Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.177.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Senzor na tom malom parcovu je neraspoznatljiv naspram g pro, logitech si je puco u nogu sto se tice prodaje g pro sad. 

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ekipa,

zanima me može li mi netko preporučiti nekakav miš do 250 kn da ga kupim ovdje u Zagrebu? Imam dosta veliku ruku (dugački tanki prsti, 22cm do vrha srednjeg prsta). 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Darkdevill kaže...

Pozdrav ekipa,

zanima me može li mi netko preporučiti nekakav miš do 250 kn da ga kupim ovdje u Zagrebu? Imam dosta veliku ruku (dugački tanki prsti, 22cm do vrha srednjeg prsta). 

Logitech G203 https://www.nabava.net/search.php?q=g203+logitech ne traži dalje

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

ja sam prije mj dana uzeo logitech g903 i razer deathadder elite,prvo mi je dosao logitech i igrao sam s njime csgo i bio sam zadovoljan dok mi nije dosao razer  koji mi vise lezi u ruci ,zato što je nizi i siri mis

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

može preporuka gaming miša za ljevake, gledam Roccat Lua, dosta je povoljan 200 kn

do nekih 300 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 12:22 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Roccat kiro, ambideksteran oblik s modularnim stranama, mozes zamijenit stranu na kojoj su tipke za palac ili ih maknuti u potpunosti ako zelis

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Kupujem prvi put kvalitetniji mis. U izboru su mi:

- Logitech G502

- Razer Deathadder Elite

- Zowie EC1-A

Imam veliku saku i nemam priliku isprobati nijedan i nikad nisam koristio bolji mis.

G502 me malo brine zbog oblika, nisam siguran da li bi mi odgovarao, ova 2 se cine kao sigurniji izbor.

Stvarno ne znam sta da odaberem pa ako moze neki savjet ili iskustvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Elubrylla, daj nam više informacija - minimalno duljinu šake (vrh srednjeg prsta do kraja šake prije zapešća), širinu šake s palcem uz šaku i s palcem ispruženim (L) te obavezno koji grip preferiraš za držanje miša (fingertip, claw ili palm).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Elubrylla kaže...

Kupujem prvi put kvalitetniji mis. U izboru su mi:

- Logitech G502

- Razer Deathadder Elite

- Zowie EC1-A

Imam veliku saku i nemam priliku isprobati nijedan i nikad nisam koristio bolji mis.

G502 me malo brine zbog oblika, nisam siguran da li bi mi odgovarao, ova 2 se cine kao sigurniji izbor.

Stvarno ne znam sta da odaberem pa ako moze neki savjet ili iskustvo.

 Po meni g502 nije gaming miš. Ovaj scroll wheel postane klimav i to se osjeti kod FPS igara. Isprobao sam čestiri g502. Jedan je bio non proteus. I kabel isto nije dobar.

Za ova dva sam čuo da su dobri. DeathAdder je sad na popustu negdje na Amazonu.

Ali pogledaj si ovdje review miševa: https://www.youtube.com/channel/UCGJaDZC7PChgd-XMwcbZkiw

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 9:35 (tigerija).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Elubrylla kaže...

Kupujem prvi put kvalitetniji mis. U izboru su mi:

Sto mislis o G403? jesi njega uzimao u obzir? Ja imam sve pohvale za njega, koristim ga od izlaska.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

Elubrylla, daj nam više informacija - minimalno duljinu šake (vrh srednjeg prsta do kraja šake prije zapešća), širinu šake s palcem uz šaku i s palcem ispruženim (L) te obavezno koji grip preferiraš za držanje miša (fingertip, claw ili palm).

Duljina 20cm, sirina 11 i preferiram palm grip.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Elubrylla kaže...
191x7 kaže...

Elubrylla, daj nam više informacija - minimalno duljinu šake (vrh srednjeg prsta do kraja šake prije zapešća), širinu šake s palcem uz šaku i s palcem ispruženim (L) te obavezno koji grip preferiraš za držanje miša (fingertip, claw ili palm).

Duljina 20cm, sirina 11 i preferiram palm grip.

 Ako baš mora biti palm grip (iako ne znam zašto, ruka ti je dovoljno velika da možeš i fingertip i claw bez problema - palm je uglavnom za djecu i osobe malih ruku koji imaju poteškoća s držanjem miša pa im je i sitan miš krupan - palm je najneprecizniji i najsporiji grip):

- Logitech G403

- SteelSeries Rival 600

- Razer Mamba Elite

- Razer Deathadder Elite

- Roccat Kone EMP.

 

Ako se odlučiš preći na bolji grip, za tu veličinu ruke ideala:

- Logitech G pro

- Steelseries Rival 310

- Roccat Kone Pure Owl-Eye

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Moze preporuka za miš...gaming naravno....vec 4-5 godina koristim neki bezvezni mis i htio bih upgradeat...navikao sam se podizati mis kada se okrecem naglo lijevo/desno u igrama...tkd mi se jako tesko prilagoditi ovim misevima sa senzorima koji ga prate u zraku......ali ok :)

Za cijenu nisam siguran.....ugl neka bude do 500kn...ako moze i jeftinije super :)

Desnjak btw.

hvala

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

g203/g403

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo napokon mi je stigao novi miš, prije sam imao više komada SteelSeries Kinzu al bi uvijek otišli nakon godinu-dvije.

Pošto imam male ruke i koristim "tip grip" imam jako malo izbora na tražištu pa sam se odlučio na Dream Machines DM3 Mini, kopiju Kinzua sa boljim senzorom, switchevima, itd.

 

Ispalo me sveukupno 350kn kaj mislim da nije puno s obzirom da je Kinzu bio 250ak dok ga je bilo za kupit a ovaj je znatno bolje izrađen, i nemam baš nekih zamjerki.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo razmisljam sad izmedu g402, g403 i razer deathadder elitea...

Cimer mi ima g402 i sad sam ga isprobao...malo je velik i kada ga "dizem/spustam/"mice se malo.....ali mogao bih se naviknuti....jel g403 ista bolji u tom ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

g403 je isto malo velik, slicne velicine ali meni ljepse lezi u ruci nego g402. I ja sam imao g203 i bio sam odusevljen i tezinom i oblikom i performansama ali kad je brat uzeo g403 odusevio me iako je znacajno veci ood g203 na kraju sam i ja kupio g603 (isti kao g403 ali bezicni) i prezadovoljan sam, igram istim stilom kao ti, dizem mis i navikao sam na vecu tezinu i veci oblik

9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Postoji neki nasljednik (ili sličan miš) Coolermaster Reaperu?

 

Naime dugo sam koristio tog coolermastera i poslije g502, ali mi je ovaj prvi puno puno bolje odgovarao. Sad tražim nešto takvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Je li tko narucivao hyperglidere i paracord kabel za mis? Ima tko iskustva zanima me jel se isplati davat 250kn za to

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ekipa,

razmisljam o kupnji novog misa.

 

Prije sam koristio nekakav Trustov gaming mis od 200tinjak kuna i sluzio me dobro, ali je dotrajao i vrijeme je za upgrade.

 

Nemam iskustva s pravim gaming misevima stoga trazim pomoc pri odabiru.

Volio bih neki malo veci mis tako da mi se ruka ne umara jer mi ne pasu mali i uski misevi.

 

Duzina od dna dlana do vrha srednjeg prsta 20cm, sirina 9cm,desnjak.

Cijena do 50eura.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
User23 kaže...

Pozdrav ekipa,

razmisljam o kupnji novog misa.

 

Prije sam koristio nekakav Trustov gaming mis od 200tinjak kuna i sluzio me dobro, ali je dotrajao i vrijeme je za upgrade.

 

Nemam iskustva s pravim gaming misevima stoga trazim pomoc pri odabiru.

Volio bih neki malo veci mis tako da mi se ruka ne umara jer mi ne pasu mali i uski misevi.

 

Duzina od dna dlana do vrha srednjeg prsta 20cm, sirina 9cm,desnjak.

Cijena do 50eura.

 

 

 

Logitech G Pro

Roccat Kone EMP

Logitech G403

Steelseries Rival 600

Razer Deathadder Elite

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

G pro ce mu bit mali onda, g403 je moj savjet ako moze dat tolko para ako ne onda roccat kone definitivno

11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,

 

kupujem novi miš za gejmanje, do sad sam koristio logitech m705 wireless.

 

Preferiram wireless ali ako nema ništa dobrog do 350kn onda bi išao na žičano.

 

trenutno nekako kombiniram palm i claw grip.

 

Vidim da pišete dimenzije šake za preporuku miša, pa evo:

Širina dlana s palcem 11cm, s ispruženim palcem 15cm, duljina 18cm, dešnjak.

 

koji bi bio neki bestbuy :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav!

 

Dvoumim se između dva miša, Roccat Kone Pure EMP i Logitech G502 Hero. U pitanju je kompenzacija, pa razlika u cijeni između ta dva modela ne igra ulogu koliko igra kvaliteta i sve ostalo. Namjena bi bila od svega po malo, ne samo gaming.

Po slikama i reviewovima stekao sam dojam da su oba miša malo veća, što mi odgovara jer ne volim male miševe. Imam kombinaciju palm i claw gripa.

 

Koji od ta dva modela je kvalitetniji i izdržljiviji, odnosno koji bi više preporučili?

 

Osobno naginjem Logiju zbog više programibilnih tipaka (između ostalog koristim Photoshop i Blender, pa bi dodatne tipke dobro došle). RGB i općenito osvjetljenje mi nije ni najmanje bitno, tako da nema veze koji kako svjetli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Idi na g502 onda..bolji je od roccata

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Igzy20 kaže...

Pozdrav!

 

Dvoumim se između dva miša, Roccat Kone Pure EMP i Logitech G502 Hero. U pitanju je kompenzacija, pa razlika u cijeni između ta dva modela ne igra ulogu koliko igra kvaliteta i sve ostalo. Namjena bi bila od svega po malo, ne samo

G502 je malo veci, bolji softwer sto zbog prebacivanja dpi-ja, sto za boje i ostalo, programibilne tipke...Sto se tice roccata, izdrzljiv mis i nije bas osjetljiv pa da se nakon par godina pojave tragovi koristenja, kvalitetno izraden (nema skripanja i ostaloga) senzor jako dobar i dobro opleten kabal...Softwer mu je banana i zna se jako rijetko zblesirat pa kao ne radi dok se ponovno ne iskljuci i ukljuci...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 19:14 (Tomo53nja).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Igzy20 kaže...

Osobno naginjem Logiju zbog više programibilnih tipaka (između ostalog koristim Photoshop i Blender, pa bi dodatne tipke dobro došle).

 Da je i Logitech lošiji, ja bi ga izabrao zbog više tipki. A po komentarima izgleda da su tu negdje, tj. da je čak i bolji.

Pa ne moraš puno razmišljati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Hvala, ekipa! I ja sam bio na strani Logija, a u razgovoru s frendovima + info sa foruma, odluka je definitivno pala na 502. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
user3468 kaže...

Pozdrav,

 

kupujem novi miš za gejmanje, do sad sam koristio logitech m705 wireless.

 

Preferiram wireless ali ako nema ništa dobrog do 350kn onda bi išao na žičano.

 

trenutno nekako kombiniram palm i claw grip.

 

Vidim da pišete dimenzije šake za preporuku miša, pa evo:

Širina dlana s palcem 11cm, s ispruženim palcem 15cm, duljina 18cm, dešnjak.

 

koji bi bio neki bestbuy :)

 

 

itko, nitko?

6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Logitech g305 zna biti na akcijama za 370-380 kn.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice