H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.877
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Strpite se očito imaju problema s t-comom on ih štopa ja sam čekao od 1. mjeseca jest da sam već mlade dobio ali eto jučer su me uključili i mogu reći da sam zadovoljan a što se tiče usluge televizije tu su puno bolji od max tv-a, uređaj je zakon čita sve formate (mada ima trenutno problem sa ac3 zvukom ali i to ce rijesiti kako sam cuo sa novim update-om)

Shoma
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 10:40 (Shoma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

da li neko ima problema sa pucanjem neta na h1?ja moram barem 2 puta dnevno resetirat ruter,puca sam od sebe. a i ping i brzina varira malo malo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

jednostavno pitanje. koja mi je bolja opcija, iskon ili h1? mislim uzet internet,tv i telefon. kod h1 mi se svida njihov napredni prijemnik, a kod iskona opcenito dobra iskustva. koji ima brži internet i bolju podrsku za korisnike? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja imam H1 Trio Bit, što znači da ide preko T-Comove infrastrukture pa je isto ko i prije.

I Optima ima dobar STB (Motorola), ali ovaj Netgem je ipak bolji. Istina da se dugo čeka, ali možda je ista stvar i s Optimom. Manji je broj programa u ponudi, ali možeš uzeti 4 od onih koji se inače posebno plaćaju, a do 1.7. je promotivno razdoblje u kojem možeš gledati sve programe.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Ne postoji T-comova infrastruktura, kako svi uvijek krivo navode, dobro da nisi rekao Mudriničeva infrastruktura.. postoji jedino nacionalna infrastruktura a što se tiče prijenosa signala putem bakra kroz CPS područje bitno ti se mijenja situacija. Zbog toga što na DSLAM-u (centrali) postoji routeri tj uređaj koji radi na principu Carrier Pre Select, imaš veću protočnost zbog toga što manje ljudi koristi H1. Sjeti se samo nedjelje, praznika ili blagdana kad ti se broadband podjeli a tebi što preostane .... čuj zato ti i garantiraju do 4Mbit/s

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

H1 STB zvan kao Netgem su preko 3 godine usavršavali freak-ovi iz Švicarske kako nebi na tržište došlo isto govno ko i T-comovi STBi (Scientific Atlanta ili Siemens).

A što se tiče promotivnog razdoblja, ono zasad traje do 1.7. 2012 ali to ne znaći da ćeš moći gledati sve kanale samo do tada nego i dulje.

Primjera radi.. Potpišeš li zahtjev za H1 Trio Bit do dana 30.6.2012 23h59, prva 3 mjeseca dobivaš sve kanale, znaći od dana kada dobiješ H1 opremu.

11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

zanima me koliko je kod njih potrebno da, uz telefonski (koji već imam), dobijem i priključak za internet?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom?
marija83 kaže...

zanima me koliko je kod njih potrebno da, uz telefonski (koji već imam), dobijem i priključak za internet?

Ako misliš vremenski, meni su rekli do 60 dana bi sve trebao dobit.

Guild Wars 2 User ID: dermonis.7614 IGN: Royca
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

da da, vremenski. 60 dana??? mislim da mi se u tom slucaju ipak vise isplati (vremenski) otkazati kompletnu uslugu i prebaciti se kod drugog operatera. hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1 telekom?

i tak, prošlo 80 dana od opreme ni o..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom?

Zovi ih i pitaj di je zapelo. Koji paket i iz kojeg si mjesta ?

Ja sam potpisao prije 2 tjedna Trio Bit sad budem vidio koliko ću čekat.

Nekima dođe za mjesec dana, dok ostali čekaju i po 3 mjeseca kolko sam vidio.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Sve si mislim kaj pametnoga napisat ali ostao sam bez teksta...U 1. mjesecu sam potpisao ugovor i do dana današnjeg ništa od tv i interneta....telefon su prebacili a za televiziju ni več tri tjedna objašnjavaju da je oprema poslana ??? Kad god nazovem odgovor je isti,oprema će vam doći za dan dva ....Kao šećer na kraju t-com mi je isključio max-tv (naravno bez ikakve obavijesti) pa sam sad osuđen na ovih 5-6 programa obične televizije.Bježite ćim dalje jer ovo je totalno neprofesionalno,bezobrazno,podcjenjivačko,omalovažavajuće ponašanje od strane idiota koji nemaju blage veze s vezom a kamoli s korisnicima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1 telekom?

jučer sam zvao, rekli su mi da mi je oprema poslana u srijedu i evo danas sam ju dobio.. nakon 103 dana..

maxtv mi je također iskopčan ali mogu reć da ga nisam ni palio 2 tjedna već..

sad čekam da mi iskopčaju net tak da mogu pospojit to..

 

bilo bi dobro kad bi to bio ponedjeljak ili barem do kraja ovog mjeseca..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom?

Evo da se pohvalim. Potpisao ugovor prije kojih 3-4 tjedna i danas sam dobio paket sa svom opremom.

Vjerovatno budu i nazvali u sljedećih par dana da će me prespojit kompletno na H1.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

briši, krivo

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 13:16 (brane_og).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?
Lijep pozdrav Jel neko zna u cem je problem, maloprije spojim router i sve to i nemogu dobiti internet. Vidim da ima neki pin za autorizaciju usluge ali neznam di to treba unjet. Pa ak moze pomoc. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom?
G1g1 kaže...
Lijep pozdrav Jel neko zna u cem je problem, maloprije spojim router i sve to i nemogu dobiti internet. Vidim da ima neki pin za autorizaciju usluge ali neznam di to treba unjet. Pa ak moze pomoc. Hvala.

Postaj svoj problem ovdje ili nazovi 0800 05 05 SZK. Oni će ti najbolje objasnit i pomoć

 

 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?
Ma znam hvala, al ak neko zna jer ovi ne odgovaraju na pozive i treba cekat gro vremena
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Za razliku od T-Coma, kod H1 ne unosiš user name i password, to može samo tehnička služba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

Zanimame kod H1 trio bit paketa ako uzmem 10 Mb/s i ako se odlućim da si smanjim brzinu na 4Mb/s jel se plaća kakva naknada za smanjenje brzine?

jel ima ogranićenje na flat promet? tj fair usage

BF3:crna_bandera
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:27 (Wolf88).
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

Ovako ako uzmes manji paket i zelis preci na novi, to mozes tijekom godine bilo kada, ali ako zelis na manji moras platiti naknadu.

Sto se tice flat prometa nema ogranicenja.Tj mozes skinuti cijeli net sto se mene tice. {#}

15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Wolf88 kaže...

Zanimame kod H1 trio bit paketa ako uzmem 10 Mb/s i ako se odlućim da si smanjim brzinu na 4Mb/s jel se plaća kakva naknada za smanjenje brzine?

jel ima ogranićenje na flat promet? tj fair usage

Mislim da ako želiš prijeći na manje moraš platit nekih 20kn.

Pogledaj si tamo u "cijenik", sve ti piše.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
16 godina
offline
Re: H1 telekom?
AmonZero kaže...
Wolf88 kaže...

Mislim da ako želiš prijeći na manje moraš platit nekih 20kn.

Pogledaj si tamo u "cijenik", sve ti piše.

 bio sam gledao cijenik od h1 trio bit nisam vidio nikakvu naknadu za smanjenje paketa dok u h1 bit je maknada 50kn

kada sam zvao szk nitko mi na to pitanje nije dao odgovor

BF3:crna_bandera
15 godina
offline
H1 telekom?

Danas mi aktivirali uslugu !

Sve super, nema pucanja veze i H1 TV radi odlično. Bilo je nekih manjih problema, ali su oni to riješili u vrlo brzom roku i kontaktirali me često da mi kažu kako napreduju.

 

Same pohvale. Potpisao ugovor 2.5, a usluga aktivirana 15.6.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 telekom?
AmonZero kaže...

Same pohvale. Potpisao ugovor 2.5, a usluga aktivirana 15.6.

To je neka ironija?

15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Old Iggy kaže...
AmonZero kaže...

Same pohvale. Potpisao ugovor 2.5, a usluga aktivirana 15.6.

To je neka ironija?

Koliko sam vidio da H1 i Optima daju rok od 2 mjeseca da će ti aktivirat uslugu nakon što potpišeš ugovor, također puno ljudi se žali da čekaju pakete po 6 mjeseci.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
16 godina
offline
Re: H1 telekom?
AmonZero kaže...

Koliko sam vidio da H1 i Optima daju rok od 2 mjeseca da će ti aktivirat uslugu nakon što potpišeš ugovor, također puno ljudi se žali da čekaju pakete po 6 mjeseci.

U kvragu...

12 godina
offline
H1 telekom?

eto sutnja ne temi :(( pa da malo pokrenem

 

meni net nesto steka danas, vama ? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom?

Danas je uredu. ali jučer i prekjučer mi pucala veza nešto. Nazvo SZK i rekli da će mi poslat novi ruter.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

Kakva su vaša iskustva sa ovim zte modemima koji daje h1 telekom?

BF3:crna_bandera
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice