Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!

poruka: 7
|
čitano: 3.191
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!
pitanje

Pozdrav svima! Koristim web'n'walk xl paketa T-mobilea. Nedavno sam isao u BiH i mobilni se prebacio na bosansku mrezu. Posto zivim na granici sa BiH po povratku mi je ostala ta mreza i ja sam taj dan koristio net u roamingu, a nisam imao pojma za to. Danas na t-mobile stranicama provjeravam stanje racuna, kad ono shock!!!

Troskovi  u  roamingu  iznose  2516,30kn  +  pdv  sto  sa  mojim  standardnim  racunom  od  oko  200  kn  znaci  da  ce  mi  ovaj  mjesec  stici  racun  od  nekih  3250 kn. Jupiiiiiiiiiiiiii!  Sramim se

Ne  moram  ni  da  naglasavam  da  sam  citav  dan  u  banani  i  hodam  kao  lud.

Ovu  temu  sam  postavio  prvenstveno  kao  upozorenje  ljudima  da  paze  sto  rade  da  ne  prodju  kao  ja,  a  i  uz  slabasnu  nadu  da  ce  mi  mozda  neko  nekim

cudom  dati  savjet  kako  da izbjegnem  placanje  ovolike  svote.

Ne  mogu  da  vjerujem  da  za  nekih  30-ak  MB  u  roamingu  moram  iskesirati  2500kn+  pdv!

 

Znaci  ljudi  pazite  sto  radite  da  ne  bi  jednu  placu  bacili  u  vjetar!

 

P.S.

Kad  krajem  mjeseca  vidite  da  je  skocio  index  hrvatske  burze  znajte da sam to ja platio racun! Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!

Joj.

Nažalost nema šanse da izbjegneš plaćanje računa, jer ljudi čiji je račun nabijen prijevarom (recimo malicioznim dial-up programima i sl. ) trebaju platiti, a kamoli nećeš ti koji si slučajno svojom krivnjom prouzročio situaciju. Možeš jedino pokušati dogovoriti plaćanje na rate da malo ublažiš situaciju ali više od toga se ne da napraviti. Živio prepaid!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!
Widowmaker kaže...

Posto zivim na granici sa BiH po povratku mi je ostala ta mreza i ja sam taj dan koristio net u roamingu, a nisam imao pojma za to. Danas na t-mobile stranicama provjeravam stanje racuna, kad ono shock!!!

 Na mobitelima bar postoji opcija rucnog odabira mreze operatera, vjerojatno postoji slicna opcija i na tom web'n'walk-u, pa je jednostavno namisti da ti se to ubuduce ne desi. Za ovaj racun, gotovo je sigurno da ces ga morat platit!
16 godina
neaktivan
offline
Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!

Vjeruj mi nije nista cudno sto internet toliko kosta.Koliko sam ja cuo kod bosanskih providera 256kb je 5kn!!!Pa si ti preracunal tih 30MB plus prijenos prema T-mobile mrezi plus sto ti normalno oduzme web 'n walk.


C2DE4400@default :-(
8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!

Ma bez brige, T-Scum je velikodušna tvrtka, možda ti daju popust od 50 kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!
kompotko kaže...

Ma bez brige, T-Scum je velikodušna tvrtka, možda ti daju popust od 50 kn...

 a možda i 100kn.
Hvala na upozorenju od sad internet samo sa pc-ja. Namigiva

Silvonis
15 godina
offline
RE: Monstruozan racun za net preko mobilnog!!!
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Ma sad se samo opalim sam sebi smijati kad se sjetim sta se desilo. Na greskama se uci (istina samo konjine kao sto sam ja uce na svojim :) ). Najgore mi je sto moram toliku lovu dati za budjavih 30 i kusur MB. Da sam barem razbio auto pa dao za popravak ili spalio maticnu i procesor pa kupio novi ne bi mi bilo krivo. No nema veze. Prezivjecu, valja samo malo stegnuti kais ovih dana :)

 

Ako  nista  bar  cu  imati  jaku  pricu  za  pricati  kad  izadjem  van.  Ljudi  ce  se  valjati  od  smijeha  bar  mjesec  dana.  :)

 

Pozdrav  svima  i  pazite  sta  radite!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice