Predstavite se izdvojena tema

poruka: 897
|
čitano: 271.234
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Davor, student apsolvent iliti idiot na fakultetu elektrotehnike i budala


Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
16 godina
offline
RE: Predstavite se

Bok ekipa! 

Što reč...    Bug i Hrvati Smijeh

 

 

Inače, diplomirani ekonomist smjera poslovna informatika, CCNA diploma i trenutno radim u vodečoj banci u nas Namigiva

 

Želio bih napomenuti da sam čitatelj i pratioc Buga od povoja (broja 1 kojeg sam uspio naknadno nabaviti igrom slućaja, te tako upotpuniti kolekciju), te strastveni gamer i hardverski entuzijast.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 20:35 (Dado_ZG78).
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Samo da pozdravim sve, čestitam na otvaranju foruma i poželim sreću u daljnjem radu.

 

Inače, admin PCE foruma...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 20:45 (tor).
16 godina
offline
Predstavite se

Nikola, student multimedije i isto PCE member (nick na PCE mi je potemkin .hr ) Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 20:52 (p0temk1n).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
electrus kaže...

Ja sam Antonio, uploader sam na nekoliko foruma... ako nekome neš od software-a triba javite...

 uploader ?

možeš malo pojasniti ;) ?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
Marplot kaže...

Marplot, nešto moderatorskih iskustava, malo manje administratorskih...Smijeh

Volim popit čašu Rizlinga, a i više njih.Smijeh

Pozdrav svima!


Njemački Rizling smrdi :) 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
Dado_ZG78 kaže...

Bok ekipa! 

Što reč...    Bug i Hrvati Smijeh

 

 

Inače, diplomirani ekonomist smjera poslovna informatika, CCNA diploma i trenutno radim u vodečoj banci u nas Namigiva

 

Želio bih napomenuti da sam čitatelj i pratioc Buga od povoja (broja 1 kojeg sam uspio naknadno nabaviti igrom slućaja, te tako upotpuniti kolekciju), te strastveni gamer i hardverski entuzijast

 

 Wow to idem i ja, ako je na Vernu smjer poslovne informatike ista stvar! Naravno, nisam napisao da sam takodjer strastveni gamer i hardvare frik od kad znam za sebe!

 

...:::Anime Phreak:::...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 22:40 (Aral).
16 godina
protjeran
offline
Predstavite se

....poput Štrumpfa Lumena, svaka riječ Papa Štrumpfa mi je zakon, dosta toga shvaćam ozbiljno, potencijalne opasnosti i prijetnje sagledavam iz svih kuteva, inače dosta toga me zanima s manjim ili većim intezitetom bavljenja s istim...poljporivreda, književnost, povijest, računala i tako.

 

Inače štrumpfam nadmoćno!

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Matija, srednjoškolac, mali anime freak, do sada nepoznat u javnosti, mama i tata mi nisu dali da budem po netu i tamo trošim dane svoga dragocjenoga života, buhuhuhu, :D


Meaningless ideals will eventually crumble before reality
16 godina
offline
RE: Predstavite se
SinCr0 kaže...

ako mislis na ono predsjednika HR.Squada(bivseg), ne...naime davno sam smisljo sebi nick i nekako sam dosao do ovoga i na kraju sam slucajno vidio da vec postoji netko,al zao mi ga je bilo napustit pa sam tako i ostao...

Momak, kad vec krades nick barem stavi odgovarajuci avatar :)
p.s. pretpostavljam da znas kako ljudi dozivljavaju lamere koji "slucajno vide da netko ima isti takav nick"??
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
HR_SinCr0 kaže...
SinCr0 kaže...

ako mislis na ono predsjednika HR.Squada(bivseg), ne...naime davno sam smisljo sebi nick i nekako sam dosao do ovoga i na kraju sam slucajno vidio da vec postoji netko,al zao mi ga je bilo napustit pa sam tako i ostao...

Momak, kad vec krades nick barem stavi odgovarajuci avatar :)
p.s. pretpostavljam da znas kako ljudi dozivljavaju lamere koji "slucajno vide da netko ima isti takav nick"??
 Mirise na krv... Aj' sad mali brani se :-) Iako po meni tu nema pravog spora, socioloski gledano HR_SinCr0 se odabirom nicka uze odredio na podrucje lijepe nase (osim ako on HR ne stoji za Human Resources ili takvo sto...), a SinCr0 je odlucio nastupiti nesto globalnije... E sad cu ja po istom principu udarit u kontra smjeru, pa idem proizvodit HR_Coca-Colu! Ne mogu mi nista! (a uvijek mogu rec da sam izbacio proizvod, pa sam tek tada primjetio da vec ima tamo neka Coca-Cola, ali 'ebga, kad je vec krenulo nije mi se dalo mijenjat ime...)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
fatbastard kaže...

Davor, student apsolvent iliti idiot na fakultetu elektrotehnike i budala


Kod mene potpuno isto...

...code your life...
16 godina
offline
Predstavite se

Ivica, student 2. godina Promet, tak uz faks volim malo čitat o onim stvarima o kojima pišu u Bugu.

Redovito čitam Bug od 142. broja(SP2)(još sam u srednju išao kad sam počeo čitati Bug,kad sam si kupil od onog stričeka,koji je prodaval časopise od prošlog mjeseca na Glavnom kolodvoru(sad su ga premjestili na Trešnjevku))....kad zaradim nešto para budem si uzel pretplatu.....


Oko za oko, četkica za zube.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

pozdrav svima i cestitke za otvaranje foruma

 

ja sam muskarac u tijelu zene

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Mate iz Kaštela,27 god.,ljubitelj tehnologije u svakom pogledu ali ponajviše one za kvalitetnu reprodukciju glazbe.Možda sam nekom poznat sa audiofil.neta.

Pozdrav iz Kaštela.


i cant wait 4 the weekend 2 begin
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Groza Strašni, najviše volim malu djecu ( u pečnici s lukom i peršinom )!Nevinašce


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse !
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Svi nešto navode neke reference, al mene nećete znat od nigdi (valjda)

 

Inače PMF-ovac (ne bi se reklo po nicku, jel), i to iz Šibenika

16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

ANTE, 17 godina,zanimanje autoelektričar zadnja godina,bez tehnologije se nemore,ali ipak najdraže automobili i motori,na forumu sam ako mi zatreba koji savjet,tu i tamo komentiram štogot

16 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav BUG-ovci!

 

Dolazim iz Zg, studiram na FSB-u te sam pasionirani čitatelj BUG-a te štovatelj istoimene ekipe!

 

Osmijeh


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright untill you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
zz22 kaže...

Pozdrav BUG-ovci!

 

Dolazim iz Zg, studiram na FSB-u te sam pasionirani čitatelj BUG-a te štovatelj istoimene ekipe!

 

Osmijeh


  HaHaHaHaHaHa
Sorry  ali  sad  sam  se  morao  kesit  ko  majmun.
I  kolko  FSB  si  postigao?    Smijeh 
Sorry  za  OT 

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
16 godina
protjeran
offline
RE: Predstavite se

cryghost a.k.a na gameplay forumu student na FER-u


core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

sqrt(-1)book, sqrt(-1)phone, sqrt(-1)me_meni Osmijeh


E is for ENERGY!
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bobo...apsolvent elektrotehnike....ne igram WoWNevinašce


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Apsolventica računarstva na FESB-u, iako moram priznat da sam puno više naučila od informatičkih časopisa tipa Bug i ostalih, nego na tom vražjom faksu.

16 godina
offline
Predstavite se

Marko. ZG. Apsolvent FER-a. Smjer Telekomunikacije i informatika.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
sqrt(-1) kaže...

sqrt(-1)book, sqrt(-1)phone, sqrt(-1)me_meni Osmijeh


 sry, ali nisam shvatio :( .. možeš pojasnit ? ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
itf4n kaže...
sqrt(-1) kaže...

sqrt(-1)book, sqrt(-1)phone, sqrt(-1)me_meni Osmijeh


 sry, ali nisam shvatio :( .. možeš pojasnit ? ;)
;) googlaj: sqrt(-1)

E is for ENERGY!
16 godina
protjeran
offline
Predstavite se

prava Bestia. Zivim tu i tamo, bio svugdi ali nigdi konkretno. Roden u Dalmaciji, studirao i radio u Metropoli, Inozemstvu. 

Tehnika mi je Droga, u vene direkt. Nema pomoci - nema ljeka, sreca da radim u industriji pa se stignem dnevno pucat potrebno dozom.. da me zena ne ostavi..

 

Ma sve ti je to ,,mAlO zLo.. i.. MaLo nAoPaKo..''


Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
sqrt(-1) kaže...
;) googlaj: sqrt(-1)

 
ma znam to, ali ne kužim kako iz toga dobiti tvoje ime ;) (ime_meni ?)
16 godina
offline
Predstavite se

ajd i ja da se predstavim (mada sam skoro to i uradio u nekim temama)

B. B. u gradu SUbotica(vojvodina) i po netu poznatiji po nadimku(nick-u) Bug (hehe ,ne po novinama vec zbog nekih stvari)

IT,software,net,music,pics freak ....

Po zanimanju lopov ...kao shto moja majka kaze kradem bogu dane :D jedino shto kradem je znanje od drugih :)

Administrator jednog social community sajta u uzletu :)

etc...etc....koga vishe zanima ....nek gugla :P


K'eni pa te vat' ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice