Predstavite se izdvojena tema

poruka: 898
|
čitano: 271.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: Predstavite se
cod4gamer kaže...
KerFlorijan kaže...

Martin,13 godina,Zadar,volim informatiku i elektroniku {#}

kako lazes hahahahahaha

trolling 'em noobs :D 

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima,Robert iz Varaždina {#}

15 godina
online
RE: Predstavite se
ribar kaže...

evala, ja san ribar i zivin u dalmaciji, bavin se vatanjen riba, svi vrsta, cak i sestrine pijateljice u zadnje vrime jerbo su naresle i pocele nosat minice, a vala isusu ugrijalo je, volin lovit ribu na sve nacine al najdraje mi puskon tj podvodni ribolov, u slobodno vrime osin ribanja radin u vrtlima, naci okopajen i rizen masline, loze, i nesto vocaka, radin marende s ekipon a digod i zasviramo cagod jos ka ima pravog domaceg vina dis bolje, e, znan i skuvat ca god van padne na pamet a na gradelin san mestar

 

idjen i na neki faks vec par godina al to je samo da nemoran radit tako da cu studirat jos neko vrime dok mala ne zavrsi svoj pa da je mogu zenit

 

ajd zivili

 

 

{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bok,

 

Bugov forum pratim od 2009., kada sam se i registrirao, a evo me i 5 godina kasnije s prvim postom :)

 

Inače sam po struci novinar, a po zanimanju online marketing i eCommerce nešto (www.sonusart.hr)

 

Ako netko ima neko specifično pitanje vezano uz audio/video opremu ili Sonus Art općenito - tu sam.

 

I da, nije da ne volim forume, ali obično više pratim, manje sudjelujem. Od danas sam to odlučio promjeniti 8)

 

Poz,

Marcel

Web Wookiee #DontBeEvilBlogger
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 17:52 (hedseek).
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, Ivan iz splita, 21 god. Pratin forum vec neko vrime. Sa PCom od malih nogu, 'ovisnik' o wowu iii takkoo..

 

Jos jednom pozdrav sim clanovima, ugodno druzenje. :)

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Zdravo, Ime::Bruno, zivim u okolici Varaždina, ucenik Elektrostrojarske škole Varaždin, interesiram se za programiranje i fiziku {#}

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, nadam se da me stariji clanovi BUG-a vec poznaju, nisam bio aktivan neke 2 godine na forumu pa sam napravio novi profil, batalio sam gaming, hardwer i komplet IT svijet ali sada mi se opet javila zelja za tim pa nadam se da ce mi sadasnji clanovi pomoci da se vratim u tok sto svega toga tice.

13 godina
offline
Re: Predstavite se
SpyGi v3.0 kaže...

Pozdrav, nadam se da me stariji clanovi BUG-a vec poznaju, nisam bio aktivan neke 2 godine na forumu pa sam napravio novi profil, batalio sam gaming, hardwer i komplet IT svijet ali sada mi se opet javila zelja za tim pa nadam se da ce mi sadasnji clanovi pomoci da se vratim u tok sto svega toga tice.

dokazi nam da si to ti, jos jednim retardiranim videom kao sto je ovaj 


inace ti ne vjerujemo

 

pozz {#} 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se

Haha nema potrebe za tim ovaj video je iz puberteta i takve faze su prevazidjene {#}

14 godina
odjavljen
offline
Predstavite se

Je, to je on, stavio je sliku u drugoj temi, pogledajte pod njegove postove!

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
online
Re: Predstavite se
SpyGi v3.0 kaže...

Haha nema potrebe za tim ovaj video je iz puberteta i takve faze su prevazidjene {#}

Spygi legenda, masno klokovani Athlon sa 800W Korser napajanjem i HD 999990XT

9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
Ranko Kukumar kaže...
SpyGi v3.0 kaže...

Haha nema potrebe za tim ovaj video je iz puberteta i takve faze su prevazidjene {#}

Spygi legenda, masno klokovani Athlon sa 800W Korser napajanjem i HD 999990XT

Ne znam da li ste sretni ili razocarani mojim ponovnim dolaskom na forum, ali samo da vam kazem imam najbolje namjere prema forumu i forumasima i uvijek cu pomoci oko necega ako budem mogao, a doticni Jakovp je iz prilozenog mnogo zatecen mojim dolaskom cim brzinom svjetlosti raznosi vijest o mom povratku. Peace ! {#}

12 godina
online
Re: Predstavite se
SpyGi v3.0 kaže...

Ne znam da li ste sretni ili razocarani mojim ponovnim dolaskom na forum, ali samo da vam kazem imam najbolje namjere prema forumu i forumasima i uvijek cu pomoci oko necega ako budem mogao, a doticni Jakovp je iz prilozenog mnogo zatecen mojim dolaskom cim brzinom svjetlosti raznosi vijest o mom povratku. Peace ! {#}

Ja sam sretan, bit će bar smjeha, ajd baci neki novi video o baki i banja luci :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se

 

Ja sam sretan, bit će bar smjeha, ajd baci neki novi video o baki i banja luci :D

Bacao si ih ti jarane kad si imao 13. godina, vjerovatno si imao i gorih ispada samo sto si stariji vjerovatno pa tad kacenje na youtube nije bilo u trendu, taj video je snimnjen 2008 kad 99% posto mojih vrsnjaka nije ni znalo sta je to dok sam ja u toj dobi visio 24/7 na BUG-u i sklapao konfe u hardverskoj temi..

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, Jovan (19 god) iz Backe  Topole (Srbija), zavrsena srednja masinski tehnicar motornih vozila, bavim se web i grafickim dizajnom (pocetnik)

12 godina
offline
Predstavite se

.

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 15:43 (DarkoKwon).
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Nadimkom GeorgeKidd, imenom Jure. Web developer i web dizajner. Ovdje uglavnom da naučim nešto o hardverskim problemima i njihovom rješavanju. Pozdrav zajednici :)

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozz svima...

metal rules
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav,zovem se Damir,dolazim iz Karlovca,bavim se web dizajnom te servisom računala u zadnje vrijeme poceo sam se baviti i mrežama te serverima :)

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdravljam cijenjenu gospodu,

 

Prije svega, dYn je jedno veliko đubre. Voli da provodi mnogo vremena za računarom i nema prijatelje, niti curu (ako ima neka slobodna, neka se javi; šifra: vruća sam). Umije da zabavlja raju, ali isto tako ne voli pretjerano ozbiljna druženja. Previše je emotivan, što mu je u neku ruku i veliki minus, ali ono..drži se on (jak je mladić). U svojoj mladosti je volio ilegalne supstance, ali su ga iste umalo koštale glave nakon što je na ekskurziji u 4. razredu pokušao da 'prošverca' pola kile bijelog u profesorovoj torbi (ne pokušavajte ovo, njemu nije uspjelo). Ne pitajte kako je završilo. - Gadno. hehe

 

Uostalo, to bi vam bilo sasvim dovoljno, mada ćete i kroz postove saznati mnoštvo novih stvarčica o dYn-u i njegovim urnebesnim životnim avanturama. One love

11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
dYn kaže...

Pozdravljam cijenjenu gospodu,

 

Prije svega, dYn je jedno veliko đubre. Voli da provodi mnogo vremena za računarom i nema prijatelje, niti curu (ako ima neka slobodna, neka se javi; šifra: vruća sam). Umije da zabavlja raju, ali isto tako ne voli pretjerano ozbiljna druženja. Previše je emotivan, što mu je u neku ruku i veliki minus, ali ono..drži se on (jak je mladić). U svojoj mladosti je volio ilegalne supstance, ali su ga iste umalo koštale glave nakon što je na ekskurziji u 4. razredu pokušao da 'prošverca' pola kile bijelog u profesorovoj torbi (ne pokušavajte ovo, njemu nije uspjelo). Ne pitajte kako je završilo. - Gadno. hehe

 

Uostalo, to bi vam bilo sasvim dovoljno, mada ćete i kroz postove saznati mnoštvo novih stvarčica o dYn-u i njegovim urnebesnim životnim avanturama. One love

 hahaha , kakav si ti svercer ;) dobro si ti imao para na ekskurziji za pol kile bijelog ;)  zivio ti meni 

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

My name is Miro, I'm an alcoholic...
I have a disease and they don't know what to call it
Better hide your wallet..AHEM! Dosta gluposti...

 

Pozdrav svima! Stari član sam PCP Foruma... poznat pod istim nadimkom.

Došao sam ovdje potražiti pomoć jer nam je forum pust ko sahara, a neda mi se čekati tri dana na odgovor.

Nadam se ugodnom druženju bez Wekya. ( Njemu ste zabranili pristup ostalim forumima, jelda?)

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozz,Dakle da se predstavim, ,..moje ime je Igor 26 god  i vec sam okorijeli gamer :D dugogodišnji sam član na psx i gameplay forumu,samo zbog obveza nisam više stigao pratit ali kako sam kupio ps4 htio sam naći forum gdje bih mogao zamjenit,prodat ili ti samo raspravljat o igrama,konzoli,problemima današnjice,naše države ali kako njih boli briga za nas tako i nas briga za njih,pa je bolje da se držim igara jer mi je to strast još od malena kad sam prvi put zaigrao comodor,segu,nintendo pa sve do ps1,..uglavnom nikad nisam imao problema sa razmjenama i kupovinom igara na ovaj način pa se nadam da ce me ta reputacija i ovdje slijediti,drago mi je sto sam postao član i budite blagi jer još nisa stigao pohvatat sve mogučnosti foruma.

 

nick-name dart-moul sa gameplay-a

nick-name gamertron sa psx  ,na oba foruma sam među pouzdanim članovima,sa više prodaja i razmjena proteklih u najboljem mogucem redu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 21:17 (ghost88).
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima na forumu. Antonio iz Zagreba, 27 godina. Dugo pratim ovaj forum, nikako da se registriram, pa eto da i to riješim. Većinom se bavim videoigrama (velikom većinom), hardverom, virtualizacijom, operacijskim sustavima (Windowsi), itd. Eto to bi bilo to za početak od mene.

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav!!!!!!  

 Ja sam Kruno dolazim i Križevaca. Registrirao sam se na ovaj forum zato što imam nekih problema sa hard diskom o kojem ću pričati u dgovarajućoj temi. Bavim se pomalo sa motorima, računalima... Moje računalo je laptop Emachines E525, a buraz ima laptop Acer 5750 ZG.  

9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

ja sam brat od habs-a, on je prije imao account na forumu, lijepo smo se informirali preko njegovog accounta dok on nije dobio crni karton zbog svađe sa fridey-om.....

sada ja imam svoj account!

 

 

brat od habs-a
10 godina
odjavljen
offline
Predstavite se
S obzirom da nisam vidio ovu temu dosada jer većinom visim na bircu i antivirusnoj temi,nakon 20 mjeseci registracije bilo bi red da se i ja predstavim.Moje ime je Denis aka Silwncer i bavim se računalima općenito no i mobiteli nisu izuzetak. Svoje vrijeme provodim na ovom forumu i MalwareTips.com da pomognem što bolje ljudima. Veliki sam ljubitelj računala i karijeru kao tehničar sam započeo 2012. Prije registracije sam bio gost i učio od kize i ihusha dodatne stvari,no osnovni uticaj su mi bili Britec09 i mrizos.Kada nisam na forumu onda tragam za malwareom,testiram sigurnosni software i popravljam i podučavam starije tehnologiji.Što se tiče zarade ima se tu i tamo,najviše zarađujem na uklanjanju virusa i optimizaciji računala a također i na sastavljanju računala od scratcha.Imam 10 operativnih sustava na Vmware Workstation 11 i 2 računala i laptop.Ako imate kakvih problema sa vašim računalom slobodno pitajte pa ću vidjeti što mogu učiniti.
Problemi sa vasim racunalom ? Javite se u PM da sredimo :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
brat od habs-a kaže...

ja sam brat od habs-a, on je prije imao account na forumu, lijepo smo se informirali preko njegovog accounta dok on nije dobio crni karton zbog svađe sa fridey-om.....

sada ja imam svoj account!

 

 

 Nice try,i see wat you did here.

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Poz,

nov na forumu, ocito, hobi mi je audio samogradnja ali povremeno pratim i PC teme...pa...evo me i ovdje...

koliko cu biti aktivan, ovisi ako naletim na nesto vezano za rPi kao centar za multimediju...ili meni nesto drugo zanimljivo

nisam expert u nicemu ali eto...laganini

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice