Kako vi sa prijateljima? zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 32.449
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Maharaja kaže...
gjurki kaže...

na prvoj slici..ono puno toolbara kažeš da si otvorio mozillu a na slici IE ??...neznam dal je to namjerno ili nas zajeb***s :D ako je namjerno onda sorry no hard feelings:D

To sam i ja gledao ali mozda nije mogao screenshotat pa je nasao na internetu primjer da znamo o cemu se radi ... 

ma našo na netu neku tam i samo nabacio....inače bi ja stavio da je u FF-u {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ja sam jednom imao priliku cuti "poucan" razgovor o printanju i papiru izmedju dvije pripadnice ljepseg spola.

 

Osoba A:Znas li da ti o kvaliteti papira ovisi koliko ces papira isprinatati?

Osoba B:Sta da?

Osoba A:Pa daaaa, ako kupis onaj fini papir onda s njim mozes isprinatati i do 2000 Stranica, dok ako kupis manje kvalitetan papir, mozes isprintati samo 90Stranica!

Osoba B:Ma da? Ma strasno! Hvala ti, ovo nisam znala.

 

 

{#}

 

 

 

 

 

 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 1:29 (xZero).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
xZero kaže...

Ja sam jednom imao priliku cuti "poucan" razgovor o printanju i papiru izmedju dvije pripadnice ljepseg spola.

 

Osoba A:Znas li da ti o kvaliteti papira ovisi koliko ces papira isprinatati?

Osoba B:Sta da?

Osoba A:Pa daaaa, ako kupis onaj fini papir onda s njim mozes isprinatati i do 2000 Stranica, dok ako kupis manje kvalitetan papir, mozes isprintati samo 90Stranica!

Osoba B:Ma da? Ma strasno! Hvala ti, ovo nisam znala.

 

 

{#}

 

 

WTF?{#}

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

Dode jednom policajac u trgovinu/servis i donese komp(radi tamo jedna moja poznanica) i kao neznam ja sta je sve je sporo i tak ide prica...

Dobro ona preuzela komp i rekla mu da dode za 2dana da mu kaze sta je i dali vrijedi popravljat.

Uglavnom samo su windowsi otisli i sad kaze ona njemu da trebalo bi sustav mjenjat a ovaj gotov kak sad sustav(nema bleke jel) i sad koliko to kosta pita on!

Kaze ona pa jel imate windowse na cd-u svoje ili tako nesto! Kaze on pa nemam tako sam kupio komp bilo je sve instalirano! Uff...kaze ona to vam je onda 900kn sustav +250kn instalacija

on gotov i sad tisina kad kaze lik e pa jel bi moglo to onak znas piratsko...{#}...kaze joj nesmijem vam ja to tako...a on veli ajd pa ak bude kakva kazna zaboravit ce se {#}...inace taj policajac je jedan od onih koji te nece pustiti ni za zivu glavu ali eto sve ima svoju cijenu...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
odjavljen
offline
Kako vi sa prijateljima?

Mene su jednom u vlaku "udavili" dva lika iz srednje i dva dedeka-pričali su o iPhone-ima. To su najbolji mobiteli vele oni, a meni 97774867 čireva na želudcu.

 

Majke mi, ja ne mogu takve gluposti slušat, radije stavim sluške u uši i smirim se malo. Inače, kad nemam sluške, onda me uhvati mučnina, glavobolja i tlak mi se popne na 180/95. To nije za izdržati kakve gluposti ljudi pričaju.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
CroVandal kaže...

Dode jednom policajac u trgovinu/servis i donese komp(radi tamo jedna moja poznanica) i kao neznam ja sta je sve je sporo i tak ide prica...

Dobro ona preuzela komp i rekla mu da dode za 2dana da mu kaze sta je i dali vrijedi popravljat.

Uglavnom samo su windowsi otisli i sad kaze ona njemu da trebalo bi sustav mjenjat a ovaj gotov kak sad sustav(nema bleke jel) i sad koliko to kosta pita on!

Kaze ona pa jel imate windowse na cd-u svoje ili tako nesto! Kaze on pa nemam tako sam kupio komp bilo je sve instalirano! Uff...kaze ona to vam je onda 900kn sustav +250kn instalacija

on gotov i sad tisina kad kaze lik e pa jel bi moglo to onak znas piratsko...{#}...kaze joj nesmijem vam ja to tako...a on veli ajd pa ak bude kakva kazna zaboravit ce se {#}...inace taj policajac je jedan od onih koji te nece pustiti ni za zivu glavu ali eto sve ima svoju cijenu...

kad sam čito početak ja mislio da je to neki vic{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 17:29 (luka94).
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

Nije stvarno je tak bilo ja sam se kido kad mi je pricala :-)

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

ja sam se namučio sa takvim glupostima:

1. jedva sam frendu objasnio da kod grafe nije sve u memoriji. on bi radije u konfu stavio gt220 1gb umjesto gtx 460 768mb.

2. jedan lik je pričao da nijedna pirat igra ne radi na win 7 ,a i ako proradi da su stalno neki errori {#}

 

nekad se najbolje praviti glup i ne ulazite u takve rasprave. kao što je vex rekao bolje je staviti sluške da se takve gluposti ne čuju

14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Dok sam jos isao u srednju skolu, frendica iz razreda me pitala da li bi ja mogao njoj OS XP snimiti na disketu pa da ce to ona kopirat u program files{#}

 

A neki dan me frend pitao da li moze igrati sa joystikom fifu 11 u multiplayeru {#}

 

Ah da i jutros se desila jedna anegdota, pita mene susjed kat iznad da li bi ja njemu mogao dati sifru od neta kako bi i on mogao koristit net jer se on raspitao da to mene ne kosta nista jer ja imam flet i da je vec nasao moj speedtouch samo mu sifra treba...prvo sam ga malo gledao u cudu...pa ga glatko odbio {#}     jos bi on to besplatno...kakve fix ideje ljudi imaju!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 12:42 (dasoo988).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
dasoo988 kaže...

Dok sam jos isao u srednju skolu, frendica iz razreda me pitala da li bi ja mogao njoj OS XP snimiti na disketu pa da ce to ona kopirat u program files{#}

 

A neki dan me frend pitao da li moze igrati sa joystikom fifu 11 u multiplayeru {#}

 

Ah da i jutros se desila jedna anegdota, pita mene susjed kat iznad da li bi ja njemu mogao dati sifru od neta kako bi i on mogao koristit net jer se on raspitao da to mene ne kosta nista jer ja imam flet i da je vec nasao moj speedtouch samo mu sifra treba...prvo sam ga malo gledao u cudu...pa ga glatko odbio {#}     jos bi on to besplatno...kakve fix ideje ljudi imaju!!!

ako bas oces net,onda ga nauci krast,hahaha

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji.
15 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
insomniac kaže...
dasoo988 kaže...

Dok sam jos isao u srednju skolu, frendica iz razreda me pitala da li bi ja mogao njoj OS XP snimiti na disketu pa da ce to ona kopirat u program files{#}

 

A neki dan me frend pitao da li moze igrati sa joystikom fifu 11 u multiplayeru {#}

 

Ah da i jutros se desila jedna anegdota, pita mene susjed kat iznad da li bi ja njemu mogao dati sifru od neta kako bi i on mogao koristit net jer se on raspitao da to mene ne kosta nista jer ja imam flet i da je vec nasao moj speedtouch samo mu sifra treba...prvo sam ga malo gledao u cudu...pa ga glatko odbio {#}     jos bi on to besplatno...kakve fix ideje ljudi imaju!!!

ako bas oces net,onda ga nauci krast,hahaha

Nemoj siromahu dati ribu, nauči ga pecati{#}

14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ja sam u mjesovitom drustvu sto se tice znanja o kompovima, mada ipak dominiraju ovi sto neznaju, njih ima oko 70%. 

 

Bio ja jednom kod frenda(zna nesta o kompovima) on dobio novi komp. I ja zavrsio kod njeg sto sam imo da uradim. I mi usput kako idemo kod moje kuce susrecemo jednog frenda koji odma ovog pita : " Brate koje tii je marke komp ?". 

Ja se malo zasmijem i objasnim mu sve sto je trebalo. 

 

Isto jedan mi frend prije govori: " Jelde da GTA San Andreas zauzima 512 MB graficke kartice. ".

 

Isto mi je jednom nastavnica izvukla zivce. Pricali o tome mi da covjek u kojoj god starosnoj dobi se nalazio da u njemu jos na neki nacin zivi dijete. i tako ona kaze: " Sigurno nekada i vi vidite oca da se zavuce u sobu i igra igrica." nisam nista htio da govorim. All rec cu joj nekad da prosjecan gamer ima 34 godine. 

dzix
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
dzelo kaže...

Ja sam u mjesovitom drustvu sto se tice znanja o kompovima, mada ipak dominiraju ovi sto neznaju, njih ima oko 70%. 

 

Bio ja jednom kod frenda(zna nesta o kompovima) on dobio novi komp. I ja zavrsio kod njeg sto sam imo da uradim. I mi usput kako idemo kod moje kuce susrecemo jednog frenda koji odma ovog pita : " Brate koje tii je marke komp ?". 

Ja se malo zasmijem i objasnim mu sve sto je trebalo. 

 

Isto jedan mi frend prije govori: " Jelde da GTA San Andreas zauzima 512 MB graficke kartice. ".

 

Isto mi je jednom nastavnica izvukla zivce. Pricali o tome mi da covjek u kojoj god starosnoj dobi se nalazio da u njemu jos na neki nacin zivi dijete. i tako ona kaze: " Sigurno nekada i vi vidite oca da se zavuce u sobu i igra igrica." nisam nista htio da govorim. All rec cu joj nekad da prosjecan gamer ima 34 godine. 

 A tko nebi? {#}

 

Već, ''Nastavnica informatike'', kada smo imali informatiku, radili smo neke temo...stote zadatke =P, i sada po završetku časa, onako, mi se zapričali o kompjuterima ( stvarno xD )  ži ja kažem da je kod mene struktura procesora 64 bita, kad će ti ona meni '' Kod tebe je sigurno neka Pentium 3-ka  ''...ono gledam u nju{#} , kažem... ''Nastavnice kod mene je dvojezgrni procesor, Core 2 Duo e7500'', onda me pita koji su mi winsi, ja kažem, Windows 7 32-bitni...ona kaže, kod tebe je onda sigurno neki Apple Mac!

 

Ey, ne morate vjerovati, ali stvarno!!!

 

...Pentium 5...ROFLMAO, svako govori da ga ima!...

xD

 

A isto tako jedan iz razreda frend kaže da je kod njega grafička hiljadustodvajstosam gigabajta-1128gb xD

 

 

 

 

Tako me jednom frendica zamoli da joj instaliram Resident Evil 4 ( Boji se zaigrati Counter Strike protiv mene, a kamo li horror igrice... {#}...joke ), ja sad sve instalirao lijepo, i da vidim radi li ( inače pirat ), gledam jesam li ga dobro crackao, jesam!...Da udjem u igricu, izadje Error...odoh da vidim koja je grafička, kada ono neka od 32mb...xDDDDDDDDDD

 

 

 

 

...imam tako još milion n00b-ova, ali o tome ću neki drugi put, mrsko mi više pisat' =P

harry
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 20:46 (Captain.Price).
13 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

pa bolje se zavuc u sobu i igrat nego se druzit s budalama i pljackasima...
Sad je tesko naci postenu osobu za frenda, drugcije ti prica iza ledja a drugcije ispred tebe....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
GamerFromBiH kaže...

pa bolje se zavuc u sobu i igrat nego se druzit s budalama i pljackasima...
Sad je tesko naci postenu osobu za frenda, drugcije ti prica iza ledja a drugcije ispred tebe....

 Ogledalo je čovjekov najbolji prijatelj, šta god da kažeš, on će se složiti sa tobom xD

 

Inače si potpuno u pravu, sasd bi ti tu pričao...svašta nešto, ali neću da odem u OffTopic

 

( Već jesam ovim postom :-P )

harry
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Maharaja kaže...
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

0 dana ... si ti troll ? 

Hahahhahahahahah to furaju svi iz mog razreda. Za 1500kn njim jedan lik ko fol "pojača komp", a ono stavi win7(ne original), malo clocka proc možda zamijeni grafu za još neku slabiju(proda je pod jaču) i masno zaradi. 

 

Hehe to je biznis je rekao jedan moj frend koji barem zna što je clock(na pola) i tako zna što je dvo jezgrani i četvero jezgreni proc.

Kruger
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?
Bilo je još gluposti tipa da su AMD procevi sr*nje(i to je rekao čovjek koji se "kuži" u kompove), da je najvažniji takt, da je nVidia više za igre itd.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Captain.Price kaže...

 A tko nebi? {#}

 

Već, ''Nastavnica informatike'', kada smo imali informatiku, radili smo neke temo...stote zadatke =P, i sada po završetku časa, onako, mi se zapričali o kompjuterima ( stvarno xD )  ži ja kažem da je kod mene struktura procesora 64 bita, kad će ti ona meni '' Kod tebe je sigurno neka Pentium 3-ka  ''...ono gledam u nju{#} , kažem... ''Nastavnice kod mene je dvojezgrni procesor, Core 2 Duo e7500'', onda me pita koji su mi winsi, ja kažem, Windows 7 32-bitni...ona kaže, kod tebe je onda sigurno neki Apple Mac!

 

Ey, ne morate vjerovati, ali stvarno!!!

 

...Pentium 5...ROFLMAO, svako govori da ga ima!...

xD

 

A isto tako jedan iz razreda frend kaže da je kod njega grafička hiljadustodvajstosam gigabajta-1128gb xD

 

 

 

 

Tako me jednom frendica zamoli da joj instaliram Resident Evil 4 ( Boji se zaigrati Counter Strike protiv mene, a kamo li horror igrice... {#}...joke ), ja sad sve instalirao lijepo, i da vidim radi li ( inače pirat ), gledam jesam li ga dobro crackao, jesam!...Da udjem u igricu, izadje Error...odoh da vidim koja je grafička, kada ono neka od 32mb...xDDDDDDDDDD

 

 

 

 

...imam tako još milion n00b-ova, ali o tome ću neki drugi put, mrsko mi više pisat' =P

Welcome to the future. {#}

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

@CroVandal

 

Hahaha i ja sam imao slično iskustvo....

Naime ko klinac kad nisam znao za torrente i to,uvijek sam išao kod nekog tipa u igraonu naručivat piratske igrice.Jednog puta sam doletio,a ono unutra 2 murjaka zuje uokolo....

Reko da mi "ko fol" da listu da čitam igrice koje mogu igrat u igraoni misleći kako bi frajer naj*bo da naručujem pred njima,a ono za minutu vidim ovaj mu vadi nekih 15 pir.igrica ispod pulta

Inteligencija nije znanje,već mašta
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 21:08 (KKristijan).
15 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

"Intel je stabilniji, AMD nevalja. Zauvijek Intel" - to sam puno puta čuo od dosta ljudi što noobova što upućenijih ljudi.

 

 

Prije 2 tjedna rođak mi donesao comp i veli popravljaj. Ja otvorim prvo case, nisam ništa drugo niti očekivao, to je paučina i debele naslage prašine.

 

Na cpu cooleru je između venta i hladnjaka bio 2cm debel sloj prašine tako debel da uopće ventilator nije puhao po alu listićima.

 

Pri skidanju cpu coolera su mi pukle 2 kvačice što drže cooler, pa sam s tim imao posla par sati. Psovo sam sve živo no uspio sam riješiti vezicama. Stavio XP SP3, drivere, programe neke i ajd bježi da te više nikad nevidim.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 21:12 (Hyperion).
14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

http://g.bfbcs.com/4290/pc_Omega_HR.png
15 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

  Prvo nisam shvatio, drugo je lame.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

ja stvarno ovdje ništa  nisam skonto.??

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
ilija2010lukic kaže...
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

ja stvarno ovdje ništa   nisam skonto.??

  Ni ja.. :D par puta sam procitao

13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?
Kažem vam ljudi da je bolje glumiti da neznate ništa o kompovima.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Hyperion kaže...
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

  Prvo nisam shvatio, drugo je lame.

Prvo nisam shvatio, a ni drugo.

14 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
dv14 kaže...
Kažem vam ljudi da je bolje glumiti da neznate ništa o kompovima.

pa normalno da je bolje...pogotovo prijateljima jer ce te za svaki ku**c zvat...skini mi ovo popravi ono  ugradio ono zašto ovo zašto ono...pravi se tabula raza i ako te neko pita reci za novce sve znam:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

Više sam razumio ovaj video nego tvoj post.

A life? Cool! Where do I download one of those?
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Pitam ja šogora u subotu da li hoće da mu jailbreakam iPhone 4, on kaže da neće, i jučer me zove da da li mu ipak mogu ZĐIGUBIRATI AJFON... podrapal sam se od smijeha...

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
15 godina
online
Re: Kako vi sa prijateljima?
g520 kaže...

Znači, još uvijek vrijedi pravilo: čitaj kako piše?

 

Ako vi (neki) smatrate da se čita "ati", onda se treba čitati "amd" i "psp", a čita se "a-em-de" i "pe-es-pe".

Kako onda čitate WD (western digital)? Po vama bi to bilo "vd", a čita se "ve-de".

 

Treba postojati neko pravilo - ne može se dio čitati na jedan način, a dio na drugi.

 

 

 

Citam pomalo ovu temu i bacim se u smijeh tu i tamo, ali na ovaj post nikako ne mogu ostati ravnodusan. Gle nesto, inace se cita kako je lakse i bolje zvuci (mozda ti se na prvi pogled cini glupo, al pogledaj prvo primjere).....

 

Primjer 1:

 

ATI

 

Po tvome, zar nije ej-ti-ej, ti si rekao a-ti-ej.... sto je sa slovom a? khm khm

 

Ako cemo bas pravilno onda bismo trebali izgovarati ej-ti-ej (znaci slovo po slovo po eng abecedi), to je tocno, ali..... koliko si puta cuo da netko tako izgovara? cak i na raznim review-ima (mislim na video review) izgovaraju ATI, vecina ce izgovarati ATI jer je lakse i u ovom slucaju nema nekog smisla da postujem abecedu (ej-ti-ej ili pak a-ti-ej)

 

Primjer 2:

 

VW (volkswagen)

 

U ovom slucaju cu izgovarati fau-ve (po de abecedi) zasto? pa bolje zvuci, a kod nas se isto cita V i W, zar nije glupo izgovoriti ve-ve ?

 

Primjer 3:

 

AMD

 

Puno njih ce izgovarati a-me-de, pravilnije je a-em-de sto uopce nije tesko za izgovoriti i zvuci normalno.... ovdje se i sam nekad zbunim kada sam brzoplet, no ne smatram to nekom velikom greskom

 

Primjer 4:

 

PC

 

Ja vecinom izgovaram po de abecedi jer sam tamo zivio, jos sam i ucio taj jezik.... tako da cu ja reci pe-ce, drugi ce reci pi-si (eng) sto je isto pravilno.....

 

Primjer 5:

 

TV

 

HR = te-ve

ENG = ti-vi

DE = te-fau

 

Sve je pravilno, ovisi gdje se nalazis.... kod nas se cesto koristi te-ve i ti-vi, te-fau je pravilno al ne vjerujem da tako netko izgovra kod nas

 

Bas sam se raspisao, mogao bih jos par primjera/kombinacija ako bude potrebno....

 

Sada ontopic, prvo cu osramotiti sebe xD

 

Kada sam prvi put dobio neki komp, win 95-ica, proc 33mhz + turbo tipka pomocu koje radi na 66mhz vau xD (ne sjecam se cijele konfiguracije da me ubis, poklonio mi ga ocev frend).... oni su tada kupili novi komp sa predinstaliranom win 98-icom i imali su neke igre, ja sam kopirao ikonicu na disketu misleci da cu ju moci pokrenuti kod sebe doma na 95-ici xD..... mozda je jos bilo necega, ali ne sjecam se sada

 

Danas se vise ne sramotim kao nekada {#}, znam osnove i vrlo tesko mi se moze prodati neka prica....

 

Drugi:

 

1. Jednom frendu sam punih 1-2h objasnjavao da se intergrirana grafa na stolnom kompu ne moze nikako zamjeniti (nije imao AGP ili PCI-e slot na MBO-u)

2. Opet standardno, 1GB je bolje od 512MB (grafe) ili 3.0 GHz * 4 = 12 GHz i tome slicno..... ah!

3. Prije 10-tak dana, jedan lik govori meni kako mu je netko srao da windowsi nisu bitni da bi internet radio normalno/brzo, on je zbog toga kupio sedmicu i veli meni da mu sada internet radi ko beba (prije je imao XP, vjerojatno je bio nakrcan virusima i sl).... nije mi se dalo prepirati s njim jer su tu bili i drugi ljudi koji nemaju pojma o nicemu kada je tehnologija u pitanju..... mirniji sam tip, osim toga, konkurencija bi me pomela xD

 

Ima jos toga, neda mi puno pisati.....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice