Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.491
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ja jel ja njih trebam ili oni mene? Ostavio sam ja bio i broj moba za kontakt.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

I ti možeš bez njih, i oni mogu bez tebe.

All work and no play makes Jack a dull boy.
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Od danas je i službeno. Nema više B-neta. Samo A1 !!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Od danas je i službeno. Nema više B-neta. Samo A1 !!!

 Od pon je sluzbeno, vikend su radovi :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Od danas je i službeno. Nema više B-neta. Samo A1 !!!

 Ionako se na stranicama B.net-a preko vikenda nije nista desavalo pa po njemu mogu ceprkati-mjenjati do 01.10.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
dado16 kaže...
stipest kaže...
Od danas je i službeno. Nema više B-neta. Samo A1 !!!

 Od pon je sluzbeno, vikend su radovi :)

 Jeli mailovi tj. mail server ostaje isti? Sad xnet.hr ne radi.

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Mary Sue kaže...

I ti možeš bez njih, i oni mogu bez tebe.

 Naravno. Barem ponude i operatera ima.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav, posto se vjerovatno nista na bnetu nije promijenilo osim njihovog naziva imam jedno pitanje.

 

Naime, imam problem sa NAT typom koji je strict i volio bi to sredit negdje do 12 taman dok black ops 4 izadje. Kad je bila open beta probavao sam radit staticku ip adresu i otvorit portove koje je trebalo ali nazalost nista od tog nije pomoglo.

 

Moze li to rijesit tehnicka podrska ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Pozdrav, posto se vjerovatno nista na bnetu nije promijenilo osim njihovog naziva imam jedno pitanje.

 

Naime, imam problem sa NAT typom koji je strict i volio bi to sredit negdje do 12 taman dok black ops 4 izadje. Kad je bila open beta probavao sam radit staticku ip adresu i otvorit portove koje je trebalo ali nazalost nista od tog nije pomoglo.

 

Moze li to rijesit tehnicka podrska ?

 

 da

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Prenosim sa drugog Foruma:

 

""Korisnici A1 digitalne i satelitske televizije te A1 Xplore TV aplikacije (nekadašnji Vip NOW) ovaj mjesec besplatno će moći uživati u svim PlanetSport kanalima, uključujući i sve utakmice UEFA Lige Prvaka"".

___________________________________________________________________________________

 

Ali ipak ne svima...

 

"Onima koji imaju stare STB uredjaje tipa Technotrend TT C861 sa karticom ili karticu imaju preko Conaxa modula direktno utaknutu u TV, nemojte se radovati gornjoj najavi, vama TV programi PlanetSport HD u najavljenom promo periodu nece raditi - crna slika."

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Pozdrav, posto se vjerovatno nista na bnetu nije promijenilo osim njihovog naziva imam jedno pitanje.

 

Naime, imam problem sa NAT typom koji je strict i volio bi to sredit negdje do 12 taman dok black ops 4 izadje. Kad je bila open beta probavao sam radit staticku ip adresu i otvorit portove koje je trebalo ali nazalost nista od tog nije pomoglo.

 

Moze li to rijesit tehnicka podrska ?

 

 Zovi tehničku da ti isključe njihov NAT i to je to.

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bugov moljac kaže...

Prenosim sa drugog Foruma:

 

""Korisnici A1 digitalne i satelitske televizije te A1 Xplore TV aplikacije (nekadašnji Vip NOW) ovaj mjesec besplatno će moći uživati u svim PlanetSport kanalima, uključujući i sve utakmice UEFA Lige Prvaka"".

___________________________________________________________________________________

 

Ali ipak ne svima...

 

"Onima koji imaju stare STB uredjaje tipa Technotrend TT C861 sa karticom ili karticu imaju preko Conaxa modula direktno utaknutu u TV, nemojte se radovati gornjoj najavi, vama TV programi PlanetSport HD u najavljenom promo periodu nece raditi - crna slika."

 

 Vidis ovu kvaku di pise HD, hd nece raditi, al sd bi trebao raditi

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Kolega ima TT koji je HD STB. Ima i HD paket koji uredno radi, tako da nije do toga. I koliko ja znam, Planet sport i nema u SD verziji. Samo HD.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Kolega ima TT koji je HD STB. Ima i HD paket koji uredno radi, tako da nije do toga. I koliko ja znam, Planet sport i nema u SD verziji. Samo HD.

 Bilo je, i to na 200 kanalu sd, a na 43 kanalu su bile hd verzije....sad da li je doslo do promjena nisam primjetio

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?
  • CATV à samo HD kanali
  • SVI IPTV,FTTH,ULL à SD kanali svima
  • SAT à samo HD kanali

 

          OTT

  • A1 Xplore TV˙(Vip NOW) à samo HD kanali (mobilni i standalone)
  • TV za van à samo HD kanali (mobilni, fiksni bez TV-a i fiksni uz TV usluguàSVI)

 

Korisnici koji su analogni i TT neće dobiti kanale.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
cizma kaže...
  • CATV à samo HD kanali
  • SVI IPTV,FTTH,ULL à SD kanali svima
  • SAT à samo HD kanali

 

          OTT

  • A1 Xplore TV˙(Vip NOW) à samo HD kanali (mobilni i standalone)
  • TV za van à samo HD kanali (mobilni, fiksni bez TV-a i fiksni uz TV usluguàSVI)

 

Korisnici koji su analogni i TT neće dobiti kanale.

 Ali moj TT C861 je HD prijemnik i na njemu bez problema gledam HD start paket (11 HD TV programa), zasto onda nebi mogao gledati i PlanetSport HD programe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 14:41 (Bugov moljac).
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Evo nazvao sluzbu za korisnike, ovaj mi je iskljucio cgnat i sad mi trenutacno stoji moderate. Ne znam jel ima veze ali UPnP mi je vec ukljucen u postavkama rutera, kako sad to promijeniti na open ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bugov moljac kaže...
cizma kaže...
  • CATV à samo HD kanali
  • SVI IPTV,FTTH,ULL à SD kanali svima
  • SAT à samo HD kanali

 

          OTT

  • A1 Xplore TV˙(Vip NOW) à samo HD kanali (mobilni i standalone)
  • TV za van à samo HD kanali (mobilni, fiksni bez TV-a i fiksni uz TV usluguàSVI)

 

Korisnici koji su analogni i TT neće dobiti kanale.

 Ali moj TT C861 je HD prijemnik i na njemu bez problema gledam HD start paket (11 HD TV programa), zasto onda nebi mogao gledati i PlanetSport HD programe.

 Ne znam kaj da ti velim, zovi službu za korisnike i zahtjevaj ili da ti puste programe (što vjerojatno neće) ili im je..ma...da želiš novi receiver, kako se oni usuđuju tebi ne pustiti planetsport a njihov si vjerni korisnik, tužba, hakom itd.

Sretno

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
cizma kaže...

 Ne znam kaj da ti velim, zovi službu za korisnike i zahtjevaj ili da ti puste programe (što vjerojatno neće) ili im je..ma...da želiš novi receiver, kako se oni usuđuju tebi ne pustiti planetsport a njihov si vjerni korisnik, tužba, hakom itd.

Sretno

 

15 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
cizma kaže...

 Ne znam kaj da ti velim, zovi službu za korisnike i zahtjevaj ili da ti puste programe (što vjerojatno neće) ili im je..ma...da želiš novi receiver, kako se oni usuđuju tebi ne pustiti planetsport a njihov si vjerni korisnik, tužba, hakom itd.

Sretno

 Hehe, moja prepiska sa njima traje vec mjesecima od pocetka godine (i za dodatne pakete i za promjene na novi paket) na stari STB nista nemoze, po njima jedino rijesenje koje oni predlazu je da mi moj stari STB TT C861 sa B.net karticom zamjene za novi STB Kaon VM1200, sto ja ne zelim, jer mi ovakav sistem sa B.net karticom i Conax modulom odgovara.

 

Kontaktiran je i HAKOM, oni su tu nazalost nemocni kazu to je stvar vas i provajdera.

12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

koje sve planetsport moraju ukljuciti?

meni samo 1 i 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Kad su utakmice, uključeni su svih pet.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Jel netko kuži koja je caka sa ovom cijenom u odnosu na pdv i popust i kaj su oni tu sve zaračunali..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 20:32 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
gocc01 kaže...

Jel netko kuži koja je caka sa ovom cijenom u odnosu na pdv i popust i kaj su oni tu sve zaračunali..

 Paket placas 199 kn, sto bi rekao da je prijateljska promocija, turbobrzi 120 placas 10 kn, najam dodatnog prijamnika placas 70 kn te hbo premium hd placas 59 kn mj...To je sto svaki mj placas bez obzira kolko gledao sta radio... jos ti se naplatilo uspostava poziva za fiksne brojeve, sto je 0.20 po pozivu i to ti naplatilo 5 kn , te si imao međunarodni poziv tocnije 4 poziva u iznosu od : 45,475... ja sam ti sve cijene izrazio sa pdvom...nadam se da sad kuzis

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Imam veliki problem. Od kada je Vip postao A1, nemam više e-mail preko Outlooka. isto tako ne mogu se prijaviti na webmail preko IE11, ali preko Firefox-a i Chrome ide, no tamo mi je  druga e-mail adresa, a ne dugogodišnja koja je bila preko B-net-a. Probao sam preko G-maila poslati poruku na moj dosadašnji e-mail, ali ga ne vidim nigdje. Znači da ga ne vidim ni na web mailu. Ne znam koga su vraga radili kod tog prijelaza, jer je susjedu pokraj mene sve u redu. Da li netko ima isti problem, ili što bi to moglo biti. Da bar mogu na webmailu vidjeti poruke poslate na moj pravi mail, ali ne mogu. nema ih. Užas.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 22:08 (Cobra33).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Cobra33 kaže...

Imam veliki problem. Od kada je Vip postao A1, nemam više e-mail preko Outlooka. isto tako ne mogu se prijaviti na webmail preko IE11, ali preko Firefox-a i Chrome ide, no tamo mi je  druga e-mail adresa, a ne dugogodišnja koja je bila preko B-net-a. Probao sam preko G-maila poslati poruku na moj dosadašnji e-mail, ali ga ne vidim nigdje. Znači da ga ne vidim ni na web mailu. Ne znam koga su vraga radili kod tog prijelaza, jer je susjedu pokraj mene sve u redu. Da li netko ima isti problem, ili što bi to moglo biti. Da bar mogu na webmailu vidjeti poruke poslate na moj pravi mail, ali ne mogu. nema ih. Užas.

 koliko znam, postojece  email adrese jos uvijek postoje no one su ko alias, sad je glavna email adresa sa @a1.hr a tvoja bivsa email adresa jos uvijek postoji no ona je pod email(alias) te adrese...to je ono ko kad dobijes jednu glavnu email adresu i 5 sporednih unutar toga... e to ti je to...A sad zast ne radi, najbolje kontaktiras 0800 13 12 i stisnes broj 2 ,pa ce ti oni pomoci, neznam sad napamet sto se tu desilo al ima neka caka

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Mislim da sam ih već kontaktirao radi toga barem 7-8 puta i ništa. I malo prije sam ih zvao. Javio se ženski glas i rekao da će moje podatke proslijediti dalje da mi se to pokuša sredit.

Koliko vidim među 5 ailas adresa nemam niti jednu, a ne mogu je ni dodati. Na svima na kraju piše @a1net.hr, ali moja je na kraju bila @xnet.hr

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 9:09 (Cobra33).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Meni radi uredno star mail @xnet.hr. Dobio sam i račun jučer na njega.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice