T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili

poruka: 9
|
čitano: 11.404
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili

Sredinom 3. mjeseca je bila akcija flat za 100kn, i dva mjeseca se ne placa racun za flat.

Bio sam u njihovoj poslovnici, objasnio da sam ja na drugom operateru, t-comu placam samo adsl liniju, i da bi htio uci u tu akciju, kazu nema problema. Jos sam i zvao korisnicku sluzbu da mi potvrde sve to.

 

Danas mi stize racun na 100kn, za prvi mjesec flata.

 

Zovem kor.podrsku, i kazu da su ta dva mjeseca samo za nove pretplatnike koji nisu prije imali adsl! To sto su meni rekli kada sam potpisivao ugovor je krivo kao, pogrjesili su! Naravno da ja nisam snimao razgovor ili dao da potpisu te tvrdnje, jer kao ja iskusni kompjuteras, nemogu oni mene zeznut... :)

 

I sta da radim ja sada, ne bi htio iz inata platiti tih 100kn lazljivoj stoci, al sta mogu...


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
hudo kaže...

Sredinom 3. mjeseca je bila akcija flat za 100kn, i dva mjeseca se ne placa racun za flat.

Bio sam u njihovoj poslovnici, objasnio da sam ja na drugom operateru, t-comu placam samo adsl liniju, i da bi htio uci u tu akciju, kazu nema problema. Jos sam i zvao korisnicku sluzbu da mi potvrde sve to.

 

Danas mi stize racun na 100kn, za prvi mjesec flata.

 

Zovem kor.podrsku, i kazu da su ta dva mjeseca samo za nove pretplatnike koji nisu prije imali adsl! To sto su meni rekli kada sam potpisivao ugovor je krivo kao, pogrjesili su! Naravno da ja nisam snimao razgovor ili dao da potpisu te tvrdnje, jer kao ja iskusni kompjuteras, nemogu oni mene zeznut... :)

 

I sta da radim ja sada, ne bi htio iz inata platiti tih 100kn lazljivoj stoci, al sta mogu...


 Jedan u niz koje su preveslali......moji su doma slično prošli sa maxtv-om. Nemogu ti ništa reći što će te utješiti jer nisi mogao ništa, radi se o njihovoj pogrešci a ne tvojoj....bilo bi fer od njih da ti sad daju 6 mj. flat da se iskupe za svoj zajeb. S druge strane toliko puta je bila "njihova greška" da kada bi se svima iskupljivali svih 400000 korisnika bi imalo flate za 0 kn do kraja godine.

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2008 18:19 (PROTECTOR).
15 godina
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
hudo kaže...

I sta da radim ja sada, ne bi htio iz inata platiti tih 100kn lazljivoj stoci, al sta mogu...


 
jao vi imate flat za 100 kn ????"!!!!!!!wtf!!! sta bi ja trebo reci kad placam 40 km (ili 160 kn) za adsl 1024/192 4gb mjesecno a u okolici nema ni jednog bas nijednog drugog operatera,,,ovi drze monopol, ht mostar??? crnjak ovdje kod mene u BiH....
16 godina
offline
T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili

Danas bas pisem zalbu, pa saljem u zg...

 

Medzutim, na njihovom webu ne mogu pronaci nikakve informacije o toj akciji, kao da nije nikada postjala. Dali netko mozda zna URL sa opisom te akcije?


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili

ma daj, pa igramo njihovu igru. jedino što možeš je uzeti 100 kuna i platiti račun... nažalost

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
// Mogu samo reći: jadan smo mi još uvijek narod kad nad nama vlada čisti monopol.
16 godina
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
Čuj, ti imaš loše iskustvo, meni su čak dali 5gb besplatno jedan mjesec zbog neke pogreške oko veze, tako da sve to zavisi o sreći!
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
boxer kaže...
hudo kaže...

I sta da radim ja sada, ne bi htio iz inata platiti tih 100kn lazljivoj stoci, al sta mogu...


 
jao vi imate flat za 100 kn ????"!!!!!!!wtf!!! sta bi ja trebo reci kad placam 40 km (ili 160 kn) za adsl 1024/192 4gb mjesecno a u okolici nema ni jednog bas nijednog drugog operatera,,,ovi drze monopol, ht mostar??? crnjak ovdje kod mene u BiH....
 Ista situacija i kod mene, ali sta ces kad nemas izbora...

15 godina
offline
RE: T-com flat za 100kn akcija - i mene prevarili
hudo kaže...

Danas bas pisem zalbu, pa saljem u zg...

 

 


 vjerujem ti da se osjecas prevareno i zakinuto,,,,ali ja bi bio prepreprepreprezadoooovoljan kad bi imo flat za 100 kunica iliti 25 km,,,,nemoj me pogresno razumjeti jer je to barem za mene limitirana cijena za nelimitirano svrljanje po internetu i skidanje svega sto ti treba ili padne na pamet,,,,,eh da vasi ovi operateri mogu i zele uci na nase trziste,,,samo da zgaze ove nase monopoliste.....eh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice