Preporuka misa

poruka: 11
|
čitano: 4.391
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka misa

Evo vrisnuo mi mis, pa trazim preporuku za neki "malo bolji".. Uglavnom igram dotu i slicne igre.. cijena 250kn max

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka misa
Ravenclaw92 kaže...

Evo vrisnuo mi mis, pa trazim preporuku za neki "malo bolji".. Uglavnom igram dotu i slicne igre.. cijena 250kn max

Logitech G400.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
13 godina
offline
Preporuka misa

G400 najbolji mis za te novce

Lol acc east:Krtimir Xfire:kresho93 Steam:kresho195
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka misa

Tu nemas kaj razmisljat , Logitech G400 , naravno !!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka misa

G400 najbolji za tu cijenu.

Jedino ako miša držiš "claw grip"-om onda bi bilo dobro razmisliti o razer abyssus-u.

Ja imam MX518 (g400 s lošijim senzorom) i miš je super što se tiče kvalitete i preciznosti sve pohvale, za fps radi fenomenalno, ali malo je teže igrati rts jer se teže claw gripa zbog oblika.

Sve ovisi o tebi kako držiš miša, ovo je samo upozorenje da nebi bilo nakon kupnje da je miš neudoban, ako ga palm gripaš odličan miš.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka misa
Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka misa

Također tražim preporuku za miš jer i moj vrisnuo i da je u tom cjenovnom rangu,preferiram claw grip velike podloge i lowww sens postavke.Samo fps multiplayere igram.

$inke
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka misa
$inke kaže...

Također tražim preporuku za miš jer i moj vrisnuo i da je u tom cjenovnom rangu,preferiram claw grip velike podloge i lowww sens postavke.Samo fps multiplayere igram.

Gore navedeni CM Storm Xornet.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
15 godina
offline
Preporuka misa

Ili možeš Storm Spawn - http://www.links.hr/?naziv=mis-coolermaster-storm-spawn-sgm-2000-mlon1-opticki-3500dpi-crno-crveni-usb&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=101.503.271

Nešto skuplji ali ima 3500 DPI-a (iako miš sa 2000 dpi-a je sasvim dovoljan, ovo sve više je pre*eravanje).

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka misa

(iako miš sa 2000 dpi-a je sasvim dovoljan, ovo sve više je pre*eravanje)

Slažem se oko ove stavke nego koja je veličina miša dal je za velike ili manje ruke

$inke
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 21:17 ($inke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka misa

Ovog Storm Spawn-a ima moj buraz i mis je dosta malen sto se moze vidjet i po ovim slikama !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 21:38 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice