Slusalice do 300kn i joystick

poruka: 5
|
čitano: 2.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Slusalice do 300kn i joystick

Predlozite neki headset do 300kn,i dal se mogu fulat ako uzmem logitech f310 umjesto f710 posto su skoro identicni 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Slusalice do 300kn i joystick

Headset koji sam uzeo je bio GENIUS HS-G560 (cca 150kn-EUROTRADE) i stvarno su kvalitetne i imaju dobar zvuk za taj cjenovni rang, a što se tiče joya imao sa obadva tj. sa F710 sam prešao na F310

jer F710 pošto je wireless je imao neke interferencije radi blizine rutera pa je znao 'poluditi', pa sam tako prešao na žičani F310 i definitvno nisam požalio, ali sve zavisi šta ti treba.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice do 300kn i joystick

Za fifu treba joy

9 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice do 300kn i joystick

igram FIFU na F310 i super sve radi, ali kažem vidi šta ti više paše mislim ako uzmeš žičani možda ti neće biti udoban kao wireless jer će ti smetati žica pored dok sa wirelessom naravno se možeš

zavaliti u sofu i rokati na velikoj udaljenosti tako da sve ovisi o tebi.

4 godine
offline
Slusalice do 300kn i joystick

pozdrav, treba mi hitno headset, dakle slusalice sa mikrofonom ali da se spaja preko USB priključka, a ne na 3.5 jack.

našao sam nešto tipa SONICGEAR X-CRAFT HP 5 PRO GAMING

ili REDRAGON MEMECOLEOUS H112

ili WHITE SHARK GH-1646 JAGUAR-7.1 (da li se mora spajati još nešto osim USB-a pošto je 7.1. surround)

headset bi koristio za igrice, primarno za CS GO.. nisam neki PRO HARDCORE gamer pa mi ne trebaju svemirske sluške:D 

Neke do 300 kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice