Problemi s policijom

poruka: 11
|
čitano: 3.677
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s policijom

Dali ste ikada imali posla s policijom i zašto?

Tu prvenstveno mislim na neke kazne, prekršaje, sudove, zatvore itd.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s policijom

Ubio sam par trollova s BUG-ovog foruma Šutim

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s policijom

Ufff.

 

Kad sam dobio bocom u glavu sam imao posla s policijom...

 

Pa onda kad sam se vozio biciklom "na neprimjeren nacin" sam imao posla s policijom

 

Pa prilikom "regularnog legitimiranja" sam imao posla s policijom

 

Pa recimo s krimovcima oni su mi najjaci, dzepirali su me 100 puta jednom sam morao i carape skidat...To je valjda zato sto imam dredove pa misle da uvijek furam nes sa sobom...

 

I da ne govorim da su mi otkad sam dosao studirat u Zagreb dolazili na vrata u vise navrata "zbog buke" ALI kad su mi ukrali bicikl iz ZAKLJUCANE zgrade na prvom katu i bicikl je bio zakljucan, kada sam ih zvao da posalju ophodnju i naprave zapisnik sve sto su rekli je "nemamo mi vremena se bavit biciklima" nakon toga sam ih poslo fino u 3PM pa smireno objasnio da nije to tek bilo koji bicikl, rekli su da ce poslat ophodnju za 10min nitko nije dosao. Cini mi se da se policija kod nas uglavnom bavi pizd*rijama...Morao sam osobno ici prijavit kradju u postaju. To je naravno i ispravna procedura ali ja sam imao autobus za Krakow (proslava nove godine) i sat i po prije polaska su mi maznuli bajk tako da nisam stigo ic na policiju. Kada sam osobno doso nakon tjedan dana pitali su me di sam bio dosad pa jaoooo....

 

Svi moji susreti s policijom su uglavnom negativni bili. I naravno ne smatram da sam ista skrivio bio. OSIM kada su mi dosli kuc zbog buke, to se nemam sta bunit, susjedima je ocito smetalo ali idalje mislim da su susjedi mogli doc pa zamolit ono da se stisam ili neznam ni ja sta, isto kao sto to ja cinim kad neko drugi ronda po gitari ili ima neko drustvance kod sebe tu u zgradi...Isto tako uglavnom su krajnje nekulturni iako otkad sam tu u ZG imao sam prilike razgovarati sa iznimno kulturnim policajcima koji su sve objasnili (nisu popustili to ni ne ocekujem) i rekli smireno i argumentirano sta nevalja...

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s policijom
mislav_01 kaže...

Svi moji susreti s policijom su uglavnom negativni bili. I naravno ne smatram da sam ista skrivio bio. OSIM kada su mi dosli kuc zbog buke, to se nemam sta bunit, susjedima je ocito smetalo ali idalje mislim da su susjedi mogli doc pa zamolit ono da se stisam ili neznam ni ja sta, isto kao sto to ja cinim kad neko drugi ronda po gitari ili ima neko drustvance kod sebe tu u zgradi...Isto tako uglavnom su krajnje nekulturni iako otkad sam tu u ZG imao sam prilike razgovarati sa iznimno kulturnim policajcima koji su sve objasnili (nisu popustili to ni ne ocekujem) i rekli smireno i argumentirano sta nevalja...

 Mah to za buku....ja sam popusio vec 2 prijave za remecenje javnog reda i mira, jednom zbog okupljanja ispred bivse srednje, jednom nedavno zbog tuluma. Makar sam sve stanare upozorio unaprijed da ako bude bucno da mi pokucaju na vrata pa cu stisat, tako da me oni nisu prijavili sigurno. Uvijek se nade neka baba u susjednoj zgradi sa superuhom koja nema pametnijeg posla nego drugima zagorcavat, tako ti je to nazalost.
Rijetko kad sam bio na tulumu s malcice glasnijom muzikom da nam murija nije dosla.
15 godina
offline
Problemi s policijom

Uuu bilo je toga dostaIznenađen:

Jednom smo pobrali batina od murije jer smo se bunili kad su udarili mog frende pa smo onda svi dosli na redŠutim,

a sto je najbolje jos smo dobili i po depu jer smo ometali policiju u radu SVASTA.

Bilo je jos toga ali ovo je jedna od gorihOsmijeh.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2008 18:52 (cak_Norris).
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s policijom

Uff kolko sam ja imao problema s murjom...

 

Kad u GTA San Andreasu zapnu za mene nikako da me puste... Osmijeh

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
16 godina
offline
Problemi s policijom

Dosad nisam imao problema s policijom, samo nekada rutinski me zatraže osobnu iskaznicu i to je to...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s policijom

Joj jao imao sam teska sranja sa policijom jednom su me optuzili za neki napad  koji nisam ni bio tamo neznam samo kako su to izveli odnosno prijavila me jedna osoba i nakraju se saznalo da je metalno zaostala , imao sam teske problema sa policijom i sa pravosudem to je sto najvise mrzim to dvoje je teski kriminal i mafija .Kad vidim policiju udaljavam se jel tko zna sto im padne na pamet  pa da mi jos ne dodu da sam haski bjegunac Smijeh to vam je tako kad nemate srece u zivotu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s policijom
cak_Norris kaže...

Uuu bilo je toga dostaIznenađen:

Jednom smo pobrali batina od murije jer smo se bunili kad su udarili mog frende pa smo onda svi dosli na redŠutim,

a sto je najbolje jos smo dobili i po depu jer smo ometali policiju u radu SVASTA.

Bilo je jos toga ali ovo je jedna od gorihOsmijeh.

 Pa šta nisi probudio čaka u sebi, pa bi počele letit petarde na sve strane, neki majageri ovo ono, al sa druge strane, biš vidio kako murija hvata rizlu.....Smijeh.
15 godina
protjeran
offline
Problemi s policijom

Jesam, kad sam ukrao GTA4 :)Shala

Ne nikad nisam imao problema.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s policijom

Nisam nikad imao nekih naročitih problema, jednom kazna za brzu vožnju, jednom za parkiranje.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice