Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.798
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Kako da dobijem 50% popusta na 24mj o kojem se vise puta pricalo?
Svejedno mi jel VIP ili bnet.
Premda bi mi bilo bolje da je VIP posto mi je dostupna optika njihova.
Ima netko kontakt prodajnog predstavnika?
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
Kako da dobijem 50% popusta na 24mj o kojem se vise puta pricalo?
Svejedno mi jel VIP ili bnet.
Premda bi mi bilo bolje da je VIP posto mi je dostupna optika njihova.
Ima netko kontakt prodajnog predstavnika?

 Ja samo znam da to ima u njihovom važećem cijeniku (bnet) di piše da se moža dobit na 24 mjeseca 50% manji ugovor ali samo gdje je tek provučena nova njihova mreža da se iznimno može dat i drugim.Ja sam i zbog toga išao u raskid sa njima jer su mi davali samo 12 mjeseci 50% manji ugovor drugh 12 puna cijena. 

Prodajnog možeš naručit preko njihovih stranica samo u google ukucaš Bnet prodajni predstavnik.

Predostoji ti borba al teško če ti dat na 24 mjeseca meni nisu zato sam ih i otkantao.

 

Evo ti slika i u ovom žutom podcrtanom  ti piše da mogu ponudit njihovi prodajni predstavnici  50% i da to nemora bit ograničeno vremenski na 12mjeseci!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 19:17 (Seki001).
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

Zovem SZK....

 

Ja: istječe mi ugovor 13.9... uzeo bih produljenje uz ovu novu akciju

bnet: to je samo za nove korisnike

Ja: može li se ikako napraviti pogodnost?

bnet: žao nam je

 

pušite ku*ac!

 

sad moram čeka da mi istekne ugovor da napravim raskid pa da zasnujem novi pretplatnički odnos...ako akcija još bude trajlaa

 

 

 

 

 isplatnije ti je produziti ugovor po prijateljskoj promociji nego dobit 6 mj free a onda skuplju cijenu za mj paket

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Nije. U njoj ti 3D ispadne 199,00 kn na 24 mjeseca , a ovdje 164,25 kn. (  219,00 kn x 6 = 1314,00 kn uštede ili u 24 mjeseca plačeno 3942,00 kn što mjesečno ispada 164,25 kn ). Ostaje pitanje ovoga da je to opet samo za nove korisnike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 20:22 (stipest).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
dado16 kaže...

 

 isplatnije ti je produziti ugovor po prijateljskoj promociji nego dobit 6 mj free a onda skuplju cijenu za mj paket

 Može računica kolega forumaš? hvala

 

+

 

jako me zanima GDJE im na web stranici piše da je 6mj pogodnosti samo na nove korisnike?

 

Odem na bnet.hr > paketi > turbo 3D paket 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 20:36 (Ziga).
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Moj izračun je poviše.

Nigdje ne piše, ali kad nazoveš tako ti kažu. Ni prvi ni zadnji put da je tako.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 23:20 (stipest).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Eto da se javim da sam i ja završio svoju avanturu produljenja ugovora i to na iznenađujuće dobar način. :-)
Naime, kako prije 10 dana mi je promijenjen router, javio sam se na mail da je li ponuda od 204kn za 150 mbit Internet i osnovnih 90 kanala najbolje što mogu dobiti, jer problem sa routerom je otklonjen. 6 dana nikakvog odgovora. Uredno dobijem mail da su ga zaprimili (automatski odgovor). Prošli četvrtak opet pišem da jel im sve ok sa mailovima, ništa.
Otišao danas u Vip centar, i oni mi nude za 209kn taj paket, ja rekao da sam dobio na mail ponudu za 204kn..

Tip se ispričao, rekao da je to najbolje što oni mogu tu ponuditi i dao mi papir sa brojem na koji da zovem jer da tamo oni mogu ponuditi te popuste.
Nazvao tamo i žena mi ponudi za 143kn mjesecno 150 mbit i osnovnih 90 programa.
Odmah uzeo, rekao da potpisujem na 24 mjeseca i mislim da sam dobro prošao.

P. S. Kasnije sam vidio da je broj koji sam dobio od odjela za savjetovanje korisnika prije raskida ugovora... B-)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...


P. S. Kasnije sam vidio da je broj koji sam dobio od odjela za savjetovanje korisnika prije raskida ugovora... B-)

 Daj broj u PM 

9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Evo ti cijeli obrazac, ali ti nažalost broj ne vrijedi ako ne dobiješ taj "broj obrasca" koji ti u vip centru daju kad kažu da ti oni ne mogu pomoći... To je ovo u desnom gornjem kutu i to im kažeš kad ih nazoveš.
Tak da sami broj baš ne pomaže ;-)
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...
Evo ti cijeli obrazac, ali ti nažalost broj ne vrijedi ako ne dobiješ taj "broj obrasca" koji ti u vip centru daju kad kažu da ti oni ne mogu pomoći... To je ovo u desnom gornjem kutu i to im kažeš kad ih nazoveš.
Tak da sami broj baš ne pomaže ;-)

 otići ću u Vip centar, podnijet zahtijev za raskid ugovora.... 

i onda istim putem obavit razgovor kao i ti :)

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Da,i ja ih zvao i meni su isto to rekli.NEMA popusta za postojeće korisnike 6mj. besplatno na ugovor od 24 mj,jer si koristio neki popust u zadnjih 12mj.Imam pitanje;Od kad se gleda kad je počeo pretplatnički odnos;od datuma na ugovoru(sklopljenog putem sredstva daljinske komunikacije tj.telefonom,ili datum uključenja priključka(kad ti dođe tehničar i sve to pouključi i aktivira? Ziga,kak ćeš raskinut ugovor ak ti već istekne,u tvom slučaju 13.09.?Zar se to mora napravit,ili...Meni ističe 06.09. ak se gleda datum prijenosa  broja(papir koji ti da tehničar koji ti to pospoji sve).Što mislite,pošto je nositelj linije tj.pretplatničkog odnosa moja  majka,da li bi bilo pametno danas ili sutra otić u VIP s majkom i raskinut ugovor prije isteka,naravno,platit penale za taj dan,dva i prebacit broj na mene.Dakle,u tom slučaju ja postajem vlasnik tel. linije tj. broja,tj. NOVI korisnik.A ja kao takav  imam onda pravo ugovoriti pretplatnički odnos na 24mj sa besplatnih 6mj. jer ja nisam po zakonu koristio uslugu,nego moja majka.Da li je to moguće,tj da li bi to prošlo kod njih,tj. da li je to u skladu sa zakonom?Kažu u SZK-u da to i ne bi baš prošlo,a ja mislim da bi,jer ja mogu raskinuti ugovor kad god poželim,tj.moja majka,i prenijeti broj na mene.Naravno za ostatak vremena do isteka ugovora platiti penale.I čekao bih na uključenje do 45 dana,zakonski rok u kojem me moraju uključiti.Da li VIP zakonski može odbiti kupca,reći mu da ne želi s njime zasnovati pretplatnički odnos,da li to po zakonu smiju napraviti?Eto malo puno pitanja,al želim to znati.Molio bih Vas sve da ak znate da mi odgovorite na to.Hvala puno unaprijed.

8 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Poprilično sam siguran da ništa od toga, jer se pod novi korisnik zapravo gleda aktivacija nove usluge. Oni s tih 6mj. love ljude da prijeđu s drugog operatera ili kupe nove usluge, jako ćeš teško sklopiti novi ugovor sa već aktivnom uslugom za 6mj gratis.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...
Eto da se javim da sam i ja završio svoju avanturu produljenja ugovora i to na iznenađujuće dobar način. :-)
Naime, kako prije 10 dana mi je promijenjen router, javio sam se na mail da je li ponuda od 204kn za 150 mbit Internet i osnovnih 90 kanala najbolje što mogu dobiti, jer problem sa routerom je otklonjen. 6 dana nikakvog odgovora. Uredno dobijem mail da su ga zaprimili (automatski odgovor). Prošli četvrtak opet pišem da jel im sve ok sa mailovima, ništa.
Otišao danas u Vip centar, i oni mi nude za 209kn taj paket, ja rekao da sam dobio na mail ponudu za 204kn..

Tip se ispričao, rekao da je to najbolje što oni mogu tu ponuditi i dao mi papir sa brojem na koji da zovem jer da tamo oni mogu ponuditi te popuste.
Nazvao tamo i žena mi ponudi za 143kn mjesecno 150 mbit i osnovnih 90 programa.
Odmah uzeo, rekao da potpisujem na 24 mjeseca i mislim da sam dobro prošao.

P. S. Kasnije sam vidio da je broj koji sam dobio od odjela za savjetovanje korisnika prije raskida ugovora... B-)

 Kako je došla do tih 143,00 kn ?

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
dovla79@ ugovor traje do datuma na njemu ( nije bitno kako je sklopljen) .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Dan1234567890 kaže...
Eto da se javim da sam i ja završio svoju avanturu produljenja ugovora i to na iznenađujuće dobar način. :-)
Naime, kako prije 10 dana mi je promijenjen router, javio sam se na mail da je li ponuda od 204kn za 150 mbit Internet i osnovnih 90 kanala najbolje što mogu dobiti, jer problem sa routerom je otklonjen. 6 dana nikakvog odgovora. Uredno dobijem mail da su ga zaprimili (automatski odgovor). Prošli četvrtak opet pišem da jel im sve ok sa mailovima, ništa.
Otišao danas u Vip centar, i oni mi nude za 209kn taj paket, ja rekao da sam dobio na mail ponudu za 204kn..

Tip se ispričao, rekao da je to najbolje što oni mogu tu ponuditi i dao mi papir sa brojem na koji da zovem jer da tamo oni mogu ponuditi te popuste.
Nazvao tamo i žena mi ponudi za 143kn mjesecno 150 mbit i osnovnih 90 programa.
Odmah uzeo, rekao da potpisujem na 24 mjeseca i mislim da sam dobro prošao.

P. S. Kasnije sam vidio da je broj koji sam dobio od odjela za savjetovanje korisnika prije raskida ugovora... B-)

 Kako je došla do tih 143,00 kn ?

 to je odjel za savjetovanje korisnika, tamo mogu doci i na 141,50 kn cijenu ak zele...

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Dan1234567890 kaže...
Eto da se javim da sam i ja završio svoju avanturu produljenja ugovora i to na iznenađujuće dobar način. :-)
Naime, kako prije 10 dana mi je promijenjen router, javio sam se na mail da je li ponuda od 204kn za 150 mbit Internet i osnovnih 90 kanala najbolje što mogu dobiti, jer problem sa routerom je otklonjen. 6 dana nikakvog odgovora. Uredno dobijem mail da su ga zaprimili (automatski odgovor). Prošli četvrtak opet pišem da jel im sve ok sa mailovima, ništa.
Otišao danas u Vip centar, i oni mi nude za 209kn taj paket, ja rekao da sam dobio na mail ponudu za 204kn..

Tip se ispričao, rekao da je to najbolje što oni mogu tu ponuditi i dao mi papir sa brojem na koji da zovem jer da tamo oni mogu ponuditi te popuste.
Nazvao tamo i žena mi ponudi za 143kn mjesecno 150 mbit i osnovnih 90 programa.
Odmah uzeo, rekao da potpisujem na 24 mjeseca i mislim da sam dobro prošao.

P. S. Kasnije sam vidio da je broj koji sam dobio od odjela za savjetovanje korisnika prije raskida ugovora... B-)

 Kako je došla do tih 143,00 kn ?

Rekla je sad ću vam izračunati koliko bi vas koštao paket internet i TV i kaže: "143kn", a povećanje interneta na 150mbit (u paketu je bilo 30 ili 50mbit) vam mogu dati gratis tijekom cijelog trajanja ugovora. :):)

Mislim kad dobijem ugovor/račun da ce biti vidljivije, pa ako te zanima, mogu poslati detaljnije...

 

i da bude još interesantnije, pitam koliko bi koštalo da uzmem samo internet (mislio sam mozda preći na IPTV), a kaze ona na taj paket vam ne mogu dati ovakav popust i to bi bilo za 150mbit => 149kn mjesečno...ja je tražio da ponovi jer sam mislio da sam krivo čuo nešto...:-D

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 12:12 (Dan1234567890).
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pratimo stanje

 

svakako bi htio napomenuti dok pisete i pricate ovdje i s agentima da ste svjesni o cijenama jesu li s pdv-om ili nisu.

pa svakako napomenite uz tako nsiku cijenu da je s pdv-om.Stvarno bi volio da je tako dobra ponuda.

ne zamjerite mojim dosadnim upadima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

OK, oko cifre, da ponovim:

 

1.  HFC s 120/15 brzinom, flat

 

2. Telefon - 60 minuta uračunato

 

3. IPTV - osnovni + prošireni

 

to plaćam oko 195 kn (koji mjesec par kuna više, ali par) s time da je prošireni TV paket 39 kn...

 

dakle to je cca 30 $....

 

kolega iz SADa plaća 60 $ - samo 100 Mb Internet pipu....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Eto, dosao mi danas ugovor, i koliko vidim, sve je kako sam i dogovorio i cifra je sa PDV-om... Znači TV+Internet i 150mbit povećanje koje je besplatno tijekom 24 mjeseca... Evo i slika, ako se vidi...
Jedino sad mi wifi više ne ide na max bandwidth, nego na 82 mbita max, morat ću vidit s podrškom ako će mi se dati opet zezati... ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 18:18 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Stric_Jura kaže...

 

kolega iz SADa plaća 60 $ - samo 100 Mb Internet pipu....

 Jedini je problem kaj ti kolega mjesečno zaradi kao ti za nekoliko mjeseci pa neće propasti zbog cijene interneta. Inače kod amera je zgodna činjenica da internet usluge nude samo tri operatera te drže neku vrstu monopola i visoke cijene. Kćer mi plaća mjesečno internet iste brzine 85 dollara a za 15 dollara jeftinije mogla je uzeti brzinu 50Mb pa nije htjela. Naravno, zaboravi bilo kakva skidanja koja su još uvijek popularna u ovim krajevima...

6 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Jel postojimogucnost da zamjene ruter tokom vikenda? Kaze lik iz SZK da imaju dezurstvo ali da nenobecava puno. Jel mogucemda nemaju nikog da dode iskopca stari i ukopca novi... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Uspio i ja dobiti Ubee.

Bolji od TC7200, radi dual band, nešto jači wifi.

Ali ima jedan problem - kad se uređaj upali, nema wifi-ja iako lampice svjetle. Sve drugo radi. Onda se moram spojiti na router, promjeniti bilo što na wifi postavkama (vratim to odmah na prošlu vrijednost) i onda wifi se pojavi u popisu mreža.

Svako uključivanje je takvo. Ono, wtf?

 

Probati ću zamjeniti za drugi Ubee - možda ovaj konkretni uređaj ima neki problem.

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Elles D. kaže...

Ali ima jedan problem - kad se uređaj upali, nema wifi-ja iako lampice svjetle. Sve drugo radi. Onda se moram spojiti na router, promjeniti bilo što na wifi postavkama (vratim to odmah na prošlu vrijednost) i onda wifi se pojavi u popisu mreža.

Svako uključivanje je takvo. Ono, wtf?

 

Probati ću zamjeniti za drugi Ubee - možda ovaj konkretni uređaj ima neki problem.

 

 

Identicna situacija, kako rijetko resetiram router gurnuo za sada pod tepih i  nadam se da ce rjesiti putem nekog FW upgradea, kad pocne smetati trazim drugi uredjaj :)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ja sa ubbe nemam za sad takvih problema... 🤞
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
movie kaže...
Stric_Jura kaže...

 

kolega iz SADa plaća 60 $ - samo 100 Mb Internet pipu....

 Jedini je problem kaj ti kolega mjesečno zaradi kao ti za nekoliko mjeseci pa neće propasti zbog cijene interneta. Inače kod amera je zgodna činjenica da internet usluge nude samo tri operatera te drže neku vrstu monopola i visoke cijene. Kćer mi plaća mjesečno internet iste brzine 85 dollara a za 15 dollara jeftinije mogla je uzeti brzinu 50Mb pa nije htjela. Naravno, zaboravi bilo kakva skidanja koja su još uvijek popularna u ovim krajevima...

 Uvijek postoji VPN i Tor .

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

 Uvijek postoji VPN i Tor .

 Odi dolje pa probaj pa javi kako si prošao...

6 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

jel moguce da technicolor koji jucer nije radio (lampica online nije svijetlila) i gdje su mi u SZK napravili novi nalog a promjenu sad magicno proradi kao da nista nije bilo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pitanjce za bnet korisnike

 

TV prijemnik mi je KAON VM1200 - kad je ugašen svijetli crveni LED, kad ga upalim upalim zasvijetli zelena LED koja se kasnije ugasi i više se pali?

Određeni kanali - crna slika 10 sekundi i tek se onda pojavi program ?

             - Ima slike, ima zvuka, titlovi stoje 20 sekundi i tek onda krenu?

 

problem do tv prijemnika, do usluge ili nećeg trećeg?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Uvijek prvo reset , pa onda vidjeti kako se ponaša ( to će ti reći i SZK). Isključi ga iz struje skroz, ostavi par minuta, pokreni ponovo, pa vidi. Ako je i dalje isto, zovi njih.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
movie kaže...
stipest kaže...

 Uvijek postoji VPN i Tor .

 Odi dolje pa probaj pa javi kako si prošao...

 

VPN radi no problem, Download no problem?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice