Pro Ping

poruka: 9
|
čitano: 670
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Pro Ping

Momci, zna li itko išta o ovome? Ima li iskustava?

https://www.pro-ping.hr/paketi?tip=fizicke

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Re: Pro Ping
Kod mene sve bez greške, u 3 i pol godine ne znam jel sam 3-4 puta ostao bez neta na pol sata-sat. Imam paket 10/2 mbs. Čekam optiku, postavljena je, ali znamo kakva je hrvatska administracija pa se čekaju hrvatske ceste da stave potpis.
7 godina
Pro Ping

Ja sam od prvoga dana. Bio sam do sad na 10 Mbit, a sad sam na 150 Mbit. Radi super, kao što kolega veli, možda sve skupa nije radilo 1-2 sata.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
David87 kaže...

Ja sam od prvoga dana. Bio sam do sad na 10 Mbit, a sad sam na 150 Mbit. Radi super, kao što kolega veli, možda sve skupa nije radilo 1-2 sata.

Sve to super, al previdia sam da tog nema u ST :D

7 godina
Pro Ping

da, to je samo gore za kontinentalnu Hrvatsku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Pro Ping

Usluga pristupa internetu im je ok. No, pojavio se (ozbiljan) problem s tom uslugom. Nemaju više flatrate, već su uveli fair usage flat. Vidi ovo. A limiti su, pogotovo na internetu preko optike, smiješni. Na optici se ti limiti vrlo brzo dostignu.

0 0 hvala 0
3 godine
Jesi siguran da to vrijedi za optiku? "Obični" net im je ipak wireless, a optika je povučena direkt sa stupa, tak da mislim da jedno s drugim nema veze i malo je korisnika optike tak da teško može doći do zagušenja, bar sam takvog mišljenja.

Edit: ups sad vidio tablicu dolje. Optika 150 mbs se smanjuje nakon 600 gb skinutih. Ne znam jesam kad to uspio potrošit, ali sa streamanjem bi se i moglo, mada ne vjerujem.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:44 (kbenzema).
9 godina

Nekome ovi limiti neće smetati, nekome hoće. Ovisi od kućanstva do kućanstva (broj članova koji se spajaju na internet, koliko dnevno su na netu, kako koriste internet, skidaju/ gledaju li video sadržaj visoke kvalitete...).

8 godina
Ja sam stucem oko 600+ mjesecno i to 1080p sadrzajem. Da imam opciju uzet optiku vec bi uzeo 4k tv, a u tom slucaju 600 ode za tjedan dana. Taj fair usage je glupost u 2018. Imas optiku a nemres gledat streamove u 4k npr jer bus potrosio paket lol..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice