Predstavite se izdvojena tema

poruka: 886
|
čitano: 190.694
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 mjeseci
neaktivan
Pozzz svima na forumu!!!

Pozzz svima, moje ime je Nenad, živim u Vršcu, radim u zdravstvenom sektoru i obožavam IT, kao i video igre, još od davnog Spectrum-a, preko Amiga-e 500, Amiga-e 2000, ali isto tako i od vremena NES, SNES, PS1, a od skoro i vlasnik BRANDNAME HP OMEN X (zbog koga nisam primao platu godinu dana...) desktopa, kao i PS4Pro konzole, PS VR i svih mogućih gadgeta za igre. Takođe veliki sam filmofil, hedonista, shop-oholičar i 'bloger u pokušaju'... Živim sam, razveden sam, a radim takav posao da imam baš dosta slobodnog vremena i ogroman god.odmor, tako da sam skoro mom sinu, koji ima 9 godina, kupio PS4 1Tb Slim GoW BUNDLE, tako da sada igramo zajedno igre i kada nismo zajedno 

Obožavam igre koje imaju priču, poput Witcher-a, GTA serijala, Detroit Become Human, Final Fantasy serijala, GoW, RDR ali i mojih fave igara The Last of Us i Death Stranding (valjda će izaći početkom sledeće godine....), takođe vidim veliki potencijal u igrama koje više liče na triler film, bez komplikovanog gameplay-a u koje može da se uključi bukvalno svako ko malo bolje poznaje engleski jezik, sa dobrom grafikom i za više ljudi, SONY je odličan posao uradio sa PlayLink igrama koje se igraju preko PS4 konzole ali sa mobilnim telefonima (doduše malo više klase) isključivo u duštvu, poput igre Hidden Agenda!!!

Svi koji imaju PS4 mogu da me dodaju, tamo mi je isti nick kao i ovde samo na našem jeziku (mislim općenito na balkanski jezik i smatram da se svi mi sa prostora bivše YUGE odlično razumemo); dakle PSN nick je besantesteras; dok je mom sinu PSN nick LAZAR_JASON (šta ću kada tako mali obožava horrore iz 80-ih, poput Friday The 13th) io oboje imamo US naloge zbog cena igara koje u $ izađu mnogo jeftinije nego u bilo kojoj dr PS podržanoj valuti...

Na STEAM-u mi je potpuno isti nick kao i na PSN, ali sam u zadnje vreme više na konzoli, jer komp mi služi za neke druge stvari, poput video editinga, montaže, graf. dizajna, i svašta nešto što radim u slobodno vreme...

P.S. Zbog sina sam prinuđen da igram barem dve partije Fortnite-a dnevno, ali moram da priznam da sam užasan u toj igri i da nikako ne mogu da savladam tu *gradnju* 

https://card.psnprofiles.com/1/besantesteras.png[/IMG]
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 23:16 (AngryChainsaw).
10 mjeseci
Predstavite se

Pozdrav svima

10 mjeseci
Predstavite se

Pozdrav svima!

Zovem se Denis i živim u Zagrebu. Pridružio sam se ovdje, jer se nadam dobrim i iskrenim savjetima.

2 godine
Predstavite se

Pozdrav ljudi!

Zovem se Pero Peric i ovo mi je 15sti lazni profil. Nekad sam znastvenik, nekad psiholog, nekad menadjer ovisno o profilu. Vise se ne sjecam tko sam zapravo. Inace radim u skladistu u Konzumu i strastveno citam i komentiram na indexu.

6 godina
neaktivan
Re: Predstavite se
O_O_O kaže...

Pozdrav ljudi!

Zovem se Pero Peric i ovo mi je 15sti lazni profil. Nekad sam znastvenik, nekad psiholog, nekad menadjer ovisno o profilu. Vise se ne sjecam tko sam zapravo. Inace radim u skladistu u Konzumu i strastveno citam i komentiram na indexu.

Hahahahahahahahaha! 

Pozdrav!
9 mjeseci
neaktivan
Predstavite se

Pozdrav svima iz Novog Sada!

https://servis-kompjutera-novi-sad.weebly.com/
8 mjeseci
Predstavite se

Pozdrav svima, moje ime je Antonio, dolazim iz male Baške Vode. :)

7 mjeseci
neaktivan
Pozdrav iz Banja Luke
6 mjeseci
Predstavite se

Ja sam Dubravko i pozdravljam ekipu sa BUG foruma 

već sam duže vrijeme promatrač a sad sam se odlučio i učlaniti

6 mjeseci
neaktivan
Predstavite se

Pozdrav svima.

Ja sam Ive i dolazim iz Rijeke

6 mjeseci
Predstavite se

Pozdrav svima.

Forum je Top. Mislim deka ce da imamo ubav provod zajedno.

Cheers

5 mjeseci
neaktivan
Predstavite se

Pozdrav društvo,novi sam ovdje pa pristojnost nalaže da se predstavim a ja sam Linićev glas u mraku šta te pita di su ti pare,eto na

5 mjeseci
Predstavite se

Evo da se i službeno predstavim, kad već raspravljamo danima.

Pozdrav ljudi, ja sam Filox, iz Splita, 36 godina, serviser osobnih računala i ekonomist po struci. Nadam se dobrim i konstruktivnim raspravama s vama. Hobi mi je audiofilija i gluposti. Želja mi je uvalit se u 4x4 off-road, ali treba para za Nissan Patrola... 

Skupljam salvete i volim sve što vole mladi.

Live long and prosper.
10 godina
Predstavite se

(iz prateće dokumentacije)

kad biste mi znali imeprezime, mogli biste me izguglati na nešto više od dvije stranice (1920 x 1200, font mid size, full screen). čak me i wikipedija uvrstila u opis. rođen sam istoga datuma kad i michelangelo (renesansna ninja kornjača) a i godina je tu negdje. po zanimanju sam nezainteresiran i nezanimljiv a zvanja imam nekoliko (zajedno s pripadajućim školama/fakasima; u onome koje mi je najmrskije dogurah do mr. sc. po starom, a dr. po novom). jedan border collie (a tako se zove jer se pokenja uvijek na granici asfalta i trave, neovisno o veličini travnate površine) i ja činimo nerazdruživ par-nepar-bim-bam-bus. hobi mi je spavanje ali nemam duplića za razmjenu. duhan uživam oralno. ne gravitiram alkoholu ili trozi. kao ortodoksno-stoički idealist, vjerujem da će svi ljudi (pa i sestre) jednom (nažalost) biti braća, što ukazuje na opći incest. tu prestaju sva moja vjerovanja i ufanja. (pre)sretno razveden poput rvacke obale, već skoro 3 decenije. najveći otok mi je trbušni. radim doma pa sam osuđen na samomobbing i zabranu sindikalnog organiziranja. nadimak za forum odabrao sam zbog pseudonima. smrt me neće dobiti živoga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
O_O_O kaže...

Pozdrav ljudi!

Opis prosjecnog rvata na internetu. Najjace mi je ovo s titulama, svi su direktori svemira, visoka primanja, posjeduju vise nekretnina na moru (s bazenom), a u stvarnosti rade kao zamjenik pomocnog portira u brodogradilstu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
2 mjeseca
Predstavite se

Pozdrav svima, ime mi je Matej, imam 15. Trenutno polazim 1. razred TŠS, zanimanje strojarski računalni tehničar. Volim "gaming", a volim i dobro papati . Eto, zanima me programiranje, planiram se aktivirati u tom pogledu, kao i 3D Dizajn, odnosno animacije. Također sam upoznat sa nešto Web Dizajna, rođo moj ima taj predmet pa od njega prepišem nešta, pa da probam, hehe. Pozdrav svima!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice