Printer - preporuke

poruka: 1.265
|
čitano: 219.541
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
Re: Printer - preporuke
lllnuclearlll kaže...
KAVAhr kaže...

Emmm... inače mi to malo sve zvuči komplicirano... koje trajne kazete i koju "verificiranu tintu"?

Pa tintu koju on prodaje naravno...

Čovjek uzurpirao kompletnu temu, gura svoje proizvode svima, a moderatore baš briga... Pa daj mu onda otvorite sponzoriranu temu na forumu ili mu dopustite da otvori sam svoju, ali ovako kad spama svakom nema nekog smisla.

A da ne govorimo o dociranju, načinu ophođenja, strukturiranju rečenica i sažetosti odgovora. Došao sam potražiti savjet koji CISS printer da uzmem ali vidim da bi to završilo u guranju verificiranih tinti i savjetima da u Lidlu nabavim alat i prelemim matičnu ploču kako bih uštedio 32kn mjesečno.

11 godina
Penzo kaže...

A da ne govorimo o dociranju, načinu ophođenja, strukturiranju rečenica i sažetosti odgovora. Došao sam potražiti savjet koji CISS printer da uzmem ali vidim da bi to završilo u guranju verificiranih tinti i savjetima da u Lidlu nabavim alat i prelemim matičnu ploču kako bih uštedio 32kn mjesečno.

Ma nemam niš protiv čovjeka i njegovog posla, no uništio je ovu temu... Nek otvori svoju sponzoriranu temu i to je to, ali da svi radimo ovakve stvari na svim temama od foruma ne bi bilo ništa. Ne znam zašto moderatori dopuštaju to.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 20:33 (lllnuclearlll).
3 godine

Znaš što ću ti ja reći

Danas Trump uvodi carinu od 25% na  Kineske proizvode. Kako god okreneš ti vjetrovi hoćemo mi to ili nećemo budu zapljusnuli i ovo podneblje. Prije ili kasnije

I sad cijelo tvoja koncepcija a i sijate sličnih je bazirana na te proivode bez tih opterečenja.

I onog trena kad ti vjetrovi zapljusni ove obale jednostavno će ti se objesiti vilica i blejlti ćete okolo : Kako to sad najednom više nema jeftinih zamjenskih kazeta. Pa naravno kad to " Trumpu i njegovoj ekonomiji" nije u interesu.

I što ćemo onda. Tancati kao "Trump" svira

Zar ne???

Dok ukoliko imamo neko rješenje Made in Croatia, mogu se i Kinezi i Amerikaci slikati.  Ali za takve stvari treba imat puno puno iskustva i nešto drugo doli slame u glavi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 12:47 (InkJet Artist).
2 godine
protjeran
Printer - preporuke

Ajmo ekipa brzinski savjet - laserski printer (samo crno bijelo), sa skenerom, Wifi nije nužan, da je zamjenska boja što jeftinija, 1000-1300 kn, ako baš moram do 1500kn. Hvala!

0 0 hvala 0
16 mjeseci
Printer - preporuke

Može preporuka nekog kvalitetnog printera u boji do 2500 kn?  Dosta mi hitno.

Za fotografije i sve ostalo, da je tinta koliko toliko jeftina i da je izdržljiv jer će raditi svaki dan. Može i laserski , svejedno. Samo da izdrži dvije godine.

edit:

multifunkcionalni, znači da je skener i to sve isto. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 14:56 (protest431).

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice