T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.372
|
čitano: 6.310.311
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
maraq kaže...

Pozdrav svima

 

Zanima me koliku cijenu plaćaju oni koji imaju int+tel,  200/100 brzinu neta, ja trenutno imam 100/20, int+tel max2, i plaćam to oko 205 kn.

 

 199kn sve gore navedeno.

Iphone 7 32GB Black
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Orwandill kaže...
display name ivo kaže...
Da li netko možda zna, postoji li kakva suradnja između operatera u smislu čija je infrastruktura? Konkretno: A1 provuče optičke kablove, da li se mogu svi na to spojiti ili je to samo za korisnike A1 mreže?

 
Ovo što A1 vuče preko betonskih stupova, to je samo za A1 korisnike.

Normalno. Pa neće biti valjda za T-com korisnike.

16 godina
offline
T-Com Internet

Zadnjih dana mi je upravljenje ruterom (preko browsera) jako usporeno i sve steka.

Ruter je Speedport W274V.

 

Da li netko zna do cega bi moglo biti i sta se da napravit?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Strelok kaže...

Pozdrav gospodo!

 

Zanima me slijedeća informacija, kako dobiti od Tcoma onu ponudu za

170 kn sto svi pricaju internet i telefon, istekao nam ugovor na 2 godine i placali smo do sada

flat net i telefon 241 kn mjesecno. Net je bio do 30 mbita za down i 10 za up.

 

Tražiti raskid ugovora potpuno(jer i dalje smo kod njih) i čekati poziv?

  

 Lijepo zatraži kod drugog operatera namjeru za prelazak k njima npr. Iskon, Optima..

kad ih taj drugi operater obavijesti da si podnio zahtjev isti moment ćeš dobiti i mail i tel. poziv da ti T-com nudi još bolju uslugu za manje novaca...

svi smradovi tako rade pa i oni...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
T-Com Internet

bakar, 10/0.5, +telefon 209kn (mislim da je paket Magenta S)

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ferritin kaže...

bakar, 10/0.5, +telefon 209kn (mislim da je paket Magenta S)

 Oprosti sto idiotski zvucim.

Sto je to Magenta S?

Ja sam pocetkom veljace iskljucio Magentu 1

Nisam znao da ima jos nekakvu oznaku.Iskteno mi se nije dopalo jer sami masno platio tu Magentu.

Ne zamjeri

8 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav,

 

uskoro mi istice ugovor (telefon + internet). Kako bi dobio najbolju mogucu ponudu moram trazit raskid ugovora, jel tako?

 

Putem maila ili kako se to radi?

 

Hvala i lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ako sad imas samo tel+net

Za 209 kn tel+net+tv

Na to 15 kn Max sport plus + 5 kn

229 kn

I ako moze vise od 20 Mbita + tv ili Turbomix onda 10 kn za brzonu

Sve skupa 239 kn

Ili sa brzinom o
Do 20 229 kn
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Bok,

imam problema sa internetom prvo mi je tehničar pustio brzinu 35 mbit/s (podatak iz routera) ali na speed testu je pokazivalo 20 mbit/s zatim su mi digli brzinu na 40 mbit/s ali i dalje nema promjena u brzini. Više puta sam zvao tehničara on je resetirao router, namjestio profil ali je sve ostalo isto.

Trenutno stanje na speed testu. Trenutno stanje na speed testu.
Trenutno stanje routera. Trenutno stanje routera.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
cindrix2207 kaže...

Bok,

imam problema sa internetom prvo mi je tehničar pustio brzinu 35 mbit/s (podatak iz routera) ali na speed testu je pokazivalo 20 mbit/s zatim su mi digli brzinu na 40 mbit/s ali i dalje nema promjena u brzini. Više puta sam zvao tehničara on je resetirao router, namjestio profil ali je sve ostalo isto.

 Pošalji mi telefonski broj u pp, podesim ti ispravan profil i pvc ujutro. Moguće da je automatika pustila samo profil, a pvc ostao na 20480...

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Bass kaže...
maraq kaže...

Pozdrav svima

 

Zanima me koliku cijenu plaćaju oni koji imaju int+tel,  200/100 brzinu neta, ja trenutno imam 100/20, int+tel max2, i plaćam to oko 205 kn.

 

 199kn sve gore navedeno.

 Kako ste uspili ispregovarati tu cijenu?  Kod mene nedavno Tcom proveo optiku u zgradu a do stanova ide G-fast ali kako sam pod ugovorom s Bnet nemogu jos proci kod njih a cijena im je samo za TV+internet 300kn dok na Bnetu sam na 190kn kada bi mi bila cijena slicna vasoj  prosao bi i ja kod njih..

کτγℓع
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 10:46 (Duje2).
14 godina
offline
T-Com Internet

koliko su tocna mjerenja potrosnje maxadsl interneta preko moj portal? na ispisu internet spajanja mi stoji potrošeno 30 gb a jucer mi je stigla poruka da sam potrošio 80 gb. imam hibridni router sa 100 gb interneta... i moze li se kako nariktat da pratim potrošnju preko njihove aplikacije moj portal?

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ono sto se ispisuje pod spajanja potrosnja to je samo kroz fiksnini dio po pppoe sesiji.
Ima i za taj mobilni dio na HA.
Al odnos je negdje 70/30 pa je preko HA uvjek potreseno dosta vise.
Jer 4 Mbita dobije samo po bakru sa ostalo cucla s mobilne sto je doosta više
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vec smo dulje kod njih pa kad su nudili optiku, rekao sam da ne idem iznad 200kn, popust za starije (linija na baku), malo natezanja i voila!
Iphone 7 32GB Black
13 godina
offline
T-Com Internet

bok ljudovi, iduci mjesec mi istice ugovor za optiku pa da priupitam ak se sto moze srediti 

max3m (100/20), sportski plus + hbo premium, sve to ugovoreno za nekih 230kn, kako sada stvari stoje za tako nešto?

btw linija glasi na osobu stariju od 60 god.

 

ak tu ima neki prodajni predstavnik nek mi se javi na PP  

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 15:00 (Spike1983).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Zanima me dal je netko imao sličan problem ko ja. Prije mjesec dana nazovu nas iz tcoma i ponude bolje brzine interenta i svašta nešto za produljenje ugovora. Stara brzina je bila 20mbit download i neznem koliko točno upload, mislim 2. Nove brzine 50/10, na kaj smo pristali.

Prvih par dana sve super, download do 50mbita upload 10.

Negdje 4. dan se prvi put dogodilo da se zaključao na starih 20.

Tad sam ih zvao prvi put, javila se tehničarka koja je rekla da je napravila reset linije, nakon toga sve super opet 50mbs.

 

Međutim za 2 dana brzina opet zaključana na 20. Zovem ih opet javi se lik, veli da nezna u čemu je problem, da će resetirat liniju i nazvat me za 40 minuta. Nikad nije napravio reset niti me zvao.

Sljedeči dan zovem opet, javi se tehničarka i velim da je ovo već treći put da zovem zbog istog problema. Veli da će prijavit kvar i da očekujem poziv od tehničara koji bi mi trebo doć doma.

Sljedeći dan u 14h zove čovjek iz tcoma i pita dal može doć i vidjet u čemu je problem, reko može. Bio je tu nekih sat i pol, stavio novi router, probali spajanje preko žice, isključivanje maxtva, vađenje van onog usb tonglea, testiro on vezu veli sve super trebalo bi sve radit. Zvao on 5 puta te tehničare da rade resete i kaj ja znam, nitko od njih pojma nije imao zašto je brzina zaključana na 20mbs. Da bi nakon sat i pol napokon brzina bila 50/10, par dana nakon toga sam provjeravo dali je brzina i dalje takva i bila je tak da više nisam niti provjeravo. Do DANAS, pokrenem malo prije download preko origina i imam kaj vidjet. Brzina opet na hebenih 20mb's.

 

Taj lik je na kraju bio reko da je problem bio u routeru, a proradilo je tako da je brzina napokon nakon 10-tog iskljucavanja iz struje bila 50mbs, reko je kao da mu je trebalo vremena da povuče, lol.

 


Kaj više napravit?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 15:28 (b00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nebi se smjelo to dogadat, na VLANU postoji limit koji definira propusnost spram liniskog profila koji ne veći od paketa.

Ali na huaweiu je primjeceno da nakon sto obrises vlan ponovo konfaš, brzina ok i nakon nekog vremena se poblesavi.

Mi u firmi smo jedva skonfali 100 Mbita, nece iznad 60 i gotovo i nece.

Brisi, dodavaj, brisi i sad radi.

Mozda da ti zamjene dslam poziciju.

Al na huawei dslamima od zadnje nadogradnje, sve nesto cudno i sve cudnije
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
T-Com Internet

Nedavno mi je istekla ugovorna obveza i sad razmatram produžiti ili ne. Imam trio paket sa osnovnim max tv, plus prošireni paket, telefon i internet s brzinom od 40 Mbita. Zanima me kako i koliko mogu najpovoljnije proći.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ima li ko za pomoć u vezi produženja ugovora za mobilne tarife po povoljnijoj cijeni? Ponude na pm hehe hvala
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
pejak84 kaže...
Ima li ko za pomoć u vezi produženja ugovora za mobilne tarife po povoljnijoj cijeni? Ponude na pm hehe hvala

 

Kreće sutra nova ponuda, pa provjeri.

7 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...
Kreće sutra nova ponuda, pa provjeri.

 evo provjerio, nema još ništa novog na stranicama HT.. 

6 godina
online
Re: T-Com Internet

da pohvalim t-com odbijaju mi produžiti ugovor po cijenam koje smo potpisali prije 2 godine ponuda za starije flet i telefon 139kn sad traže 159kn ili 169 ako želim tablet onaj alcatel,mislm hvala im baš

7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Meni istekla najbolja L tarifa koju sam plaćao 109, sad traze preko szk 159kn, preko fejsa 199kn, a preko webshopa 179... ludilo
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
pejak84 kaže...
wAlpha kaže...
Kreće sutra nova ponuda, pa provjeri.

 evo provjerio, nema još ništa novog na stranicama HT.. 

 

Najbolja M 6mj. 1kn i 50GB opcija besplatno. Cijena nakom toga 129 ako je u magenti, 149 bez. Ispati se ako ti treba toliko prometa/poziva.

10 godina
offline
T-Com Internet

jeli netko od vas imao iskustva sa raskidom ugovora za maxtv?

tj istekao mi je ugovor i isao sam u njihov centar raskinuo ga prije tjedan dana i maxtv jos nije  iskljucen...

javim se neki dan da mi provjere sta se dogada,imaju neke poteskoce sa iskljucenjem bla bla,danas im se opet javim kazu nema im uopce u sustavu da sam predao za raskid wtf?! ko tu koga?? koja su vas iskustva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

I sam sam imao slično iskustvo.

 

Na kraju prešao u A1.

 

Mati moja mila!

 

Da tek to iskustvo doživite, to je neponovljivo!

 

I da, što je najbolje, isti dan kada sam prešao k njima, zove me nekakav T-Com agent, maltene uz optiku dobijem još i mjesečno jednu doboš tortu.

 

Na moju žalost, nisam pristao otkantati A1, a mogao sam, i zbog toga sam .

 

Tako da, pazite što radite, al' na kraju, teško je biti pametan s tom bagrom!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jehonan kaže...

I sam sam imao slično iskustvo.

 

Na kraju prešao u A1.

 

Mati moja mila!

 

Da tek to iskustvo doživite, to je neponovljivo!

 

I da, što je najbolje, isti dan kada sam prešao k njima, zove me nekakav T-Com agent, maltene uz optiku dobijem još i mjesečno jednu doboš tortu.

 

Na moju žalost, nisam pristao otkantati A1, a mogao sam, i zbog toga sam .

 

Tako da, pazite što radite, al' na kraju, teško je biti pametan s tom bagrom!

 zvao ih sada,kaze nisu raskinuli max tv jer nisam odabrao nikakav drugi paket (dosada sam imao max3) haha pa lik u njihovom centru mi nista nije ni ponudio 

razmisljam da sada samo uzmem internet,a max tv i kucni raskinem ili mozda da se cak prebacim kod drugoga operatera ako mi nudi vecu brzinu...sada imam 10 mbps,pitam ih na chatu jednom kazu da mogu imati 30mbps,drugi puta kazu da ne mogu...samo problemi sa njima 

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

sada imam 10 mbps,pitam ih na chatu jednom kazu da mogu imati 30mbps,drugi puta kazu da ne mogu...samo problemi sa njima 

Ovisno o modelu routera, spoji se na isti i vidi sam parametre linije ...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

...sada imam 10 mbps,pitam ih na chatu jednom kazu da mogu imati 30mbps,drugi puta kazu da ne mogu...samo problemi sa njima 

 Ako imaš telefonski broj, pošalji mi u privatnu poruku da ti vidim može li išta više od 10mbps po parici. 

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
6 godina
online
T-Com Internet

i ja sam prešao na a1 i sad čekam one iz retention službe da zovu da nude i set noževa za 139kn ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice