Router problem - WAG200g

poruka: 2
|
čitano: 2.065
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Router problem - WAG200g

Kupio sam ovaj router da bih se mogao spajati na internet laptopom s prvog kata (router je u prizemlju - wireless router).

 

Uglavnom nemogu se nikako spojiti preko tog routera na internet.

 

Sve sam moguce konfiguracije isprobao, ne radi u router modu(da sam odmah na internetu), ne radi

 

kao dial-up(znaci: start>connect to>adsl (tak se spajam na kasdi trenutacno i htio bih tako i sa ovim routerom)).

 

Uglavnom ako idem dialup nacin, nakon nekoliko sekundi izbaci mi: The remote computer did not respond.

 

Fora je i u tome sta mi nakon nekog vremena setup na cdu koji sam dobio s njim kaze da router nije spojen,

 

a normalno mogu uci u routerov setup(192.168.1.1), znaci spojen je. Zbilja sam ocajan, nisam pocetnik s racunalima,

 

ali ovaj mi se problem cini nerjesivim. Inace linijski ulaz na routeru je rj45( tlf linija je rj11 ako se ne varam), no i to sam rijesio

 

krampalicom. dsl LEDica svijetli zeleno, internet LEDica crveno naravno. Ako netko imam kakav savjet(bilo kakav), pomozite molim vas.

 

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2008 21:52 (1domagoj1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Router problem - WAG200g

 

 

Bok

 

Ja imam isti takav .

Prebaci ga u router mode , nadam se da znas t-hitler postavke ( vpi, vci ) , i onda moram malo pricekati da se spoji sa t-shitom.

// cekanje citaj jedno 10 minuta :)

 

Da ovo sto si napisao, bilo bi dobro skrimpati tel. zicu na lan konektor ( pinovi 4 i 5 ) - ako vec nisi.

 

Ono sto me jako ugodno iznenadilo je Linksys-ov help center. Odes na njihovu stranicu i onda te prebaci u chat sa njihovim administratorom :)) - MRAK :)

 

Meni je lik odmah preporucio da instaliram update firmware-a , te mi ga je poslao na mail.( iako sam ja bio nestrprljiv pa sam ga skinuo vec prije :))

 

I to bi bilo to ,ako te jos nesto zanima samo javi !!!

 

P.S.- prije sam imao elcon modem i d-link adsl router i veza je padala svaki dan po par puta, od kada sam stavio Linksys evo vec 2 mjeseca sve radi kao podmazano :).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice