Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.659.990
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
razermario kaže...

 A de mi reci razer electra v2 ? 350 kn su u linksu ? Dali se isplati ? 

 Ne, ne treba ti smeće.

 Upravo kupio.... Zasto je smece ? 

Finger Up :)
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
razermario kaže...

 Upravo kupio.... Zasto je smece ? 

A kako bi drugačije nazvao slušalice koje zvuče loše i još uz to imaju i lošu kvalitetu izrade?

Mislim, slušalice bi, barem trebale zvučati dobro ako im je već namjena da reproduciraju zvuk.

Te još uz to što zvuče očajno koštaju kao da zvuče solidno i da se ne raspadaju.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ovako sam riješio da moje Beyerdynamic DT770 Pro postanu i "gejmerske". Fiksirao ovaj mikrofon na odgovarajuće mjesto i sve to omotao ovim bužirom tako nisam imao neki veliki izdatak, a uredno je i funkcionalno. 

FC Bayern Munchen
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 18:25 (Scorp21).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bok ljudi.

Neko vrijeme već razmišljam o bežičnim slušalicama.

I sad mi je uletjela prilika za rabljene Logitech G933 za 500 kn s garancijom. Doma već imam rezervne jastučiće, tako da bi slušalice bile kao nove.

Logitech je prije koji tjedan izdao nove G935 s 50mm driverima i redizajniranim slušalicama koje su pokupile dobre ocjene, tako da već uzimam stariju generaciju, ali mi cijena za G933 izgleda ok i ove još dugo vremena neće biti ni blizu...

Može li se nešto drugo bežično nabaviti za 500kn da je bolje od ovog Logitecha?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 14:16 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...

Bok ljudi.

Neko vrijeme već razmišljam o bežičnim slušalicama.

I sad mi je uletjela prilika za rabljene Logitech G933 za 500 kn s garancijom. Doma već imam rezervne jastučiće, tako da bi slušalice bile kao nove.

Logitech je prije koji tjedan izdao nove G935 s 50mm driverima i redizajniranim slušalicama koje su pokupile dobre ocjene, tako da već uzimam stariju generaciju, ali mi cijena za G933 izgleda ok i ove još dugo vremena neće biti ni blizu...

Može li se nešto drugo bežično nabaviti za 500kn da je bolje od ovog Logitecha?

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Bok ljudi.

Neko vrijeme već razmišljam o bežičnim slušalicama.

I sad mi je uletjela prilika za rabljene Logitech G933 za 500 kn s garancijom. Doma već imam rezervne jastučiće, tako da bi slušalice bile kao nove.

Logitech je prije koji tjedan izdao nove G935 s 50mm driverima i redizajniranim slušalicama koje su pokupile dobre ocjene, tako da već uzimam stariju generaciju, ali mi cijena za G933 izgleda ok i ove još dugo vremena neće biti ni blizu...

Može li se nešto drugo bežično nabaviti za 500kn da je bolje od ovog Logitecha?

 

 Znam, znam, sve sam odgledao.

Plusevi - udobno i mekano, dobar zvuk u igrama, dobar surround.

Loše - osvjetljenje, mikrofon, poklopci, tipke... ništa što je važno.

Trajanje baterija ko i svi ostali.

 

Al moje pitanje i dalje stoji, dal ima nešto bežično bolje za 500 kn?

Gledao sam HyperX Cloud Flight, SteelSeries Arctis 7 i još neke, i najjeftiniji su duplo skuplji od cijene za koje mogu dobiti Logitecha...

 

Ostaju mi još standardne bežićne slušalice, a o njima nemam pojma, idem malo pogledati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Za 500kn nema boljeg izbora

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav, tražim neki headset za gaming do 300-350kn jer mi je trenutni crkao. Imam ponudu za polovni plantronics rig 500hd za 300kn pa me zanima vrijedi li uzeti to ili ima nešto bolje za te novce? Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
tinozyeah kaže...

Pozdrav, tražim neki headset za gaming do 300-350kn jer mi je trenutni crkao. Imam ponudu za polovni plantronics rig 500hd za 300kn pa me zanima vrijedi li uzeti to ili ima nešto bolje za te novce? Hvala.

 Nemoj kupovati polovno kada možeš novo. Je li ti neki od ova dva dostupan? HyperX Cloud Stinger - HyperX Cloud Core

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Do stingera mogu, vidim da ima po 45e na amazonu, ali ne mogu cloud core naci nigdje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Onda Stinger. Ili Cloud Pro. Core se možda više ne pravi.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

191x7

 

Earpadovi odlicni, ali brate mili ovo postavljanje, znaci sat i pol sam se mucio ko ne znam sta, cak sam i na trenutak otiso van na hladni zrak jer me glava pocela bolit, blago receno puko sam ko kokica 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

Earpadovi odlicni, ali brate mili ovo postavljanje, znaci sat i pol sam se mucio ko ne znam sta, cak sam i na trenutak otiso van na hladni zrak jer me glava pocela bolit, blago receno puko sam ko kokica 

 da, prvo postavljanje nijh na slušalice je ogavno, ja sam isto na svoje jedva nekako ih nategnuo

ali jednom dok su rastegnuti, mogu se čak staviti i skroz okolo, tj ne u utor nego preko utora i vanjskog ruba, znam da može jer sam i ja na svojima tako imao
a upgrade naspram stock jastučića je velik, puno više prostora za uho i memorijska pjena puno pomogne za lijepo sjednu na glavu

mene pa već neko vrijeme dira dal da za svoje dt770 uzmem hibridne jastučiće od brainwavza 

platnene ne želim jer koliko sam čitao po netu, ne pašu baš na njih (zvukom jel), a kožne (pleather) ne bi isto htio jer su dt770 zatvorene a dolaze sa platnenim jastučićima
vjerujem da bi hibridni bili taman, jer su platno na djelu koji sjeda na glavu, pleather izvana, a iznutra izbušeni pleather (što bi trebalo biti uredu s obzirom da stock jastučići imaju rupe sa unutarnje strane)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Što se preporuča, wireless ili ne, do 350-400 kn? Što bolji zvuk, ako može bez svjetala i sličnog... mic obavezan,

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
INCOGNITO99 kaže...

Što se preporuča, wireless ili ne, do 350-400 kn? Što bolji zvuk, ako može bez svjetala i sličnog... mic obavezan,

U tom budgetu nemaš iole dobro zvučećih wireless slušalica jer je i obične slušalice teško naći da za te novce dobro zvuče.

Još ako dodaš i mikrofon i gaming, stanje se dodatno zakomplicira. Pogledaj nešto od HyperX Cloud serije, npr Cloud Stinger ili nešto bolji Cloud Pro.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ljudi! Pa već neko vrijeme  planiram kupiti  gaming  headset,  al neznam sta je najbolji izbor za  novac, jer planiram maksimalno  potrošiti  750 kn.  Nikad nisam imao "skuplji" headset od 100 kuna, pa zapravo nemem nikakvu predstavu sa čime da usporedim.  
Osobno sam koristio sennheiser slusalice za mob i tako da njima vjerujem  da imaju vrhunski zvuk ali nisam siguran da je tako i za gaming. Pa sam mislio uzeti sennheiser  gsp 300 oko 700kn ? Mada svi hvale hyper x cloud2 koje su priblizno isto. 
Meni je ovo osobno da se tako izrazim veliki novac koji dajem za headset  pa zelio bih da izaberem najbolji koliko je to moguće.
Bitno mi je za igranje fps igara kao apex, pubg, overwatch  , r6 itd.. lakse pozicioniranje zvuka stopala pucnjeva itd...

Ako imate savjet za koje druge osim navedenih molim vas da navedete koje i zašto,  bio bih veoma zahvalan :).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Toxic, koliko ti je star taj headset? Naime, bilo je Cloud 2 s problematičnim zvučnim karticama među prvom i drugom serijom proizvodnje, sjećam se da je Kingston slao ljudima druge zvučne masovno.

 

Samo, koju god drugu zvučnu koristio, treba ti kabel koji će podijeliti 4-polni konektor (koji ti nosi i stereo zvuk i mikrofon) na dva 3-polna (odvojeno za stereo zvuk i za mikrofon) kako bi mogao koristiti na jednoj običnoj zvučnoj koja ne prima 4-polne konektore.

Ako nemaš, možeš isprobati headset na mobitelu (ali Androidu, Apple koji imaju headphone priključak koriste malo drugačiji raspored prstenja tj žica), mobiteli podržavaju 4-polni priključak.

 Da li bi mi mogao dati neki link i naziv odgovarajućeg kabela da mogu i ja na cloud 2 izbaciti zvučnu iz sistema te ukopčat headset direktno u matičnu? Hvala

10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Moze preporuka nekih slusalica do 500ak kuna...Prvotno ce se koristiti za gaming i bilo bi dobro da imaju nelos mikrofon...ali moraju se povezivati preko USB-a jer 3.5mm ne rade...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
mrba kaže...

Moze preporuka nekih slusalica do 500ak kuna...Prvotno ce se koristiti za gaming i bilo bi dobro da imaju nelos mikrofon...ali moraju se povezivati preko USB-a jer 3.5mm ne rade...

 hyperx cloud 2

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Koje slušalice preporučiti nekome tko traži slušalice za gaming u cijeni Clouda ALI mu je Cloud (do kraja izvučeni) mali i treba nešto veće?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Slikaj glavu brate hehe
lol
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

 

da li za povremeni gaming, streaming mogu "proći" USB slušalice (jer nemam baš puno povjerenja u one 3.5 džekove) ... LOGITECH H390 ?

Hvala

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

To ne vrijedi 50kn, kamoli 275kn. Izgleda kao da bi se strgale da ti padnu 5 puta na pod. Idi na nesto provjereno, tj. HyperX..

15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

pozdrav! što bi preporučili do nekoh 300-350kn? Slušalice koristim samo kada igram sa nekim online pa nisam pretjerano zahtjevan. Volio bi relativno dobar mikrofon i zvuk da je ok...

Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
jerrycro kaže...

pozdrav! što bi preporučili do nekoh 300-350kn? Slušalice koristim samo kada igram sa nekim online pa nisam pretjerano zahtjevan. Volio bi relativno dobar mikrofon i zvuk da je ok...

 Cloud Stinger. Ispod toga ništa.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kako se zovu ovakve stvari po naški? https://en-us.sennheiser.com/presence-grey-business

Tražio sam po nabavi.net pod earset ali nije bilo bogzna čega. Kako da nađem takve stvari na našim search enginima

Btw ako se tko razumije u taj tip tražim to u rangu od oko 200-300 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 2:31 (Zekapeka42).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Je li to Bluetooth slušalica?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Teško da ćeš za te pare nać išta da valja iti malo, a za taj sennheiser nemogu uopće cijenu nać ( nisan se baš ni previše potrudia ), al moja slobodna procjena je da toga nemoš nać ispod 1000 kn. Sennheiser sluje su vrh luđe kakav je taj headset pojma neman
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 11:24 (Mojojo).
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Molio bih preporuku za wirelles slušalice do cca. 750 kn koje bi se koristile za slušanje muzike i igranje.

 

Gledam JBL E55BT ili Sennheiser HD 4.40 ali pretpostavljam da je kod njih problem izostatak "vanjskog" mikrofona. 

 

Jel ima netko iskustva da li je "unutarnji" mikorofon upotrebljiv za igranje? Klincu trebaju za PS4, a ja bi malo za muziku :-) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzmi si Sony WH-CH700N. Ak niš drugo taj Senn kaj si naveo mislim da bi trebao bit dobar. A gaming opcija je HyperX Cloud Flight.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 12:44 (DiRT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice