Igra s najtužnijom pričom

poruka: 199
|
čitano: 32.558
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Igra s najtužnijom pričom

Meni je Fallout 3.Teško sam je prišo jer je toliko tužna,a još one slike i atomska bomba,užas.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Playboy MansionSmijeh..ma šalim se ...zapravo Fallout 3 ima dosta tužnu priču, slažem se!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra s najtužnijom pričom
Fahrenheit nije los. Fable takodje.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. C2D 6800 3.0 ghz ATI 3650 512mb ddr3 2gb DDRII WD 320GB WD 250GB
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Mafia ima tragičan završetak, a i Max Payne je onako kad nađe ubijenu ženu i dijete.

zakuvo sam čaj, dosta mi je fuke, boli me stomak i prolivam na dupe...
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

meni cod 4 ona misija u Chernobilu kad kaže "50th thousand people used to live here"

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Silent Hill i Paradise

15 godina
offline
Igra s najtužnijom pričom

čim sam vidio naslov temu odmah sam pomislio na fable

Hello World!
16 godina
offline
Igra s najtužnijom pričom

Fallout 3 i Stalker imaju dosta deprimrajucu atmosferu, Far Cry 2, bilo mi je tesko oko srca kad sam vidio kako su unakazili Far Cry, ali definitvno me najvise rastuzio Unreal 2

16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Najtžnije mi je bilo kad je na kraju 2. epizode HL2 advisor ubio Elija.

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

GTA:SA kad CJ mora ubiti rodaka Big Smokea i prijatelja Rydera sa kojima je ispocetka jako puno vremena provodio.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
16 godina
offline
Igra s najtužnijom pričom

Max payne kad mu ubiju zenu i dijete,te unreal 2 kad uniste cijeli brod i  posadu s njim.

 

Only God will judge me
15 godina
protjeran
offline
Igra s najtužnijom pričom

Kada igram counter strike source zombie mod i kada zombiji ubijo zadnjeg preostalog covjeka a ja ono u plac ili kada na 1.6 eksplodira bombaPlačPlač.... ma zezam se, stvarno se ne mogu sjetiti ni jedne igre koja bi me taknula u srce.

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Serious Sam hahahahCool

add me xfire >>> razvaljot
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igra s najtužnijom pričom

Max Payne 2 kad ona pogine.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
offline
Igra s najtužnijom pričom

King Kong

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Fallout...Overseerovo "izbacivanje" Vault Dwellera iz doma (Vaulta 13)(kraj igre)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 17:21 (Rider on the Storm).
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

COD 4 na kraju kad Zakhaev i njegova družina pobiju tvoje suborce PlačPlač

Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate 500GB
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Kane and Linch:dead men

Dok ti pred očima ubiju ŽENU

15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra s najtužnijom pričom

MGS 3:snake eater.Ona pjesma me rastuzi...Plač

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,ASUS 22"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igra s najtužnijom pričom

Ghost Recon AW 2
kada glavni lik (captain michell)  uhvati gelere od granate i onda uz tužnu muziku kaže general. " You are going home captain"

PlačPlačPlač

PlačPlačPlač

PlačPlačPlač

15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Meni je breath of fire 4 bila skroz depresivna kad sam je igrao.

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Meni je natjužnija igra koju sam igrao NoIQ poker, kada popusim stvarne novce! Plač  Plač  Viče

15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Definitivno max pane,cod4 mi je isto malo,ona atmosfera i blur,vidis cvijece i onda snipom skines onog glavnog voduNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Meni je Call of Duty 4 na kraju kad gledam kako mi ubijaju tim.

16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Tetris...

 

To je zapravo razarajuća igra. Odmah me podsjeti na Hiroshimu i Nagasaki... Plač

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

definitivno Max Payne kad mu umre dijete....

16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

COD4....  poginu mu svi prijatelji Sramim se

Only God (& mod) can judge me
16 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

Max Payne, i nemogu vjerovat da nitko nije spomenuo FF7 kada Aeris umre Plač

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Igra s najtužnijom pričom

definitivno DMC4 kad moram udarat Dante-a, mogo sam i zaplakat a razmišljo sam da prestanem igrat samo da ga ne moram udarat.....Smijeh

Be NooB To Be Cool...
16 godina
offline
RE: Igra s najtužnijom pričom
skandalouz kaže...

definitivno DMC4 kad moram udarat Dante-a, mogo sam i zaplakat a razmišljo sam da prestanem igrat samo da ga ne moram udarat.....Smijeh

 Bome je, je Nero kul ali da moram tući svog Dantea-neponovljivo
Glupani su to krivo izmislili
Meni je Dante Bog i batina, fućkaš tam nekog Nereta

Ja ga nisam tukel, prestal sam igrati
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice