Problem sa pristupom netu

poruka: 4
|
čitano: 1.789
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Problem sa pristupom netu

Ovako, od preksinoc nemam interneta na PC, a imam wi fi, dakle normalno surfam preko tableta..ispisuje network cable unplugged, nikako ne moze da se ukljuci net na kompu, sve sam provjerio, cak mijenjao kabal koji ide od modema do kompa, ma nista...sta moze biti ? hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Problem sa pristupom netu

to sto pise...

 

da je bilo sto drugo, pisalo bi ti...

 

Provjeri jesi li spojio u prave utore sve

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Problem sa pristupom netu
Greška u driverima. Ako je barem jedan kabel ispravan, onda može biti neispravan port na računalu ili ruteru. Testiraj s drugim računalom (prijateljev, susjedov), mijenjaj portove na ruteru. Sistem eliminacije.
9 godina
online
Problem sa pristupom netu

da ne otvaram temu, imam problem da znaci wi fi radi odlicno, punu brzinu mjerim i otvaram sajtove preko mobitela npr, medjutim na kompu samom ne mogu da surfujem , nema neta, iako skajp radi, torrenti rade, al neta ni za lijeka...sta moze biti ? proradi samo na neko vrijeme kad uradim disable pa enable mrezne karte, onda nakon par min uspori i onda odjednom vise nema neta ....skajp i dalje radi i torrenti ...HVALA

 

ovo je drugi komp u drugom stanu, da ne bude zabune...onaj problem s pocetka sam rijesio sto sam uzeo wi fi USB, crkla je mrezna bila...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice