Kako vi sa prijateljima? zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 32.531
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ovo sam čuo neki dan:

 

Jel ima na linuxu facebook?

 

{#}

http://dizanje-ratia.info
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Jedan moj frend me pokušao uvjerit da mu virus skida voltažu iz kompa.. Sad, ja sam ga samo pogledao i bacio smajl..

 

Zeppe :D
13 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ja najvise volim kad mi frend prica lovacke o tome kako su AGP grafe bile pouzdane,neuništive itd. i kako jos nema boljeg proca od pentinuma.

Skuzio bi to da on nema pentinum IV i nVidiu 6800.

eee...kuda ovaj svijet ide...
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ma meni uopće ne smeta ako se ljudi ne razumiju u računala i komponente i kako to funkcionira.Ipak,nije to za svakoga,pogotovo ne za onoga koga to ne zanima i bitno je samo da komp radi i da može igrat videoigre.Ali,dođe mi da si kosu počupam,kada me zovu navečer preko telefona da im kažem kako treba crackat igricu.Jedino što me još više isp*zdi je kada me zovu jer ne znaju naći CD key,a "nema ga na CD-u";a onda se još više isp*zdim jer im samo trebam reći da pročitaju NFO,ali pogađate,prije ću ih naučiti kvantnu fiziku,nego što je NFO datoteka...

 

Evo,sad sam opet ljut....

alrighty then
15 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

ima i kod mene bisera. bio u jednom "computer shopu" kojeg mi frend preporucio (kao imaju ok cjene). dodem nutra (pokraj kucista bile pegle {#}) i pitam tipa za kasom kako da stavim am3 proc na moju maticnu, jer sam cuo da to ide i pise na kutiji da podrzava. (tocan odgovor je da treba flashat bios):

 

-koju mticnu plocu imate?

-ga-ma7 nesto, i na kraju je "h"

-a, neki asus a?

-({#}) valjda... (stupid mod: on)

-a da, enivej, otidite na njihove stranice i pogledajte sto pise

-bio sam ali posto se "ne kontam" u to previse, da li bi mi mogli pojasnit to malo?

-ma, samo instalirate drivere koji se dobe s procesorom i to je to.

-({#} u cudenju i shocku izlazim van)

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 10:01 (Bass).
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Meni su najbolji tipovi koji kupe tamo neku 5470, 4670, 5540 ili koju već od 1GB i kad velis da imas 4870 512mb onda je njihova grafa 2 put jaca.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Moj frend me pita: pošto više ne koristiš stari monitor, oćeš mi ga dati? JA:oću, ali što će ti kad nemaš komp doma? ON:pa mislio sam baciti partiju Call Of Dutyja, ako je instaliran.

 

14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Najveći gaf što sam ja doživio od svojeg jednog frenda je to što je rekao da ima ovu konfu:

Pentium Quadricore 10GHz

ATi 5970

4TB DDR1 RAM-a

18TB HDD

 

{#}{#}{#}

 

A kad je počeo o tome da se on bavi programiranjem, onda sam ga pitao, pa u kojem jeziku programiraš, onda je rekao u C- (čitaj Ce MINUSU){#}

Onda mu kažem da ne postoji, a on mene uvjerava 2 sata da postoji i na kraju je reko da ga je on sam izmislio....

 

Počeo sam štucati od smijeha nakon tog razgovora..... ko da sam napravio 5000trbušnjaka me bolil trbuh {#}

 

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ja se sa frendom razgovaram i dođemo na temu o kompjuterima i kaže on meni da mu je brat složio neki program da mu se kompjuter ugasi nakon 2 sata i onda ga ja pitam "u kojem je programskom jeziku radio ?.Možda u C++?",a on meni odgovori "Da u tom c++ samo kaj je on to radio u c sa 4 plusa " ja sam se počeo tak smijat.....{#}

14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

-Koji imaš procesor?

-AMD-ov

-muahaha AMD je sranje, moj Intel (Pentium 4 op a) ga pojede za doručak

 

Standardno {#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
ATiGamer kaže...

-Koji imaš procesor?

-AMD-ov

-muahaha AMD je sranje, moj Intel (Pentium 4 op a) ga pojede za doručak

 

Standardno {#}

neznam kak,al kod mene nema specijalaca sa pentium 4 

od pocetka je moja ekipa na amd (il upoce nisu znali sta imaju :D )

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
hrvatskafarkasevec kaže...

neznam kak,al kod mene nema specijalaca sa pentium 4 

od pocetka je moja ekipa na amd (il upoce nisu znali sta imaju :D )

e i to isto

 

ekipa uglavnom kupuje gotove konfe pa im uvale Intela unutra...

14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Neki dan meni jedan frend prica kako je kupia komp od 10k kuna. Prica mi da je unutra grafa od 2gb, procesor od 4ghz i sve neke pi*darije. Ja njemu objasnjavam da je vazna brzina graficke, koliko proc ima jezgri i sve mu o tome ispricam. On meni kze "ti si samo ljubomoran jer imam bolji komp". Kaze on meni "dodi kod mene vidit komp". I ja dodem kad imam sto vidit. Neka graficka od 256mb koja se vise ne prodaje i neki proc sa dvije jezgre od 2ghz. Ja njega pitam gdje je nabavia djelove. On meni da je to od njegovog cace prijatelj naruciva u Njemackoj. Ja njemu kazem da ga je ocito zaj*ba. I on ce meni da sam samo ljubomoran.

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?
Ovi moji ako im je 1gb graficka ta je on najjbolja ,nemozes ti nji uvjeriti da neka 512,brza ,i jaca njima ako je 1gb to je onda bolje 2x.
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Eh pa ti prijatelji znaju naživcirat.

 

Kaže jedan da kupuje PC do 4k. Ja mu složim u ADMu, a on kaže neću ja u ZG kupovat. Tad sam mu sklepa x4 630, 4g rama, i gtx460misllim.

I lipo pajdo ode tražit po ST komponente koje mu je složia od oca prijatelj "informatičar". On meni to pokazao(s775, dualac, 4g ddr2 i grafe se nesićam) i sve to u nekom bogzna kojem dućanu u kojem su mu rekli instalirat win7 i programe za 100kn(pirat sve). Ja kažem što nisi u Linksa onda, jeftiniji su. On kaž nisu, za win7 i programe su mi mislili uzet 1500kn. Pa normalno kad ekipa ne misli instalirat pirat. I on je 1 mjesec ostao uvjeren da je bolje prošao nego što bi mu ja u ADM-a složio komp i što bi mu ja kasnije instalira sve što i neka noname firma.

 

I tako drugi frend, susid mi zatraži da mu složim konfu za 4k. x4 630, 4gb ram, gtx460 1gb. I sad ja zovem prvoga da mi kaže na kojim settingsima igra COD6 i Crysis(medium i šteka ponekad kaže). Ok dođe on kod drugog frenda i upali COD6 i Crysis(high i ne šteka). Tek je onda skužio da je ispao neznalac, i da bi taj "informatičar" trebao dati otkaz.

 

U obje situacije se radilo o 20'' monitorima.   Rekao sam sebi, neću više nikome tupit kako i šta jer nema smisla jer uvik postoje "informatičari" koji su zapeli u dobi dominacije s775-ice.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 12:39 (Vapor).
15 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
tpg kaže...
Ovi moji ako im je 1gb graficka ta je on najjbolja ,nemozes ti nji uvjeriti da neka 512,brza ,i jaca njima ako je 1gb to je onda bolje 2x.

eh da 

prejako je bilo kada sam imao 2600xt 256 ddr4(ta je grafa cuda radila) pa 

rasturio graficke od 1gb  

pa je naravno bilo (a ti imas jaci procesor i slicno)

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Evo maloprije onaj moj prijatelj dosao po neke igre pa kaze : "eeeeeee sad imam 2 procesora, 2 GB RAM-a i 512 graficku(misli na VRAM, a igra na 1024x768) i covjek mi reko' da mi nece nijedna igica stekat'" Boze mili pa je li to moguce?

14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Kod grafa je bitna samo memorija, AMD procesore imaju samo oni koji nemaju dosta para za Intel, a ima i specijalaca koji (vele da) imaju 8GB RAM-a, naravno na 32-bitnim Winsima. I tako u nedogled...

 

Imam i jednog koji je htio kupit 2. grafu (xfx 5770), na 17" CRT monitor, 4:3 naravno...

 

E da, još: Original igre kupuju samo kreteni (šta će ti, pa moš skinut, jel') preko Steama je nesigurno kupovat jer se "steam lako hakira i imaš na jutjubu tutoriale kako to napravit al ja nisam još ništa hakirao jer neću". 

Jedan je Učilicu hakirao, ili barem tako tvrdi..

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 14:12 (The Unforgiven).
15 godina
odjavljen
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ja na takvim slučajevima mlatim pare.

 

Reinstalacije, sitni popravki, vraćanje kolekcije Seke Aleksić itd... Računajte da takav krelac ne zna instalirati Firefox a kamo windowse. {#}{#}

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Sum_of_all_fears kaže...

Ja na takvim slučajevima mlatim pare.

 

Reinstalacije, sitni popravki, vraćanje kolekcije Seke Aleksić itd... Računajte da takav krelac ne zna instalirati Firefox a kamo windowse. {#}{#}

Da, bi i ja ali više se isplati otić u servis i dati 200 kuna da ti promjeni pastu na procesoru, jel'? 

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
The Unforgiven kaže...

Da, bi i ja ali više se isplati otić u servis i dati 200 kuna da ti promjeni pastu na procesoru, jel'? 

Imaš loš marketing {#}

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Sum_of_all_fears kaže...
The Unforgiven kaže...

Da, bi i ja ali više se isplati otić u servis i dati 200 kuna da ti promjeni pastu na procesoru, jel'? 

Imaš loš marketing {#}

A očito {#}

 

Nego, jednom me piao lik, 2 godine mlađi od mene kakav komp imam, ja počnem nabrajat komponente a on: "Ma ne, jel Samsungov (???) LG-ov (???) il neke druge firme, na to sam mislio"

Dan danas ne znam što je mislio s time..

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
The Unforgiven kaže...

A očito {#}

 

Nego, jednom me piao lik, 2 godine mlađi od mene kakav komp imam, ja počnem nabrajat komponente a on: "Ma ne, jel Samsungov (???) LG-ov (???) il neke druge firme, na to sam mislio"

Dan danas ne znam što je mislio s time..

Time ti je mislio na proizvođača ekrana. 

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XXX-Man kaže...
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

s pravom te i ismijavao, u laptopima procovi nisu zalemljeni i mogu se mijenjat (izuzetak su atom procesori, ali oni su samo u netbook računalima)

jedino je grafička većinom zalemljena, iako ima dosta laptopa gdje nije

 

edit zbog pravopisnih greški...

A gle,ja na satu radionickih vjezbi rastavljan laptope koje daju profesoru da popravi,lol

Jos nisam naletio na proc koji se moze mijenjat

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
insomniac kaže...
XXX-Man kaže...
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

s pravom te i ismijavao, u laptopima procovi nisu zalemljeni i mogu se mijenjat (izuzetak su atom procesori, ali oni su samo u netbook računalima)

jedino je grafička većinom zalemljena, iako ima dosta laptopa gdje nije

 

edit zbog pravopisnih greški...

A gle,ja na satu radionickih vjezbi rastavljan laptope koje daju profesoru da popravi,lol

Jos nisam naletio na proc koji se moze mijenjat

Nisu uvijek procevi zalemljeni, ima i onih koji imaju svoj socket i mogu se vaditi...

Ali inače, laptop se može potpuno rastaviti na matičnu, proc, grafu i RAM-e bez beda...

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Plahi kaže...

Nisu uvijek procevi zalemljeni, ima i onih koji imaju svoj socket i mogu se vaditi...

Ali inače, laptop se može potpuno rastaviti na matičnu, proc, grafu i RAM-e bez beda...

Grafa je uglavnom uvijek zalemljena za MB.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Plahi kaže...
insomniac kaže...
XXX-Man kaže...
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

s pravom te i ismijavao, u laptopima procovi nisu zalemljeni i mogu se mijenjat (izuzetak su atom procesori, ali oni su samo u netbook računalima)

jedino je grafička većinom zalemljena, iako ima dosta laptopa gdje nije

 

edit zbog pravopisnih greški...

A gle,ja na satu radionickih vjezbi rastavljan laptope koje daju profesoru da popravi,lol

Jos nisam naletio na proc koji se moze mijenjat

Nisu uvijek procevi zalemljeni, ima i onih koji imaju svoj socket i mogu se vaditi...

Ali inače, laptop se može potpuno rastaviti na matičnu, proc, grafu i RAM-e bez beda...

Pa ja san to i reka,da je u vecine,ali pazi VECINE zalemljen,i nemoze se minjat

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji.
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Meni isto na zivac idu debilni padobranci ovog tipa koji svi opisujete. Primjer: Frend me pita za preporuku graficke do 1000 kn. Ja mu preporucim gtx 460 i spomenem da grafa ima 1 gb VRAM-a. Za par sekundi, javi se drugi lik i pocne me uvjeravati da njegova 8600 gt za 200 kn koja također ima 1 gb VRAM-a pojede gtx 460 i da vrti Crysis na max. postavkama...

moj xfire: cajkoteka ; CLAN: http://www.internet-zona.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 17:27 (JURGOLINHO).
15 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

da da isto igram cod4 na nekom serveru 
i pita lik koju da grafu uzme za 1500kn,a ovi mu preporuce 9800gt samo zato jer cod ne steka na njoj  

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

A nedaj bože da im ponudiš GTX 460 sa 768 MB. Njima je, naravno, HD 5670 s 1 GB jača..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice