Najponosniji na prijeđenu igru?

poruka: 87
|
čitano: 20.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Uz sve silne naj-naj teme o igrama evo i jedne koju još nisam našao.

Ja sam baš danas prešao Mirsors EdgeCool, nakon 2 mjeseca igranjaSramim se(i to na easy). Nisam baš neki gamer ali sam se dosta namučio oko nje, pa sam sretanOsmijeh, i ponosam kao nova godina.

 

I usput to mi je jedina igra koju sam prešao(osim 2. namobitelu),od svih silnih igara koje sam igraoSramim seBelji se.

 

Napišite nakon kojih ste se igara osječali najsretnijim kad ste ju prešli.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
14 godina
protjeran
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

meni je bilo žao kad sam prvi put prošao grim fandango... bilo je tako lijepo, a sad je gotovo...

 

dan danas čekam nastavak

ideš...
16 godina
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Baldurs Gate II: Shadow Of The Amn

 

Šta ne naprave noci Baldurs Gate, nema mu ravnog RPG-a

dotore1
15 godina
protjeran
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

sa frendom proso gran turismo 4 nakon beskonacno sati igranja Smijeh

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
15 godina
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?
ivan262 kaže...

Uz sve silne naj-naj teme o igrama evo i jedne koju još nisam našao.

Ja sam baš danas prešao Mirsors EdgeCool, nakon 2 mjeseca igranjaSramim se(i to na easy). Nisam baš neki gamer ali sam se dosta namučio oko nje, pa sam sretanOsmijeh, i ponosam kao nova godina.

 

I usput to mi je jedina igra koju sam prešao(osim 2. namobitelu),od svih silnih igara koje sam igraoSramim seBelji se.

 

Napišite nakon kojih ste se igara osječali najsretnijim kad ste ju prešli.

 JA Mirrors Edge nisam igrao ni 1 tjedan, prešao je za čas, pre kratka je!
od ostalih:
NFS Most Wanted, U2,...
Call of Duty skoro sve (Cod2 na Veteran)
San Andreas, Vice City
Unreal Tournament 2003, 2004 i sad novi 3
Soldier of Fortune 2 (dosta duga igra)
FarCry (orginal, ne 2-ica)
Ma tesko mi je se sjetit sad.
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

I sad se sjećam uzbuđenja kad sam prvi put prešao Super Maria i Contru. Neponovljiv osjećaj. Dodao bih još i Serious Sam na "serious" težini (tko god je probao zna o čemu pričam ;)).

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
protjeran
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?
scorpion667 kaže...

I sad se sjećam uzbuđenja kad sam prvi put prešao Super Maria i Contru. Neponovljiv osjećaj. Dodao bih još i Serious Sam na "serious" težini (tko god je probao zna o čemu pričam ;)).

 joj contra ja i frend smo skurili 4 adaptera na to igri
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
15 godina
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?
scorpion667 kaže...

I sad se sjećam uzbuđenja kad sam prvi put prešao Super Maria i Contru. Neponovljiv osjećaj. Dodao bih još i Serious Sam na "serious" težini (tko god je probao zna o čemu pričam ;)).

 Na super mariju mi je još malo ostalo da pronađem sve nivoe(našao 97/100) a glavnoga samse prvi put patio, a sada ga prijeđem žmirečki.
Contru sam igrao na segi, ali verziju sa samo 3 života, i ja i susjed nakon 6 mj. igre ju napokon prešli i u međuvremenu (dok smo igrali razbili jedno 20. joysticka).
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Half life 1 nakon naizmjeničnog igranja brata i mene nakon 1 mjesec igranja napokon završili. To nam je bila prva takva igra. Prije tog smo samo dos igre igrali koad super mario, duke nukem, lotus, tyrian itd. i mogu ti reci da sam bio jaako ponosan sto smo napokon zavrsili to cudo.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Kad sam prešao resident evil 4 jer sam se namučio dok sam ju prešao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 8:41 (gamer1911).
15 godina
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?

Syberia serijal, resident evil serijal, broken sword, dino crisis hm ima sigurno jos desetina avanturica slicnih ovima koje sam preso i samo na takve igre sam ponosam kada ih predem jer ja pucacine tipa far cry 2 i ostaloh shita ne pokusavam opce igrat po misijama jer je to prelagano i pre dosadno da bio ponosan kad bi ih preso.

 

eventualno neka strategija al danas ih bas i nema nesto zabavnih i dostojnih da ih igram. :D

15 godina
protjeran
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

evo, jučer Fallout 3... užas...ljut sam jer je prebrzo završilo, a tako savršena igra...i još k tome žrtvovao sam se za dobrobit čovječanstva

puno igara igram...al ne prolazim ih baš...

prošao još CoD serijal, Far Cry, Neighbours from hell (1,2), GTA San Andreas...ima još, treba se sjetit...masa njih s PSOne i PS2

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
15 godina
protjeran
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Ja bih volio da nisam prešao neke igre.Plač

http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
offline
Najponosniji na pijeđenu igru?

Another world na Amigi, nas četvero kod mene doma, kako je tko poginuo, tako je joystick išao dalje... sve dok ga nismo završili :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?
scorpion667 kaže...

I sad se sjećam uzbuđenja kad sam prvi put prešao Super Maria i Contru. Neponovljiv osjećaj. Dodao bih još i Serious Sam na "serious" težini (tko god je probao zna o čemu pričam ;)).

 
Super Mario je bila prva igra koju sam prešo, a Contru sam prešo sa prijateljem (nemoguće je sam kad si klinac :)... i tad nismo znali za Konami kod....
Još da nadodam Strikers 1945 II, I Wanna Be The Guy i Oddworld:Abe's Exodus.
also, the Game.
16 godina
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?

Najponosniji sam na prelazak zadnjeg Bossa u Crash Bandicoot 3, al` mi se napio zivaca.

I misija u Syphon Filteru (gdje treba unistiti helikopter), tko je igrao zna o cemu pisem.

Mislim da mi je trebalo jedno 2-3 dana dok nisam uspio skuziti taktiku.

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

...prva igra koju sam prešao do kraja 1998 godine na Macintoshu: Bonkheads...Warcraft I...

...na Pentiumu 4: Desperados, najponosniji na Diablo II Hell, Dungeon Siege, Titan Quest...

najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
16 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Prva igra koju sam bio prešao bila je Contra, a najponosniji sam bio kad sam prešao Double Dragon, eh tu sam se napatio.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Nisam bas "ponosan" kad predjem igru. To mi slici kao da bi trebao biti ponosan kad pregledam neki film..

Jedino sto mi pada na pamet nesto slicno tome, je kad sam na Playstationu presao Metal Gear Solid i bilo mi je drago sto sam odigrao tako kvalitetnu igru.  

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
14 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

super marijo

15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Devil May Cry 4.

15 godina
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Najviše koja me ja zadržala je Jagged Alliance 2, predobra turn based strategija.

We need a patch for human stupidity.
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

I još sam bio ponosan kad sam dobio rank 55 na cod4 multiplayeru.

15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Uf Morrowind...

Presel sam i njega i bloodmoon a tribunal nisam mogel zbog buga.

http://www.urbandead.com/
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Ultima 8.

Daboga se Garriot jedan dan izgubio u katakombama kakve je dizajnirao za igru. Izgubio sam 8 mjeseci zivota na toj igri.

 

Ibanez RG1527 * Mesa Simulclass 2:90 * Mesa Triaxis (4th edition) * TC Electronics GMajor * Marshall JCM 1960 * Behringer FCB1010 + UNO mod * iPc + Ubuntu Studio * Van Den Hull D501 silver
15 godina
neaktivan
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Beneath a Steel Sky

I Warcraft 3 kad sam onoga Archnešto pobijedia.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 15:31 (netko_namo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najponosniji na pijeđenu igru?
Chaky kaže...

Najponosniji sam na prelazak zadnjeg Bossa u Crash Bandicoot 3, al` mi se napio zivaca.

I misija u Syphon Filteru (gdje treba unistiti helikopter), tko je igrao zna o cemu pisem.

Mislim da mi je trebalo jedno 2-3 dana dok nisam uspio skuziti taktiku.

 Takodjer Syphon filter na plejki i Jet set Willy na ZX Spectrumu.(Nema goreg nego kad igras par sati a vani zagrmi i nestane struje na tren pa sve ponovo LOAD˝˝)
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Da Vinci Code i GT4

16 godina
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

Mafia.Skoro sam se plakal na kraju dok ga ubiju :((

Me love u Not!
15 godina
offline
Najponosniji na prijeđenu igru?

NE bih mogao reći da sam ponosan na igru i obično mi bude bed jer mi dođe žao što je igra završila. Ipak igra nakon koje sam bio sretan kada sam ju prešao jest Doom 3. Previše mraka za moj ukus, tako da sam se dosta napatio i jedva sam čeko da to prijeđem a ono nikad kraja. Najveće razočaranje nakon prijeđene igre - Dreamfall - super priča i taman sam se uvukao u taj svijet kad ono odrezan kraj (kao kad u sapunicama naguraju 5 vjenčanja i 2 smrti negativaca za zadnju epizodu i happy end.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice