Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

poruka: 13
|
čitano: 1.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Koju bi tipkovnicu od ove dvije vi odabrali i zašto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Nedavno sam kupio Roccat Isku i po meni je prednost sto je pozadinsko svijetlo plave boje (5 razina jacine), medutim jos ce nekome bit vaznija

odlicna podrska za makro tipke koje se nalaze u okruzenju WASD tipaka njih dvadesetak koji se jednim pritiskom na tipku di se nalazi Cpslock pretvaraju

u tipke s odredenim komandama.

Prednost ISku tipkovnice je sto se te radnje odvijaju samo s lijevom rukom bez gledanja jer ne treba ciljat makro tipke koje su van standardnih na ostalim

tikovnicama.

Dimenzije Roccata su ogromne sto je isto ok ako imas dovoljno mjesta na stolu jer ruka lezi savrseno na istoj.

Eto nadam se da sam pomogao :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Stvarno dobro i detaljno objasnjeno ja mislim da ću ipak uzeti Roccat ali iskreno još se nisam susreo s ovom razerovom pa cu donijeti odluku al roccat mi je nekako i atraktivniji a i imam plavi miš nebi htio cirkus plavo-zeleno :)

9 godina
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated
direktoooR kaže...

Stvarno dobro i detaljno objasnjeno ja mislim da ću ipak uzeti Roccat ali iskreno još se nisam susreo s ovom razerovom pa cu donijeti odluku al roccat mi je nekako i atraktivniji a i imam plavi miš nebi htio cirkus plavo-zeleno :)

 Nece ti bit zao ako uzmes Roccat, ja imam i Roccat Kiro  mis koji je isto odlican.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2016 22:12 (Zemljanin).
9 godina
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated
Evo slikice :-)
Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Lijepo to izgleda samo bode me u oči ova razerova podloga kad je sve roccat ja bi i podlogu promjenio :P heheheh 

 

Šta se dobro igra na tome?

9 godina
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated
direktoooR kaže...

Lijepo to izgleda samo bode me u oči ova razerova podloga kad je sve roccat ja bi i podlogu promjenio :P heheheh 

 

Šta se dobro igra na tome?

 Haha znao sam da ces to primjetit, medutim podloga je stara ni sam ne znam kolko i steta mi ju bacit :-)

Igra se Overwatch, dok klinci igraju CS: GO i BF 2142 :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

hehhe znam šta je kad drži nostalgija za neke stvari ja im imam pola garaže starih kompova,djelova i periferije i samo gomilam :) Jel i ti ko i ja kad klinci odu na spavanje onda nastupas ;)

9 godina
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated
direktoooR kaže...

hehhe znam šta je kad drži nostalgija za neke stvari ja im imam pola garaže starih kompova,djelova i periferije i samo gomilam :) Jel i ti ko i ja kad klinci odu na spavanje onda nastupas ;)

 LOL tako je, jer ni tri racunala mi nisu dosta posto imam tri ovisnika o racunalima :-) tj. u prijevodu poslije 22h nastupam ja dok me umor ne ubije :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Nedamo se mi stari okorjeli gejmeri ;) hehehheh

10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Roccat je stigao i zadovoljan sam tipkovnicom... nije mi žao novaca :D

9 godina
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated
direktoooR kaže...

Roccat je stigao i zadovoljan sam tipkovnicom... nije mi žao novaca :D

 Drago mi je, ja sam recimo svakim danom sve zadovoljniji i svida mi se odaziv tipaka koji je malo kraci.

Jos uvijek pokusavam naci najbolji nacin da iskoristim makro tipke, ali s vremenom cemo i to iskoristit do maskimuma .

 

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Deathstalker ili Roccat isku illuminated

Da da stvarno je puno mogućnosti i treba sad vremena da se naviknem na velicinu tipkovnice a i raspored al svida mi se. Također odaziv i hod tipki su mi zadovoljavajući

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice