Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.657.512
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Smanjen jeste, ali i na maksimumu usi bole, tako da se mora smanjiti, ne znam ko moze drzati skroz pojacano.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jedno noob pitanje,da li pomicanje ovog volume slajdera u postavkama od zvucne ima utjecaj na kvalitetu zvuka?

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 21:44 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
...mislim da ako se pretjera moze doci do distorzije zvuka...
Ako je u Windows sound stavljen na najjace (do kraja) onda se s ovim ide preko toga i moze dovesti do clipping-a tj. distorzije u zvuku.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Treba mi headset za WoT (tu i tamo), a ne da mi se bacat pare jer ga za ništa drugo ne bi koristija, zanima me valja li đta ss aliexpressa tipa ovo:

https://m.aliexpress.com/item/32886774937.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32886774937&aff_trace_key=ef3578cd060746408c94283d4c438f8e-1534342736282-00172-cCZtBY5p&aff_short_key=cCZtBY5p&aff_platform=msite

 

Ima li tko iskustva ili savjet?

Edit: čitam o ovim budget headsetovima, što mislite o Sades SA-902 7.1 ?

 

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 18:16 (mrki_tua).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

https://comel.hr/maxell-bezicne-slusalice-bt800-crne-01-max-bt800-black-proizvod-21334/

Jel to to z tu cijenu?

Je li ih ima netko,vidim da bug preporucuje ali ne mogu naci clanak.a

Ništa od toga ne mogu se spojiti na pc. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 18:31 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bok,

 

Moze preporuka slusalica za gaming, glazbu, conference call...

Trenutno imam hyperx cloud 2 i prezadovoljan sam s njima (kvaliteta zvuka i odlican bass) no mislim se da li se isplati dati 200-300kn vise za neke bezicne?

Ima tko iskustva sa hyperx cloud flight ili ss arctis 7 ili nekim trecim bezicnima u tom cjenovnom rangu?

Kvaliteta zvuka, trajanje baterije i slicno

 

Hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Arctis 7 slove kao najbolji bežični headset...The 5 Best Gaming Headsets - Fall 2018

IIII
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 17:25 (ZGamer).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ekipa trebali bi mi preporuka za slušalica za gaming, muziku i filmove da je negdje do 900-1000kn prošle su imale 7.1 sad koliko je to bitno i mikrofon je nebitan, bitno da su kvalitetne i udobne. Hvala 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nekaj do 400kuna da su bezicne ne treba imati mic samo da se moze spojiti na pc. Nista ne pronalazim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Crosgok kaže...

Pozdrav ekipa trebali bi mi preporuka za slušalica za gaming, muziku i filmove da je negdje do 900-1000kn prošle su imale 7.1 sad koliko je to bitno i mikrofon je nebitan, bitno da su kvalitetne i udobne. Hvala 

 Kolega je iznad tvog upita linkao Cloud Alpha. Uzmeš njih. A za ostatak uzmeš neke bolje jastučiće (npr Brainwavz) i nekakav audio interface, npr neki jeftini USB AMP/DAC.

Twitter: @191x7
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
Crosgok kaže...

Pozdrav ekipa trebali bi mi preporuka za slušalica za gaming, muziku i filmove da je negdje do 900-1000kn prošle su imale 7.1 sad koliko je to bitno i mikrofon je nebitan, bitno da su kvalitetne i udobne. Hvala 

 Kolega je iznad tvog upita linkao Cloud Alpha. Uzmeš njih. A za ostatak uzmeš neke bolje jastučiće (npr Brainwavz) i nekakav audio interface, npr neki jeftini USB AMP/DAC.

 Da uletim usput, koji bi bio ok neki jeftini usb amp/dac, ima šta za oko 50 dollara?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
vex3855 kaže...

 Da uletim usput, koji bi bio ok neki jeftini usb amp/dac, ima šta za oko 50 dollara?

 https://www.reddit.com/r/Zeos/comments/66xylk/guide_dac_amp_combo_units/

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Opet se ne moze dobiti odgovor ako se ne trazi nesto iznad 500 kuna. 

Kaj je s tim cloud,zasto su dobre ako se mora kupovato uz njih jos 300kuna dodataka.

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hvala na linku, to je sve što trebam :)

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kolacic kaže...

Kaj je s tim cloud,zasto su dobre ako se mora kupovato uz njih jos 300kuna dodataka.

Ne mora se ništa, ali za sve slušalice (i zvučnike) treba dobar izvor zvuka jer dobar izvor zvuka popravi zvuk na svemu, a što su slušalice bolje to više profitiraju od boljeg izvora.

Bolje zvuče slušalice od 500 Kn s izvorom od 500 Kn nego slušalice od 1000 Kn spojene na izvor zvuka od siće kuna (integrirana zvučna na matičnoj ploči).

Isto tako, lakše je (i bolje zvuči) put "slušalice od 500 + AMP/DAC od 500 pa slušalice od 1000" nego put "slušalice od 1000-1500 kn pa naknadno jednog dana AMP/DAC".

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Hyperx Usb zvučna kartica, mislim da nema ništa bolje za tu cijenu, a i radi s PS4
https://www.mall.hr/kartice-za-prosirenje/kingston-zvucna-kartica-hyperx-cloud-usb-7-1
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Slipdrone kaže...
Hyperx Usb zvučna kartica, mislim da nema ništa bolje za tu cijenu, a i radi s PS4
https://www.mall.hr/kartice-za-prosirenje/kingston-zvucna-kartica-hyperx-cloud-usb-7-1

 Sigurno bolje od prosječne eBay USB zvučne?

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Koje od ovih slušalica kupiti?

 

TNX

3 HyperX Cloud II
10 HyperX Cloud Alpha
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 22:41 (Rolac).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rolac kaže...

Koje od ovih slušalica kupiti?

 

TNX

 Cloud Alpha su malo bolje od Cloud II (vrlo sličan zvuk), a oboje su miljama ispred Logitecha.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

https://shop.esportarena.xyz/product/headshot-melody Mišljenje o ovim slušalicama? Ima li što bolje za tu cijenu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ne znam za te, ali one koje imaju u igraonici nisu loše. Ali pitanje je tko to proizvodi, vjerojatno rebrand nekog kineskog headseta. Za 500kn kupiš provjeren headset.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
Rolac kaže...

Koje od ovih slušalica kupiti?

 

TNX

 Cloud Alpha su malo bolje od Cloud II (vrlo sličan zvuk), a oboje su miljama ispred Logitecha.

 Jel bi nekakva zvucna s ebaya poboljsala jos zvuk na cloud core sluskama ? Nije da mi zvuk ne valja, nego cisto da vidim razliku... 

12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

 Jel bi nekakva zvucna s ebaya poboljsala jos zvuk na cloud core sluskama ? Nije da mi zvuk ne valja, nego cisto da vidim razliku... 

Definitivno da...Cak obicna zvucna od Cloud 2 kod mene na Logitech G230 pomaze, i sto se tice jacine i sto se tice cistoce zvuka...Isto mi je pomagala i kod HyperX Cloud Corea dok sam imao...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Tomo53nja kaže...
hahhaajaads kaže...

 Jel bi nekakva zvucna s ebaya poboljsala jos zvuk na cloud core sluskama ? Nije da mi zvuk ne valja, nego cisto da vidim razliku... 

Definitivno da...Cak obicna zvucna od Cloud 2 kod mene na Logitech G230 pomaze, i sto se tice jacine i sto se tice cistoce zvuka...Isto mi je pomagala i kod HyperX Cloud Corea dok sam imao...

 Hvala, za jacinu mi stvarno ne treba posto su slusalice same po sebi jake pa cak moram smanjivat cijeli "sistem" na otprilike 80%ak  zato jer mi izbije bubnjice (pogotovo kad jos "nadodam" bass). Kakvu bi ti preporucio sa ebaya, ima nekakvih "jeftinjara" za 5€ ili se to niti ne isplati kupovat ?

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zasto svi preporucuju Alpha naspram cloud II kad II ima virtual 7.1 ili uzet alpha pa neki 7.1 usb adapter?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 9:05 (Crosgok).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hyperx Cloud Alpha i https://www.links.hr/hr/zvucna-kartica-usb-delock-sound-extern-7-1-vanjska-052350019 ili neka druga ili Hyperx Cloud II?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

 Jel bi nekakva zvucna s ebaya poboljsala jos zvuk na cloud core sluskama ? Nije da mi zvuk ne valja, nego cisto da vidim razliku... 

Ovisi o tome na kakvu ju (integriranu) zvučnu inače spajaš. Ako je prosječan realtek 892 (ili sličan) s matične bez nekih ekstra posebnih kondenzatora, izoliranog zvučnog puta itd - onda definitivno bi.

Slobodno uzmeš par različitih modela s eBaya i isprobaš, jeftine su. Samo što nisu baš kvalitetne izrade, dogodi se da se zvučna sama rastavi (ja sam morao ljepiti jednu!).

 

Tomo53nja kaže...
hahhaajaads kaže...

 Jel bi nekakva zvucna s ebaya poboljsala jos zvuk na cloud core sluskama ? Nije da mi zvuk ne valja, nego cisto da vidim razliku... 

Definitivno da...Cak obicna zvucna od Cloud 2 kod mene na Logitech G230 pomaze, i sto se tice jacine i sto se tice cistoce zvuka...Isto mi je pomagala i kod HyperX Cloud Corea dok sam imao...

Slažem se.  Još bolje od kineskih "eBayovskih" su one Asus U serije (U3, U5, U7) ili Creative (Sound Blaster X-Fi Go, Play! 3, BlasterX G1) ili baš HyperX USB zvučna.

 

Crosgok kaže...

Zasto svi preporucuju Alpha naspram cloud II kad II ima virtual 7.1 ili uzet alpha pa neki 7.1 usb adapter?

Alpha imaju dorađene drivere (ne upravljačke programe nego magnete&membrane odnosno zvučnike) - zvuk djeluje otvorenije, sličnije slušalicama otvorenog tipa - npr u igri ti je lakše odrediti je li nešto dalje ili bliže.

Cloud II je isto što i prvi Cloud odnosno Cloud Pro i Cloud Core, samo što dođe USB zvučna koja podržava virtualni audio surround. Što je virtualni surround saznati ćeš u prvom postu teme. Uglavnom, nepotreban bezvezan fičer kojeg možeš imati i gratis.

 

Crosgok kaže...

Hyperx Cloud Alpha i https://www.links.hr/hr/zvucna-kartica-usb-delock-sound-extern-7-1-vanjska-052350019 ili neka druga ili Hyperx Cloud II?

 Da, Cloud Alpha i takva zvučna ti je super kombinacija. Samo, ista takva USB zvučna ti s eBaya dođe 2-4 dolara, dakle više od 50% jeftinije.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Prije 2 godine u ZG, ne sjecam se koja trgovina kupio Plantronics Gamecom 380, ispocetka bile odlicne onda nakon mjesec dana mikrofon nije htio raditi, kada ukljucis u drugo racunalo radi pa onda opet ne radi i prije 2 mjeseca konacno crkla ljeva slusalica, ali bojim se da mi je mali za to kriv i vise mi se ne kupuje "dobre" sluske, odem u lokalnu trgovinu da uzmem bilo sta da mogu igrati i naletim na Yankee HORNET YHP 3010 sluske, cijena cca 20€. Uzmem ih bez da sam ikada cuo za njih.

 

Prvi dojam je da su premale, ne za usi nego za glavu jer su mi nenormalno stiskale usi, doslovno su me boljele usi prva 3-4 dana, poslije su se malo razradile i sada su ok. Zvuk je ok, mikrofon radi, kolege s druge strane kazu da se dobro cuje, kada probam snimati meni super zvuci. Kontrole pojacavanja i mute mikrofona se nalaze na kabelu i ne mogu biti na gorem mjestu, nisu dovoljno nisko da budu u krilu nisu dovoljno visoko da budu ispod uha, zapinu svaki put kada uzimam slusalice sa stola.

Nisam neki audiofil da znam razilku, ali zvuce mi isto kao i prosle dvoje, a prije plantronicsa sam imao SteelSerise siberia v2, sto se mene tice ja sam prezadovoljan.

Tako da mogu preporuciti ako zelite za male novce uzeti ok slusalice.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ima li netko iskustva s Razer Man O’ War headsetom? I ima li neka druga preporuka za headset tog ranga?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice