T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.323.428
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com Internet

Problem s MaxTV je u cijeloj zemlji, otvoren je incident.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 14:37 (Cromaki).
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Da neradi maxtv ni u zagrebu..

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Split-dalmacija sad upalija max tv radi.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Ma nije istina kad sam sad dobio odgovor da ne radi!!!!

Evo screenshot pa gledajte !!!!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 16:24 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Ma nije istina kad sam sad dobio odgovor da ne radi!!!!

Evo screenshot pa gledajte !!!!

 Prijatelju moj dobri radi.

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Pa onda je Dalmacija država u državi!! Kako kod vas radi a kod nas ne !?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Nikakvih problema na osnovnom tvu ovdje. Drugi maxtv je trebao restart i to je to. Dalmacija :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Pa onda je Dalmacija država u državi!! Kako kod vas radi a kod nas ne !?

 Volija bi ja da sam u Zagrebu.Dalmacija je propala svakako.E sad jeli to u međuvremenu popravljeno pa sam ja upalija pa radi ili uključuju regiju po regiju neznam.

13 godina
online
T-Com Internet

U Karlovcu normalno radi, odnosno radio je tijekom cijelog dana 

Nisam siguran jeli u međuvremenu učinjen popravak na razini cijelog sustava?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Proradilo u ZG!!! 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Morao se resetirat box.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Prema priči od njihovog djelatnika (terenskog tehničara) problemi sa maxtv uslugom pojedinim korisnicima traju već tjedan dana. Navodno su nešto sami "dorađivali" na platformi, a što je do sada za njih radila neka firma. Znate kako ide, kraj je godine, treba dodatno ušparati da menažerija ima veći bonus. Svojim su tehničarima rekli da će problem biti riješen preko prošlog vikenda, no izgleda da im baš i ne ide.

 

Uglavnom, da skratim, da Bog da propali.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 21:46 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
online
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...

U Karlovcu normalno radi, odnosno radio je tijekom cijelog dana 

Nisam siguran jeli u međuvremenu učinjen popravak na razini cijelog sustava?! 

 Meni proradilo jutros (7 km od Karlovca) nakon što sam uspio dobiti korisničku službu, jučer nije bilo šanse.

I pazi sad, rješenje je bilo da prebacim LAN kabel na port 3 ili 4 na ruteru, a bio je na 2 i to od kad sam dobio novi ZTE ruter, ima već više od 2 godine. Sjećam se da su prije na njihovim ruterima 3 i 4 bili predodređeni za maxtv, a onda dolaskom novog rutera više nije bilo bitno, a sad je to izgleda opet bitno, vjerojatno su nešto zeznuli nekom nadogradnjom.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
nitro_vip kaže...

Pitanje:

 

kad potrošim 100GB na ovom turbo mixu (fiksni, hibridni ruter), dal se može kupit još GB? gugl ništa ne veli, a ne da mi se čekat sat vremena na 08009000

 

fala

 na žalost ne, već ti se brzina spušta na minimalnu ugovorenu tj, ajmo reć onu maksimalnu koju si imao dok nisi koristio turbo mix. U mojem slučaju je to 4mbps

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
sosta kaže...

 Meni proradilo jutros (7 km od Karlovca) nakon što sam uspio dobiti korisničku službu, jučer nije bilo šanse.

I pazi sad, rješenje je bilo da prebacim LAN kabel na port 3 ili 4 na ruteru, a bio je na 2 i to od kad sam dobio novi ZTE ruter, ima već više od 2 godine. Sjećam se da su prije na njihovim ruterima 3 i 4 bili predodređeni za maxtv, a onda dolaskom novog rutera više nije bilo bitno, a sad je to izgleda opet bitno, vjerojatno su nešto zeznuli nekom nadogradnjom.

 U mojem slučaju je proradilo još prije tjedan dana ali se nisam zajeb** sa 08009000 već mi je tehničar rekao da izvadil LAN kabel iz max tv prijamnika te upalim tako max tv. Kada dođe greška x33** da svi kabeli nisu ispravno spojedi da ugasim max tv, vratim lan kabel u max tv te normalno upalikm max tv ponovno. I zaista je proradilo i od tada radi normalno.

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jeli ikome pala brzina? Meni je max bila 28mb download i 6.5mb upload, od sinoc  20-25mb download i oko 4.5mb upload

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Poz, 

Bi li mogao trajno isključiti MaxADSL I ostaviti Poslovni MAX2 Premium 4 i Halo full flat voice (iliti telefon)

Znači želim si ostaviti telefonske usluge a ugasiti internetske te se prebaciti na 4G u Tele2. Bi li ovo mogao, netko možda zna/ima iskustva s tim?

 

Poslovni sam korisnik.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 16:04 (eloc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ako nemaš ugovor možeš, tj imaš samo halo uslugu. No pogledaj cjenik isplati li ti se.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Skužio sam da je Poslovni MAX2 Premium 4 što sam spomenuo bundle ove 2 usluge, ne zasebna usluga. Tako da moja pogreška što se toga tiče  Nadam se da je stvar ista i da kao što si rekao mogu odjavit adsl

E sad dali se isplati ili ne, nisam ni posve siguran, u službenom cijeniku usluga piše da je samostalni ADSL pristup SKUPLJI nego ADSL pristup uz govornu uslugu(što je, prepostavljam, telefon), no ne piše ono što meni treba, samo telefon bez ADSL-a... Također, u računu je sveukupna cijena od 376 kuna, no  sve zajedno. Valjda za to ne piše što koliko košta, valjda ih moram zvati i pitati ih, nema mi druge...

No čak i kad bi bila malo skuplja opcija, htio bi se prebaciti na Tele2 pokućni, nevjerujem da mi internet može biti sporiji nego što je sad (~4/0.5Mbps), a još je i Tele2 centrala ni kilometar od moje kuće, dok je HT-ova 4km udaljena. 

 

 

No zanima me još, onih 5 dana isprobavanja što Tele2 nudi: bi li mogao to isprobati prije no što odjavim T-Com? Jer ako nešto nije u redu, da ne moram odjavljivat T-com, pa prijavljivat Tele2, pa onda vraćat Tele2 i ponovno uzimat T-com internet i taj bundle.

13 godina
offline
T-Com Internet

zanima me ako netko zna koji je URL za ulazak u korisničko sučelje za speedtouch ruter kojeg sada daje t-com (imam onaj noviji koji ispod wifi lampice ima i wlan lampicu).

Odnosno zanima me dali se može pojačati domet wifi signala u korisničkom sučelju?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav, imam T-Com Huawei hibridni router. Problem je u vrlo lošem Wi-Fi signalu. Navedeni router ima utore za dvije vanjske antene. Zanima me da li su obje za prijam mobilnog signala, za Wi-Fi ili su kombinacija?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

zanima me ako netko zna koji je URL za ulazak u korisničko sučelje za speedtouch ruter kojeg sada daje t-com (imam onaj noviji koji ispod wifi lampice ima i wlan lampicu).

Odnosno zanima me dali se može pojačati domet wifi signala u korisničkom sučelju?

 

 

 http://192.168.1.1/html/login/index.html

http://192.168.1.1/html/engineer/ro_dsl.htm

Kukec kaže...

Pozdrav, imam T-Com Huawei hibridni router. Problem je u vrlo lošem Wi-Fi signalu. Navedeni router ima utore za dvije vanjske antene. Zanima me da li su obje za prijam mobilnog signala, za Wi-Fi ili su kombinacija?

 Ovdje navedei ili Googlaj točan model routera (na poleđini) kako bi vidio datasheet tj što je navedeno za antene.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...
Gale92 kaže...

zanima me ako netko zna koji je URL za ulazak u korisničko sučelje za speedtouch ruter kojeg sada daje t-com (imam onaj noviji koji ispod wifi lampice ima i wlan lampicu).

Odnosno zanima me dali se može pojačati domet wifi signala u korisničkom sučelju?

 

 

 http://192.168.1.1/html/login/index.html

http://192.168.1.1/html/engineer/ro_dsl.htm

Kukec kaže...

Pozdrav, imam T-Com Huawei hibridni router. Problem je u vrlo lošem Wi-Fi signalu. Navedeni router ima utore za dvije vanjske antene. Zanima me da li su obje za prijam mobilnog signala, za Wi-Fi ili su kombinacija?

 Ovdje navedei ili Googlaj točan model routera (na poleđini) kako bi vidio datasheet tj što je navedeno za antene.

 Riječ je o huawei ha35-11 routeru.

11 godina
offline
T-Com Internet

Ja i zena se uskoro selimo u novi stan pa smo trazili ponudu od tcom-a preko predstavnika, ponudili su 3u1 paket za 209kn plus 90posto popust na sve dodatne pakete jedino hbo premium je oko 20kn nadoplata, brzina 50mbita...jel to ok ponuda ili tu postoji prodajni predstavnik koji moze ponuditi bolje uvijete za naselje Prečko da nam se javi u PM. Hvala

 

A1 nam je ponudio 199kn plus 6mj free pretplata plus prosireni paket u istoj cijeni. brzina 70mbita

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...

Ja i zena se uskoro selimo u novi stan pa smo trazili ponudu od tcom-a preko predstavnika, ponudili su 3u1 paket za 209kn plus 90posto popust na sve dodatne pakete jedino hbo premium je oko 20kn nadoplata, brzina 50mbita...jel to ok ponuda ili tu postoji prodajni predstavnik koji moze ponuditi bolje uvijete za naselje Prečko da nam se javi u PM. Hvala

 

A1 nam je ponudio 199kn plus 6mj free pretplata plus prosireni paket u istoj cijeni. brzina 70mbita

 HT imaš flat net. A1 imaš 100GB tokom dana a od ponoći do 7 imaš flat.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Mislim da si se zabunio :) Pricam o fiksnom internetu..

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Mislim da sam vec pisao, ima nekoliko dana smanjena brzina dl/up uradim sve, znaci resetiram ruter preko ruter stranice, resetiram ga cackalicom, ugasim/upalim, iskopcam ga iz struje pa opet ukopcam nista, javim im se na facebook i kazu da imaju poteskoca kako ce uraditi reset linije i naravno nije pomoglo i onda mi kaze da pokusam preko virtualnog asistenta koji qurac? Ako je do njih problem, a ja sam sve pokusao pa posalji mi covjeka doma i gotovo, sto ce mi virtualni asistent uraditi ako sve ovo gore nije pomoglo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Molim da mi netko odgovori tko stoposto sve zna:

Nude mi ovaj hibridni internet, preko telefona zvali neki dan, rekao sam da moram razmislit par dana.

1. kad se potroši tih 100 GB, jel brzina pada na ovu koju sad imam (8 mb down, više ne mogu imat zbog stanja linije u ulici), il će past na još neku nižu

2. jel i dalje zadržavam jedinstvenu IP adresu prema van (pitam jel mi smrdi na neko šeranje svega, neka jeftinjava, kao kad sam jednom prešao na Optimu, pa mi odjednom pol stvari nije radilo jer su bez ikakve obavijesti prebacili me u neko šeranje IPja, ne sjećam se kak se to stručno zove, al znam da je bilo smeće i zbog toga sam se odmah vratio na HT)

3. taj modem koji daju za hibrid, jel ima admin mod, jel se može namještavat port forwarding i sve ono kaj na ADBu mogu s admin šifrom.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

ja ti imam taj hibridni router vec dvije godine i nemam problema. samo jednom sam do sada potrošio tih 100 GB i onda mi se brzina spustila na 4 koju sam imao prije tog hib. routera.

 

ako ne možeš imati  8 što si imao do sada pitaj koju ćeš brzinu imati kad skuriš tih 100.

 

ništa se ne mijenja po pitanju IP adrese

 

ovo pod 3 ne znam 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice