MAXnet mini 3g

poruka: 32
|
čitano: 9.339
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
MAXnet mini 3g
Ovako, je li brzina od 7 mbps ogranicena na 100 ili 40 gb? I ako ja zatrazim 4g router oce li mi ga oni besplatno instalirati i ako moram dodatno placat.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MAXnet mini 3g

Nazovi službu za korisnike i pitaj ih. Također ih možeš pitati na Facebooku i Twitteru, odgovoriti će ti u roku od nekoliko minuta.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
A flat ogranicenja kolko su onda? 40 ili 100?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MAXnet mini 3g

Mogu biti svakakva, kod svakog operatera drugačija.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
Samo sto bagra lopovska nece nis priznat. Btw. Jeste li culi za zakopavanje kilometara kablova od strane tcomovaca koji su bili placeni po metru???
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MAXnet mini 3g

O tome bi te trebali obavijestiti jer ti to kao korisnik moraš znati. Za ovo drugo nisam čuo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MAXnet mini 3g
100GB je paket, nakon toga ide ssd(usporavanje neta).
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
U inbox na fejsu nema odgovora
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MAXnet mini 3g

Pričekaj malo, odgovoriti će ti. Na Facebooku i Twitteru odgovaraju dosta brzo. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MAXnet mini 3g

flat je flat a usporavanje na 1.3mb/s je nakon 40gb prometa....

www.apriliabase.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g
bikerbj kaže...

flat je flat a usporavanje na 1.3mb/s je nakon 40gb prometa....

 ne mogu se složiti s tobom

dobio sam maxnet mini u11 mjesecu,u 12 mjesecu  promet cc 53gb

brzina od početka do kraja oko 7-7,20

dakle nije smanjena niti usporena

12 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g
maxi123 kaže...
Ovako, je li brzina od 7 mbps ogranicena na 100 ili 40 gb? I ako ja zatrazim 4g router oce li mi ga oni besplatno instalirati i ako moram dodatno placat.

traži 4g,imao sam 3g-loša brzina

nakon zamjene sve dobro

14 godina
neaktivan
offline
MAXnet mini 3g

Usporenje je sada nakon 100 GB prometa, moj brat koristi doma i upravo se to dogodilo kada sam svratio kuci za Bozic.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
MAXnet mini 3g

Pozdrav ljudi!

Zanima me na koliko točno ograniče brzinu nakon potrošenih 100GB?

Bude li kakvo upozorenje ili samo cap-najednom spor internet??

Kolika je cijena s ugovornom obvezom?

Unaprijed hvala!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g

Mislim da nemas upozorenja. A brzina na koju se uspori je 1.5 Mbps koliko sam ja vidio. Za cijenu ne znam, ali to ionako mozes naci na stranici HT-a.

11 godina
neaktivan
offline
MAXnet mini 3g

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2015/odluke_rjesenja_presude/Rjesenje-HT_obustava%20Maxnet%20Mini%20Flat-20150603.pdf

 

prema ovom očitovanju Hakoma HT nesmije smanjivati brzinu u Flat paketu nakon potrošenih XXXX GB

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
MAXnet mini 3g

Ah cuj...

TCOM ispunjava ono što piše u ugovoru, tj. daju minimalno 1Mb/s (čak i malo više jel?).

Neznam ni sam zašto dopuštaju veće brzine al nek im bude. Ali se slažem da je to ograničavanje brzine nakon potrošenih 100GB (po najnovijim informacijama) prevara korisnika jer to nigdje u ugovru ne piše niti to itko spominje (ni zaposlenici u tcentru, ni SZK, ni ljudi na Facebooku ili Twitteru) čak i izravno negiraju.

Ja sam zainteresiran zato što plaćam paket 4/0,5 a nemam niti 1Mb/s DL, tako da bi mi Maxnet Mini dobrodošao u svakom pogledu.

Zanima me rok u kojem su vam došli to instalirati nakon potpisivanja ugovora (piše 30 dana ali se nadam da je kraći rok?)

Ovdje gdje živim imam dobar 3G/4G signal na Tcom mreži pa se nadam da neću imati problema s time.

Jeste uzeli na ugovornu obvezu ili ? Čitam po netu da će dosta sad ulagati u širenje i poboljšanje infrastrukture pa mi je glupo obvezati se na 2godine ako postoji mogućnost da mi provedu poštene žice.

Ukratko, svaka informacija i iskustvo je dobrodošlo!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g

Ja sam doma imao ADSL, ali je bila dosta velika udaljenost od DSLAM-a te kada ih je moj brat zvao jer mu je pucala veza i brzina opala, tehnicar mu rekao da im je to neisplativo sve popravljati, a uz prilog tome ide i da rijetko tko ima ADSL tamo gdjese nalazim.

Dosao je opet kroz dan-dva, postavio 4G router i stvar je odmah radila.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2016 17:04 (alen29).
8 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g

Hvala na odgovoru. :)

Potpuno ista situacija je i kod mene. Previše sam udaljen od DSLAM-a a i žice su katastrofa.

Znači, nakon 100GB smanjuju brzinu? Ima li problema sa spajanjem periferije (mob, tablet, laptop)?

Kvaliteta signala? Cijena?

14 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
aleng3 kaže...

Hvala na odgovoru. :)

Potpuno ista situacija je i kod mene. Previše sam udaljen od DSLAM-a a i žice su katastrofa.

Znači, nakon 100GB smanjuju brzinu? Ima li problema sa spajanjem periferije (mob, tablet, laptop)?

Kvaliteta signala? Cijena?

 Ja sam bio doma samo nekih 2 dana, inace sam u Zagrebu tako da nisam puno testirao. Za to vrijeme nikakvih problema nije bio sa pucanjem ili necim drugim, uredaji se uredno spajaju i preko wifi-ja i preko mreznih kablova, jedino eto taj limit od 100 GB pa kome je to dosta, vjerujem da ce biti zadovoljan. Opet zavisi i to kakav je 3G/4G signal na tvom podrucju, na srecu kod mene je solidan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2016 17:39 (alen29).
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
Isplati se uzeti 4G jer mi je najmanja brzina 8mbps a dosao mi je odmah drugi dan otkako sam ga narucio
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g
valisaurea kaže...
bikerbj kaže...

flat je flat a usporavanje na 1.3mb/s je nakon 40gb prometa....

 ne mogu se složiti s tobom

dobio sam maxnet mini u11 mjesecu,u 12 mjesecu  promet cc 53gb

brzina od početka do kraja oko 7-7,20

dakle nije smanjena niti usporena

 ja sam dobio u 8-om mjesecu i nakon 40gb (to sam onako odoka procijenio) uvijek je bilo spušteno e sad jedino ako su šta promijenili...neznam kakmo da provjerim količinu prometa...

www.apriliabase.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 20:42 (bikerbj).
11 godina
neaktivan
offline
MAXnet mini 3g

Dali još uvijek spuštaju brzinu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g
O B O kaže...

Dali još uvijek spuštaju brzinu?

Mislim da da.

8 godina
offline
MAXnet mini 3g

Pozdrav ljudi!

Bilo kakve informacije o Maxnet Mini paketu i vaša mišljenja su dobrodošla!

Ja se već duže nećkam hoći-neću al mi je već pun k ovog smeća što kod mene nazivaju ADSL.

Pa ako ima netko nekakav komentar....

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
Dobio sam maxnet mini ima jedno 20ak dana, ping 50, down 7.2mbps i up 0.5 mbps.... rekli su da nema 4g ali ok mi je i 7... pun je signal uvek, imam i antenu... vec neko vreme razbijam glavu zasto mi je brzina pala na 1.5... i evo napokon sam saznao. Da,brzina pada..ne mozemo ni da se zalimo jer i dalje pruzaju zagarantovanih 1 mbps ali nigde to ne pise, ako je na 100gb to mogu da prihvatim ali ako je na 40gn onda je to malo bas... ako neko sazna nacin da se to prati bio bih zahvalan da javi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
MAXnet mini 3g

I ja isto imam taj Maxnet mini i brzina mi je 8.24 Mbs kada je na punoj brzini,nakon usporavanja ispori na 1.44 Mbs

Isto tako bio sam zacuden zasto je brzina usporila,iako nema smetnji,iako je full signal.

Zvao sam 2-3 puna sluzbu za korisnike,da pitam u cemu je rijec,oni se prave blesavi da ne znaju u cemu je kvaka.Nakon sto "povisis ton" onda tek kazu da nakon 100GB potrosenoga prometa,brzina se usporava!

To ja nisam znao!

 

Po ovome se vidi da to sto rade je protuzakonito (ili ne)?!

Procitao sam ugovor,dva puta i nigdje ne pise to usporavanje neta!

Isto tako tehnicar te ne upozori na to!

 

Ovdje su mi preporucili da se zalim i da se pozivam na linkani dokument!

Frend mi veli da "ne tjeram vraga" jer bi mogao dobiti kaznu za skidanje piraterije,ako ih budem previse napadao!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
Mislim da oni nemaju nista sa time kako ti trosis taj internet...a na osnovu ovog sto si prilozio vidi se da ne rade sve kako treba...pisanje zalbe je komplikovano....ali, da se udruzimo svi i da im malo okupiramo twitter i fb sa tim pitanjem ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MAXnet mini 3g
MajstorBobo kaže...
Mislim da oni nemaju nista sa time kako ti trosis taj internet...a na osnovu ovog sto si prilozio vidi se da ne rade sve kako treba...pisanje zalbe je komplikovano....ali, da se udruzimo svi i da im malo okupiramo twitter i fb sa tim pitanjem ?

 Boli njih kuhac za Twitter i FB,izbrišu tvoj post i "svi sretni"!

 

Pitao sam ja njih šta oni točno imaju od toga da uspore vezu?Time samo gube buduće preplatnike!

Odgovor je bio kao,linije su im preopterecene i na taj nacin odrzavaju servere-PIH!

  Ja mislim da ima dosta ljudi koji djele liniju preko wifi(jedan router 3-4 korisnika,svatko placa 50KN) i na taj nacin "privlace nove preplatnike"

8 godina
neaktivan
offline
Re: MAXnet mini 3g
Objasnjenje im je sranje...pogotovo jer je 4g svuda sad...nema mi to smisla nikako...a usb stick kad ubacim radi kao sat...ne znam ja cu da se zalim dok se nesto ne desi, 40gb mi ne igra...bar da je 200, u to mogu da se uklopim nekako
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice