Računi....

poruka: 3
|
čitano: 1.872
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Računi....

Htio bi Vas zamoliti za pomoć. Naime preselio sam se u novi stan koji nema niti telefonski priključak. Zanima me kojeg bi mi operatera preporučili, t-com, amis, metronet, iskon, ili bnet... s tim da me opcija televizije u paketu bneta jako interesira.

zanima me hoću li recimo uzmem li tu opciju svjedno plaćati pretplatu za televiziju, ili ako uzmem recimo amis hoću či plaćati svjedno 70kn za telefon t-comu! Molim pomozite i možete u stan navratiti na pivu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Računi....

lihvarima tj. HRT-u koliko znam svakako placas pretplatu bez obzira koju opciju uzeo. osim ako odjavis TV, plombira ti se isti i onda preko kompa na video out picis tv.

za amis.. nisam siguran ali mislim da ne moras placati pretplatu T-comu. nesto poput optime ili iskona.

najbolje ti je da nazoves sam te providere i pitas ih.

 


Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us?
Xerxes: Brought peace?
Reg: Oh, pea-- Shut up!
16 godina
neaktivan
offline
Računi....

Ja imam bnet televiziju, t-com internet i telefon. Tri odvojena računa, jedan za tv bnetu, dva za internet i telefon t-comu. Bnet ima dobru ponudu televizije, slika je solidna, nikad se ne bloka... Sve u svemu, zadovoljan sam, bnet tv je na razini maxtv-a (maxtv ima jedino malo više programa).


Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice