Slušalice za mobitel

poruka: 7
|
čitano: 4.737
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Slušalice za mobitel

Pozdrav, 

 

Vrisnule mi slušalice od Galaxy-a S3 pa me zanima dali bi ove bile dobra zamijena? Bitno mi je da nije neki teški šrot na kojem se ništa ne čuje a i da nisu pre skupe. Plafon bi bio cca. 150kn i bitno da su in-ear.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Slušalice za mobitel

Teško da ih je netko isprobao ovdje. Pretpostavljam da su OK.

 

A jel ti baš trebaju slušalice s mikrofonom jer je ponuda onih bez mikrofona višestruko veća?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za mobitel

Preporuka dućana? Gledao malo u ADM-u i Linksu i nisam baš naišao na bajnu ponudu. A i draže su mi one s mikrofonom, jel mi se neda skidat sluške kad me neko zove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 13:58 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za mobitel

Kupljene prije desetak dana (također u linksu). Dostavljene tehnički neispravne: u originalnom pakiranju su bile izrazito usko namotane (upravo onako kako se slušalice ne bi trebali smotati) te zbog toga proizvode poprilično deformirani zvuk (moja pretpostavka je da su žice unutar ove žute gume napukle). Uglavnom, vratio sam slušalice i tražio povrat novca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za mobitel
Grozni_Zabac kaže...

Preporuka dućana? Gledao malo u ADM-u i Linksu i nisam baš naišao na bajnu ponudu. A i draže su mi one s mikrofonom, jel mi se neda skidat sluške kad me neko zove.

 Ja imam Sony in-ear slušalice za 150kn i zadovoljan sam. Sad koji je model nisam točno siguran.

 

Inače kad me netko zove ne skidam slušalice, samo približim mikrofon mobitela ustima da me se čuje, a zvuk ide normalno preko slušalica umjesto na zvučnik.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za mobitel
Imaš dobre Sony slušalice od cca 150 kuna trenutno na akciji po velikim Konzum dućanima za samo 50 kuna. Ne znam koji su točno model, ali imaju i ono sranje za namatanje kabela tako da su sigurno dobre. In-ear je model, neznamjeltitopaše?
When people are bored, it is primarily with their own selves that they are bored.
12 godina
offline
Re: Slušalice za mobitel
lllnuclearlll kaže...

 Ja imam Sony in-ear slušalice za 150kn i zadovoljan sam. Sad koji je model nisam točno siguran.

 

Inače kad me netko zove ne skidam slušalice, samo približim mikrofon mobitela ustima da me se čuje, a zvuk ide normalno preko slušalica umjesto na zvučnik.

 Ma to mi je ružno za vidjet, tako da ne planiram to radit 

 

A baš sam pričao s frendom s faxa koji ima iste takve Sharkoonice i kažu da su mu dobre i da je zvuk odličan. A sad za tu cijenu (samo 89kn) mi se i isplati probat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 19:01 (Grozni_Zabac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice