T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.313.535
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

@Stuleni

 

To mi nema smisla posto time teraju korisnike konkurenciji a to im nije u interesu, do sada je bilo da sve ostaje isto osim ako nesto ne zelis mijenjati, tada ide novi ugovor i nove cijene, ajd zvrcni jos koju put pa pitaj posto u SZK rade neupuceni studosi

 

@hrcak

 

Tako sam i ja uzeo, isti paket i izlazi mi za 6 mj, takodjer mi je receno da ce ostati isto nakon isteka ugovorne ubveze

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 12:01 (jaZey).
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mali322 kaže...
Ponuda T-com-a za produženje pretplate za Max-3 paket sa sportskim paketom i regionalnim koju sada plaćam preskupo 370 kuna je zamislite sada 410 kuna...WTF!...mrtvo ladno, uzmi ili ostavi...ahahaha...presmiješni su!

 

Ti si jedini u priči smiješan ako se ne potrudiš za sebe i ne dogovoriš to za 230kn.

Nazovi A1 i reci da hoćeš fiksnu uslugu kod njih, ugovori net i fiksni telefon na 2 god.

Oni će slat zahtjev tcomu da prelaziš kod njih, a tcom će tebe 100% nazvat i ponudit max3 za 209kn sportski plus 15kn i regionalni 9kn, te vjerojatno 400,600 ili 800kn kešovine.

To će se sve dogodit unutar tjedan dana max, a ti imaš 14 dana da taj ugovor storniraš sa A1.

Najlakši način za iskamčit bolje uvjete.

 

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Moje iskustvo je takvo, da nakon isteka ugovora sve ostaje isto osim cijene, koja je nekih 10tak kn bila visa jer nisam bio pod ugovornom obvezom. Ne znam kako je sada, ali do prosle godine je bilo tako u mom slucaju. Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Ja sam uzeo Max 3 preko prodajnog predstavnika i prije par mjeseci mi je istekao ugovor. Baš sam neki dan zvao da pitam jel moram ga sad produživat i rekli su mi da mi ostaju isti uvjeti kao što sam imao pod ugovorom i dalje plaćam 229 kn.

 

ja sam isto preko prodajnog uzeo paket koji mi izlazi za dva mjeseca i sad mi vele da ne može biti isti iznos bez i sa preplatom, a prodajni kao više ne postoje i nude mi isti paket za 169 kn na pretplatu ili 240 bez. provjeri ti još koji put jer i meni su rekli da se ništa ne mijenja kad mi ugovor izađe prije par mjeseci kad sam zvao za nešto, pa uz put pitao kako nakon isteka ugovora

6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
jaZey kaže...

@Stuleni

 

To mi nema smisla posto time teraju korisnike konkurenciji a to im nije u interesu, do sada je bilo da sve ostaje isto osim ako nesto ne zelis mijenjati, tada ide novi ugovor i nove cijene, ajd zvrcni jos koju put pa pitaj posto u SZK rade neupuceni studosi

 

@hrcak

 

Tako sam i ja uzeo, isti paket i izlazi mi za 6 mj, takodjer mi je receno da ce ostati isto nakon isteka ugovorne ubveze

 

ma naravno, svakako ću još zvati prije nego sto mi ugovor izađe koncem veljače da vidim kako dalje. radi se o tome da bi ja ostao na t-comu ali bez ugovora, a to ne ide sa ovim paketom i iznosom koji sad placam

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 12:10 (Stuleni).
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

btw, vidim da su predstavnici jos aktualni na webu https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

a imam i vizitku od svog koji je meni slozio ugovor pa ti posaljem broj kad dodjem doma

6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
Mali322 kaže...
Ponuda T-com-a za produženje pretplate za Max-3 paket sa sportskim paketom i regionalnim koju sada plaćam preskupo 370 kuna je zamislite sada 410 kuna...WTF!...mrtvo ladno, uzmi ili ostavi...ahahaha...presmiješni su!

 

Ti si jedini u priči smiješan ako se ne potrudiš za sebe i ne dogovoriš to za 230kn.

Nazovi A1 i reci da hoćeš fiksnu uslugu kod njih, ugovori net i fiksni telefon na 2 god.

Oni će slat zahtjev tcomu da prelaziš kod njih, a tcom će tebe 100% nazvat i ponudit max3 za 209kn sportski plus 15kn i regionalni 9kn, te vjerojatno 400,600 ili 800kn kešovine.

To će se sve dogodit unutar tjedan dana max, a ti imaš 14 dana da taj ugovor storniraš sa A1.

Najlakši način za iskamčit bolje uvjete.

 

 tako sam ja napravio prije dvije godine i dobio ovo sto mi sad izlazi, tj nazvao me prodajni i ponudio paket. prodajnog više navodno nema. ne kužim kaj će ljudima sportski paketi koje plačaju kad manje više sve možeš gledat na netu gratis

6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Sve ja to znam i sve je u postupku ali postoji vjerovatnost da i ne nazovu...i sa tim sam se pomirio, više me stvarno nije briga...miran sam totalno i ne nisam smiješan, sam govorim na šta su 'oni' sve spremni, mrtvi ladni 420 kuna kažu...ma mrš!
15 godina
offline
T-Com Internet

Pitanje:

 

kad potrošim 100GB na ovom turbo mixu (fiksni, hibridni ruter), dal se može kupit još GB? gugl ništa ne veli, a ne da mi se čekat sat vremena na 08009000

 

fala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Ne može, ali zato možeš kupiti ovo kad skuriš tih100

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/internet-posvuda

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 18:28 (Stuleni).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Stuleni kaže...

Ne može, ali zato možeš kupiti ovo kad skuriš tih100

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/internet-posvuda

 Znači ne može. Hvala.
A ovo posvuda ti sebi metni ;)

13 godina
offline
T-Com Internet

Glede hibridnih rutera: susjedu su dostavili jedan IAKO GA NIJE IZRIČITO ZAHTIJEVAO.

Dal to znači da nas nemaju namjeru prebacit na VDSL u dogledno vrijeme?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
nitro_vip kaže...
Stuleni kaže...

Ne može, ali zato možeš kupiti ovo kad skuriš tih100

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/internet-posvuda

 Znači ne može. Hvala.
A ovo posvuda ti sebi metni ;)

Pa ja ti imam prijatelju hibridni router i internet posvuda koji koristim kad nisam doma. Kad skurim ovih 100 koje imaš driblam na taj internet posvuda, ista je brzina i plus toga kartica je u mobitelu koji ti služi kao router mada oni pile da ne radi preko moba ali to je samo iz razloga da te navuku da kupiš njihov router, tak da nemaš nikakvih dodatnih troskova osim samih giga, a taj ugovor mozes raskinut kad želiš .

Sretan Božić

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 10:15 (Stuleni).
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nudi mi t com fixni internet, adsl, mislim da je neki max2 paket, i brzinu od 30mbps u jednoj varijanti,odnosno 50mbps u drugoj. Sve mi u osnovi odgovara, samo me zanima,ukoliko potpisem ugovor za npr. 30mbps koja je minimalna brzina koju mi moraju isporuciti?

U centru su gledali, po adresi jer nema telefonskog prikljucka i broja tamo, i nema nikakvih ogranicenja za te 2 brzine, ali mi nisu znali (mogli) reci koja je ona minimalna brzina koja mora biti isporucena ako sklopim ugovor za 30mpbs....

Dali mogu zaglaviti pa placati 30 a dobivati 10 i da sve bude po zakonu, pa da moram placati nesto sto ne dobivam.

Pa ako netko zna......
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Operatort ti mora ponuditi 70 posto od maksimalne brzine to se odnosi za pakete iznad 10 Mbps. Druge strane  imaš 14 dana, ako si sklopio ugovor preko telefona da raskineš ugovor bez penala ili 8 dana ako si sklopio u poslovnici.

Nitko ti nemože garantirati kakvu ćeš brzinu imati sveti to ovisi od blizine centrale pa do samih tvojih instalacija.

 

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 18:01 (Wolf88).
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Znaci na ugovorenih 30, neki minimum koji bi trebao imati u najgorem slucaju je 20mbps, odnosno 35mbps ako ugovorim brzinu od 50mbps.

Sve bih rijesio u poslovnici, najvise me zanimao taj minimum da ne potpisem ugovor i placam a dobijem par mbps brzine.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Stuleni kaže...

ne, veli lik na službi za korisnike da bez ugovorne obveze ovaj moj paket košta 240 kn

jaZey kaže...

@Stuleni

 

To mi nema smisla posto time teraju korisnike konkurenciji a to im nije u interesu, do sada je bilo da sve ostaje isto osim ako nesto ne zelis mijenjati, tada ide novi ugovor i nove cijene, ajd zvrcni jos koju put pa pitaj posto u SZK rade neupuceni studosi

 

@hrcak

 

Tako sam i ja uzeo, isti paket i izlazi mi za 6 mj, takodjer mi je receno da ce ostati isto nakon isteka ugovorne ubveze

Ovo mi je jako sumnjivo, a možda sam u krivu.

Meni kad je isticao i kada sam produživao ugovor, bio sam u TCom centru nudili su mi neke skupe nebuloze, tada sam plaćao max3 paket 250kn i kaže mi kao nemaju taj paket, ali može mi uvaljati / ubaciti Magenta paket s mobitelom za 3xx kn.

Pitam koliko će koštati ako ne produžim, gdje mi je voditelj poslovnice rekao (da došlo je do sukoba sa zaposlenikom tražim voditelj, zaboli me) da ne zna. Počeo sam se kidati od smijeha, zanimljivo je bilo, nisam se htio maknuti od tamo ako mi ne kaže koliko će to koštati.

Da bi nakon mog inzistiranja i žustre verbalne diskusije, isti se ulogirao u svoj neki web portal, pitao tamo nekog na chat (sve sam gledao) i tako sam čekao odgovor 15 min dok to oni nisu izračunali. Ispalo je 25kn skuplje mjesečno.

I opet mi nije to htio na papiru dat ispisano (screenshot išta).

Tako da ljudi sretno 

 

Stuleni kaže...

Ne može, ali zato možeš kupiti ovo kad skuriš tih100

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/internet-posvuda

Vidiš ovo bi mogao u auto piknuti, trebalo bi neki router za auto nabaviti, hmm ... za razmisliti.

 

Damir22 kaže...
Nudi mi t com fixni internet, adsl, mislim da je neki max2 paket, i brzinu od 30mbps u jednoj varijanti,odnosno 50mbps u drugoj. Sve mi u osnovi odgovara, samo me zanima,ukoliko potpisem ugovor za npr. 30mbps koja je minimalna brzina koju mi moraju isporuciti? 

U centru su gledali, po adresi jer nema telefonskog prikljucka i broja tamo, i nema nikakvih ogranicenja za te 2 brzine, ali mi nisu znali (mogli) reci koja je ona minimalna brzina koja mora biti isporucena ako sklopim ugovor za 30mpbs.... 

Dali mogu zaglaviti pa placati 30 a dobivati 10 i da sve bude po zakonu, pa da moram placati nesto sto ne dobivam. 

Pa ako netko zna......

Imaš li sada neki net ? Pitaj da testiraju i točno vide. Osobno ne bi kupovao na "rekla kazala" 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 20:24 (ContoNick).
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ne,nema ni neta ni prikljucka. Neznam kako bi mogli provjeriti, ali opet mislim da po adresi i lokaciji mogu vidjeti barem priblizno sto mogu isporuciti, jer pitao sam za optiku, kazu nije dostupna, pitao sam za daleko vece brzine (100mbps, onak iz fore), pa su mi rekli da sumnjaju i da to ne mogu garantirati, te da ne uzimam takav paket.....

Otici cu iza nove u glavni centar pa vidjeti sto ce mi tamo reci.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Damir22 kaže...
Dali mogu zaglaviti pa placati 30 a dobivati 10 i da sve bude po zakonu, pa da moram placati nesto sto ne dobivam.

 Minimum zagarantirano je 70% od ugovorene brzine. Mislim da HT sklapa ugovore za minimum adsl-a, koji je 4mbita, i minimum vdsl-a koji je 20mbita, tako da zakonski ne smijes biti ispod 14/0.7. Mislim da tcom te ugovore od 30/40/50 tako dogovara jer su to "turbo opcije", ali je svima ista osnovna brzina, mozda se promjenilo. Ako na ugovoru pise da imas 30 ugovoreno onda ide 70% minimum od zagarantiranih 30.

8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ugovor se uvijek sklapa na minimalnu brzinu od 2.7-4mbit. Dakle ugovor raskidaju tek ako ti ne mogu isporučiti 2.7mbit/s.

 

Dodatno, možeš aktivirati turbo opcije ako za to postoje mogućnosti, najveća je 35-50mbit/s. One su bez ugovora, mogu se paliti gasiti kako oces.

 

Ako sklopiš van poslovnice, imaš 14 dana od ukopčanja za probati kako radi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav, danas mi istječe maxadsl ugovor i telefon i htio bi otkazat obe usluge, je li dovoljno poslati mailom obrazac za raskid i skenirane osobne ili još nešto treba? Imajte na umu da nemam mogućnost otići do tcentra a ovima u korisničkoj službu bas i ne vjerujem

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
10 godina
offline
T-Com Internet

jel ima netko problema sa maxtvom? izacuje mi gresku

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

ne treba ti router za auto kartica ide u mob mada oni tvrde da ne moze osim u tablet ili laptop. samo treba podesiti postavke APN-a u uređaju i radi bez greške

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 11:46 (Stuleni).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Imam ja ( Rijeka)
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Imam ja ( Rijeka)
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Imam ja ( Rijeka)
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Imam ja ( Rijeka)


Oprostite na duplom postu na mobu sam
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 13:03 (mrkac666).
12 godina
offline
T-Com Internet

i ja imam problema(OSIJEK)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Genoxxx kaže...

Pozdrav, danas mi istječe maxadsl ugovor i telefon i htio bi otkazat obe usluge, je li dovoljno poslati mailom obrazac za raskid i skenirane osobne ili još nešto treba? Imajte na umu da nemam mogućnost otići do tcentra a ovima u korisničkoj službu bas i ne vjerujem

 

Klik OVDJE, fiksne usluge, zatim zahtjev za trajno isključenje usluga u nepokretnoj mreži. Drugim riječima, tako je, taj obrazac, preslike osobne na koga glase usluge i to je to. Kasnije možda dobiješ poziv od njih da te pitaju mogu li te kako zadržati, tu kažeš ne i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 14:02 (Orwandill).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice