Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.222
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Znaci radio sam sve po onom sta se napisali kak dobit jeftinije paket, nisam nista uspio. I jos su mi rekli da imam 40tv programa i da mi je brzina 50/5 (a nije, vec 2 godine imam 90 programa i 70/10 brzinu), kaze da je njemu tak upisano u racunalo. I sad nam je kao sluzbeno stavio 90 programa i 70/10 brzinu (naravno sve je ostalo isto). Paket je bio nesto jeftiniji (oko 180kn) i kaze da on vise nista nemre napravit... Dobro to, dobio sam nesto jeftinije... Ali kakva su ovo sr*nja oko toga da sam imao 40 tv programa i brzinu do 50...

 i imao si po starom portfelju, osnovni paket je sadržavao 40 programa, i 50 mbps

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

Znaci radio sam sve po onom sta se napisali kak dobit jeftinije paket, nisam nista uspio. I jos su mi rekli da imam 40tv programa i da mi je brzina 50/5 (a nije, vec 2 godine imam 90 programa i 70/10 brzinu), kaze da je njemu tak upisano u racunalo. I sad nam je kao sluzbeno stavio 90 programa i 70/10 brzinu (naravno sve je ostalo isto). Paket je bio nesto jeftiniji (oko 180kn) i kaze da on vise nista nemre napravit... Dobro to, dobio sam nesto jeftinije... Ali kakva su ovo sr*nja oko toga da sam imao 40 tv programa i brzinu do 50...

 Što točno di radio?

Jesi otišao u a1 i rekao da želiš raskid ugovora?

10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
hahhaajaads kaže...

Znaci radio sam sve po onom sta se napisali kak dobit jeftinije paket, nisam nista uspio. I jos su mi rekli da imam 40tv programa i da mi je brzina 50/5 (a nije, vec 2 godine imam 90 programa i 70/10 brzinu), kaze da je njemu tak upisano u racunalo. I sad nam je kao sluzbeno stavio 90 programa i 70/10 brzinu (naravno sve je ostalo isto). Paket je bio nesto jeftiniji (oko 180kn) i kaze da on vise nista nemre napravit... Dobro to, dobio sam nesto jeftinije... Ali kakva su ovo sr*nja oko toga da sam imao 40 tv programa i brzinu do 50...

 Što točno di radio?

Jesi otišao u a1 i rekao da želiš raskid ugovora?

 Dap, otisao u Avenue mall. Rekao sam da zelim raskid ugovora jer sam nasao bolji paket za manje love. Dao mi je onaj papir sa brojem telefona i onom sifrom.

 Nakon 5 dana nazvao, i odma mi rekli da mogu ponudit 179kn i onda bi jos kao dobili 50 programa i vecu brzinu (iako ja vec imam 90 programa i 70/10 brzinu oko 2 godine). I jos sam oko 2-3 minute pricao oko cijene ali kaze da se nemre spustit, isto je rekao da se ti "popusti" za 149 (ili 143kn) vise ne ostvaruju jer vise kao nema bneta nego je sve to a1. Mozda sam jednostavno nabasao na krivog djelatnika koji ne popusta ili nesto takvo. Ali okej, sad bar placamo manje nego sta smo prije tak da sam "zadovoljan", usluga je isto okej posto u 2 godine sam imao par prekida mreze (koja su se rjesila doslovno u roku od 10-15min), brzina mi je sasvim okej (iako mi je ponudio za dodatnih 15kn 150/15) a programa isto imam i vise nego dovoljno.

10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Preko 10 godina sam na jebenom Bnetu, čim je DCM stigao odmah sam se prebacio i od tada sam njihov. Za dva dana mi ističe ugovor i sad sam zvao da mi daju ponudu. 

 

199kn bla bla bla. Reko pa sve isto kako i sad imam pa da ću im se javit. 

 

Imam taj 3D, dodatni digitalni prijemnik, HBO paket i 10kn za 120Mbita. 

 

Kaj da sad tražim raskid i nadam se boljem ili? A nema boljeg to je najžalosnije a kuže i oni da pola ekipe blefira 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Napisao ti je kolega poviše kako. Dobit češ sigurno povoljnije, pogtovo na tako veliki paket. Samo ne zaboravi da ćim ti istekne ugovor, svi popusti ti se ukidaju. Da te ne iznenadi sljedeći račun. Trebao si ranije krenuti u pregovore. Zato i dozvoljavaju 3 mjeseca ranije prije isteka staroga, sklopiti novi ugovor.
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ag008 kaže...

Dobivam dvostruke račune od HT-a i Bneta jer su ovi poslali zahtjev za prijelaz tek nakon što su mi došli instalirati uslugu, te A1 odbija prigovor;

Kažu da "promocija prvih 12mj umanjenje računa 50%" moram platiti i za vrijeme dok nije uspješno završio prijenos broja. Odnosno da će se to odnositi i na stornirani račun te gubim jedan mjesec tog umanjenja.
Tj zakinuli su me za više od 100kn koliko bi trebao biti umanjen račun.
Još lažu u odgovoru na prigovor jer su tehničari došli instalirati uslugu 26.4. a oni su zatražili prijelaz tek 29.4.!

Ovo je dio mog prigovora;

Poštovani,
ovim putem podnosim prigovor za račun od 4/2019. na usluge prijenosa broja na usluzi Trio 051****
Naime, od dana potpisa ugovora s prodajnim predstavnikom pa dogovora oko termina instalacije (17. travnja) gdje sam ja predložio i kasniji termin od predloženog (26. travnja) jasno je vidljivo da je bilo više nego dovoljno vremena za slanje zahtjeva za prijenos broja prema mojem postojećem operatoru.
Trenutno i dalje koristim usluge Hrvatskog Telekoma gdje mi i dalje radi telefon, internet i MaxTV te ću morati platiti duple račune za usluge sve do 7.5.2019.
Iz razgovora prema službi za korisnike A1 rečeno mi je da ću dobiti i račun od 26. travnja tj. dvostruke račune i od A1 i od HT-a za obračunsko razdoblje gdje rade obje usluge.

Kojom tom zdravom logikom mi storniraju račun ali ga uključe u prvih 12mj 50% umanjenja?
Idem na povjerenstvo pa ćemo i na HAKOM da im opale kaznu.

 Evo, ja na ovo mogu samo reći da sam i sam nedavno, prije malo više od mjesec dana, radio novi ugovor, i na kraju smo bili i ostali kod HT-a. Uglavnom, bilo je tu i dosta mijenjanja, i Magenta, pa dva mobila broja od kojih je sad ostao jedan i bilo je tu dosta natezanja jer taj popust za Magentu čudno radi kad mičeš broj a popust je bio, kao na tom broju koju mičeš.

 

I jedino kaj su mi stalno nudili kad sam pitao za najveći sportski i Max3 paket je bilo Max3 Premium za 374 kune mjesečno. Prvo to nisam htio mislio sam da mogu Sportski Plus za 15 i za 269 kuna paket, no to nije išlo zbog prebacivanja broja jednog iz tarife i na kraju kažem ajde, može onda Max3 Premium. Na kraju sam uspio prebaciti kao 50 kuna popusta sa broja koji je otišao s HT-na BonBon na kućni paket i na kraju, jedno tri puta se morali ići razgovarati sa šefovima, jel može to kao, i na kraju je bilo, može, dugogodišnji korisnici, bla bla, i dobio to za 324 kune. 

 

Mislio sam da će biti sranja jer na ugovoru piše 374 kune samo za paket, a ovih 50 kuna popusta je trebalo kao proz administraciju proći pa tek onda i mislio sam, bit će sranja, morat ću slati prigovor sigurno, da ide na saslušanje snimka, kad ono, gledam danas račun i račun je točno u lipu što sam se dogovorio s agenticom. Bio sam u šoku jer su prvi mjesec dolazili krivi računi i s puno jednostavnijim ugovorima.

dado16 kaže...
Zbilja ti je dosadno kad se ides jendecit za 100 kn sa njima....znas dobro da od toga nista nece biti

Pa nije stvar 100 kuna. To je stvar dogovora, ako se nešto dogovori i onda ako se jedna strana krene ciganit normalno da se treba žaliti. To je jednostavno neprofesionalno. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
JozoBozo121 kaže...
Na kraju sam uspio prebaciti kao 50 kuna popusta sa broja koji je otišao s HT-na BonBon na kućni paket i na kraju, jedno tri puta se morali ići razgovarati sa šefovima, jel može to kao, i na kraju je bilo, može, dugogodišnji korisnici, bla bla, i dobio to za 324 kune.

 Mene danas zvao lik i nudio max3 premium (200/100 brzina, sportski+hbo+prosireni + tel + mob) za tu cijenu. Nisam pristao jer je i dalje vise od onog sto placam jer imam i dodatni maxtv prijemnik, ali mislim da je to bila neka floskula jer nije kroz nikakve sefove trebalo tih 324 kn prolazit. Bas je takva cifra bila. 32x kn.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Nije, cijena je inače 500 pa je popust na 374 i onda još 50 kuna za magentu. Ali situacija s magnetom je bila komplicirana pa je to išlo do šefova.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pozdrav, jel netko u tih 3 mjeseca prije isteka ugovora zatrazio raskid, zvao taj broj i dobio novi ugovor po nizoj cijeni? ili tu cijenu nedaju prije isteka ugovora. strah me sad krenut u raskid pa ako mi nedaju novi ugovor po nizoj cijeni da bezveze placam penale. hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Postoji li neki stručnjak koji bi mogao analizirati imam li dobru bnet vezu?

Čini mi se preveliki broj crc grešaka

https://i.imgur.com/7MecyJz.png

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

:))))))

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

U vodiču tj guide kada stisnem OK na filmu imam opciju Snimi. To stisnem i kaže "Usluga moja snimalica nije aktivirana". No glupo je što ispod opcije Snimi na mreži mi uredno snimi.

Što je ova prva opcija i kako da je maknem?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ag008 kaže...

U vodiču tj guide kada stisnem OK na filmu imam opciju Snimi. To stisnem i kaže "Usluga moja snimalica nije aktivirana". No glupo je što ispod opcije Snimi na mreži mi uredno snimi.

Što je ova prva opcija i kako da je maknem?

 Ta prva opcija ti je snimanje na HDD koji se spaja na prijemnik. Dodatno se plaća. Ne možeš je maknuti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 21:47 (Tonci R.).
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Idem sad u west gate pa usput obavit sve. 

 

Znači ugovor sa bnetom mi je istekao 9.5. 

 

Dal da prvo tražim popust uz "prijetnju" napuštanjem mreže ili da odmah tražim raskid, odem u tcom i sklopim sa njima ugovor i čekam da mi se iz A1 jave? 

 

Edit: bio sam sad u A1 i raskinuo ugovor sa bnetom i ženska me pita zakaj se ne prebacim u A1? Kaj nije to sve isti drek? Kaže ista brzina, valjda cijena ali više programa.. Veli da će me zvat ovi za zadržavanje.

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 12:51 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
gocc01 kaže...

Idem sad u west gate pa usput obavit sve. 

 

Znači ugovor sa bnetom mi je istekao 9.5. 

 

Dal da prvo tražim popust uz "prijetnju" napuštanjem mreže ili da odmah tražim raskid, odem u tcom i sklopim sa njima ugovor i čekam da mi se iz A1 jave? 

 

Edit: bio sam sad u A1 i raskinuo ugovor sa bnetom i ženska me pita zakaj se ne prebacim u A1? Kaj nije to sve isti drek? Kaže ista brzina, valjda cijena ali više programa.. Veli da će me zvat ovi za zadržavanje.

 

 

Ne bu te oni sami zvali - ako si zatražio raskid usluge onda su ti trebali dat onaj famozni papir sa šifrom i brojem na koji se ti trebaš javit njima.

 

Meni su isto nudili da pređem na A1, al nisam pristo.

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
gocc01 kaže...

Idem sad u west gate pa usput obavit sve. 

 

Znači ugovor sa bnetom mi je istekao 9.5. 

 

Dal da prvo tražim popust uz "prijetnju" napuštanjem mreže ili da odmah tražim raskid, odem u tcom i sklopim sa njima ugovor i čekam da mi se iz A1 jave? 

 

Edit: bio sam sad u A1 i raskinuo ugovor sa bnetom i ženska me pita zakaj se ne prebacim u A1? Kaj nije to sve isti drek? Kaže ista brzina, valjda cijena ali više programa.. Veli da će me zvat ovi za zadržavanje.

 

 Ja isto moram otići u centar i zaprijetiti. Nikako uloviti vremena.

Vidim da A1 ima ponude 6/12mj u pola cijene. Glupo je da to barem ne ponude odmah, nego se ovako moramo prijetiti.

Jesi dobio papir s tim brojem ili nisi ništa? 

Ne mogu skuziti iz tvog posta

10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Zahtjev za trajno isključenje bnet usluge. To sam dobio u A1 centru i na tom je papiru taj broj koji je kolega stric jura također dobio i služi da dobijem informacije o povratu opreme i ostalim uvjetima raskida ugovora. Probat ću se zadržat na Bnetu jer ipak imaju najkvalitetniju uslugu a ako ne ide, uzet ću onda A1. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
gocc01 kaže...

Zahtjev za trajno isključenje bnet usluge. To sam dobio u A1 centru i na tom je papiru taj broj koji je kolega stric jura također dobio i služi da dobijem informacije o povratu opreme i ostalim uvjetima raskida ugovora. Probat ću se zadržat na Bnetu jer ipak imaju najkvalitetniju uslugu a ako ne ide, uzet ću onda A1. 

 Cekaj, sta nije da vise ne postoji bnet nego je sve to a1 ? Ak ne, pa jel moguce da nas zafrkavaju sa tim stvarima ???

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...

 

 Ja isto moram otići u centar i zaprijetiti. Nikako uloviti vremena.

Vidim da A1 ima ponude 6/12mj u pola cijene. Glupo je da to barem ne ponude odmah, nego se ovako moramo prijetiti.

 Ovo ti je samo za nove korisnike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 11:19 (stipest).
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
x360gamer kaže...

 

 Ja isto moram otići u centar i zaprijetiti. Nikako uloviti vremena.

Vidim da A1 ima ponude 6/12mj u pola cijene. Glupo je da to barem ne ponude odmah, nego se ovako moramo prijetiti.

 Ovo ti je samo za nove korisnike.

 

Znam, bas zato sam i napisao da je glupo da bar to ne ponude.

Mogu znaci prekinuti UO i potpisati opet s njima nakon sto pokupe se iz stana.

Vise posla i njima i meni, super logika...

Nista, moram se zaletit ovaj tjedan i otici do A1 centra da vidim sta mogu iskombinirati.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
hahhaajaads kaže...

 Cekaj, sta nije da vise ne postoji bnet nego je sve to a1 ? Ak ne, pa jel moguce da nas zafrkavaju sa tim stvarima ???

 Ma to je sve A1, bnet je pod a1. Al bezobrazni su, nedaju popust kad se prelazi sa bneta na a1 tak su rekli. Al kolko vidim A1 nudi bolje za istu cijenu ajmo reć, flat 150/15 za 15kn više, neograničeni pozivi prema fiksnim i mobilnim (pitanje dal prema svima il samo a1 i tomato) u rh bez uspostave poziva i 120 tv programa.

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
DiRT kaže...
hahhaajaads kaže...

 Cekaj, sta nije da vise ne postoji bnet nego je sve to a1 ? Ak ne, pa jel moguce da nas zafrkavaju sa tim stvarima ???

 Ma to je sve A1, bnet je pod a1. Al bezobrazni su, nedaju popust kad se prelazi sa bneta na a1 tak su rekli. Al kolko vidim A1 nudi bolje za istu cijenu ajmo reć, flat 150/15 za 15kn više, neograničeni pozivi prema fiksnim i mobilnim (pitanje dal prema svima il samo a1 i tomato) u rh bez uspostave poziva i 120 tv programa.

 A1 je pokupovao bnet+amis, bivši vip (mobilna + homebox..) tako da trenutno imaju svašta-mix i razlike.. npr homebox je najgora kombinacija koja se uzima samo kad nema fizičke linije kao nužno zlo, kao tele2 ali lošije tarife-brzine.. osim izuzetaka koji imaju dobar signal.

-žica/tel linija je bivši amis, ovisno o liniji-bakru-optika-centrala + broj korisnika u kvartu, brzine od 8-20 na adsl ili 30-50-70.. vdsl.. ovisi o centrali i odnosu s tcomom-optika.. stvar lokacije.

-bnet-koax kabel, isključivo zgrade-pojedini kvartovi gradova.. najsigurnija žica (osim optike, podjednako..) može trenutno do 150mbps, ovisi o tv-paketu, uobičajeno 70-100.. i sl.

 

po tome, osim ako je optika, bnet-coax je jači, dok se cijene paketa mijenjaju-akcije .. stalno je neka akcija, možda jedan mjesec povoljniji bnet, idući 'amis'.. no uvjek je isti uvjet ugovor na 2g. + jednako kao drugi operateri (tcom koji je vlanik iskona, optime, koja je prij etog kupila h1 s sad i evotv.. itd..), dok neki operateri u akciji plaćaju penale za prelazak na onog drugog.. ali ne između svoje glavne kuće.. tako je glupa situacija da s amisa na bnet nema benefita ili treba kemijati s drugim imenom-vlansikom..(kao prijedlog njihovog agenta) tj ne žele ništa 'pokloniti' jer je isti gazda, a1..

-najglupja situacija jer je sve A1 dok se bnet i dalje nalazi kao zaseban meni na stranici..

istina, trenutna akcija daje više tv kanala 120.. tj .. isto je, jer 70-90-120.. koliko tv kanala netko treba-želi ili koji su kanali-sadržaj, + na tel.liniji ograničenje-propustnost pa se brzina dijeli na tv-internet i tad ništa od reklamirane brzine + centrala itd.. a optiku imaju smao u ponekom kvartu (sve ostalo je isključivo tcomovo).. coax je u tome sigurniji, no za očekivati je da idućih par godina neće ulagati u više brzine dok se u tel-vdsl nešto sad ulaže..

-na kraju sve ispadne slično/isto, unutar cijene oko 10kn razlike i tad je coax sigurniji za brzinu koja nije jednaka za tel.linije ovisno o kvartu-bakru-optici i udaljenosti od centrale.

 

-svi tv kanali su isti/slični kod svih operatera dok npr evotv nudi najmanje izbora, totaltv-sat nudi najviše ali zapravo nepotrebno smeće .. imaju trenutnu akciju 5g za 1500kn jednokratno i besplatna oprema ali je pitanje što će biti s njima jer zapravo već desetljeće su to mutni poslovi/vlansištvo i sl. -svi prenose iste raspoložive tv kanale, osim domaćih petnaestak FTA-zemaljskih kao htv-rtl-nova.. nrp discovery, hbo itd.. sve je isto. Optima je uvjek bila u ponudi za 'umirovljenike' tj najmanji paketi, najjeftiniji dok se ne poželi npr više tv kanala ili veća brzina interneta.. tad su jednaki kao iskon-amis itd..

 

-korisnik na svojoj lokaciji ima ograničen izbor, grad-selo, neka mjesta imaju samo jednog opertera tj npr tcom+optima.. ako nema bneta i ostalih tad izbora realno nema, dok je jedini tele2 mobilni za internet ali ne za tel-tv.. itd.

-klasično, tcom će biti najskuplji za pribiližno isti paket, početni paketi 200kn, do 300kn.. u tom rasponu se samo razlikuje tko trenutno ima neku akciju ali se kroz godinu to praktički izjednači a ne može se svaki čas preskakati na drugog zbog ugovora + ne dozvoljavaju kod povratka neki benefit kao kod prvog priključka (ili ovo između amis-bnet..) .. u tome je tcom 'poštenjiji' jer su formalno firme odvojene tj iskon-optima se po tome ponašaju kao neovisne.. no zato i postoje mjesta koje imaju samo tcom+optimu (antimonopolska pravila.. koja su samo formalno zadovoljena, hakom i država to znaju no šute i organiziraju domjenke-kravate i sl.).

 

-preporuka, coax ili optika dok po cjeniku neki paket-operater može biti povoljan, pitanje je kvalitete (prekidi/brzina..) pa i cjenkanja koje agent tad nudi, popuste koje nema u cjeniku.. npr mogao sam bnet za 205kn.. mada je formalna cijena bila 235kn.. sad je 219kn.. sve u rasponu 200-240kn i često nema u cjeniku nego je cjenkanje. Na liniji bez tva (smo internet) ide preko 150mpbs.. nikakva posebna pretplata ili turbo.. da je tv tad bi vjerojanto bilo 50-70mbps.. ili isključivo uz dodatnu turbo opciju ovako ispadne kao gratis. Duže vrijeme sam odgađao ugovore-odluku upravo zato.. zaključak, isto je. :)

-treba uzeti onaj paket koji je potreban (koji se želi) ne zato jer je dvadesetak tv kanala više jer su u praivlu nevažni + bnet i maxtv nude do 145kanala.. najviše, jer to je core biz bneta koji je započeo kao tv-kabel operater. Jedan ugovor nudi popust prvu godinu 50%.. 100/200 prosjek 150kn drugi nudi stalnu cijenu 145-149.. itd. Trenutno su 'amis' akcije, za par mjeseci će opet vjerojatno biti bnet itd.. to je igra-biz. Važno je i kako to sve radi, stabilno-smetnje/prekidi. To može danas biti ok, ali ako sutra u istom kvartu bude više korisnika tad mogu početi problemi. Ništa ne znači ako ja imam neku brzinu-kvalitetu kao preporuka jer je sve povezano s lokacijom i stvarnim žicama-opterećenju, neki kvartovi-sela imaju čak bolju optiku jer su na pravoj lokaciji i postavljeno npr prošle godine, drugo susjedno selo ili kvart grada nikad ne mora dobiti istu kvalitetu-žicu.. ili možda za desetljeće.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Nazvao sam ih jučer, kao da pitam nešto vezano uz povrat opreme, u biti čekam da me pita zašto sam otišao i objasnim, naserem malo, velim kak mi je ženska rekla par dana ranije da mogu dobit za 199kn a to je skuplje nego sam imao. 

 

Kaže ova sad pa vidim da piše 169kn i kaže mi ponudu.. 

 

 

Uglavnom za 229kn sam dobio 3D, dodatni digitalni prijemnik, 150Mbit i HBO premium 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ekipa, imam problem s produženjem trio bnet paketa pa ako može pomoć.

Naime 13.5 sam sklopio ugovor preko telefona za produženje trio paketa uz tv na rate.

22.5 sam dobio potvrdu o sklopljenom ugovoru, ali tv još nisam dobio..Agent mi kaže da moram ugovor potpisat, te da onda oni nakon potpisa šalju uređaj.

Nije mi jasno kako moram potpisat POTVRDU O SKLOPLJENOM UGOVORU, koja nije ni ugovor, a nema ni dio da se mogu potpisat  s tim da prethodno mi je agentica rekla da dobivam uređaj nakon što mi dođe potvrda o sklopljenom.

Jel tko produžio ugovor s uređajem, te ako može malo više informacija..Očito je da studenti nemaju pojma što pričaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Cervinjo kaže...

Ekipa, imam problem s produženjem trio bnet paketa pa ako može pomoć.

Naime 13.5 sam sklopio ugovor preko telefona za produženje trio paketa uz tv na rate.

22.5 sam dobio potvrdu o sklopljenom ugovoru, ali tv još nisam dobio..Agent mi kaže da moram ugovor potpisat, te da onda oni nakon potpisa šalju uređaj.

Nije mi jasno kako moram potpisat POTVRDU O SKLOPLJENOM UGOVORU, koja nije ni ugovor, a nema ni dio da se mogu potpisat  s tim da prethodno mi je agentica rekla da dobivam uređaj nakon što mi dođe potvrda o sklopljenom.

Jel tko produžio ugovor s uređajem, te ako može malo više informacija..Očito je da studenti nemaju pojma što pričaju

 

Ugovor možeš produžiti telefonski, bez potpisa. Dovoljno je da im kažeš oib. Ako uzimaš uređaj onda moraš fizički potpisat ugovor koji ti oni šalju na adresu te kad ga potpišeš šalješ nazad njima. Ja sam prvo uzeo laptop, zvao nakon kaj sam produžio ugovor i onda je to sve išlo ispočetka. Tražio sam da mi ugovor pošalju u bnet centar i bio je spreman drugi dan. Na putu do tamo sam odustao jer je laptop smeće pa sam opet morao čekat novi ugovor. 

 

Danas mi je došla poruka da je sa današnjim datumom novi ugovor na snazi. Tri tjedna jbg.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ma sve si mislim preć sa Bneta na A1 poslije ljeta, makar je to isto ajmo reć. Al A1 nudi 120 programa, bez uspostave poziva prema fiksnim i mobilnim te 150/15 brzinu za 15kn više kolko sam se dopisivao na chatu s njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
DiRT kaže...

Ma sve si mislim preć sa Bneta na A1 poslije ljeta, makar je to isto ajmo reć. Al A1 nudi 120 programa, bez uspostave poziva prema fiksnim i mobilnim te 150/15 brzinu za 15kn više kolko sam se dopisivao na chatu s njima.

 -naivac.. ili imaš optiku.

.. jer, to što oni mogu trkeljat nije normalno, tj proljetna akcija za bivši amis-tel.paricu je s tim 120kanala.. (max i bnet +140.. ovisi što uzmeš, sve je +90.. zapravo nevažno/smeće.. ili hd..).

prije mjesec, upravo na njihov 'nagovor' umjesto zatraženog bnet, ostanem na tel. .. i čekam novu opremu, naravno, dolazi bnetov tehničar s coaxialcem.. telefonisti i njihove info su kao rulet. Coax ide 70, trubo 150.. ostalo tel.parica 20 adsl, 70 vdsl, optika (par kvartova) 100-150.. ali većini pošto je optika tcomova nude bnet ako je zgrada-kvart pokriven, jer je to jedino njihovo (osim par izuzetaka).

 

tak da ne računaj previše na ono što je netko rekao ili čitaj-traži papirnato..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Imam ja iskustva s tim samo kažem tek tolko. Jer je dosadan bnet, prije su nudili neka sranja za 1kn, i uvijek nude kad ekipa ima već postojeći ugovor i onda jednom kad ih uhvatiš pri isteku ugovora da ipak nude stvar za 1kn, kažu da nemaju, a to si oni interno pograbali sigurno.

Imam optiku već odavno u šahti ispred ulaza, al šta ću im ja kad su nesposobni provest po ulazu, htio se naselit unutra tcom sa lopovskim ugovorom kojeg su na primjedbe nekolko mjeseci kasnije "preuredili" da izbace te lopovske članke unutar ugovora. Al oni su otpisani davnih dana ionako. Tak da preostaje A1/Bnet Coax i brzina do 150/15, tv i 2 fiksne kolko imam znači da će ispast sve to malo više. A naravno i postojećim korisnicima nema popusta bez obzira jer prelazi sa bnet na a1 i obrnuto. Samo nove pecaju da plate 50% manje prvu godinu.

 

A što se tiče parice i Amisa, čisti kriminal kak nude brzinu do 8/0.5 (a to ispada i 5-7/0.2-0.4), jedino što im je dobro, a više nigdje ne nude 1500min prema svim fiksnim i mobilnim u RH i prema van (njemačka itd), samo uspostava poziva 20lp. To je jedino korisno za neke. Ostalo tuga...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 14:58 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ou yea wifi dela ko zmaj 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pazi sad ovo.

Istekne mi uguvor sa bnetom i normalno isposlujem popust 40%, trio paket za nekih 160 kn na dvje godine. Zovem ih da mi dođu staviti novi modem,  jer sam imao stari kabelski. Oni su me zvali kuci par puta ja se nisam javio, poslje toga su mi sami poništili ugovor.

Danas ih zovem i pokušavam ponovno potpisati isti uvovor ali mi sad ne nude trio za 160 kn.

Tako da sam na kraju završio na 219 kn/mj.

Tako da nisam zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice