Preporuka slušalica izdvojena tema

poruka: 193
|
čitano: 58.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka slušalica

Za 199 kn u Ronisu AKG K321 .... fantazija od zvuka 

 

http://www.ronis.hr/akg/639/4

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica
Haf932 kaže...

To bi mogle bit SHE9700 , takve ja imam ili SHE9800 !

SHE9700 su, hvala!

15 godina
offline
Preporuka slušalica

može preporuka bluetooth earphones/earbuds slušalica? nešt jeftinije

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Dali netko slucajno ima iskustva sa navedenim slusalicama koje su bolje losije i slicno

- PHILIPS SHC8535

- SONY MDR-RF865RK

- SONY MDR-RF840RK

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Pozdrav. Trebao bih preporuku slušalica za slušanje glazbe na PC-u i iPod-u do nekih 600kn. Danas sam si upiknuo jednu Asus Xonar DG zvučnu s time da je još nisam ni otpakirao. {#}
Slušala bi se sva vrsta muzike osim recimo narodnog i nekog težeg metala. 
Ja sam mislio nešto ovog tipa LINK LINK2
Unaprijed hvala 

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Grado sr 60i je top ponuda za 600 kn, nema boljih nadaleko.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Fixcar kaže...

Pozdrav. Trebao bih preporuku slušalica za slušanje glazbe na PC-u i iPod-u do nekih 600kn. Danas sam si upiknuo jednu Asus Xonar DG zvučnu s time da je još nisam ni otpakirao. {#}
Slušala bi se sva vrsta muzike osim recimo narodnog i nekog težeg metala. 
Ja sam mislio nešto ovog tipa LINK LINK2
Unaprijed hvala 

Za te novce Superlux HD668B. Tuče svaki AKG ili Sennheiser u tom rangu, a jeftinije su.

Ima ih i kod Thomanna.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 19:25 (Father_Dougal).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Jel zna netko gdje mogu naručit SHE9700? Gdje god sam pogledao nema.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Sumnjam da ces ih gdje naci , i ja sam ih nedavno trazio !

 

Pogledaj si model SHE9800 za 199kn ! Cine mi se izvrsne i bolje od SHE9700 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka slušalica

Evo samo moj kratki feedback...

 

Uzeo sam si plantronics gamecom 380 sluške za 300-tinjak kn sa dostavom. Imao sam AKG K404 pa sam poludio zbog neudobnosti i nikakvog zvuka. Ove su mi sjele OK. Izuzetno su udobne. Nakon pola sata nošenja ni ne znaš da nešto imaš na glavi. Zvuk je vrlo korektan. Meni osobito odgovara što ne prigušuju vanjske zvukove jer imam dvoje djece pa ih volim čuti dok imam šluške na glavi. Vrlo praktičnim se pokazao kotačić za regulaciju glasnoće na lijevoj slušalici jer ne moram "vijati" potenciometar na žici ili tražiti tipku na tipkovnici. Ako tražite slušalice u tom rangu uzmite i nećete biti razočarani.

Još jednom napominjem - VRLO udobne slušalice. Nakon 5-6 sati igranja uopće nemaš osjećaj da ti nešto smeta na glavi...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka slušalica

Da nadodam i ja, kupio sam na blef Stagg SHP4500 preko Njuškala za 150 kn, u odličnom stanju, stare par mjeseci.
Ono kaj me privoljelo jest činjenica da imaju 50 mm driver, te da se kabel lako otkopča sa slušalica i stavi novi po potrebi - sa obje strane je standardan mali jack za slušalice, i ima dovoljno mjesta za bilo kakav konektor. A i to da Stagg proizvodi dosta instrumenata i studijske opreme... :)

Stagg SHP4500 Stagg SHP4500

Type: dynamic, “closed back” design

Driver unit: 50mm(2”) diameter

Impedance: 60 ohms (@1Khz)

Sensitivity (SPL): 102dB/mW (at max.power)

Power Handling: 200mW (max.rated)

Frequensy response: 20 Hz to 20,000 Hz

 

A ono, karakteristike su unutar prosjeka. No zvuk... je odličan. Bas je čist i ne tutnji, srednji i visoki detaljni. Obzirom na impedancu, prilično su glasne, što je rezultat prilično visoke osjetljivosti.

To će mi biti primarne slušalice za slušati glazbu do slijedećeg mjeseca, jer sam si rekao da ću probati svaki mjesec kupiti jedne slušalice do 200 kuna vrijednosti. Ostale tri slušalice su fer podijelile supruga i kćer, s time da su jedne u ormaru u rezervi... :) uglavnom, jazz i ostala glazba bazirana na živim instrumentima zvuči fantastično. Nisam još slušao nikakvu elektroniku, no vjerujem da ne bi trebalo biti iznenađenja.

Slušam ih spojene na M-Audio DX4 zvučnike, koristim ih i kao pojačalo za slušalice, dok ne prikupim kabel za spojiti komp na miksetu... :) a vani spojene na iPod Touch 2G.
Tak da, ak sretnete nekog na relaciji Dubrava-HRT sa ogromnim slušalicama na glavi... sad znate tko bi to mogao biti :) 

 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 11:04 (Father_Dougal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Dali netko slucajno ima iskustva sa sony HPM-88 slusalicama ili zna nesto vise o njima?
prije koju godinu dobio sam uz SE W200i mobitel HPM-64 s kojima sam zadovoljan i dan danas,ali eto vrijeme je ucinilo svoje!
otisla mi je ona guma na njima,pukla,cak sam bio lijepio ali nije to vise to : /
pa ako znate stogod o njima slobodno napisite ovdje :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Pozdrav. Jel uzimao netko neke jeftine in-ear slušalice na e-Bayu da su valjale? Sad za mobitel imam od SE-a koje sam dobio s njim, ali su pretihe kad sam u buci.

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Quest kaže...
Dali netko slucajno ima iskustva sa sony HPM-88 slusalicama ili zna nesto vise o njima?
prije koju godinu dobio sam uz SE W200i mobitel HPM-64 s kojima sam zadovoljan i dan danas,ali eto vrijeme je ucinilo svoje!
otisla mi je ona guma na njima,pukla,cak sam bio lijepio ali nije to vise to : /
pa ako znate stogod o njima slobodno napisite ovdje :)

 

Tomislav95 kaže...

Pozdrav. Jel uzimao netko neke jeftine in-ear slušalice na e-Bayu da su valjale? Sad za mobitel imam od SE-a koje sam dobio s njim, ali su pretihe kad sam u buci.

Obojici - za malo novaca se mogu kupiti Koss The Plug na ebayu. Pa eto, investirajte.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

pozz ljudi....mislim uzet nove slušalice za mob.... dvoumim se izmešu http://www.sennheiserusa.com/sport-headphones-stereo-on-ear-headphones_504687 i http://www.protis.hr/products/details/slusalice-sennheiser-hd-228-white/34733..... 

 

pa me zanima dali neko ima možda iskusta sa ovim slušačicama da mi kaže koje su bolje jer im cjena u hr nije previše različita

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka slušalica

Napravio sam mali review HD228 slušalica ovdje. Uglavnom adidas ti je više šminkerski model i pojavio se kasnije na tržištu. HD228 su kad su se pojavile na tržištu su koštale 600 kn tako da mislim da su bolje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 23:26 (bruno03).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

ja sam sebi uzeo Ultimate Ears UE350Vi

postoji i jeftinija verzija bez mikrofona UE350

bezbroj puta bolje od originalnih iphone slusalica...svaka preporuka{#}

Battlelog nick: d3aDmau5_CRO
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 23:33 (berto).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

fala.. a od in ear slušalica jel ima iko iskustva sa ovim slušalicama http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-moray-plus  .... kažu da jako dobro zvuče

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka slušalica

Molim preporuku on-ear slušalica ili headseta za 150-200kn.

 

Koristit ću ih za sve na PC-u, igram se, ali ako je kvaliteta zvuka nekih slušalica bez mikrofona izrazito bolja od nekih za iste pare s mikrofonom onda bi rađe uzeo ove bez mic-a.

 

(znam da su Sennheiser HD201 za 140kn u franc music shopu bile best-buy, ali su ih rasprodali baš zbog toga pa me zanima alternativa)

 

 

EDIT: nakon malo traženja našao sam headset Speed Link Medusa NX za 189kn, ima li još koja alternativa? {#}

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 15:00 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka slušalica
Speedlink Fellow su 130 kn, ja mislim i meni su jako dobre.
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
13 godina
offline
Re: Preporuka slušalica

Kupujem in-ear sluške do 200 kn za iphone.. Dal su AKG K321 best buy ili ima još nešto bolje za tu lovu? 

 

Hvala unaprijed!

13 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
zv'jer2 kaže...

EDIT: nakon malo traženja našao sam headset Speed Link Medusa NX za 189kn, ima li još koja alternativa? {#}

Pa i ne bas ! Trenutno top preporuka do 200kn !

 

zvone07 kaže...

Kupujem in-ear sluške do 200 kn za iphone.. Dal su AKG K321 best buy ili ima još nešto bolje za tu lovu? 

 

Hvala unaprijed!

 

Prilicno sam siguran da je ! Eventualno si mozes pogledat i Philips SHE9800 !

Music As A Weapon !!
16 godina
offline
Preporuka slušalica

Kupio Speed Link Medusa NX i vratio ih natrag nakon sat vremena.

 

Zvuk smeće, desna glasnija od lijeve.

 

Sutra mijenjam za slušalice druge marke, thumbs down za Speed Link. {#}

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Skupi još koju paru i kupi Plantronics Gamecom 380. Osim što imaju genijalno rješenje za podešavanje glasnoće, imaju odličan zvuk u glazbi. Potvrdio je to jedan forumaš koji je imao Sennheiserice, Razer Orca i neznam još koji model.

 

Uglavnom svi ih hvale. Ja ih osobno imam i nemam zamjerki, najbolje investiranih 280kn u periferiju.

 

Udobne su da ih ni nakon 3,4 h ne osjetiš.

 

Official

Nabava.net

ljetni.bug review

 

Originalni review

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Vapor kaže...

Skupi još koju paru i kupi Plantronics Gamecom 380. Osim što imaju genijalno rješenje za podešavanje glasnoće, imaju odličan zvuk u glazbi. Potvrdio je to jedan forumaš koji je imao Sennheiserice, Razer Orca i neznam još koji model.

 

Uglavnom svi ih hvale. Ja ih osobno imam i nemam zamjerki, najbolje investiranih 280kn u periferiju.

 

Udobne su da ih ni nakon 3,4 h ne osjetiš.

 

Official

Nabava.net

ljetni.bug review

 

Originalni review

Hvala na preporuci, nije riječ o skupljanju para, da želim mogo bi potrošit više, sad jednostavno nije vrijeme za to.

 

Odlučio sam se za Plantronics 307 jer su samo 10kn skuplje u istom dućanu, a sa Plantronicsom za sad samo dobra iskustva. {#}

Welcome my son...
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Plantronics GameCom 307 ili SPEEDLINK Medusa NX Gaming? koje kupit?

 

i usput moze neki razlozi zasto kupit te i te slusalice

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
ibari91 kaže...

Plantronics GameCom 307 ili SPEEDLINK Medusa NX Gaming? koje kupit?

 

i usput moze neki razlozi zasto kupit te i te slusalice

Eto ti moje iskustvo s Medusom koji post gore, znam da može bit 1 u miljon, al šta meni sad znače te silne recenzije i pohvale...  sutra ću imat 307 pa mogu reć dojam iz prve ruke.

 

Jedina razlika koju već sad mogu potvrdit jest veličina. 307 ide na uho, a Medusa NX ga pokriva i obuhvaća. (Meduse su veće)

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 21:46 (zv'jer2).
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Vjerojatno si dobio defektan primjerak jer su ljudi inace zadovoljni njima !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice