Mjerenje brzine pokućni internet

poruka: 4
|
čitano: 2.294
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Mjerenje brzine pokućni internet

Pozdrav svima,

trebao bi pomoć pošto nisam baš znalac u ovom području,

priuštio sam si pokućni internet od A1, preko speedtest-a dobivam jako dobre rezultate 23/15 Mbps, ping 19ms

zanima me na koje načine još mogu testirati brzinu kako bi dobio preciznije rezultate?

Isto me zanima kako provjeriti jačinu signala pošto živim u suteranu i primjetio sam da se crtice na ruteru nekada smanje na dvije od 3

Kako testirati da dobijem što preciznije podatke o vezi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mjerenje brzine pokućni internet
Mr. Smajli kaže...

Pozdrav svima,

trebao bi pomoć pošto nisam baš znalac u ovom području,

priuštio sam si pokućni internet od A1, preko speedtest-a dobivam jako dobre rezultate 23/15 Mbps, ping 19ms

zanima me na koje načine još mogu testirati brzinu kako bi dobio preciznije rezultate?

Isto me zanima kako provjeriti jačinu signala pošto živim u suteranu i primjetio sam da se crtice na ruteru nekada smanje na dvije od 3

Kako testirati da dobijem što preciznije podatke o vezi?

 Da si uzeo po dvoristni ili pocestni paket mogli bi ti pomoc ovako tesko, al u biti trebalo bi da taj paket detaljno mozes testirat na speedtest.net i da dobijes rezultate koji su validni kao i za pocestni i podvoristni internet...

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
7 godina
offline
Re: Mjerenje brzine pokućni internet
Odes u postavke rutera i gledas gdje pise signal, -brojevi dbm...
5 godina
offline
Mjerenje brzine pokućni internet

Molim te ako mi možeš objasniti što znači dvoristni ili pocestni paket?

Uzeo sam pokućni internet Homebox duo, i poslali su mi ruter Alcatel HH41V, pa me zanima ako je već netko testirao taj ruter?

Nalazim se u zagrebu i važna mi je da ga testiram jer se nalazim u suteranu, pa se signal dosta koleba

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice