Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !

poruka: 12
|
čitano: 5.031
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Eto molim vas za pomoć pri odabiru PC zvučnika koji mogu biti 2.0 ili 2.1 sustav, a namjena bi im bila za slusanje glazbe samo.

Dvoumim se između dva modela a to su Logitech Z-623 i Logitech Z-2300. I da razmisljam jos da uzmem ovu vanjsku zvučnu karticu Sound Blaster X-Fi Go, pa me zanima da li bi ta zvučna popravila zvuk sa laptopa, koji je dosta los !?

Unaprijed hvala !!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Uzmi z 2300 bolji su od z623. Ako ti ne treba neka razorna snaga onda možeš uzet i 2.0 sustav od creative-a t40. Iznimno hvaljeni zvucnici i jako kvalitetni.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
A htio sam uzeti z-2300 ali ih nigdje nisam mogao naci a tu i gdje sam ih nasao je cijena do 200-300 kn skuplja, a ne vjerujem da su bas toliko bolji od z-623!! Nego me zanima da li ce ona zvucna stho sam u prvotnom postu napisao popraviti zvuk i da li se to uopce isplati uzimati !?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Zvučna će sigurno popravit siromasan Izlaz iz laptopa. Hmm a za koliko si ih nasao i u kojem ducanu
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !

1300 kn!!! Za to kupiš 2 nova KEF samostojeća zvučnika od 100 W, ušparaš još 100 eura i onda kupiš polovno pojačalo/receiver i imaš pravu stvar. Moje mišljenje je da je 1300 kn teški overkill za PC zvučnike, kada za samo još par stotina kuna imaš pravi kućni sistem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !

evo u Tehnomax-u su 1500 kn http://www.technomax.hr/Webtrgovina/Proizvod/tabid/62/rbpid/0571025/Default.aspx !! A koji su to KEF-ovi zvucnici od 100 w a da kostaju do 1300 kn ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !

Ak vec dajes 1300kn za 2.1 sustav definitivno se isplati dodati jos 200kn i kupiti z2300 {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 20:15 (Intel&ATI).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Mislim da imaš u svijetu medija za 1300 kn. Ovo u tehno maxu se definitivno ne isplati
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Vidio sam te u njuškalu za 500 kn i poslao tom liku sto ih prodaje poruku ali nije odgovorio, mada sumnjam da je sve ispravno sa njima, jer tko bi ih prodavao za tako male pare, ali never mind. Sto se tice Svijet medija tamo ih nema, a jedino di sam ih nasao je NH kompjuteri za 1269, ali za tu tvrtku nikad nisam cuo, a postoji jedino on-line kupnja koja ide na nacin da ti njima prvo uplatis na racun pare i onda oni tebi salju, sto mi je malo cudno, jer sam malo pretrazivao net i nitko nema iskustva s tom trgovinom!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
Kontaktiraj ih mailom pa vidi sta će rec
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka PC zvučnika do 1300 kn !
djdeva kaže...
Eto molim vas za pomoć pri odabiru PC zvučnika koji mogu biti 2.0 ili 2.1 sustav, a namjena bi im bila za slusanje glazbe samo.

Dvoumim se između dva modela a to su Logitech Z-623 i Logitech Z-2300. I da razmisljam jos da uzmem ovu vanjsku zvučnu karticu Sound Blaster X-Fi Go, pa me zanima da li bi ta zvučna popravila zvuk sa laptopa, koji je dosta los !?

Unaprijed hvala !!

Bi,drastično. Ali uzmi u obzir da na nju možeš spojiti samo 2.0/2.1 zvučnike. Ima i usb X-Fi Surround, za 5.1 modove. Ali više košta,jasno. X-Fi Go! je zgodna igračka, i ako se ne varam usb stick ujedno, storage mislim od kakvih 2gb.

 

http://www.techspot.com/review/151-creative-xfi-go-usb/page4.html

 

Neće dobiti ništa na kvaliteti izlaza, jer su izlazi identični. Dobiti će na kvaliteti zvuka zbog zvučne kartice tj. čipa. X-Fi Go! je u rangu AudigySE-a, a to je Amerika spram 99% onoga što u laptope ugrađuju po pitanju zvuka.

 

Ne znam kako bi spojio Receiver i KEF zvučnike na laptop ali u redu, bez kupnje eksterne zvučne od valjda 1000kn sa opt/dig izlazima i ulazima. Eventualno ako lap ima digitalni izlaz za zvuk van,nešto od ovoga :

 

https://www.brucetambling.com/w/images/3/36/Spdif_coaxial_optical.JPG

 

http://www.andertons.co.uk/and_news_files/images/m-audio-soundcard.jpg

 

Sa X-Fi Go! može spojiti samo analogne zvučnike, i tu Z2300 caruju u toj klasi. Jbg, šta god mi mislili skupi ili ne. Ja bi išao ili na Z2300, AV40 M-Audio ili T40 II. Druge ne bi ni gledao.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 8:43 (thedream).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice