ADSL problem

poruka: 13
|
čitano: 2.818
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

Nisam bio siguran gdje točno ovo spada ali tu ću staviti. imam tekomov d-link 584t kojeg sam dobio zbog maxtv-a i otzkad imam taj modem imam samo velikih problema s upoladom. neko vrijeme je to bilo takorekuć prihvatljivo, ali sad mi više uopće ne radi. ima li itko još nekih problema s tim modemom ili mi može pomoći s ovim. hvala


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

Cek, pokusavas rec da ti upload uopce ne radi? Kako je onda text koji si napisao dospio na forum?


What fruit is named after a computer? Apple.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

uff, dobro nija baš tako strašno. ne mogu nijednu sliku staviti na bilo koji servis, ne mogu stavit atachment u postovima, kad sam ošo na speedtest.net nije mi završio upload test do kraja. imam problema sa prebacivanjem sadržaja na net, a ne ovakvim banalnostima.


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

A koji browser koristis i jesi li probao s nekim drugim? Ne zvuci mi to bas ko router problem ako ti samo upload fileova iz browsera ne radi. Jesi probao koji drugi protokol? FTP, torrent, file-sharing preko nekog IM-a....?


What fruit is named after a computer? Apple.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

pa isprve sam koristio IE7i onda sam mislio da je do njega pa prešao na Mozilu na kojoj mi je radilo par dana i onda sve ošlo kvragu. kako znam da je do modema, ne znam, ali sam poprilično siguran jer je još nekoliko ljudi iamlo sličnih ili identičnih problema sa istim modemom. a da, prije toga delinkovog sam imao neki kasdin na kojem je sve radilo.tak da ono...


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

da ti sLucajno neki toRRent iLi neki pRogRma ne jede citav upLoad...moze se Lagano desiti da si omogucio nekom pRogRamu pRistup inteRnetu i da ti saLje bRdo nekih podataka...

pogLedaj maLo to..ak nisi do sada...;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL problem
shake kaže...

da ti sLucajno neki toRRent iLi neki pRogRma ne jede citav upLoad...moze se Lagano desiti da si omogucio nekom pRogRamu pRistup inteRnetu i da ti saLje bRdo nekih podataka...

pogLedaj maLo to..ak nisi do sada...;)

nop, nije to, sve poisključujem pa probam. ije do toga, sto posto. 

Nisam se potpisao!
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

ja imam takav modem i nikakvih problema nisam imao ni s uploadom/downloadom dapace uvijek skida max.brzinom


Moj stroj: MBO-Gigabyte MA69VM-S2
CPU-Amd Athlon 64 X2 6000+
RAm-Kingmax 800mhz ddr2 4 x 1gb
HDD-Segate 250gb
GPU-Gigabyte ati hd3850 256 mb...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

nazovi providera, možd je do njih, neka njihova greška u sistemu. il traži da dođu pogledat pa zamijenit modem ak treba


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

Rekao bih da je do providera. Frendu koji je na Iskonu isto često zna zafrkavati upload,a pošto je to jedna te ista infrastruktura... Nazovi SZK i priupitaj ih što se događa

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL problem

možda je problem i u definiranim paketima za slanje podataka na routeru, možda ti se nešto tamo pobrkalo; ako znaš sve sredit, možda bi bilo dobro da resetiraš router na početne postavke pa ga ponovno podesiš;

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 15:37 (Zel Uneec).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ADSL problem

provjeri sa SZK jel imaš kompresiju na upload....ja je imam al' sve radi OK


U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ADSL problem

a kakvih problema točno imaš?

ja  sam  ga  isto  dobio  uz  max  tv  i  iz početka sam imao  poteškoča  sa  njime  al  sada  super  radi

probaj  resetirati  tako  da  u  web  preglednik  upišeš  192.168.1.1

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice