T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.313.367
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com Internet

Ušao preko usera "admin" i pass-a koji piše na poleđini..kako dalje do parametara koje trebate?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Jel zna neko trenutno šta se nudi za nove korisnike od poklona pri potpisu dvogodišnjih ugovora ? 

Ps4 il nešto slično ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Jel zna neko trenutno šta se nudi za nove korisnike od poklona pri potpisu dvogodišnjih ugovora ?

Ps4 il nešto slično ?

 Mani uskoro istice i moram prijeci na HT radi optike. a o popustima i poklone nisu spomenuli. nego odmah max cijenu.

toliko od mene

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Luc989 kaže...

Ušao preko usera "admin" i pass-a koji piše na poleđini..kako dalje do parametara koje trebate?

 Hmm... nitko ti ništa ne pomaže kako da nađeš parametre parice očito je tek novi router u ponudi t-coma taj speedport plus pa treba vremena da se sazna kako tu vidjet parametre.

Usput jebena ti je brzina i ping preko bakrene parice 350/120Mbps  ping  1  lol ufff

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 11:58 (Josko73).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Jel zna neko trenutno šta se nudi za nove korisnike od poklona pri potpisu dvogodišnjih ugovora ? 

Ps4 il nešto slično ?

 možeš u Santa domenici dobiti vaučer za kupovinu od 800kn do 1000, ovisno o paketu.

Ja sam kupio Soundbar i nešto doplatio.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 12:09 (Anđeo bez falinge).
14 godina
online
T-Com Internet

Još sam u šoku.

 

Nakon cijelog dana jurnjave po gradu, dolazim doma u cca 19 h i sjedam za TV kadli zvoni telefon, gospoda iz T-Scuma. Majka se javila. Tražili oca jer linija glasi na njega. Nije ga bilo pa su njoj ponudili Max TV (jedva da imamo internet na bakru iovako, a kud još i max TV) i ona kaže: Hvala, nismo zainteresirani. -Danas vam je akcija do 20 h. -Hvala, imali smo nismo bili zadovoljni. -Ali to vam je super, imate puno programa i puno se poboljšala usluga. -Nismo zainteresirani. -Ali zašto ne probate, smanjit ćemo vam račun za telefon ako uzmete i Max TV (jer bi onda bio paket TV + net + tel) i na kraju kad više nije znala kako da ga se riješi, rekla je da nazove za 15 minuta kad se otac vrati. Naravno rekla ocu. Frajer zvao TOČNO 15 minuta kasnije i odlučili smo ignorirat poziv, ali tu nije kraj. Taj isti je onda navalio i zvao 4 (četiri!) puta za redom, dok ocu nije prekipjelo pa se javio i rekao ovom da nas prestane maltretirati.

 

Što njima treba? Pismena molba, jer im nije dovoljno triput odbiti ponudu? Hvala Bogu pa sam na Teletini.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pitanje za ekipu koja ima Max3 paket za 209 kn. Imate li i koju mobilnu tarifu vezano uz taj paket i koliko ju plaćate?
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Ja sam sa Bnet-a prešao na max3 za 209kn+15kn sport plus+5kn prošireni+10kn turbo net brzina=239kn i nemam nikakvu mobilnu tarifu vezanu uz tu max3 uslugu.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
T-Com Internet

Takodjer, samo nisam presao s bneta vec samo obnovio ugovor preko sluzbe za zadrzavanje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 9:12 (sandokan111).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
softwaremaniac kaže...

Još sam u šoku.

 

Nakon cijelog dana jurnjave po gradu, dolazim doma u cca 19 h i sjedam za TV kadli zvoni telefon, gospoda iz T-Scuma. Majka se javila. Tražili oca jer linija glasi na njega. Nije ga bilo pa su njoj ponudili Max TV (jedva da imamo internet na bakru iovako, a kud još i max TV) i ona kaže: Hvala, nismo zainteresirani. -Danas vam je akcija do 20 h. -Hvala, imali smo nismo bili zadovoljni. -Ali to vam je super, imate puno programa i puno se poboljšala usluga. -Nismo zainteresirani. -Ali zašto ne probate, smanjit ćemo vam račun za telefon ako uzmete i Max TV (jer bi onda bio paket TV + net + tel) i na kraju kad više nije znala kako da ga se riješi, rekla je da nazove za 15 minuta kad se otac vrati. Naravno rekla ocu. Frajer zvao TOČNO 15 minuta kasnije i odlučili smo ignorirat poziv, ali tu nije kraj. Taj isti je onda navalio i zvao 4 (četiri!) puta za redom, dok ocu nije prekipjelo pa se javio i rekao ovom da nas prestane maltretirati.

 

Što njima treba? Pismena molba, jer im nije dovoljno triput odbiti ponudu? Hvala Bogu pa sam na Teletini.

 To je veliki problem.

Svima to zapadne takvi tipovi. Zelis li obnoviti ili novi korisnik biti,oni su tu. Najgora  solucija. Sjetih se vremena. Selo. ima svoj dan oijacu i sad ozivne selo i okolna mjesta i skupe se. Ne trebaju samo kupovati, nego idruziti se grupno i stajati na rubniku ceste itd. E podsjetilo me na jedno ..... sredina trznice stajao neki VW kombi otvoren gepek a ispred stajao montazni stolix (za kamoiranje) i tip je prodavai nesto tecnost. eliksir, sirup,zna samo onaj ko je to kupio, a prodavac razglasom sve bplesti nabrajao. muske i zenske bolesti izmedu ostalog i AIDS lijeci, hmm

Za su ti seljani tiliko stoka da ne znaju sto je AIDS HIV. ?

 

Upravo takvi su ovi teleprodavaci, mora nam prodati jer mu je to kruh. Nek se snima i neka cuju da niste zainteresirani.

Ja sam svpju mamu krivo navodio. Rekao da svasta smuljaju i sve to , pa kansije ne zeli razgovarati neg mene cekaju. ali i moja mam ne pamti ko je zvao ... izgleda da sam ju jako uplasio pricama.

 

I to zivkanje navecer. Ne razumijem . imaju li ti ljudi eticnosti? Koja mu je to psiholoska strategija  Da se mene pita ja bi tebe zvao oko 3 sata ujutro i u roku 5 sec imam potpisan ugoovr.

Mos mislit......

 

13 godina
offline
T-Com Internet
Zašto to ne riješite ovako:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=8391
 
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
softwaremaniac kaže...

Još sam u šoku.

 

(...)

 

Nije ga bilo pa su njoj ponudili Max TV (jedva da imamo internet na bakru iovako, a kud još i max TV)


(...)

 Zvao sam ih jučer navečer jer već tri tjedna ne mogu pogledati kakvu seriju ili film putem streaminga. Svake 2-3 minute je prekid, kvaliteta slike varira ovisno o kvalitete internetske veze. I tako nazove ja SZK i lijepo me čovjek pita na koga glasi telefon, u čemu je problem...

 

Da skratim, pitao me je gotovo sve što nije bilo potrebno, a između ostalog želim li MaxTV (imam 2D uslugu). I baš mu kažem, a kako bi bi "progurali" MaxTV na ovoj truloj vezi zbog koje vas upravo zovem. Ne da se on, ali to vam je xxx kuna, imat ćete sve programe...

 

Užas.


EDIT: zaboravih napisati, zbog tih prekida sam se spojio mobitelom na izvor streama i sve je išlo najnormalnije ali nemam toliko prometa u mjesečnoj tarifi da bih mogao gledati serije i filmove na taj način. Čim sam se prebacio natrag na fiksnu internetsku vezu, problemi su se opet pojavili.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 13:43 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
stipest kaže...
Zašto to ne riješite ovako:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=8391

 Zato jer se telefonski brojevi preprodaju, kao i osobni zdravstveni podaci, podaci o osiguranju auta su vidljivi valjda svim osiguravajućim društvima.... Koliko puta me je već zvala "zdravstvena ustanova s Britanskog trga" (u Zagrebu) te razni serviseri klima uređaja, plinskih bojlera i svega ostalog.

 

Pred koji mjesec se tip uvrijedio kad sam mu rekao da doma nemam klima uređaj. Samo što mi nije opsovao mater.

 

Staviš jednog u taj registar, javi se njih još 99.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
stipest kaže...
Zašto to ne riješite ovako:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=8391

 Zato jer se telefonski brojevi preprodaju, kao i osobni zdravstveni podaci, podaci o osiguranju auta su vidljivi valjda svim osiguravajućim društvima.... Koliko puta me je već zvala "zdravstvena ustanova s Britanskog trga" (u Zagrebu) te razni serviseri klima uređaja, plinskih bojlera i svega ostalog.

 

Pred koji mjesec se tip uvrijedio kad sam mu rekao da doma nemam klima uređaj. Samo što mi nije opsovao mater.

 

Staviš jednog u taj registar, javi se njih još 99.

 Staviš svoj broj, ne njihov. Nakon toga te nitko od njih ne smije zvati.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
stipest kaže...
Zašto to ne riješite ovako:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=8391

 Zato jer se telefonski brojevi preprodaju, kao i osobni zdravstveni podaci, podaci o osiguranju auta su vidljivi valjda svim osiguravajućim društvima.... Koliko puta me je već zvala "zdravstvena ustanova s Britanskog trga" (u Zagrebu) te razni serviseri klima uređaja, plinskih bojlera i svega ostalog.

 

Pred koji mjesec se tip uvrijedio kad sam mu rekao da doma nemam klima uređaj. Samo što mi nije opsovao mater.

 

Staviš jednog u taj registar, javi se njih još 99.

 Poanta je da staviš svoj broj u registar i nitko te ne zove. Zato je HAKOM napravio to.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Vrlo sam se razočarao u T-Com. Za 15 dana ističe mi ugovor i informirao se koje mi mogućnosti. Dolazi poziv, Vi ste naš dugogodišnji korisnik, sve redovno podmirujete imamo za vas ponuditi povoljan paket. U početku je zvučalo u redu, ali treba uzeti u kombinaciji sa mobilnom. Objašnjavam da me ne interesira u kombinaciji s mobilnom, već samo povoljniji MAX 2 ili MAX 3 paket. Ne kužim njihovu politiku, ali žao mi je da ću nakon mnogo godina morati priječi na konkurenciju. Šta vi kažete na sve to i što preporučujete?

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
stipest kaže...
ridealong kaže...
stipest kaže...
Zašto to ne riješite ovako:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=8391

 Zato jer se telefonski brojevi preprodaju, kao i osobni zdravstveni podaci, podaci o osiguranju auta su vidljivi valjda svim osiguravajućim društvima.... Koliko puta me je već zvala "zdravstvena ustanova s Britanskog trga" (u Zagrebu) te razni serviseri klima uređaja, plinskih bojlera i svega ostalog.

 

Pred koji mjesec se tip uvrijedio kad sam mu rekao da doma nemam klima uređaj. Samo što mi nije opsovao mater.

 

Staviš jednog u taj registar, javi se njih još 99.

 Poanta je da staviš svoj broj u registar i nitko te ne zove. Zato je HAKOM napravio to.

 Poanta je da se nitko ne drži reda.

 

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/iako-imamo-registar-ne-zovi-mnogim-gradjanima-nije-uspjelo-sakriti-broj---501682.html

15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jel može netko podijeliti kakva je trenutna ponuda za korisnike kojima ističe max 3 paket za 219 kn? Kod roditelja (65+) uskoro ističe ugovor, već su i drugi operateri počeli zvati pa me zanima što T-Com nudi korisnicima?
Ujedno, bakrena je parica, prosjek oko 14-15 Mbita tako da nemam nekih velikih očekivanja o optici.

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cesc kaže...

Jel može netko podijeliti kakva je trenutna ponuda za korisnike kojima ističe max 3 paket za 219 kn? Kod roditelja (65+) uskoro ističe ugovor, već su i drugi operateri počeli zvati pa me zanima što T-Com nudi korisnicima?
Ujedno, bakrena je parica, prosjek oko 14-15 Mbita tako da nemam nekih velikih očekivanja o optici.

 IH.......!!!

219,. je za Max3

a meni za Max2 239.-kn nude!

 

A matere mi. mene pizdeka u ludnicu! Ovjereno kod javnog biljeznika i dostavljeno na moju adresu i pravac u ludnicu.

Moram cu si zabraniti da citam ovaj forum.!!!!l To me je pobudalilo totalno.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Kukec kaže...

Vrlo sam se razočarao u T-Com. Za 15 dana ističe mi ugovor i informirao se koje mi mogućnosti. Dolazi poziv, Vi ste naš dugogodišnji korisnik, sve redovno podmirujete imamo za vas ponuditi povoljan paket. U početku je zvučalo u redu, ali treba uzeti u kombinaciji sa mobilnom. Objašnjavam da me ne interesira u kombinaciji s mobilnom, već samo povoljniji MAX 2 ili MAX 3 paket. Ne kužim njihovu politiku, ali žao mi je da ću nakon mnogo godina morati priječi na konkurenciju. Šta vi kažete na sve to i što preporučujete?

 Nisi jedini.

J vise i ne pisem o tome. Ne znam ti vise nista reci o tome.

Kad na svim benz. pumpama. benzin kosta npr. 10.- kn, i kad ti taj tele prodavac zovne i kaze da ima za tebe ponudu benzina po cijeni od 5.-kn. , sta ti vrijedi to. kad imas elektricni auto!

eto, ne znam ti vise jednostavno opisati , kako se osjecam.

A  neka se skrije tvorac merketinga od sramote. zalosno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kukec kaže...

Vrlo sam se razočarao u T-Com. Za 15 dana ističe mi ugovor i informirao se koje mi mogućnosti. Dolazi poziv, Vi ste naš dugogodišnji korisnik, sve redovno podmirujete imamo za vas ponuditi povoljan paket. U početku je zvučalo u redu, ali treba uzeti u kombinaciji sa mobilnom. Objašnjavam da me ne interesira u kombinaciji s mobilnom, već samo povoljniji MAX 2 ili MAX 3 paket. Ne kužim njihovu politiku, ali žao mi je da ću nakon mnogo godina morati priječi na konkurenciju. Šta vi kažete na sve to i što preporučujete?

 isto i kod mene .meni su ponudili jeftinije da bi na kraju ispalo isto kolko i sada placam . odoh malo na vip tj a1

xfact
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ludilo.
Meni je jeftinije biti na Max2 bez ugovora nego potpisati novi.
Genijalci su tcomovci.
Ja idem na Iskon. Znam da su njihovi, ali barem su im cijene ok.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 8:27 (tintin).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
Cesc kaže...

Jel može netko podijeliti kakva je trenutna ponuda za korisnike kojima ističe max 3 paket za 219 kn? Kod roditelja (65+) uskoro ističe ugovor, već su i drugi operateri počeli zvati pa me zanima što T-Com nudi korisnicima?
Ujedno, bakrena je parica, prosjek oko 14-15 Mbita tako da nemam nekih velikih očekivanja o optici.

 IH.......!!!

219,. je za Max3

a meni za Max2 239.-kn nude!

 

A matere mi. mene pizdeka u ludnicu! Ovjereno kod javnog biljeznika i dostavljeno na moju adresu i pravac u ludnicu.

Moram cu si zabraniti da citam ovaj forum.!!!!l To me je pobudalilo totalno.

 Meni je tip nudio Max3 za 320 kuna!

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Ma oni daju te popuste i najbolje ponude kako kome i kako im se digne ona stvar u određenom trenutku men se čini. Ja imam najbolju i najsigurniju varijantu ja svako dvije godine bacam njima na stol u poslovnici raskid i onda fino dobijem priliku pregovora sa save deskom a izbor bogu hvala imam u zgradi  između Bnet-a i t-coma tako da ipak uspijem iskamčit najniže njihove ugovore. Samo velik dio ljudi su previše komoditetni pa se boje ić u raskide sa isp-ovima i onda trpe ajmo blago reć povišenije mjesečne račune a mogli bi to manje plaćat u svakom slučaju.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 12:32 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
Jebodiah kaže...
Cesc kaže...

Jel može netko podijeliti kakva je trenutna ponuda za korisnike kojima ističe max 3 paket za 219 kn? Kod roditelja (65+) uskoro ističe ugovor, već su i drugi operateri počeli zvati pa me zanima što T-Com nudi korisnicima?
Ujedno, bakrena je parica, prosjek oko 14-15 Mbita tako da nemam nekih velikih očekivanja o optici.

 IH.......!!!

219,. je za Max3

a meni za Max2 239.-kn nude!

 

A matere mi. mene pizdeka u ludnicu! Ovjereno kod javnog biljeznika i dostavljeno na moju adresu i pravac u ludnicu.

Moram cu si zabraniti da citam ovaj forum.!!!!l To me je pobudalilo totalno.

 Meni je tip nudio Max3 za 320 kuna!

Stvarno previse.

 

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
ridealong kaže...
Jebodiah kaže...
Cesc kaže...

Jel može netko podijeliti kakva je trenutna ponuda za korisnike kojima ističe max 3 paket za 219 kn? Kod roditelja (65+) uskoro ističe ugovor, već su i drugi operateri počeli zvati pa me zanima što T-Com nudi korisnicima?
Ujedno, bakrena je parica, prosjek oko 14-15 Mbita tako da nemam nekih velikih očekivanja o optici.

 IH.......!!!

219,. je za Max3

a meni za Max2 239.-kn nude!

 

A matere mi. mene pizdeka u ludnicu! Ovjereno kod javnog biljeznika i dostavljeno na moju adresu i pravac u ludnicu.

Moram cu si zabraniti da citam ovaj forum.!!!!l To me je pobudalilo totalno.

 Meni je tip nudio Max3 za 320 kuna!

Stvarno previse.

 

 

 

 

 

 Ako prođe, prođe. Ako netko nasjedne, tom tipu ide neki bonus na studentski honorar. A stvarno je je bio naporan do boli. Zvao sam zbog problema, a on meni prodaje nešto što ne mogu niti imati zbog (ne)kvalitete infrastrukture.

16 godina
offline
T-Com Internet

Nadam se da dobro razmisljam.

 Put pod noge i pravac, Vukovarska cesta, 10 000 Zagreb.

i osobno razgovarati. Ovi ne pomazu nikako i trose vrijeme, zivaca i strpljenja.

 

Bar za sebe, ako drugima ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav svima,

 

Posljednjih nekoliko dana proučavam ponude različitih operatera i čitam vaša iskustva na ovome forumu. Zaključio sam da bi za mene bila najbolja opcija HT-ova posebna ponuda koja se dobiva preko prodajnih predstavnika (MAX3 za 209 kn/mj, Prošireni paket 5 kn/mj i MAX Sport Plus paket za 15 kn/mj). Možda bih uzimao još ponešto, tipa MaxTV to Go ili Turbo Mix (s obzirom da sam na bakru i brzina uz digitalnu televiziju doseže oko jadnih 4 Mbit/s). Radi se o prelasku s H1 (dakle baš H1, ne Optima, plaćam još uvijek neki stari paket od H1 i nije se potpisao novi ugovor s Optimom).

 

Pa eto, ako ima neki predstavnik na forumu slobono mi se javi, ili ljudi koji su bili u ovoj situaciji i uspješno dobili navedenu ponudu, zamolio bih također da mi pošalju kontakt svog prodajnog predstavnika, ako je moguće :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Jesi sa ZG područja?

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Ja jesam, ali priključak je za roditelje koji su u okolici Siska.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice