Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.410
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jovanka kaže...

 

 

   Jel ja dobro kontam na sva tri screenshota da si speedtestao dok si bio spojen na Operin VPN?

 To sam i ja primjetio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 15:45 (stipest).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Imam spojeno glavni komp ( ssd, 8core nije do kompa) + sporedni u drugoj sobi + laptop u ladici ....testirao jednog po jednog na žicu i svi su štekali. Koristio sam na svakom po 3 preglednika. Svaki dan u popodnevnim satima bnet uspori vezu na dial up. To je tako.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

matebrate@ Koja lokacija?

 

Republika pešćenica, skupina limenki.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
mate brate kaže...
stipest kaže...

matebrate@ Koja lokacija?

 

Republika pešćenica, skupina limenki.

 Borongaj limenke ?

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

 Borongaj limenke ?

 

da da

12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ima tko kalav link za popis osnovnih programa (90kanala) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Iako sam 3D B.net, odnosno A1 po novome...

Što se tiče TV programa, da li postoji neka kvalitetna alternativa B.net-a? Kod njih sam na proširenom. Ako, da koja?

Za telefone i Internet znam i sam alternativu.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
A1- iskustva/općenito...

zar je teško moderatoru spojiti dvije teme pa da bude samo jedna A1 ?!

primjer...moj ispravak naslova teme...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 9:31 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
PzKpfw kaže...

Iako sam 3D B.net, odnosno A1 po novome...

Što se tiče TV programa, da li postoji neka kvalitetna alternativa B.net-a? Kod njih sam na proširenom. Ako, da koja?

Za telefone i Internet znam i sam alternativu.

 Ako misliš na kvalitetu slike, nečeš naći bolju alternativu od B-neta. Kod njih je uvjerljivo najbolja slika na SD kanalima. Na HD je svugdje dobra. Kod njih sada u novom proširenom paketu imaš čak 30 HD kanala uključujući sve SK, tako da nisam siguran da češ negdje naći bolju opciju.

12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
PzKpfw kaže...

Iako sam 3D B.net, odnosno A1 po novome...

Što se tiče TV programa, da li postoji neka kvalitetna alternativa B.net-a? Kod njih sam na proširenom. Ako, da koja?

Za telefone i Internet znam i sam alternativu.

 Ako misliš na kvalitetu slike, nečeš naći bolju alternativu od B-neta. Kod njih je uvjerljivo najbolja slika na SD kanalima. Na HD je svugdje dobra. Kod njih sada u novom proširenom paketu imaš čak 30 HD kanala uključujući sve SK, tako da nisam siguran da češ negdje naći bolju opciju.

 i kvalitetu slike sto si naveo i ono najbitnije cijena im je bez konkurencije!

8 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ja evo iskreno mogu reci samo sve najbolje za bnet to jest a1 , ukratko produzio sam po cetvrti put ugovor i mislim do danjega,kao stalnom korisniku su me jako ugodno iznenadili s 90 programa , +150 mbs kvaliteta interneta je odlicna , znaci iskreno ne sjecam se kada je puknuo internet , ukratko preporucujem svima a1.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Istim stopama koračam i ja, kao i kolega sparklystars, kroz 15-ak dana produljujem ugovor s bnetom, vidim da u osnovnom paketu sad imaju 90 programa, prije je bilo manje, jel da?
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ja prije neki dan produzio ugovor.

3d paket net osnovni do 70 ali sam povecao na 120 brzinu,tv sam uzeo prosireni i to sve za 190kn

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
To povečanje brzine neta ti je na 150 Mbit/s. Nema te brzine od 120 Mbit/s odavno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ima za 10kn.na 150 je mislim 15kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Opet ponavljam, nema te ponude više već odavno. Tko je dogovorio tako taj ima, ali novi ugovori se ne mogu tako dogovoriti. Jednostavno, nema u ponudi, nego samo 150 Mbit/s za 15 kn mjesečno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Opet ponavljam, nema te ponude više već odavno. Tko je dogovorio tako taj ima, ali novi ugovori se ne mogu tako dogovoriti. Jednostavno, nema u ponudi, nego samo 150 Mbit/s za 15 kn mjesečno.

 a valjda znam sta sam dogovorio odnosno produzio.

9 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pitanje za ove koji su nedavno produžili ugovor, koliko ste u čekali da vam zamjene opremu?
Meni je prilikom potpisivanja rečeno da tehničari obično dođu zamijeniti opremu  za 7-10 dana, a od potpisivanja novog ugovora je prošlo već 20 dana. Već sam par puta zvao SZK i prvo su tvrdili da im obično treba do 14 dana za zamjenu opreme, a danas se pozivaju na zakonski rok od 45 dana.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ja sam produzio ugovor ali sam rekao da mi je ova oprema ok.i ok je nista ne šteka.

samo sam trazio drugi daljinski.

ugovor sam tel.produzio u utorak ALI jos mi nisu pustili prosireni paket.kao ceka se 7 dana!?wtf u danasnje vrijeme!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

OK. Javi kad ti dođe račun.

 

[IMG]http://i63.tinypic.com/20u2989.jpg[/IMG]

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 15:21 (stipest).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

OK. Javi kad ti dođe račun.

 

[IMG]http://i63.tinypic.com/20u2989.jpg[/IMG]

 moze..makar se nebi bunio ni na 150

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Tih 120 Mbit/s za 10 kn je bilo prije godinu i pol dana uvedeno. Znam , jer sam odmah to uzeo, a isticalo mi je za 6 mjesecai ( iako nema ugovora, nakon 24 mjeseca se cijena vraća na punu od 100 kn. Pripazi na to, jer je isto i sa ovih 150 Mbit/s).Nakon toga su brzo to ukinuli i uveli ovih 150 Mbit/s za 15 kn. Tako da se sad ni ne može ugovorit tih 120 Mbit/s , a kao što vidiš nema ih ni u cijeniku. Iako sam imao još 6 mjeseci tih 120 Mbit/s za 10 kn, kako sam uzimao novi 2D ugovor uzeo sam i tih 150 Mbit/s da mi sve skupa istiće istog datuma.

EDIT:

Zaboravio sam pitati što ti piše u ugovoru? Meni piše ovako:

 

''Turbo promocija - Turbobrzi 150

Korištenjem posebne ponude mjesečna naknada Turbobrzi 150 internet opcije iznosi 15 kn mjesečno. Nakon isteka promotivnog razdoblja naplaćuje se redovna mjesečna naknada Internet opcije.

Aktivirano''

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 22:07 (stipest).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Ja sam ugovor produžio u lokalnom A1 Bnet centru jer su mi dali 20 kn jeftinije nego služba za prodaju. Sadašnji router (Technicolor) po njihovoj priči ne podržava Turbo 150 brzinu, zato čekam zamjenu opreme. Trenuna mi je brzina 8 /1  Mbit/s. 

8 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ja zadovoljan , kakvi ste vi svi koji ste produzivali ugovor ? jeste zadovoljni , da , ne ili bi moglo bolje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ja super zadovoljan, ali tek kad sam uspio zamijeniti Tehnicolora za Ubeea.Evo sad testirano. Subota navečer. Najveća ''gužva''.

[IMG]http://i65.tinypic.com/2004ttu.jpg[/IMG]

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 21:50 (stipest).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ja sam na turbo 3d paketu jakooo dugo, pre zadovoljan sam svime, usluga je odlicna, stvarno nemam rijeci,

Međuim zamjerka mi je sto bnet i dalje nema gigabitne brzine ili bar 500 mbita

vip primjera radi ima 500mbita a isto je a1

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Gigabitne brzine preko coaxa će ti bit kad nadograde cjelokupnu svoju mrežu na EuroDOCSIS 3.1 to nije njima veliki neki zahvat ni problem ali očito još ugovaraju pregovaraju i dogovaraju cijene za veću nabavu količina routera koji podržavaju gigabitne brzine i docsis 3.1.

T-com je počeo već naveliko nabavljat gigabitne Speedport plus routere koji podržavaju vectoring(17a),supervectoring(35b) i G.fast brzine preko bakra na fttc i fttb konfiguracijame mreže.

Tako da vrlo vjerovatno tokom sljedeće dvije-tri godine ide borba za ponudu većih brzina preko bakra ( coax ili parice) nije bitno.

U nekim većim gradovima T-com već na dosta adresa masovnije testira G.fast koji će jedino moć bolje konkurirat Bnet-ovim docsis 3.1 brzinama s time da će nudit puno bolje i veće brzine uploada nego  što će to bit na gigabit coax docsis 3.1 brzinama na Bnet-u.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ja bih trebao produžit ugovor vrlo uskoro, jel mogu ikako tražit da mi daju taj Ubee umjesto ovog prastarog Technicolora?
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 11:45 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Jel uspio tko produljit ugovor 3D za 134 kn (50% promocija)?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice