Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.119.670
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Inace ispusem prasinu lagano (vanjska spuzvica),jednom sam ih sa vlaznim maramicama (iz Lidla) obrisao....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Top ponuda, možda samo danas još, vidim da imaju brojčanik. Ja kupio. CX 3.00

 

LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 14:30 (matrix777).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matrix777 kaže...

Top ponuda, možda samo danas još, vidim da imaju brojčanik. Ja kupio. CX 3.00

 

LINK

 Ako je netko imao doticaja sa slusalicama s aliexpressa, sto mislite je li bolja kupnja cx 3.00 ili revonext qt2?

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ovo će začas otići, i ja uzeo jedne :)

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

I ja isto  Valjaju li što ove Marshall Major II BT? I one su na sniženju...

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Pixie_st kaže...

I ja isto  Valjaju li što ove Marshall Major II BT? I one su na sniženju...

 Dobre su, imao sam iste. Nisu bas udobne ali zvuce odlicno. :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
sLim95 kaže...
matrix777 kaže...

Top ponuda, možda samo danas još, vidim da imaju brojčanik. Ja kupio. CX 3.00

 

LINK

 Ako je netko imao doticaja sa slusalicama s aliexpressa, sto mislite je li bolja kupnja cx 3.00 ili revonext qt2?

 

Sve to od Senheisera,JBL-a,Denona,AudioTehnice u jeftinijim izvedbama do 100€ nije neka sreća nažalost. Jedine sluške s kojima sam pogodio u jeftinijem rangu su bile RHA S500. Princip je Kina,single DD i ljepljenje brandinga uz nimalo tuninga. Stoga bi rekao na sljepo da je Revo bolji izbor ako je kvaliteta izrade zadovoljavajuća.

 

Stigle mi QKZ DM7. Browsao Bangood za neki GPS tuner i naletio na njih na sniženju za 4$. Pogledao reviewe,hvale ih. Initial impressions: color me impressed. Na setupu ESS+Technics pojačalo zvuče odlično za sada. Bass i sub bass orijentirane ali vokali su čisti,detaljan zvuk,solidan SS. Kvaliteta izrade odlična. Ide par dana burnina pa ćemo vidjeti dalje. Od minusa na prvu je logo koji je kopija Marshalla,usudio be se reći bezobrazna,ponekad piercing treble te sound leak ali sa oboje se može kada uzmemo cijenu u obzir 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 14:15 (saintmarcus9).
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Te Senheiser  CX 3.00 bi trebale biti (puno?) bolje i glasnije od slušalica koje se dobiju uz mob? Meni treba tako nešto. Razlika je osjetna nadam se? 

9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Zavisi uz koji mob 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
saintmarcus9 kaže...

Zavisi uz koji mob 

 Imao sam uvijek flaghship. Sad imam Mate 10 Pro, prije njega galaxy S8, imam osjećaj da bi uvijek želio "pojačati još malo" no ne može. Ove od Huaweija imaju preveliku distorziju, slab bas i za moj ukus pretihe su na max.vol. Ove CX 3.00 imaju osjetljivost od 118db, pretpostavljam da su dovoljno glasnije od ovih koje imam? 

Specke od mobilnih slušalica ne znam naravno.

9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gle imam Mate 10 pro.iskreno nije to za muziku telefon i zvuk je slab. Neće ti tu ništa pomoć osim nekakvog mini DAC-a vanjskog,stoga bolje u to uložiti.  Osim što podigne kvalitetu,pojača taman da nije prenizak lvl. 

 

Ili ako si baš fan glazbe u pokretu uloži u nekakv kvalitetan DAP(player). Ima ih veličine kutije šibica i manjih 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 19:43 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Za tri dana počinje rasprodaja Tinaudiovog flagshipa u budget segmentu koji je po mnogima Best buy u audiophile segmentu. Sa 44 na 26$. (vjerovatno jer dolazi pro model)

https://www.aliexpress.com/item/-/32828096748.html
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav svima!
Prodajem svoje m40x pa ako ima netko zainteresiran iz ove teme nek se javi na PP prije nego postavim oglas.
Slušalice su stare godinu dana ali bez tragova korištenja (imaju možda 30ak sati sviranja). Garancija još 11 mjeseci, kupljene preko muziker shopa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav,

 

Trebao bih In-ear slusalice za mobitel, 3.5 mm ne trebaju wireless. Ove Seneheiser izgledaju super za 179 kn. Ima li jos koja ponuda? 

 

Imam S8 i odlicne su mi bile AKG-ove koje se dobiju s njim al nemogu ih naci kupiti nigdje, koja slicna preporuka? Nudzet do nekih 250-350 kn max.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ima li netko iskustva s ovim slušalicama:

Xiaomi Hybrid Earphones Pro Mi Piston 4

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ako se netko planira pocastiti sluskama za black friday, evo preporuka

 

TIN Audio T2

Revonext QT2 - definitivno nisu za nekoga ko ima manje i/ili osjetljive usi

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
saintmarcus9 kaže...

Gle imam Mate 10 pro.iskreno nije to za muziku telefon i zvuk je slab. Neće ti tu ništa pomoć osim nekakvog mini DAC-a vanjskog,stoga bolje u to uložiti.  Osim što podigne kvalitetu,pojača taman da nije prenizak lvl. 

 

Ili ako si baš fan glazbe u pokretu uloži u nekakv kvalitetan DAP(player). Ima ih veličine kutije šibica i manjih 

 Dobio sam spomenute slušalice, CX 3.0 uštekao u spomenuti mob i razočarao se, i dalje je pretiho na max volume. Frend ima xperiu Z2 i barem 30-40% je glasnije kod njega na istim slušalicama, znači do moba je, tako je postavljen limit. Mislim, nisam to očekivao na mobu koji je koštao 6000kn, strašno. Čitam na.xda da se to može pojačati ali da treba rootati mob, pišu detaljne upute, mob inam mjesec dana, nema smisla da gubim jamstvo takvim radnjama, koma.  Ne želim nikakva pojačala kupovati, zadovoljavala bi me jačina glasnoće kao na frendovom Z2, no glupi Huawei je dosta ispod toga.

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Probaj Poweramp player, kad ga instaliraš (ne znam moraš li kupiti "punu verziju")
negdje u opcijama se prijaviš za beta verziju, kad instaliraš tu beta verziju pod Audio postavkama imaš Output plugins i tu se poigraj s High-Res output opcijma, meni je zvuk na Nokiji 7 plus isto bio pretih dok nisam na Internetu našao ovo za poweramp, sad je puno glasniji zvuk
I najbitnije, ne trebaš root-ati mob.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Tnx, no problem mi predstavlja u tom slučaju što imam pretplatu na deezer, neću moći slušati glazbu sa deezera na taj način 😟

 

Edit: instalirao sam.no.nisam.našao beta verziju u postavkama za instalaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 10:51 (matrix777).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Čuj kada ideš u kupnju telefona bez jacka sa očekivanjem kakve takve muzičke kvalitete sa defaultnim dongleovima to je osuđeno na ovakve postove kao posljedicu.

I još usporedba sa starom Z2(Z3) koja ima TFA9890 predpojačalo I pojačalo za sluške :D

Prodaj Matu I uzmi LG G7 ili uloži 50-100$ u dap kao što sam ti rekao.

Doba kvalitetnog slušanja muzike na mobitelima je iza nas.

A glede manjka želje za korištenjem pojačala na type c(u obliku kojeg sam naveo)....koja ti je razlika piknuti dongle ili Hidzis Sonatu?
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 12:09 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matrix777 kaže...
saintmarcus9 kaže...

Gle imam Mate 10 pro.iskreno nije to za muziku telefon i zvuk je slab. Neće ti tu ništa pomoć osim nekakvog mini DAC-a vanjskog,stoga bolje u to uložiti.  Osim što podigne kvalitetu,pojača taman da nije prenizak lvl. 

 

Ili ako si baš fan glazbe u pokretu uloži u nekakv kvalitetan DAP(player). Ima ih veličine kutije šibica i manjih 

 Dobio sam spomenute slušalice, CX 3.0 uštekao u spomenuti mob i razočarao se, i dalje je pretiho na max volume. Frend ima xperiu Z2 i barem 30-40% je glasnije kod njega na istim slušalicama, znači do moba je, tako je postavljen limit. Mislim, nisam to očekivao na mobu koji je koštao 6000kn, strašno. Čitam na.xda da se to može pojačati ali da treba rootati mob, pišu detaljne upute, mob inam mjesec dana, nema smisla da gubim jamstvo takvim radnjama, koma.  Ne želim nikakva pojačala kupovati, zadovoljavala bi me jačina glasnoće kao na frendovom Z2, no glupi Huawei je dosta ispod toga.

 Ljudi kupuju DACove veličine dvd playera zbog nečeg i elektronički ga ne može zamijeniti kur..ić od kabela.

Dakle riješenje za slušanje glazbe preko usb utora mobitela je mobilni dac tipa Fiio Q1 MkII... ili kupiti mob s 3,5mm izlazom za slušalice po mogućnosti s kvalitetnijom podrškom za glazbu (LG flagshipi npr.).. ili se držati bluetootha.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 12:55 (igy).
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Hvala svima na.pojašnjenju, da ne citiram svakoga posebno.

Naime, ovo mi je prvi mob bez 3.5mm priključka, nisam išao za tim da će biti toliko tiši zvuk. Žena ima stari galaxy A5 2016, ove slušalice su i na tom mobu oko 40% glasnije.

 

Ta pojačala mi je djeluju skupo, oko 100eura. Znam da Lg V30 ima nekakav specifičan izlaz za sluške, no ne znam o čemu se radi i nebitno je, dvoumio sam se da uzmem njega no nisam znao da je tolika razlika u glasnoći. Očito nemam rješenje koje bi me zadovoljavalo. 

Postoji li "kvalitetniji" kabal koji prenosi sa usb na 3.5mm a da bi dobio veću glasnoću? Ili da odmah odustanem od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matrix777 kaže...

 

Postoji li "kvalitetniji" kabal koji prenosi sa usb na 3.5mm a da bi dobio veću glasnoću? Ili da odmah odustanem od toga.

 

 

IOdgovoreno ti je dva puta na to pitanje ali ne ide izgleda :D

9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
saintmarcus9 kaže...

A glede manjka želje za korištenjem pojačala na type c(u obliku kojeg sam naveo)....koja ti je razlika piknuti dongle ili Hidzis Sonatu?

 

saintmarcus9 kaže...
matrix777 kaže...

 

Postoji li "kvalitetniji" kabal koji prenosi sa usb na 3.5mm a da bi dobio veću glasnoću? Ili da odmah odustanem od toga.

 

 

IOdgovoreno ti je dva puta na to pitanje ali ne ide izgleda :D

 Ako misliš na ono iznad, sorry ali prvi put čujem za taj naziv i iskreno ne znam što je to :) Zato i imam takva pitanja.

Ako je to neko rješenje za mene, odnosno kabal s kojim bi nesto dobio, može li neki link? Hvala

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matrix777 kaže...

Hvala svima na.pojašnjenju, da ne citiram svakoga posebno.

Naime, ovo mi je prvi mob bez 3.5mm priključka, nisam išao za tim da će biti toliko tiši zvuk. Žena ima stari galaxy A5 2016, ove slušalice su i na tom mobu oko 40% glasnije.

 

Ta pojačala mi je djeluju skupo, oko 100eura. Znam da Lg V30 ima nekakav specifičan izlaz za sluške, no ne znam o čemu se radi i nebitno je, dvoumio sam se da uzmem njega no nisam znao da je tolika razlika u glasnoći. Očito nemam rješenje koje bi me zadovoljavalo. 

Postoji li "kvalitetniji" kabal koji prenosi sa usb na 3.5mm a da bi dobio veću glasnoću? Ili da odmah odustanem od toga.

 Čuješ li glasnije dok držiš stisnut mikrofon?

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ne razumijem pitanje, slušalice CX 3.00 nemaju mikrofon.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
A ako ne znas šta je guglaj jbiga
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav,

Trebao bih preporuku slušalica, cijena možda do nekih cca.1500 kn. Bitno je da su over-ear te da su zatvorenog tipa, mogu biti i biti bluetooth, koristit će se za vanjske aktivnosti i sl.

Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
saintmarcus9 kaže...
A ako ne znas šta je guglaj jbiga

 Naručio sam https://www.hidizs.net/products/dac-cable

 

29$

 

Ako ne budem zadovoljan, pronaći ću te!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Sretno haha
Stavi pravi firmware gore.

Ako slušaš flac fileove onda koristi Hiby. On forsira vanjski DAC a ne samo bypass.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice