Optima (OptiTV)

poruka: 255
|
čitano: 143.318
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Naime došao je napokon TV od Optime. Inače pogleda san cjenik i čini se veoma povoljno (za razliku od T-coma!). Tu Možete pogledat Optimine pakete usluga. Bar meni se ovaj paket Opti-surf čini najbolji--Telefon, internet(flat/5mb)+TV od 70 kanala za 260kn. A i popis programa je neloš KLIK!. Ako neko ima Tv neka reče kakvo je, jer i ja namjeravan kupit telku. Namigiva

Neznam šta da napišem?
Moj PC  
4 1 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Optima (OptiTV)

ja bi si to uzo sam me zanima dali mogu raskinut ugovor sa t-comom jer mi jos traje 1 godinu i dali bi to raskinuce trebao platit

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

ja mislin da moras cekati 1g da ti istkne ugovor!

15 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Uključija san OptiTv neki dan, fenomenalno je, neki kanali su i u HD-u (ali morate kupiti sami HDMI kabel), ima 70 programa, a trenutačno je i neka akcija:

http://www.opti.tv/akcija/

 

Svi su programi prevedeni osim 6 Discovery programa, Animal Planeta i još nekih, slika je odlična...............

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

pitan ja svoje starce da vidin sta vele!Cool

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 15:20 (AnNaL).
15 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
AnNaL kaže...

ja mislin da moras cekati 1g da ti istkne ugovor!

sad sam citao da je moguce sam da bi placao nekakve penale 

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

a kako oces ali mozes se valjda strpiti jos 1 godinuNamigivabice OPTIME!(ili jos bolje za uskrs ili bozic) opet bude nekakvih akcija itd...Cool

15 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
AnNaL kaže...

a kako oces ali mozes se valjda strpiti jos 1 godinuNamigivabice OPTIME!(ili jos bolje za uskrs ili bozic) opet bude nekakvih akcija itd...Cool

ma nemogu se strpit kad mi internet crkava svakih 10 minuta a i maxtv isto hocu se cim prije maknut od te bande lopovske

imam doma 4 rutera i na svima isto a po koja je cjena za sve to

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

a onda bi ti bilo bollje da uzmes OPTIMU...jer je dosta povoljnija Cool!a sto se tice raskida ugovora to ti odlucujes! SRETNO!Izlanuo se

15 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
AnNaL kaže...

a onda bi ti bilo bollje da uzmes OPTIMU...jer je dosta povoljnija Cool!a sto se tice raskida ugovora to ti odlucujes! SRETNO!Izlanuo se

da bilo bi sigurno no zna netko kolko bi to raskidanje kostalo

hvala

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

a nazovi SZK i pitaj ih!(SZK-sluzba za korisnike)Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

ovo mi smrdi na reklamu :s

imam net od optime i zadovoljan, pukne ponekad ali se dosta brzo riješi, i umjesto 200 kuna kod tekoma flat se plaća 80.

ludo.

... this might be a debatable question but what on earth is a fatal exception? ... vau kako sam smiješan... boli glava...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)
i542 kaže...

ovo mi smrdi na reklamu :s

imam net od optime i zadovoljan, pukne ponekad ali se dosta brzo riješi, i umjesto 200 kuna kod tekoma flat se plaća 80.

ludo.

Cool

14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Čini se da će bit povoljnije od T-coma!

Neznam šta da napišem?
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Evo da se nadovezem,prije par dana ukljucili mi uslugu Optitv-a....do sad(2god)bio korisnik od samih pocetaka Optime,vrlo zadovoljan od prvoga dana....uglavnom slika je vrhunska 70 programa velika vecina titlovana....nemam primjedbi,koristim paket Optitv Surf....flat net 6 mbit-a,telefon,tv 260 kn do kraja godine 180 kn akcija....od same predaje zahtjeva do instalacije proslo je cca 7 dana cuo sam da kod konkurencije traje punoooooooooooo duze....ako imate mogucnost prelaska na OPTIMU a mislim da velika vecina ima jer Optima je dostupna u vecini vecih i manjih mkesta u Hr....inace iz Labina(Istra) toplo preporucujem,godpoda u SZK jako ljubazni i moram priznati prilicno potkovani znanjemSmijeh

16 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
hrvatskafarkasevec kaže...

ja bi si to uzo sam me zanima dali mogu raskinut ugovor sa t-comom jer mi jos traje 1 godinu i dali bi to raskinuce trebao platit

Ja bih drage volje prešao na Optimu, ali kod mene je nažalost podržan samo T-com. Tako da sam jučer produžio ugovor Max adsl-a i Max Tv-a. Dobio sam barem 6 mjeseci HBO, ajde bar nešto.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
protjeran
offline
Optima (OptiTV)

Slažem se sa svima. Ovo je trenutno najbolja ponuda telefon/internet/iptv na hrvatskom tržištu.

 

Uz to usluga je jako brza (7 dana zbog ugovora).

 

Netko će reći da je iskon bolji. E pa nije, jer optima ima 70 programa (da HD), 5Mb internet i 150 minuta besplatnog razgovora. - opti surf paket - i to za samo 262 kune u jedinstvenom računu. Takvu ponudu nema nitko osim njih. Drugi nude ili 40 programa sa 3 Mb internetom + telefon ili nešto skuplje (mada ima i optima skuplje i jeftiniji paket). Ali mislim da je ovaj paket najbolji (meni) i stvarno isplativ. Ocjena za uslugu-cijenu 10/10.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2009 19:49 (Buffer Overflow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Optima (OptiTV)

question :)

el vi tih 70programa imate like 4ever ili je to samo u tijeku neka akcija pa ce to trajati tipa 3mjeseca npr?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
smajlee kaže...

question :)

el vi tih 70programa imate like 4ever ili je to samo u tijeku neka akcija pa ce to trajati tipa 3mjeseca npr?

 

 

70 programa je paket. Cijena je akcija. Osmijeh

 

Dakle 4ever.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
15 godina
offline
Optima (OptiTV)

evo onda jos jedno pitanje. sjetio sam se malo prekasno :)

ako sam u pravu maxtv "dijeli" vezu sa max adslom.

kod optime npr 5mbps interneta znaci cistih 5mbps samo za net ili se i to dijeli na tv signal i internet ili se njihov internet i tv uopce nemogu usporedjivati sa t-com stvarima :)?

 

hvala na brzini odgovora :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Jel pokriva optima područje izvan zagreba?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
smajlee kaže...

evo onda jos jedno pitanje. sjetio sam se malo prekasno :)

ako sam u pravu maxtv "dijeli" vezu sa max adslom.

kod optime npr 5mbps interneta znaci cistih 5mbps samo za net ili se i to dijeli na tv signal i internet ili se njihov internet i tv uopce nemogu usporedjivati sa t-com stvarima :)?

 

hvala na brzini odgovora :)

Čistih 5 Mb. Televizija se ne uračunava u to. Jedino ako ti parice nisu u k*** onda bi mogao imati problema.

 

Evo ček minutu zalijepim speedtest.net

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
14 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
zeroname kaže...

Jel pokriva optima područje izvan zagreba?

Pokriva. Ja nisam iz zagreba.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
14 godina
protjeran
offline
Optima (OptiTV)

evo:

 

 

 

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
Buffer Overflow kaže...

evo:

 

 

 

 

hvala majstore legenda si!

dvoumim se izmedju 3d paketa od bneta i sad optiTV ali ako optima dolazi u roku 7 dana :D huh...

14 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
smajlee kaže...

hvala majstore legenda si!

dvoumim se izmedju 3d paketa od bneta i sad optiTV ali ako optima dolazi u roku 7 dana :D huh...

Neću sr** po drugima ali djevojka mi ima bnet. I samo ću reći da nisam baš zadovoljan s njihovom televizijom. Sad kad sam vidio oboje glasam za optimu. I to striktno objektivno.

 

Ali sam odaberi, tako da ne ispadne sa svim tim hvaljenjem kao da reklamiram optimu po forumu. Smijeh

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

evo!

test optitv surf labin istra test optitv surf labin istra
 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Optima (OptiTV)

Drago mi je vidjet jako pozitivna mišljenja i iskustva sa njihovom novom TV uslugom, imam njihov internet kojih godinu dana i vrlo sam zadovoljan sa svime, pogotovo sa friendly cjenama ^^.

 

Naveli ste me na razmisljanje o uzimanju tv-a kod njih hehe.

Let The Metal Flow - Chuck Schuldiner, The Father Of Death Metal (1967 - 2001) R.I.P.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Evo i ja san se prijavia preko neta za TV. Uzet ču najvjerovatnije paket optisurf sad iman flat/2mb. Ali paket je predobar svaka čast.

CerIna:)
14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Samo da pitam: Kad se uzme paket opti surf plaća se 262 kn fiksno ili + koliko se telefona potroši??

CerIna:)
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice