Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

poruka: 16
|
čitano: 9.953
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PC volan

Planiram si kupiti ovaj volan, ako ga netko ima zanimaju me komentari i vaša misljenja....prije nego ga kupim!

Dali vrijedi tih 400kn, kupio bih ga u adm-u, koristio bi ga za pc http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_38&products_id=7191

Martin
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2011 17:46 (Marti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Neznam za taj, ali ja bi za te novce rađe Logitech Formula Force Ex

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Slazem se s kolegom,FFEX je bolji,po mom misljenju,ja uspio ubost polovni za 200 kuna,a novi je 500 u hgspota bio,Radi sa skoro svakom (ako ne svakom) igrom

F1 2010,rFactor,WRC FIA 2010,GRID,LFS...

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Whee
insomniac kaže...

Slazem se s kolegom,FFEX je bolji,po mom misljenju,ja uspio ubost polovni za 200 kuna,a novi je 500 u hgspota bio,Radi sa skoro svakom (ako ne svakom) igrom

F1 2010,rFactor,WRC FIA 2010,GRID,LFS...

Potpisujem ovo, i ja sam ga nabavio polovnog za 200 KN, volan je odličan, i nije mi žao ni kune što sam dao, svakako probaj potražit negdi polovnog, mislim da se ne iplati dat 400 KN, za nešto što će većinu vremena stojat sa strane, osim ako nisi zagrižen "vozač"!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Na tvom mjestu bi uzeo ovog  MOMO-a, lik je iz Zg ko i ti,sto ti ide u prilog.

And Justice For All....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Bio sam neki dan u adm-u, i nisu imali volan "Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel" pa sam uzeo http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_38&products_id=4174

I nisam zadovoljan, nikad prije nisam vozio na volan tako da neznam jel ovo normalno il ne!

Ali ovaj volan je katastrofa nikako se nemogu navknuti na njega ( ulovit neki ritam za vrijeme voznje), preosijetljiv je volan, jednostavno je nemoguce vozit s njim!

Sve u svemu koma...
"

Martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

ja imam taj volan i vrijedi tih para, ako si zagrižen igrač onda si uzmi nešto bolje, a ako igraš osrednje kao ja onda ti je ok

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Neznam kako si se ti naviknuo na njega, ali ja jednostavno nemogu, jel mi je nekako premekan (preosijetljiv)

Martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

znam da je stara tema al imam problem u live for speed sa volanom thrustmaster ferrari gt experience

gas je kocnica a kocnica gas

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Pa sta nemozes konfiguirat kontrole volana u opcijama igre ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Whee
nije uopce reagiralo na stiskanje peddala no evo uspio sam...inverto sam gas i kocmicu u control panelu tak da je dobro sad u igrici
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Imam ga. Užas. Stoji u ormaru. Štedim za G27. Sad bi mi dobro došlo tih 400 kuna što sam bacio na tu jadnu plastiku.

 

Konkretno: minijaturan volan, minimalno se okreće, maximum plastika, papućice se miču pod nogama ako ne staviš ploču od 5kg na njih i ne daju nikakav feedback kolko si ih stisnuo.

 

Oće ko kupit? Malo korišteno, radi normalno. 200 kuna. Dam i da ga se proba u RBR-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Imam problem sa ovim volanom. Kupio sam ga nedavno, i nikako ga ne mogu natjerati da radi... Pokusao sam igrati Need for Speed SHIFT s njim, ali kad udem u igru, mogu sa gumbovima navigirati po meniju i slicno, ali kad probam vozit, pedale ne rade i okretanje volana ne radi nista! Znam da nije problem u volanu jer sam probao igrati GTA s njim, i sve funkcije rade, ali gta bas nije stvoren za volane.. Pomoc?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Whee

Si podesio volan u kontrolnim opcijama u igri ?  Dali moras instalirat kakav softver za njega ?

Music As A Weapon !!
14 godina
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Nakon 2 godine korištenja, ne može se shiftati brzina gore sa ručicom iza volana. I što je? Otišao "taster za pločicu". Kad se to zamjenilo, savršeno radi. Kad, za mjesec dana, ista stvar samo sa gear down ručicom. Znači to se promjeni i savršeno radi - godinu i pol - 2 god dana. Ali to treba rastavit, odlemit pa zalemit, pa opet sastavit %

To su namjerno stavili da se kupje nova oprema.

 

To je za thrustmaster ferrari f430 force feedback racing wheel

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 21:34 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel

Zdravo ljudi imam pitanje za Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On for PS3/PS4/PC/Xbox One dali se moze voziti bez pedala namjeravam kupiti ovaj model za pc igram samo f1 2018i dali svi steering wheel modeli mogu se koristiti bez pedala 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice