po meni i nema neke razlike koju stranu koristiš te podloga ne bježi po stolu zbog četiri gumena čepića koji podlogu ''ukopaju'' na mjestu.

Tu podlogu hvale i na BUG TV-u, imas prilog tamo, podloga dobro izgleda i velikih je dimenzija

otpor je uzaludan!
15 godina
offline
RE: Podloga za misa

A gdje kupiti one velike podloge sto ti zauzmu cijeli stol (razrer ima u ponudi 3 velicine normalne , velike i one koje sluza kao podloga za cijeli stol)

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Podloga za misa
ukay1000 kaže...

E Mrgude,Mrgude.Stavis mambu na karton i kada ti se izlizu nozice onda baci mis ili idi na zamjenu jer u garanciji pise da ce izdrzati 200km :D Meni je podloga jos i najbitniji segment neke preciznosti.Mogu igrati sa bilokojim misem(trenutno igram sa Genius od 70kn) i to puno bolje nego neko sa highend.Bitna mi je samo podloga.Recimo Razer mantis speed milina.Ogromna podloga koja se ne sklize,na kojoj mis dobro klize,izgleda super i faktor zadovoljstva raste :)) U kombinaciji sa nekim highend misem,nema bolje :D

 

Vala, prije su mi se izlizale nozice od podloge koju sam platio 350 kuna (doduse i ona se izlizala nakon 6 mjeseca), nego na kartonu..., a uostalom lako se stave nove 'nozice'.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloga za misa

Trosenje teflone (ili,nozice) a i samu podlogu mogu reci da skoro ne postoji sa Destructor.

G9 mi je oko 2 godine star i specijalno za njega uzeo sam Coolermaster Dual-Sided

Mouse Pad:Precision VS Speed.Precision strana je bila skoro ok,performansa nije bilo,

dobio sam samo "ekstra" klizanje+trosenje na teflone i skakanja na laserom i

po mjesec-2 teflone su poceli da se gulje (na izgled).

Da zacuvam orginalne G9 teflone,

a i radi odlicni rejting RAZORa,odlucio sam se za Destructor.

Na pocetku bio sam malo skeptican (macka u vreca+velika cjena) ali kad je stigo jednostavno

sam se zaprepastio.Dosao je u veliku zastitku kutiju (SmijehlolSmijeh) da ne se ogrebeSmijeh

Testirao sam i optica i laser i imali su bolji performansa,100% bolji !

Manje frikcija,vise kontrolu/preciznost/brzinu Osmijeh sa manji dpi,

t.j ako sam radio na 1000Mhz/1600-2000dpi sada radim na 500Mhz/1000dpi (na 1600x1200 rez).       

                                        ***  iNFO : vise rez = vise dpi   ***

Sigurno se pitas kako je moznoNamigiva a odgovor je u to sta je izradzen od polikarbonat+mikroskopsko rendano staklo.Ako ga mozes nabaviti,neces zazalitiOsmijeh...

 

EDiT:

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 5:08 (70R4N).
15 godina
offline
Podloga za misa

destructor je kupljen.

zasada super

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice