Preporuka slušalica izdvojena tema

poruka: 193
|
čitano: 58.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica

sve je to varam te boze.... imao sam jedno vrijeme Roccat Kave... koje su takodjer 5.1. i imaju mislim po 3,4 zvucnika u svakoj slusalici... al to je koma -.- kao da si uzeo 5.1. zvucnike... i sa selotejpom ih omotao oko glave...

nakon njih sam si nabavio Sennheiser hd 215 II ... i preporodio se po pitanju zvuka... stereo all the way...

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica
blankyboy kaže...

sve je to varam te boze.... imao sam jedno vrijeme Roccat Kave... koje su takodjer 5.1. i imaju mislim po 3,4 zvucnika u svakoj slusalici... al to je koma -.- kao da si uzeo 5.1. zvucnike... i sa selotejpom ih omotao oko glave...

nakon njih sam si nabavio Sennheiser hd 215 II ... i preporodio se po pitanju zvuka... stereo all the way...

Ja isto imam HD215, vec 7 godina sluze..

 

Nevjerojatno dobre i kvalitetne slusalice.

clock2much
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Može preporuka nekih slušalica koji bi služile za glazbu, znači kvaliteta zvuka mi je na prvom mjestu, ne one gaming slušalice s mikrofonom. Ne nešto ekstremno, ne mislim izdvojiti 500 kn za njih, nego nešto jeftinije, 100-200 kn mislim dat.

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka slušalica

Probaj nabaviti neke Sennheiser tipa HD201 ili 202, to ti bude sigurno i više nego dobro.

Sad su malo digli cijene, ali riskiraj i daj ako treba i 50kn više, isplatiti će ti se dugoročno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Tomislav95 kaže...

Može preporuka nekih slušalica koji bi služile za glazbu, znači kvaliteta zvuka mi je na prvom mjestu, ne one gaming slušalice s mikrofonom. Ne nešto ekstremno, ne mislim izdvojiti 500 kn za njih, nego nešto jeftinije, 100-200 kn mislim dat.

Upravo slušam Philips SHP5401, ima ih u Konzumu za nekih 190 kuna. Slušalice su udobne i dobro zvuče, za razliku od HD201 imaju dovoljno basa.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Tomislav95 kaže...

Može preporuka nekih slušalica koji bi služile za glazbu, znači kvaliteta zvuka mi je na prvom mjestu, ne one gaming slušalice s mikrofonom. Ne nešto ekstremno, ne mislim izdvojiti 500 kn za njih, nego nešto jeftinije, 100-200 kn mislim dat.

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=100506210

██████████████████████████████████████████
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
nul-3 kaže...
Tomislav95 kaže...

Može preporuka nekih slušalica koji bi služile za glazbu, znači kvaliteta zvuka mi je na prvom mjestu, ne one gaming slušalice s mikrofonom. Ne nešto ekstremno, ne mislim izdvojiti 500 kn za njih, nego nešto jeftinije, 100-200 kn mislim dat.

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=100506210

Ovo bih volio preslušati, jer su izgledom vrlo slične PX200 :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

mogu neke slusalice za glazbu.. do 250kn max.. optimalno bi bilo 200kn.. bilo bi lipo over-ear.. a moze i in-ear

If you can't make it good, at least make it look good. (c) Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Ove Phillips što je kolega Father naveo 2-3 posta iznad.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Preporuka slušalica

Čisto informativno me zanima, ako kupim 5.1 slušalice što god to bilo, i ako imam integriranu zvučnu na matičnoj dobivam li ja išta s tim?

 

Vjerovatno pitanje nije dobro postavljneo, no valjda će te shvatiti. Dobivam li ja tu kvalitetu zvuka ako imam tu karticu?

██████████████████████████████████████████
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
nul-3 kaže...

Čisto informativno me zanima, ako kupim 5.1 slušalice što god to bilo, i ako imam integriranu zvučnu na matičnoj dobivam li ja išta s tim?

 

Vjerovatno pitanje nije dobro postavljneo, no valjda će te shvatiti. Dobivam li ja tu kvalitetu zvuka ako imam tu karticu?

5.1 nije jednako kvaliteta zvuka.
A ovisi o izvedbi. Ako su slušalice USB, imaju integriranu zvučnu karticu te ćeš ih samo morati odabrati kao output device u igri ili u device manageru.
Ako nisu USB, nego imaju 3 konektora, moraš ih spojiti na odgovarajuće izlaze na zvučnoj kartici - mada, nisam jako dugo vidio takve slušalice. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Preporuka slušalica

Ja sam gledao neke artic 220kn u linksu. Sad nisam blizu da vidim na kompu koje tocno. Znam da su usb al neznam nista o njima

██████████████████████████████████████████
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Moze neka preporuka slusalica do 200kn (+20), in ear po mogucnsti ili neke manje over the ear, koje se sklapaju... Treba mi uglavnom za slusanje muzike sa mp4 playera i moba.
Moze i nesto iz vana za narucit, al vise bih volio da je odavde i da ima garanciju, jer mi slusalice riknu svakih 2-6 mjeseci(ode kontakt)

 

Its nice to be important, but its more important to be nice! LoL <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

AKG K321, 200 kn u Ronisu, odlične slušalice za te novce.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Može preporuka slušalica od 600-700kn, on/around ear, bez mikrofona obavezno, dizajn mi je najbitniji pošto se u zvuk baš toliko i ne razumijem.

Ja sam našao ove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

anybudy?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica

Jesi pogledo od senhesiera? za ove nikad nisam cuo :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica
Neville2MUFC kaže...

Može preporuka slušalica od 600-700kn, on/around ear, bez mikrofona obavezno, dizajn mi je najbitniji pošto se u zvuk baš toliko i ne razumijem.

Ja sam našao ove.

 

Gle, Denon ne radi smeće, to je sigurno samo neznam kakav je ovaj navedeni model.

Ali mislim da ne možeš fulati s njima.

Jel ti treba otvoreni ili zatvoreni tip slušalica

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka slušalica

http://www.mediastore.hr/dj-slusalice/1438-numark-red-wave-.html

 

Imao sam ove i mogu ti preporuciti...zvuk odlican...udobne...dizajn vidis i sam... ali meni su bile prevelike jer ne volim da mi prekriju uho u potpunosti pa sam ih prodao 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

 {#} Hvala svima na savjetima.

A otvorene/zatvorene neznam, nekako mi se više sviđaju zatvorene. Koristo bi ih pretezito u kući.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 16:57 (Neville2MUFC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka slušalica

Jucer sam bas uzeo Grado SR60i, meni se cine dobre, open design, leakaju dosta tako da su vise ovako za po doma, zvuk mi se cini vrlo dobar, odlican bas al nisam neki strucnjak. Uglavnom ja sam zadovoljan

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka slušalica

Ako je ikako moguce prilikom kupovine slusalica isprobaj ih.... tada ces znati koliko ti odgovaraju...dizajn tada ostaje po strani...a kvaliteta zvuka i udobnost imaju prednost 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Uzeo sam Plantronics gamecom 380.... I udobonost i zvuk su drastični napredak naspram starijih 367. Jednio mi se mikrofon čini nijansu lošiji, makar svoj posao još uvijek obavlja savršeno.

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica
KKristijan kaže...

Uzeo sam Plantronics gamecom 380.... I udobonost i zvuk su drastični napredak naspram starijih 367. Jednio mi se mikrofon čini nijansu lošiji, makar svoj posao još uvijek obavlja savršeno.

 

Ne miješaj te  igračke s audiofilskim slušalicama.Osobno sam se uvjerio nekoliko puta koliku su gamerske slušalice loša stvar.

Precijenjeno, gore od Apple-a.

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
explorer 4 kaže...
KKristijan kaže...

Uzeo sam Plantronics gamecom 380.... I udobonost i zvuk su drastični napredak naspram starijih 367. Jednio mi se mikrofon čini nijansu lošiji, makar svoj posao još uvijek obavlja savršeno.

 

Ne miješaj te  igračke s audiofilskim slušalicama.Osobno sam se uvjerio nekoliko puta koliku su gamerske slušalice loša stvar.

Precijenjeno, gore od Apple-a.

 

 

Znam, imam hd202 i hd408 ( makar su hd202 otišle u vječna lovišta ) i gejmerske  su uglavnom goli racku za njih, "gamerske" sam uzeo samo radi udobnosti i mikrofona, no zvuk gamceoma 380 im je stvarno konkurentan i audofilskim.

Najveća smijurija su one razerove orca... nemaju mikrofon, dodu 500kn a zvuk im je kao isprdak od hd408 koje kostaju do 300kn....

 

EDIT: ako uspiješ, probaj Gamecom 380

LoL NordicEU : Heineken01
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 21:05 (KKristijan).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Ajde ako budem imao prilike probat ću taj gamecon, čisto da vidim jel išta od njih dobro.

Ma dobro, za Razer nema priče, oni su tak čudna firma prilično.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka slušalica
Neville2MUFC kaže...

 {#} Hvala svima na savjetima.

A otvorene/zatvorene neznam, nekako mi se više sviđaju zatvorene. Koristo bi ih pretezito u kući.

 

Palo mi na pamet....pogledaj i ovo...covjek ovdje prodaje skoro nove...ali su ooodlicne pa ako ih nije prodao ...... :))

 

http://www.bug.hr/forum/topic/periferije/prodaja-shure-srh750dj/157253.aspx

It's all about the sound . (Quincy Jones)
14 godina
odjavljen
offline
Preporuka slušalica

Ima li netko preporuku slušalica sa naglaskom na one velike naglavne modele, non-gamerske, non-dj modeli koje bi najviše koristio za slušanje glazbe naravno, doma i u pokretu, recimo spojene na iPod?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka slušalica
alankish kaže...

Ima li netko preporuku slušalica sa naglaskom na one velike naglavne modele, non-gamerske, non-dj modeli koje bi najviše koristio za slušanje glazbe naravno, doma i u pokretu, recimo spojene na iPod?

Koliko love mislis izdvojiti... i zelis li da ti u potpunosti prekriju usi ?

 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice