Savjetnik za izbor pc zvučnika izdvojena tema

poruka: 4.870
|
čitano: 1.214.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
explorer 4 kaže...

Ako gledaš novo, onda Logitech Z333.

Što se tiče rabljenog, za te novce zna uletit jako dobrih stvari.

 Kupio sam z 333 i definitivno svaki primerak ima problme sa tim zujanjem iz wufera samo kada su zvucnici iskljuceni na off prekidacu.Kada su na on nema nikakvog zujanja.Tako je kako je.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Paja_985 kaže...
Version1 kaže...
explorer 4 kaže...

 

 Ja sam pre mesec dana kupio Z333 i mislim da bolje zvucnike za te pare ne mozes naci.Imaju odlican zvuk i mnogo lepo izgledaju.I tacno je da imaju prroblem sa zujanjem iz wufera koje se cuje samo kada se uvo prisloni uz wufer i to kada je prekidac na off.kada je ukljucen na on nikakvog zujanja nema.To je samo dokaz da ne postoji savrenost medju kompjuterskim zvucnicima.

 

Paja_985 kaže...
explorer 4 kaže...

Ako gledaš novo, onda Logitech Z333.

Što se tiče rabljenog, za te novce zna uletit jako dobrih stvari.

 Kupio sam z 333 i definitivno svaki primerak ima problme sa tim zujanjem iz wufera samo kada su zvucnici iskljuceni na off prekidacu.Kada su na on nema nikakvog zujanja.Tako je kako je.

 

Prijatelj mi je rekao da njemu ne zuji kad komp radi nego da zujanje počne nakon nekog vremena kad se komp ugasi. Pošto mu je komp blizu kreveta to zna biti poprilično iritatno, čuje se poprilično. Znam da mi je kum imao prije neke jeftinjake 2.1, nije se žalio na nikakvo zujanje. Uglavnom offtopic, uz te Logitech koje još preporučate za tu cijenu? Savjeti za rabljene?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Version1 kaže...
explorer 4 kaže...

Ako gledaš novo, onda Logitech Z333.

Što se tiče rabljenog, za te novce zna uletit jako dobrih stvari.

 Prijatelj mi je imao te Z333 i žalio se da subwoofer zuji kad je PC ugašen. Na kraju ih je prodao. Navodno ta Z serija ima problema sa zujanjem. Neki drugi osim tih? Koji polovne tražiti?

 Evo ti noviji model, Z337, za 250kn, gotovo nekorišteni. Prodaje ih čovjek kod kojeg sam i ja sebi ubo zvučnike za tv. Skroz je u redu i korektan, isprobaš zvučnike kako god želiš. Mislim da trenutno nema bolje ponude od te. Vidim da ima još nekih modela zvučnika koji su dobri, no ovo je novi model i praktički je nov, dok ti sve ostalo može biti mačak u vreći.

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/logitech-z337-2.1-channel-speakers-with-bluetooth-oglas-25535887

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Osim što mi djeluju skupo, kakvi su to sateliti? Kutija pobjegla?

Dizajn mi je potpuno cool, ali me živo zanima kako sviraju ti sateliti.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

možda bi i ovo nekoga zanimalo...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Zbog radi čega?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Pa eto, djigibao je trazio zvucnike za oko 500kn, a da nisu ovi genius, a ovi su em kompatibilni sa atmosom, dakle mosh ih uzet kolko osh', em sto citam u recenziji da se zvuk iz njih cuje ko da dolazi sa plafona, odnosno ispunjava sobu...jedini je bed sto nemaju bananicu za spojit na komp, nego bi je morao slozhit sam, ili prvo spojit na nesh drugo, tipa tv...nude 3m kabele...

 

 

a iskopao sam i neko jevtino pojacalo, ali ne kuzim se bash u hifi, pa ne znam bi li i kako bi to radilo...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 11:25 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

trazio sam neko jednostavno rijesenje da dobijem 7.1 surround na stereo zvucnicima. Za slusalice se moze upaliti windows sonic mukte, ali za zvucnike morate kupiti dolby atmos for home theater software iz micorsoft storea...

 

ILI...ovo Potrosi se jedan usb utor, ali to je u osnovi to. I nije skupo.

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
explorer 4 kaže...

Osim što mi djeluju skupo, kakvi su to sateliti? Kutija pobjegla?

Dizajn mi je potpuno cool, ali me živo zanima kako sviraju ti sateliti.

trebali bi jednu ovakvu slati uz zvučnike... mislim na perušku 

 

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Uzmi ti perušku, ja ću ostatak :D

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Već neko vrijeme planiram ubost neke jeftinije monitore između 1000-2000kn i gledam malo po forumima šta je best buy.

Volim da ima bassa malo više.

Jesu i dalje JBL LSR305 dobar pick za 1600kn ?

Budu spojeni na FX Audio DAC-X6

Muziker shop gledm.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Ja mislim da je JBL BB.
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Silent horror1992 kaže...

Već neko vrijeme planiram ubost neke jeftinije monitore između 1000-2000kn i gledam malo po forumima šta je best buy.

Volim da ima bassa malo više.

Jesu i dalje JBL LSR305 dobar pick za 1600kn ?

Budu spojeni na FX Audio DAC-X6

Muziker shop gledm.

 

 

 vidi i ovo https://www.mikronis.hr/Novost.aspx?news=e13e0b77-a98b-4ca0-879d-ebf5d747e67e

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
tajo1960 kaže...

Ima li tkogod iskustva s Jamo DS7, 2.1 sustavom? 3.799 kn kod zastupnika u Hr; na Amazonu trenutno $299,99...

http://www.jamo.com/products/ds7

 jesi ga uzeo ili ?

 

http://audiocinema-art.hr/jamo-ds7-stolni-zvucnici-%E2%80%A8sa-subwooferom/

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 19:46 (roby27).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Ili ne ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Z333 na njuški za 250kn, stari tri mjeseca i s garancijom. Mislim da je dobra prilika, pa ako kome treba.

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/logitech-z333-oglas-25660221

 

Ekipa, što mislite o starijim linijama, tipa Sony i Philips s kraja 90-ih i početkom 00-ih, sigurno ih se dobro sjećate. Ima li tko takvo nešto spojeno na komp preko auxa?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Pozdrav ljudi. Jedno pitanjce, nov sam u svijetu studio zvučnika pa bi mi dobro došla neka preporuka. Gledao sam Yamahine HS5 i Modecom Eclipse 180 (trenutno nedobavljivi). Zanima me i sam postupak spajanja istih na računalo, što mi je sve potrebno da bih ostvario što bolji zvuk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
explorer 4 kaže...

Z333 na njuški za 250kn, stari tri mjeseca i s garancijom. Mislim da je dobra prilika, pa ako kome treba.

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/logitech-z333-oglas-25660221

 

Ekipa, što mislite o starijim linijama, tipa Sony i Philips s kraja 90-ih i početkom 00-ih, sigurno ih se dobro sjećate. Ima li tko takvo nešto spojeno na komp preko auxa?

 

Imam ja jednu liniju nisam ju upalio sigurno 5 godina, a sjećam se da je baš bila dobra prije 10+ godina, sad mi samo smeta i volio bih to nekom poklonit ili prodat ako šta vrijedi.

Aj za satak kad dođem kući budem uslikao koja je to pa mi reci jel to šta valja. 

 

Eto slike.

Ima li smisla te zvučnike spojit na OVO

Ta linija se zove MHC RG 270 i ima na youtube nekih klipića.

Ako se dobro sjećam to sam platio negdje oko 1500kn u TECHNO Đakovo.

Kako sam samo skakao po živcima susjedima i ukućanima sa ovom linijom

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 23:10 (Silent horror1992).
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
explorer 4 kaže...

Z333 na njuški za 250kn, stari tri mjeseca i s garancijom. Mislim da je dobra prilika, pa ako kome treba.

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/logitech-z333-oglas-25660221

 

Ekipa, što mislite o starijim linijama, tipa Sony i Philips s kraja 90-ih i početkom 00-ih, sigurno ih se dobro sjećate. Ima li tko takvo nešto spojeno na komp preko auxa?

 ja sam imao ovo čudo, Sony HCD-V808

četiri zvučnika i stvarno je imala vrhunski zvuk, doduše bio sam 20 godina mlađi pa je to meni bio vrh

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Gman kaže...

Pozdrav ljudi. Jedno pitanjce, nov sam u svijetu studio zvučnika pa bi mi dobro došla neka preporuka. Gledao sam Yamahine HS5 i Modecom Eclipse 180 (trenutno nedobavljivi). Zanima me i sam postupak spajanja istih na računalo, što mi je sve potrebno da bih ostvario što bolji zvuk?

 Koja bi bila namjena tih zvučnika? Isključivo slušanje glazbe ili još nekih sadržaja? Monitori su poprilično specifičnog zvuka, dosta ljudi ga ne voli.

Silent horror1992 kaže...

 

Imam ja jednu liniju nisam ju upalio sigurno 5 godina, a sjećam se da je baš bila dobra prije 10+ godina, sad mi samo smeta i volio bih to nekom poklonit ili prodat ako šta vrijedi.

Aj za satak kad dođem kući budem uslikao koja je to pa mi reci jel to šta valja. 

 

Eto slike.

Ima li smisla te zvučnike spojit na OVO

Ta linija se zove MHC RG 270 i ima na youtube nekih klipića.

Ako se dobro sjećam to sam platio negdje oko 1500kn u TECHNO Đakovo.

Kako sam samo skakao po živcima susjedima i ukućanima sa ovom linijom

 To je osrednja linija, već je to bilo vrijeme kada su proizvođači počeli škrtariti na tim linijama. Ti zvučnici ti ne mogu ponuditi puno više od pojačala na kojeg se spajaju. Ja sam od svoje stare Philips linije spojio na Denona od 1000 eura i zvuk je bio marginalno bolji, tako da se tu ne isplati ništa ulagat. Stavi je na oglasnik za 200kn i to je to, za taj novac bi trebala otić, čisto zato jer ljudi traže te Sony linije.

picajzla0707 kaže...
explorer 4 kaže...

Z333 na njuški za 250kn, stari tri mjeseca i s garancijom. Mislim da je dobra prilika, pa ako kome treba.

 

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/logitech-z333-oglas-25660221

 

Ekipa, što mislite o starijim linijama, tipa Sony i Philips s kraja 90-ih i početkom 00-ih, sigurno ih se dobro sjećate. Ima li tko takvo nešto spojeno na komp preko auxa?

 ja sam imao ovo čudo, Sony HCD-V808

četiri zvučnika i stvarno je imala vrhunski zvuk, doduše bio sam 20 godina mlađi pa je to meni bio vrh

 To je linija koja i danas dosta dobro zvuči, a prije 20 godina je bila pojam na ovim prostorima jer ljudi do tada nisu čuli ništa bolje.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Čemu takav emotivni ispad haha

 

Ne trebaš se naći uvrijeđen jer si u starijoj skupini, sve u redu. Naravno da ima ljudi koji su tada čuli bolje jer su tada već i postojali specijalizrani dućani za zvučnike i pojačala.

Govorio sam o većini, jer bi ljudima odvalila vilica do poda kad bi vidjeli skupu Sony liniju. Nauči čitati između redaka pa neće biti nesporazuma.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

ne kontam sto je falilo jednoj nakamichi dragon liniji prije 20 godina?

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
tajo1960 kaže...

picajzla0707 kaže...

 To je linija koja i danas dosta dobro zvuči, a prije 20 godina je bila pojam na ovim prostorima jer ljudi do tada nisu čuli ništa bolje.

Hej, Explorer... prilično hrabra izjava/odgovor da ljudi prije 20 godina nisu čuli ništa bolje od Sony HCD-V808 ... zapravo jako hrabra i samouvjerena  

Ti, obzirom na svoje godine starosti nisi čuo tada ni to, jer si imao 5 godina , ali život na Zemlji (i slušanje glazbe sa dobrih uređaja) nije počeo 1993. godine, tvojim rođenjem... bilo je ljudi i prije tebe (pa čak i prije "potopa") i čuli su jako dobro svakakvih "čuda", ne samo samo navedeni Sony, nego i puuuuno drugih (i puuuuno boljih) audio uređaja raznih imena.

 uh, kako kažem, meni je to bio pojam od mini linije, jedina jača koju sam u to vrijeme vidio je bila ista takva s petim zvučnikom za koji ja nisam vidio potrebu

ali već i godinama prije toga mi je kolega imao daleko bolji sustav, technics aa klasu komponenti ili čak onu višu od toga, njih metar otprilike + je na to dodao neke čudnovate zvučnike, centralni su bili maleni i izgledali kao snjegovići (tri loptice od manje ka većoj), ako se ne varam bili su o jamo ili neka druga poznata firma, plus jebeni woofer u ormaru i to je tuklo do besvjesti s kristalno čistim zvukom

drugi frend je imao kombinacije marantz i drugih komponenti - nije birao po imenu, nego svaku po kvaliteti + bose zvučnici, oni minijaturni kao dvije kockice na svakom i woofer, koštali ga ogromne novce

zatim neki lik iz engleske, tuđmanov savjetnik za neki kurac, sasvim slučajno smješten u središću pa smo ga upoznali u lokalnom kafiću i napušavali se kod njega - taj je pak imao zvučnike višlje i deblje od najvećeg među nama, s nekakvim čudnim oblicima, no taj lik je dovezao i jaguar iz engleske u kontejneru, neki jebeni supersportski model koji je tek tada izašao u prodaju

tako da... itekako je bilo dobrog zvuka i prije 20 ili više godina, prema kojem je moja linija izgledala kao igračka  

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Bilo je prije 20 godina sasvim finih stvari, potpuno neisplativih firmama koje su to proizvodile....vrhunska kvaliteta...mi smo doma imali akai videorekorder kad su ljudi vecinom samo plejere posjedovali...i islo se i u videoteke i cd-shopove po ploce i kazete za glazbu....ameri jos imaju tu naviku, no mi smo je izgubili....

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
explorer 4 kaže...

 Koja bi bila namjena tih zvučnika? Isključivo slušanje glazbe ili još nekih sadržaja? Monitori su poprilično specifičnog zvuka, dosta ljudi ga ne voli.

Uz posao(video editiranje) uglavnom slušanje glazbe, eventualno koji film i igra.

16 godina
online
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Ima netko neku preporuku s Njuskala za zvucnike do 1000kn (pozeljno i manje) koji bi bili spojeni na Kenwood KR-V5080.

Pozeljeno da su bookshelf, koliko-toliko ok izgled i da dobro zvuce.

Stavili bi se u manji kafic (oko 30m2)...

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...

Ima netko neku preporuku s Njuskala za zvucnike do 1000kn (pozeljno i manje) koji bi bili spojeni na Kenwood KR-V5080.

Pozeljeno da su bookshelf, koliko-toliko ok izgled i da dobro zvuce.

Stavili bi se u manji kafic (oko 30m2)...

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/kvalitetni-vintage-whd-accuracy-2806-zvucnici-oglas-25666854

Ovo na prvu... imam manju braću doma, i zvučnici su fantastični. Ta serija je služila kao monitori u studijima, a kad ih poslušaš, shvatit ćeš i zašto :) odličan zvuk, krasni srednji i visoki.

 

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/tannoy-mercury-mx1-oglas-25721905

 

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

http://www.samsky.hr/zvucne-kutije-behringer-1c

 

http://goo.gl/Ju0h9P

 

ako netko trazi pristojne zvucnike za PC

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
tajo1960 kaže...

Ja nemam emotivnih ispada i nisam uvrijeđen, ni malo. Samo napišem svoju reakciju na post koji mi se učini (a i jest) jako smion i hrabar i jako (čak previše) samouvjeren (obzirom na godine autora, ali to je čak donekle i razumljivo, sorry sada na mojoj samouvjerenosti).

A da si govorio o većini... nekako mi promiče riječ "većina", ne vidim ju, ne čitam... nema je... a i znam da se ljudima baš nije odvaljivala vilica na tako nešto... na "Dragon" mžda i da, što je Gorštak naveo, ali na konfekcijski Sony... teško   . Ili ne poznamo iste ljude ili ne govorimo o istih 20 godina unazad  (btw, moji su klinci imali to u sobi, a bilo sasvim prosječno za ono doba u pojmu i klasi "AIO" Sony... ni najbolje ni najgore).

 Post nema nikakve veze sa samouvjerenošću. Neka je u to vrijeme 20 - 30 tisuća ljudi nešto bolje od te Sony linije (a da su obratili pozornost na zvuk), to ti je 0.5% ukupnog stanovništva. Nek je i 50 tisuća. opet govorimo o velikoj velikoj manjini. To je druga stvar što si se ti kretao/se krećeš u krugu ljudi koji imaju afinitet prema tome. Danas ljudima najobičniji zvučni sustav u autu zvuči sjajno, a istina je da je zvuk bezvezan do neke klase Golfa i sl.

Gman kaže...
explorer 4 kaže...

 Koja bi bila namjena tih zvučnika? Isključivo slušanje glazbe ili još nekih sadržaja? Monitori su poprilično specifičnog zvuka, dosta ljudi ga ne voli.

Uz posao(video editiranje) uglavnom slušanje glazbe, eventualno koji film i igra.

 Čuj, probaj kakav ti je zvuk monitora pa ćeš najbolje znati jel ti to ono što želiš.

djigibao kaže...

Ima netko neku preporuku s Njuskala za zvucnike do 1000kn (pozeljno i manje) koji bi bili spojeni na Kenwood KR-V5080.

Pozeljeno da su bookshelf, koliko-toliko ok izgled i da dobro zvuce.

Stavili bi se u manji kafic (oko 30m2)...

 Po meni bi onda bilo poželjno uzeti nešto novije, čisto zato jer će raditi cijelo vrijeme. Bude to neka poluotvorena terasa ili zatvoreni prostor?

Ma možda čak i novo, evo za 880kn su na akciji u Chipoteki, Magnat Supreme 202. Nije to kvaliteta zvuka koju ćeš dobit s nekim dobrim rabljenim zvučnicima, ali mislim da je za kafić sasvim dovoljno, ko da će ti tamo doć netko i proučavat kvalitetu zvuka.

S druge strane, imaš 6.5" membranu što je dosta dobro kad imaš prostor koji je nešto veći.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Father_Dougal kaže...

Ovo na prvu... imam manju braću doma, i zvučnici su fantastični. Ta serija je služila kao monitori u studijima, a kad ih poslušaš, shvatit ćeš i zašto :) odličan zvuk, krasni srednji i visoki.

 

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/tannoy-mercury-mx1-oglas-25721905 

 

Ti prvi mi se cini dosta veliki, a i nisu nesto reprezentativni.

Ove druge sam i ja gledao na Njuskalu cine mi se ok.

Ako netko ili ih je cuo uzivo neka napise neke dojmove u grubo.

 

explorer 4 kaže...
Po meni bi onda bilo poželjno uzeti nešto novije, čisto zato jer će raditi cijelo vrijeme. Bude to neka poluotvorena terasa ili zatvoreni prostor?

Ma možda čak i novo, evo za 880kn su na akciji u Chipoteki, Magnat Supreme 202. Nije to kvaliteta zvuka koju ćeš dobit s nekim dobrim rabljenim zvučnicima, ali mislim da je za kafić sasvim dovoljno, ko da će ti tamo doć netko i proučavat kvalitetu zvuka.

S druge strane, imaš 6.5" membranu što je dosta dobro kad imaš prostor koji je nešto veći.

 

Zatvoreni prostor, dimenzije sirina cca 4m duzina oko 8m. Prostor je dosta "suplji" i ima malo jeke.

Tu po zimi ustvari niti nema puno ljudi i ti zvucnici bi bili tu samo radi mene (i par frendova) jer ubiti samo tu mogu na miru slusat mjuzu (doma trenutno nemam bas tih mogucnost zbog klinca od 1,5god).

 

Recimo da idem birat između tih Tannoy i ovih Magnat, kome bi vi dali prednost?

 

1 TANNOY Mercury mx1
2 MAGNAT Monitor Supreme
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice