Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

poruka: 521
|
čitano: 184.281
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu

Od danas je moguce uzet 3u1(i 2u1) prikljucak preko optike ,telefon+tv+net sa simetričnim brzinama 100/100Mbps (oko 13MB po sekundi) već od 159KN* !

(ovo je cijena za osnovni paket u koji nije ukljucena najveca brzina)

Pounda je dostupna samo u jednom kvartu a to je Travno(morali su od nekud pocet). Sve ostalo je vidljivo na ovoj slici ...

 

Optika je dostupna u slijedećim kvartovima:

1. Travno
2. Utrine
3. Središće
4. Siget
5. Sopot
6. Trnsko
7. Savski gaj (?)
8. Vrbani
9. Zapruđe
10. Poljanice (Završetak gradnje Ožujak 2015)
11. Dubec (Završetak gradnje Ožujak 2015)
12. Sloboština (uskoro)

 

..............................................................................................................................................

 

EDIT 3:           17.9.2014 - NOVE CIJENE I BRZINE


http://www.amis.hr/optika_cjenik.php#optika1

Simetrično.

50/50Mbit u svim paketima    

       +

UZ ugovor na 24mj slijedi BESPLATNO povecanje  brzine na 100/100MBIT u trajanju od 12 mjeseci(ili tablet HP8)

FIX

Ako vam brzina jako varira pogledajte si LAN tj postavke mrežne kartice.

LAN>Properties>Configure>Advanced>Speed & Duplex> 100Mbps FULL DUPLEX

Po defaultu je postavljeno na Auto Negotiation. {#}

 

Nakon tih 12mj mozete zatrazit opet 100MBIT ali po dolje navedenoj cijeni.

******************************

Dodatne usluge:                                      

Povećanje brzine na 100/100 Mbps 50kn 

 

50/50MBIT

2u1-TEL+INTERNET= 199kn

3u1-TV+TEL+INTERNET=299kn

_____________________________________________________________________________________

..............................................................................................................................................

Optika 100Mbps Optika 100Mbps
Edit:
optika speedtest optika speedtest
 

P.S. Baš me zanima ping na njihovoj optici .. Meni na bakru do Austrije treba 15ms !

Ping na bakrenoj parici :) Ping na bakrenoj parici :)

_____________________________________________________________________________________

..............................................................................................................................................

EDIT 2: Cjenik je online http://www.amis.hr/optika.php

 

Najskuplji paketi u cjeniku su :

 

3u1 20/10Mbps  Total HBO 303kn / 231kn (popust,ugovor na24mj)

 

2u1 20/10Mbps................ 202kn / 151kn (popust,ugovor na24mj)

 

Povećanje brzine na 100/100 Mbps 710,37 kn

_____________________________________________________________________________

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:06 (viper).
Moj PC  
22 0 hvala 20
15 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

brb idem spakirat kofere

 
69 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu
viper kaže...

Od danas je moguce uzet 3u1 prikljucak preko optike ,telefon+tv+net sa simetričnim brzinama 100/100Mbps (oko 13MB po sekundi) i to sve za 159KN !

Pounda je dostupna samo u jednom kvartu a to je Travno(morali su od nekud pocet). Sve ostalo je vidljivo na ovoj slici ...

 

 

Kad to dođe do mene već ću se 2. ''rodit''{#}

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
15 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

To se traži,ali Hrvatska će bit pokrivena tim brzinama nikad,možda ni tada.

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Nadam se da ce sada i Metronet adekvatno podici svoje brzine na optici.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu
viper kaže...

Od danas je moguce uzet 3u1 prikljucak preko optike ,telefon+tv+net sa simetričnim brzinama 100/100Mbps (oko 13MB po sekundi) i to sve za 159KN !

Pounda je dostupna samo u jednom kvartu a to je Travno(morali su od nekud pocet). Sve ostalo je vidljivo na ovoj slici ...

P.S. Baš me zanima ping na njihovoj optici .. Meni na bakru do Austrije treba 15ms !

 

Mislim da si propustio nešto važno u reklami.Piše ''već od 159kn''

15 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

To je vjerovatno najniza cijena, ti kad uzmes sta ti odgovara ispadne skuplje..

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Ma platio bi ja i vise al kad nigdje ta simetrična optika nije dostupna... Metronet ima sličnu šemu ali oni isto pokrivaju svega par kvartova... Pa to je više grijeh šta nam daju po pitanju brzine, ok, DL mogu progutati, ali ovakav jadan UL...

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 11:20 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu
Brada kaže...
Mislim da si propustio nešto važno u reklami.Piše ''već od 159kn''

ima ljudi koji rade, dobro zarađuju i željeli bi si priuštiti takvu brzinu da košta i 700kn mjesečno.

meni bi bilo dovoljno npr 20/20 i za to bih bio spreman platiti 300 kn, al eto nemoš i da oćeš{#}

Operacija Oluja (4. kolovoza − 7. kolovoza 1995.) je velika vojna operacija u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja pod nadzorom pobunjenih Srba, na kojima je bila uspostav
16 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Istina je što kažeš, ali glavno da je i to došlo, glavno da su već jednom počeli uvodit to kod nas, mislim da nam svima treba veći upload, štogod radili. Tako da me veoma raduje ova vijest kad vidim da je i upload 100-tka.

EDIT: ako je netko u mogućnosti uzeti to, neka posta ovdje rezultate speedtesta pa da vidimo da li su to zaista te zvjerske brzine. {#}

LoL username: UnimatriX (EU) HoN username: ArmageddonX
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 11:47 (Unimatrix 007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu
Bugofil kaže...
Brada kaže...
Mislim da si propustio nešto važno u reklami.Piše ''već od 159kn''

ima ljudi koji rade, dobro zarađuju i željeli bi si priuštiti takvu brzinu da košta i 700kn mjesečno.

meni bi bilo dovoljno npr 20/20 i za to bih bio spreman platiti 300 kn, al eto nemoš i da oćeš{#}

Ima nas još!

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu

Mene su bili nazvali i pitali me da li želim optiku :P

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 15:09 (Marko :D).
16 godina
neaktivan
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Marko u kojem si kvartu? Travno?

 

P.S. brzina free hot spota u Centru Utrine 

free hotspot free hotspot
U njihovom centru se može isprobat brzina...

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 14:06 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
viper kaže...

Marko u kojem si kvartu? Travno?

 

P.S. brzina free hot spota u Centru Utrine U njihovom centru se može isprobat brzina...

Odes do tog hotspota sa laptopom i dizes ratio na trackerima{#}

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
13 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2016 12:18 (Marko :D).
16 godina
neaktivan
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Pa ocito je {#}LOL.. jedinio tam imaju optiku . Dal su ti kakve nove brzine ponudili ?

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 18:08 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
viper kaže...

Pa ocito je {#}LOL.. jedinio tam imaju optiku . Dal su ti kakve nove brzine ponudili ?

Optiku ima nekoliko kvartova u zagrebu, ovo u Travnom vrijedi samo za Amis.

Metronet optika je pokrivena u nekoliko kvartova, tako da Travno nije jedini kvart koji ima optiku, tj. cini se da je samo zadnji u nizu...

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 18:45 (Psiho246).
13 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

Pa je li ta optika vec dostupna? Bas sam dobio letak u kojem pise da ce optika biti izgrađena. U mojoj zgradi u Travnom je samo t-com ugradio optiku...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
Psiho246 kaže...
viper kaže...

Pa ocito je {#}LOL.. jedinio tam imaju optiku . Dal su ti kakve nove brzine ponudili ?

Optiku ima nekoliko kvartova u zagrebu, ovo u Travnom vrijedi samo za Amis.

Metronet optika je pokrivena u nekoliko kvartova, tako da Travno nije jedini kvart koji ima optiku, tj. cini se da je samo zadnji u nizu...

Trebalo bi to širit u ostale kvartove zg-a, a ne samo da oni bliže centru imaju...

Dompa
16 godina
protjeran
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
Dompa kaže...

Trebalo bi to širit u ostale kvartove zg-a, a ne samo da oni bliže centru imaju...

...ili samo oni u Zagrebu {#}

Operacija Oluja (4. kolovoza − 7. kolovoza 1995.) je velika vojna operacija u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja pod nadzorom pobunjenih Srba, na kojima je bila uspostav
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
Psiho246 kaže...
viper kaže...

Pa ocito je {#}LOL.. jedinio tam imaju optiku . Dal su ti kakve nove brzine ponudili ?

Optiku ima nekoliko kvartova u zagrebu, ovo u Travnom vrijedi samo za Amis.

Metronet optika je pokrivena u nekoliko kvartova, tako da Travno nije jedini kvart koji ima optiku, tj. cini se da je samo zadnji u nizu...

Znam ja kak stoje stvari s internetom u RH . Ocito me nisi skuzio .. reko sam to u smislu da amisovci imaju samo tam optiku i nigdje drugdje (sto je ocito iz one slike gore).

BTnet isto ima optiku ali nema te brzine..Ovo kod Amisa 100mbps pa to je ludnicaaaa !

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 20:14 (viper).
15 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

meni se svida sto toga uopce ima kod nas,tj da se pocelo nesto dogadat u vezi s tim da dolazi optika....neka,sigurno al polako...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

To je npr. u Švedskoj standardna brzina u većim gradovima. Al napokon da su se sjetili i kod nas. Jednom će valjda i do mene, tko čeka, dočeka. {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

jee gzz dečkima koji mogu uzet to, mi u vinkovcima ćemo pričekat jedno 20-ak godina pa ćemo si onda uzet optiku i simetrične brzine... imam osjećaj kao da ne živim u istoj državi kao vi u zagrebu

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

mislim da mi u prigradu Rijeke bas i necemo to dobit u narednih 10 godina ma i to je malo u narednih 50g tek je dosao ADSL ono 4m dobies jedva 3 i to stalno puca i od 23 h do 5 ujutro nemas net pa se sada hebem sa ovim vipom usporenim

zvoneXP
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Zagrebu
aaaaa ja uzimam amis
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
offline
Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj

U Dugavama je po večini zgrada razvučena optika, od koga nemam pojma ali mi je iznad ulaznih vrata. I to već barem 2 godine. Ali nitko je ne koristi , tj nitko nam nije ponudio optiku.A imamo je razvučenu ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
hehe spoji ju na bakrenu paricu, nastavak ti je oko 500 kn :D
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
protjeran
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
viper kaže...

Znam ja kak stoje stvari s internetom u RH . Ocito me nisi skuzio .. reko sam to u smislu da amisovci imaju samo tam optiku i nigdje drugdje (sto je ocito iz one slike gore).

BTnet isto ima optiku ali nema te brzine..Ovo kod Amisa 100mbps pa to je ludnicaaaa !

možda imaju optiku u zemlji a koaksijalni do stanova kao i BNet pa ni ne mogu imati takve brzine.

 

svjetlost je ipak svjetlost i nije bakar kao u koaksijalnom kablu. {#}

Operacija Oluja (4. kolovoza − 7. kolovoza 1995.) je velika vojna operacija u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja pod nadzorom pobunjenih Srba, na kojima je bila uspostav
15 godina
offline
Re: Amis 100/100Mbps optika u Hrvatskoj
Bugofil kaže...
viper kaže...

Znam ja kak stoje stvari s internetom u RH . Ocito me nisi skuzio .. reko sam to u smislu da amisovci imaju samo tam optiku i nigdje drugdje (sto je ocito iz one slike gore).

BTnet isto ima optiku ali nema te brzine..Ovo kod Amisa 100mbps pa to je ludnicaaaa !

možda imaju optiku u zemlji a koaksijalni do stanova kao i BNet pa ni ne mogu imati takve brzine.

 

svjetlost je ipak svjetlost i nije bakar kao u koaksijalnom kablu. {#}

btnet ima full optiku, ima ju moja sestrična

 

uzela je 10/10 paket

 

i ima izvrsne brzine, 30 mbit upload ja ono wtf, a 10 mbit download

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice