Kako vi sa prijateljima? zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 32.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XYomegaYX kaže...

Eh, premda nije vazano za kompove, imal i tek 4. i 5. sat nastavu, i isli u galeriju likovnih umjetnosti u Osijeku, i zavrsili oko 3 popodne, i malo osli nekolko nas se setati i na sladoled, i frend i ja odemo kuci, i svi: di cete viiii, deru se. I idem u trgovinu oko pol 7m a ono se dvije zenske sa tor bama vraaju kuci, pa ebote, i jos ima starci ne znaju nista.

I kaze mi frend na faceu: ti stvarno nemas zivota, samo komp i igrice, ja sam mu se samo nasmijao jer znam da nije istina. I napravi album, vani sa frendovima, i opis: viditčete, i u 4 sata kolko si cca bili vani, kazu slikat cemo se mi, samo je 3 slike stavio :)

 

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

HH, e to mi je zakon, sjećam se iz škole jedan lik veli e ja bum si sad kupil grafu od 512, da mi bude duplo bolja od ove sa 256. Hheeheh!!!

14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

evo meni jucer upa ovi

 

 

kupit cu 2 grama rama

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Neki dan ja u školi zezam se sa frendovima na svom sonyericsonu c702 i kao stišćem po ekranu kao da je na touch i ovi se smiju i dođe jedan biser i provali da ja imam kameru na touch(valjda je mislio na kameru za video poziv XD) i da tako mogu upravaljt mobitelom, i kaže da je to vidio na dosta mobitela mi se potrgamo od smijeha i počnemo ga ismijavat a on budala nastavi nam objašnjavat kako to postoji i kako je to vidio na dosta mobitela.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

Hh, jooj e dok se sjetim dok mi je frend kupil od mog strica prije mnogo godina prvi komp - 486-icu na 66mhz (i to s turbom). E kak smo se pravili važni s tim, ono kao u normalnom radu smo isključili turbo, tak da padne na 33mhz, jer zakaj ga teretiti (onak trebalo mu je pet minuta od kad si stavil cd zlatka pejakovića da pokrene program za slušat audio cd, koji se zvao ne znam kak, jer očito na win95 još nije postojal winamp ili wmp. Smijeh smijeh1!! Onda dok se to sve otvorilo, e onda bi ko fol stisnuli turbo, a čak je imal komp dolje na prednjoj stani da kažem tak "zaslon" tj ubiti svjetlile su brojke, jel bil na 33 il 66 mhz,. a onda mi ubacimo na 66, uf koja euforija!!! hehehe

a šteta kaj onda nismo niš kužili oko kompova, da mi je sad samo znati kolko je ta "mašina" imala rama i grafičku.

 

A onda druga zgoda, isti taj frend kupil si je cd za pržiti (normalno, mi nismo znali kaj je prženje). I stavi on unutra i očemo mi stavit nekaj na cd - otvorimo my computer i ono veli the cd is not in drive il nekaj tak tipa. Ono mislili smo da se fileovi stavljaju na cd- ko na disketu - copy paste metodom. I odem ja posle do strica kaj se kužil u kompove i pitam da zakaj neće kopirati frendu niš na cd. Ja začuđen, isto ko i frend posle dok sam mu rekel da stric veli kak si prvo treba kupiti pržilicu da bi kopiral stvari na cd. 

A ja se pravil onda kao ono da da, ma ja sam to znal, samo ti nisam htel reći!!! GHEHEHEH, A KLINCI od neki osam godina smo bili:)))))

 

S druge strane, nema veze s temom, al malo je žalosno kaj današnji klinci odrastaju s onak fakat naprednom tehnologijom - em imaju kompove za rasturit u igrama, mobitele s 10mpix kamerom, touch screen, internet, ovo ono, sve najjače komponente a ne znaju ništ o njima, o osnovama kompova, tak da je najbolje bilo dok se ta tehnologija još razvijala od početaka (tipa ovaj primjer sa 486-icom), dok mobiteli još nisu imali ni kalkulatore. Danas je izgleda za mob važno samo da ima face , onak "Jel ti imaš face na mobu"? ili "pa kakav je to mob bez facea? Eto tak!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 23:37 (N. Ohm).
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Ja jos uvjek imam takvu 486 icu alive an kicking :-) moram samo cd-drive staviti pa dam starom neka igra solitare :-)
Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

Hh, a zakon, meni je žal, kaj sam prodal svoj prvi komp, neka 333mhz pentium II, valjda 128ram i tak ostala sr*nja stara, još je imala i zvučnu na ISA slotu, e legendarno! A baš sam ga mogo zadržat i stavit gore u sobu, pa nek bude ak se za nešt nađe, bar da si puštam pjesme neke il šta već.

13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Možda nema veze sa temom, ali mrzim kada netko kaže da će npr, kupiti Play Station 3, i tako govori nekoliko mjeseci, i nikada ne kupi..., pa se to zna odužiti godinama, od rodjendana do rodjendana to govori, pa kad npr. ta konzola ili mobitel izadju iz mode, kažu da ga neće kupovati već da je bolje sačekati da izadje nešta novije i bolje, pa da to uzmu... i tako i za to kažu... I umru bez ničega...

 

Ili kad negdje vide laptop, ispadoše im oči, neznam zašto vole te laptope, govore ''kupit ću sebi laptop'' amm... ( Onako u Homo stilu xD )...a hoće da igraju igrice na njemu WTF..., ili kupe kompjuter ili laptop, ljudi ih oderu, plate SKUPOO...2000km ( 8000kn ) i skuplje, a bolji moj kompjuter od njhovog, a moš ga dobiti djabe ( samo daš pare i dobiješ =P )...ili gledam, rodjak mi kupio laptop...7500kn, ništa ne valja, mogu onakav kupiti gdje hoćeš, jeftinije ( Inače imaju svoju firmu, i bo...blah blah blah XD ) Procesor, Core 2 Duo 2.0ghz ( neznam koji je tačno!, neka grafička,,, slaba skroz...Ati..HD4350!, jedino što ima Rama 4GB, a za onake novce, kupiti kompjuter iz snova...AAAAAAA... SAMO DA ZNATE KOJU BI JA PILU KUPIO ONIM NOVCIMA...ajde, dosta fantazije... Laku noć, sutra vam još pišem {#}{#}{#}

 

harry
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
zOjA26 kaže...

Neki dan ja u školi zezam se sa frendovima na svom sonyericsonu c702 i kao stišćem po ekranu kao da je na touch i ovi se smiju i dođe jedan biser i provali da ja imam kameru na touch(valjda je mislio na kameru za video poziv XD) i da tako mogu upravaljt mobitelom, i kaže da je to vidio na dosta mobitela mi se potrgamo od smijeha i počnemo ga ismijavat a on budala nastavi nam objašnjavat kako to postoji i kako je to vidio na dosta mobitela.

Slična stvar u mom sedmom razredu - jedan lik se kao hvali joj gle imam mobitel s kamerom (u to vrijeme rijetki su mobi imali kameru, a ak su ju imali bila je vga). Imal lik neki sony ericsson T nešto,  - pazi ekran nije u boji, već ono monokromatski il kak se kaže (il je crno il je bijelo, nema između). I okrene lik mobitel na stražnju stranu i pokaže s prstom na logo sony ericssona, onaj zeleni kružić i veli vidiš to je kamera s tim mogu slikat..

Ja onak joj dee beži!! A on počne kaj misliš da lažem==??? 

Pf, ja si mislim onak, ak je to fakat kamera, onda bi slikala jedina valjana slika bila ona kaj slikaš neki horizont tak da je nebo osunčano, pa dobiš jednu lijepu bijelu sliku ili slikaš mrak, pa dobiš lijepu crnu sliku. Get the point?

15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Btw, ova tema rulz!!

15 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Na 99% stvari sam navikao (povećavanje brzine na cd-romu kotačićem za volume, mješanje megabajta i gigabajta, definiranje PC-a kao "kompjuter s kutijom, ne onaj gdje je sve u tastaturi...) ali jedna stvar me je frapirala.

 

Nakon 3 predmeta programiranja, gdje se radilo u Visual studiu, koje je čovjek prošao (uz malu pomoć prijatelja, uključujući i mene) on mene pita "Kako napraviti novi projekt?"

 

Tada sam shvatio da je valjda prvi put sam upalio VS i započeo projekt LOL.

 

  Legenda :) (ili kako se provući kroz 3 predmeta sa minimalno truda XD)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
N. Ohm kaže...

I okrene lik mobitel na stražnju stranu i pokaže s prstom na logo sony ericssona, onaj zeleni kružić i veli vidiš to je kamera s tim mogu slikat..

 

 

Joj kad se sjetim {#} 

Mrzim rasizam i crnce! /// Android FTW /// A.K.A. *TR1PLEX.
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Evo jedna moja iz ranih dana.

 

Kada sam dobio komp, neke 2003, nije bio toliko crn kada pogledam ove ostale navedene, radio je XP normalno, i sad niti sam znao za torrente, niti za skidanje, u nas je tada jos bio internet sa konekcijom kada hoces povezes se i platis koliko potrosis, sporo *ovno, i sad ja i frend smo otisli u trgovinu i kupili NFS U2, i dodjem ja kuci instalirati cemo ga mi, nigjde key-a, a naravno nisam ga znao naci na CD-u, pa sam otisao u "trgovinu" i prodavac mi je napisao key na papir, i sad krene instalacija i zavrsi sve lijepo, onda treba *rackirat igru i naravno ni to nisam znao, vec smo tvrdili da igra ne valja i s tom pricom smo otisli liku, onda nam je on sve objasnio, sta kopirat gdje zalijepit itd.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

nesto naj naj mrze meni je kada pitam lika kakav komp imas, a on kaze: "u mene je komp cetvorka (misli da je cetvorka najjaca, najbolja{#}) i graficka 512, ostalo ne znam"  -.-'

Music4ever
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Gman kaže...

Evo jedna moja iz ranih dana.

 

Kada sam dobio komp, neke 2003, nije bio toliko crn kada pogledam ove ostale navedene, radio je XP normalno, i sad niti sam znao za torrente, niti za skidanje, u nas je tada jos bio internet sa konekcijom kada hoces povezes se i platis koliko potrosis, sporo *ovno, i sad ja i frend smo otisli u trgovinu i kupili NFS U2, i dodjem ja kuci instalirati cemo ga mi, nigjde key-a, a naravno nisam ga znao naci na CD-u, pa sam otisao u "trgovinu" i prodavac mi je napisao key na papir, i sad krene instalacija i zavrsi sve lijepo, onda treba *rackirat igru i naravno ni to nisam znao, vec smo tvrdili da igra ne valja i s tom pricom smo otisli liku, onda nam je on sve objasnio, sta kopirat gdje zalijepit itd.

Fuj!Kupovati piratske igre{#}{#}

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Vise ne kupujem piratske. {#}

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Fićo_CoD 5 kaže...
N. Ohm kaže...

I okrene lik mobitel na stražnju stranu i pokaže s prstom na logo sony ericssona, onaj zeleni kružić i veli vidiš to je kamera s tim mogu slikat..

 

 

Joj kad se sjetim {#} 

Heheh, e baš to!!

15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Najjače mi je još iz škole, veli jedan lik " e ja ti imam najbolji komp na svijetu, bolji je od tvog 100%ˇ, pitam ga ja pa kakav komp ti to imaš, a on će "ma kaj te briga! al moj je najbolji na svijetu i najbrži (tak djetinjasta izreka, a lik išel s menom u to doba u sedmi razred osnovne). Onda mu ja malo se*em koje ja komponente imam, (a on pojma nema o tome), i nakon kaj završim, pitam ga, " i kak se sad tvoje komponente, ak znaš koje su, mogu usporedit s mojima? , a on nato šuti i ode... pfffffff{#}

13 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Fićo_CoD 5 kaže...
N. Ohm kaže...

I okrene lik mobitel na stražnju stranu i pokaže s prstom na logo sony ericssona, onaj zeleni kružić i veli vidiš to je kamera s tim mogu slikat..

 

 

Joj kad se sjetim {#} 

taj sam ja imao mobitel samo u crnoj boji.

ljude sam zajeb. da je to kamera {#}

14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Evo jedna.

http://g.bfbcs.com/4290/pc_Omega_HR.png
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
XYomegaYX kaže...

Evo jedna.

jel taj dečko bolestan?

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
gjurki kaže...
XYomegaYX kaže...

Evo jedna.

jel taj dečko bolestan?

Zacudo nije. Ali lik jednostavno nije normalan. I kaze meni danas, znas kolko samo imam memorije na kompu? Ja pitam jel HDD, on kaze da, ja pitam kolko, on: 8 GB, ja sam se skoro puknio smijati pod satom, i kazem mu, valjda je to R A M, a on, ma je.

http://g.bfbcs.com/4290/pc_Omega_HR.png
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

HEHEHE!! Za puknut! Još će počet miješat takt procesora i memorije

14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
lovac82 kaže...

ja sam kopirao ikonicu na disketu misleci da cu ju moci pokrenuti kod sebe doma na 95-ici xD....

Jao..to me tamo prije desetak godina frustriralo...pa kako ne radi na drugom kompu kad kod mene radi...=)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?

Meni je jednom donio susjed spindl od 50 cd-a da mu naprzim igrica za PS2 i nisam mu nikako mogao objasniti da je CD i DVD razlicito njegov izgovor je bio taj da je cd jeftniji a iste velicine i da se to moze nagurat i na njega!

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
14 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

evo mene po treci puta sa pricom!!!!

svi mi imamo rodake u Dojčland ali i u YuEiysEeeeeeiy...

tako proslo! pazite proslo ljeto! 2010. godina! Dode meni stric iz New Yorka i normalno pravim se glup na sve sta donese tako da oberem poklone i da ispadne on velikodusan, kakva fora dati nekome poklon a da on bude hladan hehe..

i da on brijem kilu zvakaca Big Red sa cimetom i masu cokolada i zitarica i izvadi  on neku smrdljivu karampanu od Nacugi Vara laptopa i pocne on sa spikom: "Viđi Mihael, Viđi auhmevika rođo, LEEEPTOOP... to zato kaj ti lepo stoji na topu svega(jos neke spike prodao znate vec, pjesmice naucio sta se rimuju uz rijec laptop aka. leptop) i ima ti nutva vindoouuuvvz vjištaaa. to je the newest, the best, the najbolji kompjutrrrr ča ima va ameuvika!!!!" i sada se kurCHi on sa time i damo mu iz zezancije cd od severine i kaze on "gledajte!!" i ubaci cd nutra i pocne melodija i kaze: Sada ce na english pocheti da pjeva!!

i naravno htio on to prodati!!! i to onako laptop za apetit ubiti, ja sam brijao da ce ga pokloniti i kaze da ga platio "hijadu dolari" i da ima the best Pentjum nutri i da batery radi pol ure i da je grejt.. naravno nije niti punjac donio niti nista takvoga i sta je najzalosnije, dokazao sam mu da u Kroejšja ima boljih leptopi za hijadu kun, a kamo li dolari :D :D :D :D

za one koji ne kuze, dosao sa laptopom iz 2003. i brijao se obogatiti na razvikanosti upitne kvalitete laptopa koji nisu toliko poznati. Laptop nije marke Nacugi Vara - to je na japanskom konobar, nego sam iskarikirao, neki ljevi skroz ugl...

 

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
14 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

jedna angedota sa prijateljem evo pred 15 minuta:D...izbriso sam imena i stavio slova umjesto:D..ja sam B on je A...pa krenimo

 

A
za koji komp??
21:05
B
šta za koji??
21:06
A
pa na kojem kompu ćeš složit te komponente??
na ovom šta sad imam ili onom šta ću ga kupit
21:06
B
na onom šta ćeš kupit
21:06
A
oke
Prijavi · 21:06
B
nači složit cu ti novi komp sa novim kućištem procesorom matičnom i sve šta ide nutra ako oces?
Prijavi · 21:07
A
a to misliš..ma ne samo mi nađi negdje na internetu neki komp za 2.5000 kn
2.500 kn*
21:08
B
pa nemožeš nać komp??..ne postoji ti to ko mobitel sony ericsson ili nokia..moraš složit od 10 komponenta samostalnu jedinicu
21:08
A
a jebote samo mi nađi na nekoj stranici od neke trgovine kompjuter...
21:09
B
TI SI MAJKE MI MOJE RETARDIRANNN!!!
nemožeš nać kompjuterrrr
jaooooo
21:09
A
daj ajde neda mi se tražit ti znaš naći neki dobar
21:10
B
okej sad cu ti slozit
21:10
A
ma šta ćeš složit??
21:10
B
pa komp
21:11
A
ma ne slagat nego da dobijem sve loženo
složeno*
21:11
B
pa dobit ces slozeno
joj sutra cu ti objasnit u skoli ti nis ocito ne kuzis


dobit ce usput i par samara:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 21:21 (gjurki).
14 godina
moderator
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
gjurki kaže...

jedna angedota sa prijateljem evo pred 15 minuta:D...izbriso sam imena i stavio slova umjesto:D..ja sam B on je A...pa krenimo

 

B
pa nemožeš nać komp??..ne postoji ti to ko mobitel sony ericsson ili nokia..moraš složit od 10 komponenta samostalnu jedinicu
21:08
A
a jebote samo mi nađi na nekoj stranici od neke trgovine kompjuter...
21:09
B
TI SI MAJKE MI MOJE RETARDIRANNN!!!
nemožeš nać kompjuterrrr
jaooooo

ti nisi čuo za gotove konfiguracije???

FAIL

 

edit: http://www.links.hr/index.php?option=katList&id_kategorija=03

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 21:26 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
gjurki kaže...

jedna angedota sa prijateljem evo pred 15 minuta:D...izbriso sam imena i stavio slova umjesto:D..ja sam B on je A...pa krenimo

 

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=3462

14 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

jesam čuo sam ja za gotove konfiguracije i poslje sam mu dao ono iz amda za 2500 kn ali me naživciro jer mi objašnjava kako on oce kompjuter ja mu kažem da cu mu ga slozit a on ma ne slozit ocu samo kompjuter , ja dobro pa slozit cu ti komponente, on ma ne komponente samo kompjuter...pa zamisli kako sam se razpi***o

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice