Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.182
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Splitski dišpet kaže...

Večeras kad dođem doma slikam ti TV ekran da se uvjeriš.

Ne zajebavam se, ozbiljno imam u paketu što sam napisao.

 Ma moš ti slikavat do sudnjeg dana ali A1 (B.net) NEMAJU Discovery grupaciju kanala kao ni maxtv i nelupaj tu gluposti fino sam ti rekao.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Gledaj ti što ti imaš, a ja ću što ja imam i svi sritni.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Splitski dišpet kaže...

Gledaj ti što ti imaš, a ja ću što ja imam i svi sritni.

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Splitski dišpet kaže...

Večeras kad dođem doma slikam ti TV ekran da se uvjeriš.

Ne zajebavam se, ozbiljno imam u paketu što sam napisao.

I nije mi namjera trolati jer imam i pun kurac drugih zadovoljstava u životu i bez neta i ovog foruma. Samo sam htio podijeliti svoja iskustva sa narečenim gulikožama.

Uostalom, živ mi bio. Da ti budem iskren u godinama sam kad mi puca ku... da li mi neko na internetu viruje ili ne.

Živ ti meni i zdrav bio.

 

 aj molim te slikaj, ja radim u bnetu i osim nat geo i nat geo wild nemamo nista drugo....takoder discovery animal nemamo jos od prosle godine 1. mj

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 23:43 (stipest).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ocito covjek ima svoju osobnu posebnu vezu prema A1 mimo ovih tvojih popisa, cekamo snimku - sliku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 0:00 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Seki001 kaže...

 Ma moš ti slikavat do sudnjeg dana ali A1 (B.net) NEMAJU Discovery grupaciju kanala kao ni maxtv i nelupaj tu gluposti fino sam ti rekao.

 MaxTV ima. Ima NatGeo, NatGeo Wild i još neke, nemam pojma sad napamet. Jučer sam ga gledao, Nat Geo je odma na 100, a Wild je na 101.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 0:32 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
JozoBozo121 kaže...
Seki001 kaže...

 Ma moš ti slikavat do sudnjeg dana ali A1 (B.net) NEMAJU Discovery grupaciju kanala kao ni maxtv i nelupaj tu gluposti fino sam ti rekao.

 MaxTV ima. Ima NatGeo, NatGeo Wild i još neke, nemam pojma sad napamet. Jučer sam ga gledao, Nat Geo je odma na 100, a Wild je na 101.

 Ma te ima i B.net i A1, ali one druge navedene nema.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bugov moljac kaže...

Napisi nam kako si prošao, da znamo.

 

Prošao sam nikako:)

Javio da hoću sportski paket, javili mi nakon dva tjedna da imam prestari stb sa karticom i da na taj način više ne mogu isporučiti druge pakete.

Dolazi mi u srijedu tehničar stavit novi STB i uzet postojeće...

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jouzofski kaže...
Bugov moljac kaže...

Napisi nam kako si prošao, da znamo.

 

Prošao sam nikako:)

Javio da hoću sportski paket, javili mi nakon dva tjedna da imam prestari stb sa karticom i da na taj način više ne mogu isporučiti druge pakete.

Dolazi mi u srijedu tehničar stavit novi STB i uzet postojeće...

 Klasika, sve znam, borio se s njima dobar dio prosle godine bilo kakava promjena (novi ugovor ili povecanja brzine ili nekog TV paketa) trazili su me da vratim stari STB i B.net karticu i da mi uvale novi STB Kaon, nisam se dao i jos sam bez ugovorne obveze na prastarom Osnovnom paketu + HD Start paketu, ali sa karticom preko modula utaknutoj u TV-u. 

10 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Nikad vise i nikome nikad nebi preporucio, naprotiv svima bi preporucio da odu cim prije.

 

Idioti umjesto da mi obnove ugovor me odjave sa interneta i iskljuce uslugu i nakon sto me 3 agenta lazu u facu da mi je ugovor pod "pendingom", jedan poklopi liniju, druga zenska mi tvrdi da ce sve za pola sata bit gotovo i nazivanje moje stare koja zivi na drugom kraju drzave i nema veze sa internetom da mi kazu da me neki debil odjavio i da moram cekat tjedan dana da me aktiviraju opet.

 

aj bok

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Kupio sam stan na adresi gdje nije dostupan Bnet, odnosno A1. Lokacija je Zg Trešnjevka. U jednu zgradu na početku ulice dovukli su instalaciju na traženje stanara. Ja sam 300 metara dalje.

Pitanje je ima li tko ovdje iskustva s tim da se zatraži Bnet instalacija i kako to u praksi funkcionira. Treba li se dugo čekati ako pristanu.

Treba mi samo Internet, sad imam 120/15 i htio bih ostati na tome. Dostupni su mi na toj adresi tcom, Optima i Iskon. Navodno je Iskonova centrala udaljena od zgrade oko, 300 metara.
Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Možeš tražiti, vidjeti s predstavnikom stanara. Optika HT/Iskon nije u ponudi tj. dostupna?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Mala je zgrada, 6 stanova, predstavnik je zaostao negdje u 1945-oj, moram ja to zakotrljati jer nema tko drugi.

Ništa od optike od ovih.

Doduše možda treba pitati da se dovuče, istražit ću.
Tempus fugit
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 20:38 (robisierra92).
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
robisierra92 kaže...
Mala je zgrada, 6 stanova, predstavnik je zaostao negdje u 1945-oj, moram ja to zakotrljati jer nema tko drugi.

Ništa od optike od ovih.

Doduše možda treba pitati da se dovuče, istražit ću.

 Tesko da ce ti neko od provajdera imati interesa vuci kabele ili optiku tih cca 300 metara koje spominjes ako je zainteresiran samo jedan korisnik, a kao sto kazes zgrada je mala.

5 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Prijelaz sa Bnet-a na A1

 

Bok.
Pišem ovakav post po raznim forumima pa da napišem i ovdje jer je možda netko od vas imao slično iskustvo pa da mi pomogne.
Ugovor od 24 mjeseca na Bnet Super+ 3D (tel+int+tv 50% popust) mi ističe početkom 3. mjeseca, znači za 15-ak dana.
Pošto mi TV nije potreban odlučujem se prijeći sa Bnet Super+ 3D na A1 tel+int paket uz ugovor na 24 mjeseca.
U A1 poslovnici objašnjavam djelatnici da mi ističe ugovor i da želim prijeći s Bnet-a na A1 i tu potpisujem zahtjev za zasnivanje pretplatničko odnosa (A1 tel+int).
Zanima me sljedeće:
Hoće li A1 i Bnet interno srediti moje isključenje sa Bnet-a i prebacivanje zajedno sa postojećim tel. brojem na A1 ili odjavu (raskid) sa Bnet-a moram napraviti ja?
Pitam zato jer sam prilikom prebacivanja sa Optime na Bnet potpisao izjavu o raskidu ugovora sa postojećim operatorom koji mi je donio Bnet-ov prodajni zastupnik a u A1 poslovnici nisam dobio nikakav zahtjev za raskid vezano uz Bnet.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Vec ti je odgovoreno na drugom forumu.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
IveB kaže...

Prijelaz sa Bnet-a na A1

 

Bok.
Pišem ovakav post po raznim forumima pa da napišem i ovdje jer je možda netko od vas imao slično iskustvo pa da mi pomogne.
Ugovor od 24 mjeseca na Bnet Super+ 3D (tel+int+tv 50% popust) mi ističe početkom 3. mjeseca, znači za 15-ak dana.
Pošto mi TV nije potreban odlučujem se prijeći sa Bnet Super+ 3D na A1 tel+int paket uz ugovor na 24 mjeseca.
U A1 poslovnici objašnjavam djelatnici da mi ističe ugovor i da želim prijeći s Bnet-a na A1 i tu potpisujem zahtjev za zasnivanje pretplatničko odnosa (A1 tel+int).
Zanima me sljedeće:
Hoće li A1 i Bnet interno srediti moje isključenje sa Bnet-a i prebacivanje zajedno sa postojećim tel. brojem na A1 ili odjavu (raskid) sa Bnet-a moram napraviti ja?
Pitam zato jer sam prilikom prebacivanja sa Optime na Bnet potpisao izjavu o raskidu ugovora sa postojećim operatorom koji mi je donio Bnet-ov prodajni zastupnik a u A1 poslovnici nisam dobio nikakav zahtjev za raskid vezano uz Bnet.

 Više branda kao bnet nema, ti si vec u A1, na racunima ti vec pise a1, ti si samo trenutno u a1 podpaketu koji se zove bnet, a sad ces preci na obicni cistokrvni a1 paket, tako da ce se to sve riješiti interno

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 19:03 (dado16).
5 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

I meni se tako čini logično, uglavnom javiti ću kako je prošlo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Jel se može na novo bnetovom ruteru (Ubee EVW32C) skinut stalak koji ga drži da stoji okomito?

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Memphis kaže...

Jel se može na novo bnetovom ruteru (Ubee EVW32C) skinut stalak koji ga drži da stoji okomito?

 Može.

12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Memphis kaže...

Jel se može na novo bnetovom ruteru (Ubee EVW32C) skinut stalak koji ga drži da stoji okomito?

 Može.

 Kak, ja nisam uspio? Cinilo mi se da ce puknut. Samo na silu strgat dole il ima neka fora?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Donesli mi danas novi uređaj Ubee ruter ... da može se ja svoj nisam ni stavljo ... ovaj novi je nešto veći od prethodnog tehnicolora.

10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Danas je zvala zenska iz a1 i rekla za nekakvu ponudu s obzirom da ugovor uskoro istjece.

Uglavnom radilo se o trio paketu, tv sa 90 (ili 120) programa, internet 70/10 i telefon za oko 210-220kn sto je ipak previse s obzirom na komentare koje sam procitao u zadnjih 2-3 stranice.

Posto se telefon vise ne koristi, isli bi na tv (120 programa) + internet (70/10 (iako bi i vise bilo pozeljno) i sad opet gledam to ispadne negdje oko ~200kn na a1 stranici.

Jel ima nekakva caka da se ta cijena smanji bez da se radi raskid ugovora i takve stvari ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Danas je zvala zenska iz a1 i rekla za nekakvu ponudu s obzirom da ugovor uskoro istjece.

Uglavnom radilo se o trio paketu, tv sa 90 (ili 120) programa, internet 70/10 i telefon za oko 210-220kn sto je ipak previse s obzirom na komentare koje sam procitao u zadnjih 2-3 stranice.

Posto se telefon vise ne koristi, isli bi na tv (120 programa) + internet (70/10 (iako bi i vise bilo pozeljno) i sad opet gledam to ispadne negdje oko ~200kn na a1 stranici.

Jel ima nekakva caka da se ta cijena smanji bez da se radi raskid ugovora i takve stvari ?

 moraš uzeti trio ako želiš "izvući" extra popust...

 

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Danas je zvala zenska iz a1 i rekla za nekakvu ponudu s obzirom da ugovor uskoro istjece.

Uglavnom radilo se o trio paketu, tv sa 90 (ili 120) programa, internet 70/10 i telefon za oko 210-220kn sto je ipak previse s obzirom na komentare koje sam procitao u zadnjih 2-3 stranice.

Posto se telefon vise ne koristi, isli bi na tv (120 programa) + internet (70/10 (iako bi i vise bilo pozeljno) i sad opet gledam to ispadne negdje oko ~200kn na a1 stranici.

Jel ima nekakva caka da se ta cijena smanji bez da se radi raskid ugovora i takve stvari ?

 Podnesi zahtjev za raskid onda će ti tek ponudit popuste oko kojih ćeš moći pregovarat.

Ziga kaže...
hahhaajaads kaže...

Danas je zvala zenska iz a1 i rekla za nekakvu ponudu s obzirom da ugovor uskoro istjece.

Uglavnom radilo se o trio paketu, tv sa 90 (ili 120) programa, internet 70/10 i telefon za oko 210-220kn sto je ipak previse s obzirom na komentare koje sam procitao u zadnjih 2-3 stranice.

Posto se telefon vise ne koristi, isli bi na tv (120 programa) + internet (70/10 (iako bi i vise bilo pozeljno) i sad opet gledam to ispadne negdje oko ~200kn na a1 stranici.

Jel ima nekakva caka da se ta cijena smanji bez da se radi raskid ugovora i takve stvari ?

 moraš uzeti trio ako želiš "izvući" extra popust...

 

 Ne mora.

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Memphis kaže...

 

 Ne mora.

jesi siguran kolega? ispravi me ako griješim....

 

ako si trio prelazi na duo mora...ako s duo usluge ostaje na duo uslugi onda ne mora

 

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Kad te zove sa retentiona onda će napravit sve da te zadrži ... ali uvjet je da podneseš zahtjev za raskid

 

A  razlika između paketa sa fiksnom i bez je možda 10 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 23:58 (Memphis).
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Meni je bio uvjet da ostanem na duo, a ne da pređem samo na net. Tj. Dali su mi ponudu po kojoj mu je bilo jeftinije ostaviti duo, nego preći samo na net.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:38 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...
Memphis kaže...

 Ne mora.

jesi siguran kolega? ispravi me ako griješim....

 

ako si trio prelazi na duo mora...ako s duo usluge ostaje na duo uslugi onda ne mora

 

 Nema veze dobis ovakvu ponudu:

 

Trebali bi dobiti popust od 40 kn, puna cijena tog paketa A1 duo (internet + telefon) je 199 kn, a (internet + TV) 259,00 kn:


"Promotivna ponuda uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca za samostalne usluge, A1Duo i A1Trio pakete U promotivnoj ponudi, s početkom od 05.03.2018.g. mogu sudjelovati svi novi i postojeći korisnici fiksnih samostalnih usluga, A1Duo i Vip Trio paketa uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca.Promotivna pogodnost je popust na mjesečnu naknadu paketa u razdoblju od 24 mjeseca u iznosu od:-50 kn popusta na mjesečnu naknadu Internet + TV + Telefon paketa-40 kn popusta na mjesečnu naknadu Internet + TV i Internet + Telefon paketa-30 kn popusta na mjesečnu naknadu TV + Telefon paket"

 

Znaci promotivni A1 duo paket (internet + telefon) je 159,00 kn ili (internet + TV) 219,00 kn  i ponuda vrijedi do 28.02., ako ti to nisu ponudili zovi prodaju i pregovaraj, u cjeniku od A1 to tako lijepo pise.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice